Oddílové srovnávací přebory

Vydáno dne 24. 04. 2005 (počet přístupů 2501)


Před blížícími se pražskými přebory žactva uspořádal Motorlet ve spolupráci s rodiči závod určený především pro plavce z přípravky a druhého družstva. Nakonec startovalo skoro šedesát plavců. Pro sedmnáct z nich to byly úplně první skutečné závody. A vůbec nevadilo, že byly jenom "oddílové".

Protože vyjma konkurence plavců z jiných oddílů jim vůbec nic nechybělo. Kvalitní výkony, zájem diváků, bezchybná organizace a nakonec i medaile, diplomy a sladkosti pro vítěze. A samozřejmě radost dobře patrná především u malých vítězů, ale i nějaké slzy zklamání mezi poraženými.

Je dobře, že se oddíl rozhodl po delší době opět uspořádat v tomto termínu "srovnávací" závody. Ještě lepší je to, že se s jejich uspořádáním počítá i před podzimními KPŽ. Snad se stanou pravidelnou součástí oddílové termínové listiny. Tyto "první" se opravdu povedly.


Do Registru výkonů jsou uloženy z tohoto závodu pouze výkony na tratích 50m. Kompletní výsledky obsahující i disciplíny na 25m jsou ale dostupné přes menu ve formě souboru pdf pod volbou "výsledky pdf" (112 297B). K jejich zobrazení je ale zapotřebí mít nainstalován program Acrobat Reader.

autor: mtb | komentářů: 2