1) 400 m polohově - ml. žačky - ženy | ||
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 05:33,0 |
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 05:36,0 |
HOFBAUEROVÁ Kateřina | 03 | 05:53,27 |
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 06:08,3 |
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | |
NĚMCOVÁ Anna | 05 | |
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | |
2) 400 m polohově - ml. žáci - muži | ||
RYBA Ondřej | 05 | 05:04,48 |
ŽÁK Matyáš | 03 | 05:21,85 |
IVANOV Alexey | 04 | 05:28,4 |
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 05:33,30 |
HROUDA Lukáš | 05 | 05:47,10 |
HRDLIČKA Matěj | 04 | 05:48,84 |
SZABÓ David | 03 | 05:52,13 |
NADEEV Ivan | 05 | 05:54,9 |
RASZKA Vítězslav | 05 | 06:01,5 |
MACHÁČEK Samuel | 02 | |
STŘEŠINKA Jakub | 05 | |
CHUCHVALEC Vít | 04 | |
NOVOTNÝ Robert | 04 | |
3) 1500 m volný způsob - ml. žačky - ženy | ||
HOŠKOVÁ Veronika | 02 | 18:55,57 |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 20:39,72 |
5) 50 m znak - ml. žačky - ženy | ||
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 00:33,44 |
6) 50 m znak - ml. žáci - muži | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 00:28,47 |
NOVOTNÝ Robert | 04 | 00:33,0 |
HROUDA Lukáš | 05 | 00:33,86 |
IVANOV Alexey | 04 | 00:35,1 |
CHUCHVALEC Vít | 04 | 00:35,6 |
8) 200 m prsa - ml. žáci - muži | ||
BITTNER Jiří | 05 | 02:40,60 |
IVANOV Alexey | 04 | 02:42,79 |
RASZKA Vítězslav | 05 | 02:52,47 |
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 03:21,10 |
9) 100 m motýlek - ml. žačky - ženy | ||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 01:12,02 |
10) 100 m motýlek - ml. žáci - muži | ||
HRDLIČKA Matěj | 04 | 01:08,13 |
BITTNER Jiří | 05 | 01:13,17 |
HROUDA Lukáš | 05 | 01:18,2 |
STŘEŠINKA Jakub | 05 | 01:21,31 |
11) 200 m volný způsob - ml. žačky - ženy | ||
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 02:13,64 |
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 02:17,2 |
HOŠKOVÁ Veronika | 02 | 02:19,07 |
12) 200 m volný způsob - ml. žáci - muži | ||
HRDLIČKA Matěj | 04 | 02:01,29 |
MACHÁČEK Samuel | 02 | 02:02,24 |
HROUDA Lukáš | 05 | 02:10,7 |
CHUCHVALEC Vít | 04 | 02:13,09 |
BITTNER Jiří | 05 | 02:13,50 |
NOVOTNÝ Robert | 04 | 02:13,7 |
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 02:18,74 |
IVANOV Alexey | 04 | 02:20,81 |
RASZKA Vítězslav | 05 | 02:21,93 |
STŘEŠINKA Jakub | 05 | 02:33,4 |
13) 100 m volný způsob - ml. žačky - ženy | ||
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 01:01,52 |
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 01:03,41 |
HOŠKOVÁ Veronika | 02 | 01:04,06 |
14) 100 m volný způsob - ml. žáci - muži | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 00:53,20 |
HRDLIČKA Matěj | 04 | 00:56,89 |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 00:58,15 |
CHUCHVALEC Vít | 04 | 00:59,18 |
NOVOTNÝ Robert | 04 | 00:59,6 |
HROUDA Lukáš | 05 | 01:00,26 |
BITTNER Jiří | 05 | 01:03,48 |
RASZKA Vítězslav | 05 | 01:05,15 |
15) 200 m znak - ml. žačky - ženy | ||
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 02:26,21 |
HOŠKOVÁ Veronika | 02 | 02:35,85 |
16) 200 m znak - ml. žáci - muži | ||
HROUDA Lukáš | 05 | 02:31,2 |
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 02:33,95 |
17) 200 m polohově - ml. žačky - ženy | ||
ZÁVADOVÁ Petra | 06 | 02:31,08 |
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 02:33,54 |
18) 200 m polohově - ml. žáci - muži | ||
BITTNER Jiří | 05 | 02:31,14 |
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 02:32,99 |
NOVOTNÝ Robert | 04 | 02:36,7 |
RASZKA Vítězslav | 05 | 02:38,50 |
STŘEŠINKA Jakub | 05 | 02:58,26 |
19) 800 m volný způsob - ml. žačky - ženy | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 09:58,82 |
20) 100 m prsa - ml. žáci - muži | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 01:11,89 |
BITTNER Jiří | 05 | 01:13,68 |
RASZKA Vítězslav | 05 | 01:19,56 |
HROUDA Lukáš | 05 | 01:19,70 |
CHUCHVALEC Vít | 04 | 01:20,30 |
22) 200 m motýlek - ml. žáci - muži | ||
STŘEŠINKA Jakub | 05 | 03:06,73 |
HROUDA Lukáš | 05 | |
24) 100 m znak - ml. žáci - muži | ||
HROUDA Lukáš | 05 | 01:10,8 |
NOVOTNÝ Robert | 04 | 01:12,1 |
25) 100 m znak - ml. žačky - ženy | ||
HOŠKOVÁ Veronika | 02 | 01:12,43 |
26) 800 m volný způsob - ml. žáci - muži | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 10:27,72 |
RASZKA Vítězslav | 05 | |
BITTNER Jiří | 05 |
27) 400 m volný způsob - ml. žačky - ženy | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 04:50,26 |
HOŠKOVÁ Veronika | 02 | 04:54,21 |
28) 400 m volný způsob - ml. žáci - muži | ||
BITTNER Jiří | 05 | 04:44,36 |
29) 50 m motýlek - ml. žačky - ženy | ||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 00:33,01 |
30) 50 m motýlek - ml. žáci - muži | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 00:27,90 |
NOVOTNÝ Robert | 04 | 00:31,4 |
HROUDA Lukáš | 05 | 00:31,94 |
STŘEŠINKA Jakub | 05 | 00:35,67 |
RASZKA Vítězslav | 05 | 00:37,46 |
32) 50 m prsa - ml. žáci - muži | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 00:32,64 |
HROUDA Lukáš | 05 | 00:34,59 |
BITTNER Jiří | 05 | 00:35,62 |
RASZKA Vítězslav | 05 | 00:37,19 |
STŘEŠINKA Jakub | 05 | 00:47,02 |
33) 50 m volný způsob - ml. žačky - ženy | ||
HOŠKOVÁ Veronika | 02 | 00:29,53 |
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 00:29,54 |
34) 50 m volný způsob - ml. žáci - muži | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 00:25,21 |
CHUCHVALEC Vít | 04 | 00:26,97 |
HROUDA Lukáš | 05 | 00:27,7 |
NOVOTNÝ Robert | 04 | 00:27,8 |
BITTNER Jiří | 05 | 00:29,3 |
RASZKA Vítězslav | 05 | 00:30,41 |
STŘEŠINKA Jakub | 05 | 00:32,21 |