Malá cena PROSEN Louny

Vydáno dne 02. 03. 2009 (počet přístupů 3196)

Bára a Michaela V sobotu 28.02.2009 naši plavci úspěšně reprezentovali na Malé ceně Prosen v Lounech. Z 24 oddílů jsme s osmi plavci (4 žáci a 4 žákyně) obsadili vynikající 6.místo (bodované bylo umístění do 6.místa). Porazili jsme i velmi početné výpravy (např. SlPlzeň 23, SŠKrupka 19, PŠLouny 15, KLSTeplice 13, Litvínov 13, Hořovice 11...). Smíšené štafety byly dobrým zpestřením dlouhého programu (skončili jsme v 19:30 večer). Naši borci se dvěma štafetami MoP A obsadili 7. a MoP B 15. místo (z 24 startujících štafet), to byl také pěkný úspěch. Byli jsme absolutně nejhlasitější team při povzbuzování během závodů a také samozřejmě při vyhlašování výsledků. Byli jsme ve složení 8 plavců a 5 dospělých hlasitější dokonce než domácí team a jeho příznivci na tribuně.

Individuální hodnocení:

Bára Seemanová - vynikající 4 starty, 4 zlaté a 3 hodnotné osobáky. Pomohla v naší B štafetě.
Míša Trnková - také velmi hodnotné vystoupení 6 startů, 1 zlatá, 3 stříbrné, většina startů v osobním rekordu. Pomohla naší A štafetě.
Betka Andriková - také vynikající. 6 startů a 6 medailí. 2 zlaté, 1 stříbrná, 3 bronzy a většina osobáky. Pomohla naší A štafetě.
Natálka Trnková - zlepšila ve většině startů své osobní rekordy. Pomohla v naší B štafetě.
Lukáš Poduška - vynikajících 6 startů. 1 zlatá, 3 stříbrné, 6. a 8. místo. Pomohl v naší B štafetě.
Josef Domin - zlepšil v pár startech své osobní rekordy. Umístění od 7. do 11. místa je lepší průměr. Pomohl v naší B štafetě.
Michael Muller - Potvrdil sprinterské umění (6. a 7. na 50m), ostatní starty spíše v průměru (11. až 19. místo). Pomohl v naší A štafetě.
Michael Seeman - po třech týdnech bez tréninku (nemoc) dva osobáky, umístění vždy mezi 5. a 8. místem. Pomohl v naší A štafetě.

V celku musím pochválit celou výpravu za soustředěný přístup ke všem startům a celkově k závodům. Jen tak dále a vydržet, konkurence nespí (trénuje až 5-8x týdně již v těchto žákovských kategoriích) a máme před sebou stále nové cíle (osobní rekordy a dobré umístění na republikových pohárech).

V Registru výkonů jsou uloženy výsledky plavců Motorletu. Kompletní výsledky jsou dostupné v oddílovém archivu v komprimovaném souboru 0902mcl.zip (341 041 B), který obsahuje dokument ve formátu MS Word.