Letní mistrovství ČR dorostu 2007

Vydáno dne 03. 07. 2007 (počet přístupů 3037)

Čtyřikrát zlato pro Motorlet vybojoval Michal LEDL, přičemž vyjma trati 100 m motýlek vždy překonal i rekord LMČR mladšího dorostu. Mimochodem překonal i oddílový rekord na 50 m prsa a na prvním úseku kraulové štafety 4x100 m zaostal časem 00:53,37 jen čtyři setiny za limitem pro EYOF (ten už má ale dávno splněný na poloviční trati). Výborné výsledky ale zaplavali i Helena PIKHARTOVÁ, Kristýna KOLÁŘOVÁ, Pavel PÍCHA a Viktor VANĚČEK. Všichni jmenovaní startovali ve finálových rozplavbách. Bohužel na stupně vítězů to zatím nestačilo. Výrazným úspěchem je i páté místo štafety dorostenců na 4 x 100 m volný způsob.

Spokojeni mohli být i ostatní naši plavci. Navíc pro Dana KAUTSKÉHO to byl vůbec první start na závodech kategorie "Mistrovství ČR". Takže asi jediným zklamáním pro trenéra byla neúčast Michala KLEINERTA, loňského mistra republiky čtrnáctiletých na 100 m prsa, který se rozhodl skončit se závodním plaváním. Přejeme mu, ať se mu v atletice ale i v ostatních aktivitách daří alespoň tak, jako v plavání.

Letní mistrovství ČR dorostu   Zlín   29.6. - 1.7.2007
jménoročníkumístěnídisciplínačasrozdílzávodos.rek.
štafety:
dorostenci SK Motorlet54x100 VZn.č.03:47,52LEDL, PÍCHA Petr, PÍCHA Pavel, VANĚČEK

V Registru výkonů nejsou zatím uloženy výkony štafet. K dispozici je ale komprimovaný textový soubor 0707mcrd.zip (43 166 B), který obsahuje kompletní výsledkovou sestavu.

Z plavců dalších pražských oddílů si odvezl ze Zlína dvě zlaté i Jakub MALÝ z USK. Na stupních vítězů byla z tohoto oddílu i Žofie KVAČKOVÁ a Michaela POLANSKÁ. Dařilo se i odchovancům Motorletu. Na Petr LEDLA z USK zbyly tentokrát jen dvě bramborové. Zato Tereza HROMÁDKOVÁ získala pro Bohemians tři stříbrné a jednu bronzovou medaili a stala se tak nejúspěšnější pražskou plavkyní na tomto Mistrovství. Do medailové bilance Bohemians přispěla bronzem i Aneta FRITSCHEOVÁ a Petra BAUEROVÁ.

autor: mtb | komentářů: 0