Osobní rekordy plavců Motorletu



V následující tabulce jsou jména plavců, kteří jsou členy některého ze závodních družstev Motorletu (1,2), nebo přípravky (P) popř. startují za Motorlet, ale trénují mimo oddíl (E). U každého jména je odkaz na výpis nejlepších výkonů plavce od roku 2003 v jednotnotlivých disciplínách. To jsou ve většině případů i jeho osobní rekordy. U každé disciplíny je možno vypsat i přehled všech startů plavce na dané trati. Jména plavců, kteří zatím nemají v Registru evidovaný dokončený závod, v tabulce nejsou.

jménoročníkdružstvostartů
ALDUNINOVÁ Darja00E165
ANDRIKOVÁ Alžběta98E461
BABCZYNSKÁ Zita051232
BARTOŠOVÁ Tereza92E160
BOŠKOVÁ Kateřina95E612
BROUKOVÁ Julie12P2
BUDINSKÁ Pavla09E23
SKALICKÁ Renáta88E272
BURŠOVÁ Kristýna10P17
BURZOVÁ Nela07E93
CEJPKOVÁ Rozálie082107
CIDLÍKOVÁ Agáta09P20
DANILINA Ekaterina04E348
DLABOLOVÁ Kateřina92E259
DOBROVODSKÁ Sára06E61
DVOŘÁKOVÁ Aneta03E217
DVOŘÁKOVÁ Ivana04E273
FARDOVÁ Zuzana09P22
FERUSOVÁ Alexandra061355
FRŇKOVÁ Viola02E141
FROŇKOVÁ Aneta09P37
HENDRYCHOVÁ Daniela09E8
HLÁVKOVÁ Ester061184
HLÁVKOVÁ Olivie061270
HOBSTOVÁ Mia08235
HOFBAUEROVÁ Kateřina03X139
HOLLMANNOVÁ Kristýna07E25
HOŠKOVÁ Veronika021217
JAROŠOVÁ Kristýna95E286
JINDROVÁ Kristýna99E409
JIRMANOVÁ Vanesa01X485
JUNKOVÁ Tereza08268
KAŠPAROVÁ Adéla08212
KNAPOVÁ Radka08E47
KOĎOUSOVÁ Valerie11P2
KOHOUTOVÁ Barbora061235
KOHOUTOVÁ Gabriela10P18
KOLÁŘOVÁ Kristýna92E384
KOPECKÁ Tereza91E533
KOŽENÁ Adriana08E92
KULÍKOVÁ Emma12P2
KULÍKOVÁ Tereza09260
KUŠNIER Sára Kateřina12P2
KYPTOVÁ Kristýna08285
LAJČAKOVÁ Karolína10248
LANGMAYEROVÁ Tereza041367
LHOTOVÁ Tereza09P21
LIBOVÁ Kateřina07211
LOEBE Charlotte11P12
LOKAJOVÁ Amálie09E4
MAŠKOVÁ Beáta00E669
MICHALOVÁ Nela06E24
NĚMCOVÁ Anna05195
NĚMEČKOVÁ Veronika06196
PANTELEYMONOVA Kateryna09P4
PAULOVÁ Nikol99E99
PECHOVÁ Tereza99E290
PIKHARTOVÁ Helena92E614
PIKHARTOVÁ Monika95E713
PIRALIČOVÁ Ellen09P23
POKORNÁ Eliška00E219
PROCHÁZKOVÁ Nela10P19
PUDIVÍTROVÁ Kristýna09P31
PUŽEJOVÁ Tereza86E24
SEEMANOVÁ Barbora00E1023
SCHOLZOVÁ Adéla08E89
SCHOLZOVÁ Barbora06E114
SLÁMOVÁ Klára95E3
SLESARENKO Eva05E17
SMÍTALOVÁ Kristýna10P7
SMOLÍKOVÁ Kateřina08226
STRATILOVÁ Adéla09E1
ŠEBOVÁ Kristýna041272
ŠKÁBOVÁ Markéta09E31
ŠKÁBOVÁ Petra79E5
ŠPALOVÁ Nikola97E219
ŠPAŇÁROVÁ Klára06E132
ŠPAŇÁROVÁ Kristina08E20
ŠRÁMKOVÁ Anna99E85
ŠVÁROVÁ Aneta10237
TEJKLOVÁ Evelína06E36
TICHÁ Alena08E46
TOTOVÁ Adéla072101
TRNKOVÁ Michaela99E999
VAŘEKOVÁ Anna05E187
VAŠINOVÁ Tereza88E146
