Vyhodnocení výkonů na Plzeňských sprintech

Vydáno dne 22. 10. 2013 (počet přístupů 1701)


V tabulce je u každého plavce porovnán jeho výkon na Sprintech s jeho osobním rekordem v dané disciplíně. Pro lepší orientaci je rozdíl vyjádřen i procentuálně, přičemž "*" jsou označeny překonané osobní rekordy. Text ve sloupci závod pak obsahuje datum ve tvaru rr/mm a zkratku názvu závodu, na němž byl osobní rekord vytvořen. Modře jsou podbarvené nové oddílové rekordy. V přehledu chybí výkony zaplavané ve finálových rozplavbách, které jsou uvedeny v článku k závodu.

jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
BOŠKOVÁ Kateřina9500:27,640%12/12_ZMČR+d00:27,64
SEEMANOVÁ Barbora0000:28,41-1%13/05_jKPŽst_Pha00:28,1
MAŠKOVÁ Beáta0000:31,61* 0%13/10_VCPrahy00:31,91
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:31,66-1%12/10_PlzSprinty00:31,15
ŠÍROVÁ Barbora0000:33,85-4%13/10_VCPrahy00:32,41
ALDUNINOVÁ Darja0000:37,84-5%13/10_VCPrahy00:35,86
volný způsob 100 m
BOŠKOVÁ Kateřina9500:59,730%12/10_PlzSprinty00:59,28
SEEMANOVÁ Barbora0001:00,810%13/06_LMČR A01:00,72
ŠPALOVÁ Nikola9701:04,060%13/10_VCPrahy01:03,82
TRNKOVÁ Natálie9701:04,94-1%12/01_KPDr-Pha01:03,8
JINDROVÁ Kristýna9901:06,60-2%13/05_jKPŽst_Pha01:04,8
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:10,02-3%12/10_PlzSprinty01:07,35
ŠÍROVÁ Barbora0001:14,16* 2%13/10_VCPrahy01:16,39
volný způsob 200 m
BOŠKOVÁ Kateřina9502:11,15-1%12/12_ZMČR+d02:09,40
SEEMANOVÁ Barbora0002:11,27-3%13/10_PCMoP02:07,06
TRNKOVÁ Michaela9902:14,42* 1%12/11_pKPDD_Pha02:15,9
ŠPALOVÁ Nikola9702:17,300%13/06_Praha201302:16,38
TRNKOVÁ Natálie9702:19,360%12/10_PlzSprinty02:19,07
JINDROVÁ Kristýna9902:25,54-3%13/05_jKPŽst_Pha02:20,0
ŠIMKOVÁ Kateřina9802:34,31-4%12/11_pKPŽst_Pha02:28,3
ŠÍROVÁ Barbora0002:48,96* 5%13/05_jKPŽst_Pha02:59,7
ALDUNINOVÁ Darja0003:00,020%13/05_jKPŽst_Pha02:58,8
volný způsob 400 m
ŠPALOVÁ Nikola9704:51,640%13/06_LMČR d04:49,49
JINDROVÁ Kristýna9905:10,83-3%13/05_jKPŽst_Pha05:01,1
motýlek 50 m
TRNKOVÁ Michaela9900:30,82* 1%13/04_jKPDD_Pha00:31,43
MAŠKOVÁ Beáta0000:36,14* 0%13/01_Kalich00:36,5
motýlek 100 m
KLOCOVÁ Markéta9901:18,63-1%13/03_ISM201301:17,17
polohový závod 100 m
BOŠKOVÁ Kateřina9501:10,17-1%12/12_ZMČR+d01:09,15
PIKHARTOVÁ Monika9501:10,56-3%10/12_ZMČRd01:08,17
