Krajský přebor žactva C - jaro 2006

Vydáno dne 18. 05. 2006 (počet přístupů 2789)

Dvacet nejmladších žáků reprezentovalo Motorlet na letošních prvních pražských přeborech žactva. Nejvíce se dařilo Matyášovi PROKŮPKOVI, který vedle přebornického titulu na trati 50 m motýlek získal i čtyři druhá místa. Druhý přebornický titul pro Motorlet vybojoval Michal POLÁK na trati 50 m prsa. Celkem naši plavci získali 13 medailových umístění.

3 100 P 01:50,6

Celkově se nejvíce dařilo domácím závodníkům ze Slávie Praha - 14 přebornických titulů zůstalo v Edenu. Mezi žákyněmi měly ale výraznou početní převahu plavkyně z Neptunu a byly i nejúspěšnějším družstvem. Z jedenapadesáti startujících mladších žákyň jich 22 bylo z tohoto oddílu akvabel. Přitom oddíly "silné pětky" postavily dohromady jen jedenáct plavkyň !?! Ovšem USK se závodu nezúčastnilo vůbec a za Bohemians startovali pouze žáci. Na podzim bude tento poměr asi už trochu jiný, ale i tak je to snad pro oddíly sportovního plavání zarážející situace.

autor: mtb | komentářů: 9