Rekordy Podzimní ceny Motorletu (2004 až 2017)

Vydáno dne 12. 10. 2018 (počet přístupů 372)


Tabulka obsahuje nejlepší výkony zaplavané na Podzimní ceně Motorletu, rozdělené podle kategorií. Tedy A - starší žactvo, B - mladší žactvo a C - nejmladší žactvo. Všechny rekordní výkony z letošního ročníku jsou zvýrazněny podbarvením zkratky závodu.

kat.jménooddílroč.časzávod
100 m volný způsob - žákyň
ASEEMANOVÁ BarboraMoP0000:58,74PC14
BKOLÁŘOVÁ AnnaMoP9701:01,44PC09
CKOLÁŘOVÁ AnnaMoP9701:07,74PC07
200 m volný způsob - žákyň
ASEEMANOVÁ BarboraMoP0002:02,53PC14
BKOLÁŘOVÁ AnnaMoP9702:10,74PC09
CKOLÁŘOVÁ AnnaMoP9702:23,23PC07
100 m motýlek - žákyň
ABENEŠOVÁ AlenaKIN9801:06,99PC12
BŠTĚRBOVÁ MichalaSCPAP9901:11,34PC11
CPAŽOUTOVÁ KristýnaAšMB9401:20,24PC04
200 m motýlek - žákyň
ABENEŠOVÁ AlenaKIN9802:25,16PC12
BPAULOVÁ NikolRPl9902:45,59PC11
100 m polohově - žákyň
ASEEMANOVÁ BarboraMoP0001:08,42PC14
BPŠENIČKOVÁ EvaRPl9901:13,49PC11
CKOPTÍKOVÁ KristýnaRPl9501:23,08PC05
200 m polohově - žákyň
ATRNKOVÁ MichaelaMoP9902:25,54PC13
BPAULOVÁ NikolRPl9902:33,01PC11
CKOLÁŘOVÁ AnnaMoP9702:48,65PC07
100 m prsa - žákyň
AVAŠINKOVÁ DominikaFKBr9201:14,49PC06
BŠTĚPÁNKOVÁ LydieZéHK0301:18,30PC15
CKOCMOUDOVÁ TerezaRPl9501:29,10PC05
200 m prsa - žákyň
AVAŠINKOVÁ DominikaFKBr9202:38,72PC06
BŠTĚPÁNKOVÁ LydieZéHK0302:48,31PC15
CKOCMOUDOVÁ TerezaRPl9503:07,03PC05
100 m znak - žákyň
AŘEHOŘKOVÁ AlžbětaSnKV9201:08,33PC06
BNOVÁKOVÁ IlonaSKŽat9701:11,32PC09
CKOLÁŘOVÁ AnnaMoP9701:18,27PC07
200 m znak - žákyň
ANOVÁKOVÁ IlonaSKŽat9702:27,13PC10
BVACKOVÁ NatálieSlPl0502:30,17PC17
CKOPTÍKOVÁ KristýnaRPl9502:53,35PC05
kat.jménooddílroč.časzávod
100 m volný způsob - žáků
AURBAN DavidSKŽat9500:55,25PC09
BMOSER JosefKIN9701:03,32PC09
CAMBROŽ ŠimonSlPl9401:09,46PC04
200 m volný způsob - žáků
AURBAN DavidSKŽat9502:00,23PC09
BCHOCHOLATÝ TomášSlPl0402:12,82PC16
CHOVORKA LadislavKIN0002:30,28PC10
100 m motýlek - žáků
ALEDL MichalMoP9100:58,46PC05
BMALÝ JakubUSK9201:11,08PC04
CAMBROŽ ŠimonSlPl9401:17,59PC04
200 m motýlek - žáků
AMALÝ JakubUSK9202:17,98PC06
BMALÝ JakubUSK9202:31,69PC04
100 m polohově - žáků
AMATULA VojtěchJPK0301:03,82PC17
BMALÝ JakubUSK9201:12,93PC04
CSMRČEK OndřejMoP0201:22,30PC12
200 m polohově - žáků
AMALÝ JakubUSK9202:13,39PC06
BRUDNĚV IljaMoP0102:35,08PC13
CAMBROŽ ŠimonSlPl9402:48,38PC04
100 m prsa - žáků
ARUDNĚV IljaMoP0101:10,17PC15
BRUDNĚV IljaMoP0101:18,05PC13
CŠIMÁČEK MartinJiDo9701:31,29PC07
200 m prsa - žáků
AMATULA VojtěchJPK0302:34,14PC17
BRUDNĚV IljaMoP0102:52,65PC13
CAMBROŽ ŠimonSlPl9403:09,83PC04
100 m znak - žáků
ALUKAČOVSKÝ TiborOlymp9301:02,58PC07
BKARNOLD AdamSlPl0101:11,74PC13
CRENC MatějMoP0201:18,40PC12
200 m znak - žáků
ALUKAČOVSKÝ TiborOlymp9302:14,48PC07
BŠTĚRBA VojislavSCPAP0102:31,56PC13
CRENC MatějMoP0202:45,66PC12

autor: mtb | komentářů: 0