Velká cena Prahy

Vydáno dne 20. 10. 2005 (počet přístupů 2790)


V neděli se po pětileté přestávce uskutečnil v Radlicích již 34. ročník Velké ceny Prahy. V konkurenci plavců z 15 českých oddílů se prosadili i naši plavci. Na stupně vítězů vystoupili Ondřej FIEDLER, Michal LEDL a Tereza HROMÁDKOVÁ.Ondra zvítězil v novém oddílovém rekordu na trati 100 m motýlek a určitě ho potěšilo, že dokázal porazit na této trati i Jiřího Duba z USK. Na trati 50 m volný způsob pak druhé vítězství pro náš oddíl získal Michal LEDL. Překonal nejen soupeře, ale i český rekord čtrnáctiletých.

V dalším startu pak Michal zlepšil i den starý oddílový rekord Viktora VANĚČKA na trati 100 m prsa. Také Ondra FIEDLER zlepšil dva oddílové rekordy - druhý na trati 200 m polohový závod. K novým oddílovým rekordům přispěl i Petr LEDL na trati 200 m motýlek a Renáta SKALICkÁ na trati 400 m volný způsob. Přehled všech výkonů našich plavců je v menu pod položkou "MoP výkony".

Výsledky závodu naleznete také souboru vcpvys.pdf (169 439 B). K jeho prohlédnutí potřebujete na počítači naistalovaný program Acrobat Reader.

autor: mtb | komentářů: 4