TRNKOVÁ Natálie9701:14,98-1%12/10_PlzSprinty01:14,08
JINDROVÁ Kristýna9901:15,91* 2%12/10_PlzSprinty01:17,91
ŠÍROVÁ Barbora0001:33,30* 10%12/05_jKPŽst_Pha01:43,7
polohový závod 200 m
SEEMANOVÁ Barbora0002:35,16-4%13/10_PCMoP02:28,39
polohový závod 400 m
SEEMANOVÁ Barbora0005:18,67* 1%13/05_jKPŽst_Pha05:24,3
prsa 50 m
PIKHARTOVÁ Monika9500:34,87-4%12/12_ZMČR+d00:33,44
KLOCOVÁ Markéta9900:37,40-3%13/03_ISM201300:36,01
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:39,94-4%12/11_pKPDD_Pha00:38,2
ALDUNINOVÁ Darja0000:45,58* 13%12/04_OSPjMoP00:52,7
ŠÍROVÁ Barbora0000:47,61* 4%13/06_LOP_MoP00:49,8
prsa 100 m
KLOCOVÁ Markéta9901:19,40-1%12/11_pKPŽst_Pha01:18,1
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:24,46-3%12/11_pKPŽst_Pha01:22,0
prsa 200 m
KLOCOVÁ Markéta9902:46,07* 1%13/05_jKPŽst_Pha02:48,1
ŠIMKOVÁ Kateřina9803:04,92-4%12/11_pKPŽst_Pha02:57,2
MAŠKOVÁ Beáta0003:12,78* 6%13/06_LDOH03:25,82
znak 50 m
TRNKOVÁ Michaela9900:30,86* 4%13/01_Neratovice00:32,35
BOŠKOVÁ Kateřina9500:32,56* 1%12/10_PlzSprinty00:33,00
TRNKOVÁ Natálie9700:34,31* 1%12/10_PlzSprinty00:34,70
ŠÍROVÁ Barbora0000:40,76* 9%13/04_JC_Prahy00:45,17
ALDUNINOVÁ Darja0000:42,50* 1%13/06_LOP_MoP00:43,2
znak 100 m
TRNKOVÁ Michaela9901:06,33* 2%13/05_jKPŽst_Pha01:08,2
JINDROVÁ Kristýna9901:14,90-1%13/05_jKPŽst_Pha01:13,6
TRNKOVÁ Natálie9701:15,01-3%12/10_VCPrahy01:12,73
MAŠKOVÁ Beáta0001:20,25* 2%13/10_PCMoP01:22,68
ALDUNINOVÁ Darja0001:28,61-2%13/10_VCPrahy01:26,39
ŠÍROVÁ Barbora0001:28,94* 0%13/10_VCPrahy01:29,81
znak 200 m
TRNKOVÁ Michaela9902:24,08* 2%13/06_LMČR A02:27,09
TRNKOVÁ Natálie9702:38,080%13/01_KPDr-Pha02:36,7
MAŠKOVÁ Beáta0002:52,49* 4%12/05_jKPŽst_Pha03:01,0
JINDROVÁ Kristýna9902:57,32-11%13/01_KPDr-Pha02:39,5
ALDUNINOVÁ Darja0003:15,04-2%13/10_VCPrahy03:11,05
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
DOMIN Josef9800:26,31* 1%13/05_VCPardubic00:26,60
ŠORM Ondřej9700:27,380%13/06_Praha201300:27,18
FAIT David0000:31,03* 1%13/05_jKPŽst_Pha00:31,5
volný způsob 100 m
DOMIN Josef9800:56,43* 1%13/05_VCPardubic00:57,40
PODUŠKA Lukáš9800:57,10* 0%13/10_VCPrahy00:57,39
MÜLLER Michael9700:57,37* 1%13/06_LOP_MoP00:58,4
CÉ Štěpán0001:01,40* 0%13/10_PCMoP01:01,92
volný způsob 200 m
PODUŠKA Lukáš9802:04,11* 1%12/10_PCMoP02:05,56
CÉ Martin9802:08,81-2%13/06_LMČR d02:05,89
CÉ Štěpán0002:19,33-1%13/05_jKPŽst_Pha02:17,6
