Oddílové srovnávací přebory - dlouhé tratě

Vydáno dne 06. 04. 2007 (počet přístupů 2735)


start 1500 VZ

Padesát šest plavců Motorletu startovalo na již pátých Oddílových srovnávacích přeborech v dlouhých tratích. Nejpočetněji obsazená byla disciplína 1500 metrů volný způsob. A tentokrát byl v ohrožení i nejlepší oddílový výkon na této trati. Nakonec čas Karla JAKUBÍKA o necelé dvě vteřiny odolal a Ondra FIEDLER si "pouze" vylepšil osobní rekord na 16:38,7. Ovšem na osmi stech metrech byl rychlejší o 8 sekund než Karel, takže nejlepší výkon, byť na kratší vzdálenosti, to téměř určitě byl. Ovšem ručně měřené mezičasy jsme už dříve v redakci zavrhli a do rekordních časů Motorletu je ze zásady nezahrnujeme. Ale tentokrát bychom asi měli udělat výjimku.

Jeden oddílový rekord ale překonán byl. Anna KOLÁŘOVÁ přepsala rekordní tabulky letos již v šesté disciplíně. Čas 05:51.5 je tedy nový nejlepší oddílový výkon desetiletých žákyň na trati 400 metrů volný způsob .

Generované výsledky z Registru výkonů neobsahují mezičasy na jednotlivých tratích. K dispozici je ale i kompletní výsledková sestava v souboru 0704ospd.pdf (57 559 B). K jejímu prohlédnutí je zapotřebí mít nainstalován Acrobat Reader, volně dostupný program firmy Adobe.


autor: mtb | komentářů: 0