Krajský přebor dorostu a dospělých

Vydáno dne 05. 11. 2006 (počet přístupů 2526)


Tradičně na Kladně se konal další ročník podzimního sdruženého krajského přeboru dorostu a dospělých pro Prahu a Středočeský kraj. Rozplavby byly opět společné, ale vyhlášení výsledků oddělené.

100 PZTrenér Lukáš Stříteský zhodnotil závod takto: "Na závody jsme odjeli cíleně den po návratu ze soustředění v Plzni. Výkony byly tímto velmi ovlivněny - zvláště v sobotu byla na mnoha plavcích znát velká únava. Druhým faktorem, který výrazně ovlivnil výkony, bylo měrné zařízení, které měřilo až o sekundu pomaleji než trenéři - a to většina trenérů je tak vycvičená, že se téměř neliší od časomíry s dohmatovými deskami. Přesto závody splnily svůj tréninkový cíl, jako kvalitní završení soustředění."

Medaile si z Kladna přivezl pouze Michal LEDL. Ty byly totiž určeny pouze pro vítěze disciplín. Ale na stupně vystoupili i Kristýna KOLÁŘOVÁ, Helena PIKHARTOVÁ, Klára VÝBORNÁ, Matěj BARTOŠ, Ondřej FIEDLER, Pavel PÍCHA a Viktor VANĚČEK. A i když osobních rekordů bylo opravdu málo, byl mezi nimi i jeden absolutní oddílový rekord. Na trati 200 m prsa jej nyní drží Ondřej FIEDLER časem 2:30,3. Také pro kategorii mladší dorostenci platí nové rekordní časy. Tři zlepšil Michal LEDL a jeden Viktor VANĚČEK.


autor: mtb | komentářů: 0