Neratovický pohár

Vydáno dne 23. 01. 2013 (počet přístupů 3268)

Početná výprava plavců Motorletu zahájila novou závodní sezónu v Neratovicích. Na tradičních lednových závodech Neratovický pohár ve sprinterském víceboji byli naši plavci nejúspěšnější v bodování oddílů a někteří se prosadili i ve sprinterském víceboji ve své kategorii mezi nejlepší:

pořadíjménoročníksoučet časůpořadíjménoročníksoučet časů
čtyřboj ženy (1998 a starší)čtyřboj muži (1998 a starší)
11TÓTHOVÁ Tereza0302:35,385ŠPAŇÁR Ondřej0402:28,11

První závod, první osobáčky a stejně jako v loňském roce padl hned i první oddílový rekord. Připsal si ho Matěj RENC. Na trati 50 m znak zaplaval čas 00:36,36 - nový rekord jedenáctiletých. Navíc všichni naši plavci mohli v akci vidět i Petru Chocovou, která v loňském roce zvítězila na obou ME na 50 m prsa. Zvítězila i v neratovickém čtyřboji mezi ženami výkonem 1:59,43. Monice PIKHARTOVÉ tak nestačil k obhajobě loňského vítězství v Poháru ani dosud nejlepší součet časů, které naše plavkyně na těchto závodech zaplavaly. Kompletní výsledky z tohoto závodu jsou dostupné v oddílovém archivu v komprimovaném souboru 1301ner.zip. Obsahuje dokumenty ve formátu MS Excel.