volný způsob 400 m
ŘÍMAL Marek9704:17,86* 3%12/11_pKPDD_Pha04:26,2
PODUŠKA Lukáš9804:27,900%12/11_pKPDD_Pha04:27,2
CÉ Martin9804:31,78* 0%12/11_pKPDD_Pha04:33,8
CÉ Štěpán0004:58,32* 0%13/06_LMČR A04:59,32
motýlek 50 m
LEDL Michal9100:25,44-8%12/11_ME_2500:23,55
ŘÍMAL Marek9700:27,71* 0%13/05_VCPardubic00:27,82
DOMIN Josef9800:28,07* 3%13/05_VCPardubic00:28,95
CÉ Martin9800:29,69* 1%13/03_ISM201300:30,03
KOŽEVNIKOV Danil9900:29,70* 1%13/06_Praha201300:30,28
RENC Jakub9900:30,63* 6%12/10_PlzSprinty00:32,63
CÉ Štěpán0000:30,98* 8%13/01_Neratovice00:33,96
FAIT David0000:35,970%13/06_LOP_MoP00:35,8
motýlek 100 m
LEDL Michal9100:57,29-8%12/11_ME_2500:52,97
DOMIN Josef9801:02,350%13/04_JC_Prahy01:02,05
RENC Jakub9901:08,21* 0%13/10_PCMoP01:08,46
motýlek 200 m
ŘÍMAL Marek9702:16,73* 2%12/12_ZMČR+d02:20,26
DOMIN Josef9802:23,18* 0%13/10_VCPrahy02:24,42
polohový závod 100 m
PODUŠKA Lukáš9801:04,90* 3%12/11_pKPŽst_Pha01:07,0
DOMIN Josef9801:07,00* 4%13/01_Neratovice01:10,06
RENC Jakub9901:08,07* 5%12/10_PlzSprinty01:12,29
FAIT David0001:18,300%13/10_PCMoP01:17,62
polohový závod 200 m
PODUŠKA Lukáš9802:22,44* 0%12/11_pKPŽst_Pha02:23,2
polohový závod 400 m
PODUŠKA Lukáš9805:09,24-1%13/10_VCPrahy05:04,68
prsa 50 m
LEDL Michal9100:30,80-1%12/03_ISM201200:30,35
ŠORM Ondřej9700:31,62-3%13/06_LMČR d00:30,69
FAIT David0000:41,39- - -
prsa 100 m
ŠORM Ondřej9701:08,770%13/06_LMČR d01:08,24
FAIT David0001:25,96* 1%13/10_PCMoP01:27,18
prsa 200 m
ŠORM Ondřej9702:32,98* 1%13/10_VCPrahy02:34,63
znak 50 m
ŘÍMAL Marek9700:29,30* 0%12/12_ZMČR+d00:29,36
MÜLLER Michael9700:30,42-1%13/06_LOP_MoP00:29,9
RENC Jakub9900:32,01* 3%12/12_ZMČR1300:33,08
FAIT David0000:38,02* 2%13/04_JC_Prahy00:38,85
znak 100 m
ŘÍMAL Marek9701:02,13* 1%12/11_pKPDD_Pha01:03,0
CÉ Martin9801:05,06* 2%12/11_pKPŽst_Pha01:06,9
RENC Jakub9901:07,140%13/05_jKPŽst_Pha01:06,9
KOŽEVNIKOV Danil9901:09,76-1%13/10_VCPrahy01:08,49
CÉ Štěpán0001:11,75* 4%13/06_LDOH01:14,78
FAIT David0001:19,70-1%13/06_LOP_MoP01:18,3
znak 200 m
ŘÍMAL Marek9702:11,91* 1%13/10_VCPrahy02:14,07
MÜLLER Michael9702:21,26* 0%12/12_ZMČR+d02:21,86
CÉ Martin9802:22,07* 1%12/10_PCMoP02:23,57
RENC Jakub9902:23,570%13/05_jKPŽst_Pha02:23,4


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany25M19.10. - 20.10.

autor: mtb | komentářů: 0