Velikonoční závody

Vydáno dne 01. 04. 2007 (počet přístupů 2754)

Již 33. ročník Velikonočních závodů uspořádal Olymp Praha v radlickém bazénu. Startovalo na něm čtrnáct našich žáků. A čtyři z nich vystoupili v domácím prostředí i na stupně vítězů. Na ten nejvyšší ale jen Tonda TICHÝ (94), který zvítězil na trati 200 metrů prsa. Michaela RŮŽIČKOVÁ (95) byla druhá ve znakové stovce a v kraulové pak doplavala na třetím místě Monika PIKHARTOVÁ (95) i Jakub VOJTOVIČ (93). Ten skončil třetí ještě v krátké polohovce.

Celkem pět medailových umístění vůbec není zas tak málo. Na velikonočkách se totiž opět sešla silná konkurence. V Radlicích se představili plavci z dalších šestnácti českých oddílů. Výborná byla i bilance výkonů našich plavců. Z jejich vyhodnocení vyplývá, že téměř platilo "co start, to osobní rekord". Několikrát i výrazně zlepšený. A to je v této části sezóny pro všechny plavce povzbuzením.

Kompletní výsledky závodu jsou uloženy v Registru výkonů a dostupná je i výsledkový soubor 0704veli.pdf (289 648 B). K jeho prohlédnutí potřebujete Acrobat Reader, volně dostupný program firmy Adobe.

autor: mtb | komentářů: 0