Pohár karlovarského Vřídla

Vydáno dne 01. 06. 2009 (počet přístupů 2822)

Motorlet potřetí v řadě získal Pohár karlovarského Vřídla. I když je nutné přiznat, že tentokrát to nebylo příliš těžké, jelikož skoro žádná konkurence se snad vlivem špatného počasí nedostavila. Zvláště poslední rozplavby často vypadaly jako na přeborech oddílu. Navíc naši plavci měli za úkol plavat tréninkově - tedy co nejvíce startů, takže body se rychle načítaly.

Vyjmenovat všechny, kteří se umístili na stupně vítězů, by znamenalo opsat snad celý seznam našich přihlášených, takže za všechny zmíním jen Ondru FIEDLERA a Helenu PIKHARTOVOU, kteří odplavali všech sedm startů. Ondra vyhrál šestkrát a Helena pětkrát a tak se nejvíce bodově zasloužili o zisk poháru. Osobáků se moc zaplavat nepodařilo, ale vzhledem ke špatnému počasí a četnosti startů - jeden start za 20 minut, se to ani neočekávalo. Cílem bylo se na závodech taky jednou pobavit, vyhrát pohár a to se podařilo. (komentář Lukáše Stříteského)