Plzeňské sprinty

Vydáno dne 23. 10. 2006 (počet přístupů 2686)

"Plavci Motorletu byli na závodech pořádně vidět. Vždyť ve všech finále, která se plavala, se představil náš plavec nebo alespoň náš odchovanec. A navíc Ondřej FIEDLER (87) byl zcela jistě největší postavou celých závodů. Jako jediný se kvalifikoval do všech pěti finále a ve třech z nich dokázal vystoupit na stupně vítězů! Další úspěch přidal ještě na 200 m volný způsob. Aby toho nebylo málo, ve třech startech vylepšil absolutní oddílový rekord.

finalisté Dvě finále si vybojovala Renáta SKALICKÁ (88), jedno Helena PIKHARTOVÁ (92) a do výčtu musím zahrnout i Terezu HROMÁDKOVOU (90), která plavala ve třech finále - bohužel již za Bohemians.

Zvláštní pochvala patří Matěji BARTOŠOVI (88), který si vylepšil ve všech svých startech osobní rekord a hlavně konečně začíná využívat svých zkušeností k lepším taktickým výkonům. Většina ostatních plavců plavala také velmi kvalitně, proto jsem byl po celé závody spokojený trenér!" - Takto zhodnotil závod Lukáš Stříteský a rovnou zpracoval i galerii. Takže pochvalu si zaslouží určitě i on.

Zbývá doplnit, že Ondra překonal oddílové rekordy na tratích 50 m prsa, 100 m polohový závod a 200 m volný způsob, kterých byl mimochodem držitelem. I Renáta SKALICKÁ vylepšila svůj oddílový rekord starších dorostenek na trati 50 m volný způsob. Dostala se o dvě setiny pod 28 sekund a ukázala, že letošní boj o pozici nejrychlejší ženy oddílu ještě není rozhodnut. Vrátila Heleně porážku z Velké ceny Prahy a od jejího absolutního oddílového rekordu už jí dělí jen osm setin. Ovšem i Helena PIKHARTOVÁ si z Plzně přivezla nový oddílový rekord a to na trati 50 m znak čtrnáctiletých, kde překonala výkon Terezy HROMÁDKOVÉ.

Výsledky generované z Registru výkonů neobsahují výkony zahraničních plavců. Uvedené pořadí v disciplínách je tedy redukované. Kompletní výsledky jsou například na stránkách ČSPS.

autor: mtb | komentářů: 0