Podzimní cena Motorletu

Vydáno dne 29. 10. 2007 (počet přístupů 2836)


Ve čtvrtém ročníku Podzimní ceny Motorletu se z pořádajícího oddílu nejvíce prosadili ti nemladší. Anička KOLÁŘOVÁ (97) zvítězila ve všech svých individuálních startech a zároveň zlepšila i čtyři oddílové rekordy. Všemi svými časy přepsala i dosavadní rekordy závodu A to včetně toho nejprestižnějšího - na finálové trati 200 m volný způsob. Mimochodem tabulky rekordů závodu byly zlepšeny hned jedenadvacetkrát! Tedy u více jak třetiny individuálních disciplín.

Anička

Dvě vítězství přidal do bilance nejmladšho žactva Motorletu i Michal MÜLLER (97) a bronzem přispěl i Lukáš PODUŠKA (98). Mezi staršími plavci se na stupně vítězů probojoval pouze Jakub VOJTOVIČ (93). Pomohly mu k tomu další nové osobáčky. Těch říjnových už má Jakub požehnaně. K osmi ze Sprintů přidal tři další. Ale nejenom on se činil. Podle oddílové evidence si plavci Motorletu zlepšili svá osobní maxima téměř v šedesáti startech.

V Registru výkonů zatím nejsou uloženy výkony štafet. Kompletní výsledky závodu jsou ale dostupné v souboru 07pcm.pdf (520 019 B). K jeho prohlédnutí je zapotřebí mít nainstalován Acrobat Reader, volně dostupný program firmy Adobe.


autor: mtb | komentářů: 0