VOBOŘILOVÁ Lucie08215
VOCETKOVÁ Zuzana08216
VRÁTNÁ Štěpánka02E266
VÝRAVSKÁ Karolína05E126
WEISSER Karolína09259
WEISSER Tereza11P8
WITTENBERGEROVÁ Emma08280
ZÁVADOVÁ Petra061157
ZAVŘELOVÁ Nela08223
ZIMOVJANOVÁ Tereza95E19
jménoročníkdružstvostartů
ADAM Sebastian94E545
ACHEDŽAK Anton02X464
BABCZYNSKI Dan072135
BÁRANY Samuel10P24
BARRETO Leonardo07E21
BARTEK Matyáš07E49
BARTOŠ Matěj88E326
BERAN Petr85E85
BERDYCH Sebastian09244
BITTNER Jiří051298
BITTNER Matyáš09231
BRABEC Vincent08E4
BROUK Štěpán08266
BRZÁK Tomáš09P7
CEJPEK Marek12P2
ČISTÝ Tomáš85E51
DIADEMA Samuel10P8
DÖRNER Hynek08E19
DROZD Tobiáš061245
DUBEC Matyáš071104
DUČAY Jakub04E51
DVOŘÁK Lukáš08E2
EISENHAMMER Albert08264
FIEDLER Ondřej87E690
GERASIMOV David01E139
GERASIMOV Mark02E115
GURNEY William07E22
HAMPL Tomáš10P27
HOUŠKA Matyáš11P10
HRDLIČKA Matěj04X307
HRDLIČKA Štěpán082137
HROUDA Lukáš051376
HROUDA Martin09242
CHELBERG Robert99E329
CHICEVIČ Elian06E63
CHICEVIČ Nikola08254
CHUCHVALEC Aleš072178
CHUCHVALEC Vít041212
IVANOV Alexey04X388
JAKUBEC Lukáš09P20
JEČNÝ Adam09P71
JEČNÝ Ivar06E133
JINDRA Marek09E14
JIRSÁK Adam09258
KEJLA Filip07239
KISELEV Michal09P5
KOPECKÝ Ondřej94E458
KOTEN Oliver071200
KOŽEVNIKOV Danil99E421
KRNÁČ Sebastian08E3
KUŠNIER Samuel09E11
LEDL Michal91E594
LEDL Petr89E483
LHOTA Jindřich11P17
LOCHMAN Jaroslav79E7
MACHÁČEK Oliver072143
MACHÁČEK Samuel021565
MAIERL Florian06E86
MARTÍNEK Prokop99E24
MENDLÍK Štěpán05E74
MIKULA Andrej09274
MIKULA Šimon072150
MITKA Daniel08255
MULLER Albert11P15
NADEEV Ivan051350
NOVOTNÝ Robert04X365
NOVOTNÝ Šimon051509
NOVÝ Nikolas09P44
PANOŠ Adam09P11
PETROVICKÝ Adam09288
PÍCHA Pavel90E644
PÍCHA Petr90E489
POHL Jakub09P3
POSPÍŠIL Viktor09E9
PROCHÁZKA Viktor11P3
PŘIBYL Michal99E603
RAJDL Kryštof04E19
RASZKA Vítězslav05E168
RUDNĚV Ilja01E337
RYBA Ondřej051471
RYCHECKÝ Dan09E4
SALAME Mark05E64
SAUER Filip09P23
SEEMAN Michael97E458
SEEMAN Tomáš69E143
SMRČEK Ondřej02E757
SOUKUP Daniel09268
STŘEŠINKA Jakub05E116
STŘÍTESKÝ Lukáš81E53
SZABÓ David03X386
ŠEMBERA Jan92E326
ŠORM Ondřej97E570
ŠPAŇÁR Ondřej04E444
TEJKL Tobiáš08E8
TEODORIDIS Kostas082100
TOTA Tomáš10P22
TOTH Nikolaj96E92
TRANQUILLINI Marek07226
TUŠEK Václav10P12
VANĚK Petr84E161
VAŘEKA Václav09E8
VAVŘINA Matěj05E326
VENCL Jakub97E79
VILČKO Adam88E43
VYDLÁK Miroslav05E72
VYSKOČIL Tomáš92E586
ZVOLSKÝ Vojtěch051319
ŽÁK Jakub01E224
ŽÁK Matyáš03X501
ŽIKEŠ Radek91E197


V Registru bylo celkem nalezeno 15204 výkonů žen a 19577 výkonů mužů z Motorletu.