Seznam plavců Motorletu, kteří splňují věkové omezení pro vypsané disciplíny:
1. družstvo |
CEJPKOVÁ Rozálie (08) | DUBEC Matyáš (07) | HRDLIČKA Štěpán (08) |
CHUCHVALEC Aleš (07) | LIBOVÁ Kateřina (07) | MITKA Daniel (08) |
TEODORIDIS Kostas (08) | VOBOŘILOVÁ Lucie (08) | BABCZYNSKI Dan (07) |
BERDYCH Sebastian (09) | BITTNER Matyáš (09) | BROUK Štěpán (08) |
CIDLÍKOVÁ Agáta (09) | HROUDA Martin (09) | JUNKOVÁ Tereza (08) |
KAŠPAROVÁ Adéla (08) | KULÍKOVÁ Tereza (09) | POHL Jakub (09) |
ŠIMPACHOVÁ Viktorie (09) | KYPTOVÁ Kristýna (08) | SOUKUP Daniel (09) |
2. družstvo |
ALBLOVÁ Vanessa (10) | BENEŠOVÁ Viktorie (11) | BROUKOVÁ Julie (12) |
BURŠOVÁ Kristýna (10) | CEJPEK Marek (12) | FROŇKOVÁ Aneta (09) |
HAMPL Tomáš (10) | HOUŠKA Matyáš (11) | JAKUBEC Lukáš (09) |
KOĎOUSOVÁ Valerie (11) | KOHOUTOVÁ Gabriela (10) | KULÍKOVÁ Ema (12) |
KUŠNIER Sára Kateřina (12) | LAJČAKOVÁ Karolína (10) | LHOTA Jindřich (11) |
MALOŠEK Adam (11) | MULLER Albert (11) | NÁPRAVNÍK Ondřej (10) |
OMASTA Jan (11) | POKORNÁ Stella (12) | PROCHÁZKA Viktor (11) |
PROCHÁZKOVÁ Nela (10) | SEMČUKOVÁ Kateryna (11) | VÍZKOVÁ Johana (10) |
WEISSER Tereza (11) | ZDRÁHALA Jáchym (10) |
3. družstvo |
BEZDĚK Petr (11) | FABUĽA Nela (11) | FRYDYRCHOVÁ Elen (11) |
JANDOVÁ Anika (11) | ALBL Martin (12) | BARBAN Erik (12) |
BÁTOR Alexey (13) | BATORIN Daniil (12) | BATORINA Daria (12) |
GRYČ Daniel (12) | HAVLIŠOVÁ Kristína (13) | HOUŠKA Lukáš (13) |
LAVRENTYEV Andrew (12) | NEKRASOV Jaroslav (12) | PODKORYTOV Semjon (12) |
Přípravka |
BROUK Mikuláš (14) | DELINIC Helena (13) | GRYČ Jonáš (15) |
LAJČAK Kryštof (14) | NĚMEC Matěj (13) | NĚMEČEK David (14) |
POHLOVÁ Ela (14) | ŠTĚPÁNOVÁ Nicol (13) | TESAŘ Tomáš (14) |
UHLÍŘOVÁ Alžběta (14) |
Družstvo E |
ADAM Ondřej (10) | BARRETO Leonardo (07) | BARTEK Matyáš (07) |
BRABEC Vincent (08) | BRZÁK Tomáš (09) | BUDINSKÁ Pavla (09) |
BURSEY Hanah (08) | BURSEY Rebeccah (11) | BURZOVÁ Nela (07) |
DIADEMA Samuel (10) | DOLEŽEL Filip (10) | DÖRNER Hynek (08) |
DUONG CHI Lukas (13) | DVOŘÁK Lukáš (08) | FARDOVÁ Zuzana (09) |
FEDOSOVA Alexandra (10) | GERTNER Juliana (12) | GURNEY William (07) |
HEJNÁKOVÁ Alžběta (12) | HEJRA Lukáš (09) | HENDRICHOVÁ Pavlína (11) |
HENDRYCHOVÁ Daniela (09) | HESSELINK Elizabeth (09) | HLAVÁČ Jan (11) |
HOLLMANNOVÁ Kristýna (07) | HORÁČEK Filip (11) | HORKELOVÁ Eliška (10) |
HRABOVSKY Albert (11) | CHICEVIČ Nikola (08) | CHRENKOVÁ Petra (10) |
JEČNÝ Adam (09) | JINDRA Marek (09) | JINDŘIŠKOVÁ Eva (12) |
KISELEV Michal (09) | KNAPOVÁ Radka (08) | KOTEN Oliver (07) |
KOŽENÁ Adriana (08) | KRNÁČ Sebastian (08) | KRUPKA Marek (12) |
KUČEROVÁ Michaela (12) | KUŠNIER Samuel (09) | LOKAJOVÁ Amálie (09) |
MIHALČIN Jakub (12) | MIKULA Andrej (09) | NOVÁKOVÁ Barbora (10) |
NOVÁKOVÁ Lucie (09) | PANOŠ Adam (09) | PANTELEYMONOVA Kateryna (09) |
POSPÍŠIL Viktor (09) | RYCHECKÝ Dan (09) | SAUER Filip (09) |
SEOUTKINE Alice (10) | SEOUTKINE Anton (10) | SCHOLZOVÁ Adéla (08) |
SOLOMENSEV Valerii (14) | ŠPETLA Tomáš (13) | STRATILOVÁ Adéla (09) |
SVĚCHOTA Lukáš (13) | ŠKÁBA Josef (11) | ŠKÁBOVÁ Markéta (09) |
ŠLAJSOVÁ Zuzana (11) | ŠPAŇÁROVÁ Kristina (08) | TEJKL Tobiáš (08) |
TICHÁ Alena (08) | TOTA Tomáš (10) | TOTOVÁ Adéla (07) |
TRANQUILLINI Marek (07) | TUŠEK Václav (10) | VAŘEKA Václav (09) |
VLČKOVÁ Agáta (07) | ZAVŘELOVÁ Nela (08) | KEJLA Filip (07) |
MACHÁČEK Oliver (07) | MIKULA Šimon (07) | ZELENKA Oliver (12) |
MALUCHA Agáta (08) |
Podbarvením jsou zvýrazněna jména plavců, kteří mají přihlášku již zadanou. Výběr takto zvýrazněného
jména umožní opravit přihlášku plavce. Již zadané přihlášky lze zobrazit podle jmen nebo
podle disciplín. Zatím je zadáno: |
Počet přihlášených závodníků | Počet přihlášených startů |
muži: | 10 | ženy: | 8 | celkem: | 18 | muži: | 60 | ženy: | 47 | celkem: | 107 |