Letní oddílové přebory Motorletu

Vydáno dne 02. 07. 2007 (počet přístupů 2684)


úklid

Na závěr první poloviny roku se v Radlicích konaly Letní oddílové přebory oddílu plavání SK Motorlet Praha. S domácími plavci si zazávodili i plavci Olympu, Dukly a Lokomotivy Beroun. I když pro většinu startujících to byl poslední závod před prázdninami, mnozí si vylepšili svoje letošní maxima. V rubrice Přehled`07 jsou aktualizovány tabulky nejlepších letošních výkonů v krátkém bazénu. A právě časy z tohoto závodu jsou v nich často uvedeny.

Jsou mezi nimi ale i nové oddílové rekordy. Nejvíc jich překonala Anička KOLÁŘOVÁ, čtyři - na 50 m volný způsob, 50 a 100 m motýlek a 100 m polohově. Pátý přidala Helena PIKHARTOVÁ na padesátce volným způsobem. Šestý pak ustanovili dorostenci v poslední rozplavbě závodu na trati 4x50 m volný způsob. Štafeta nastoupila ve složení Tomáš VYSKOČIL, Radek ŽIKEŠ, Dan KAUTSKÝ, Petr PÍCHA.

V Registru výkonů zatím nejsou uloženy výsledky štafet. Ty naleznete v souboru 07lopst.pdf (68 119 B). Výsledky v individuálních disciplínách jsou dostupné v souboru 07lop.pdf (262 976 B).


autor: mtb | komentářů: 0
toplist