Krajský přebor dorostu a dospělých - Praha

Vydáno dne 27. 04. 2014 (počet přístupů 2139)


Nejhodnotnější výkon z hlediska oddílové historie předvedl Michal PŘIBYL, který zaplaval 200 m prsa nejrychleji v dlouhém bazénu v kategorii open a zároveň mladší dorost. Na stejné trati, ale v kategorii starší dorost, vylepšil nejlepší oddílový výkon i Ondra ŠORM. Jediné vítězství pro Motorlet ale vybojovala Kristýna JINDROVÁ na trati 200 m znak. Vedle již jmenovaných se na medailové bilanci oddílu 1+4+11 podíleli i Kateřina BOŠKOVÁ, Barbora SEEMANOVÁ, Kateřina ŠIMKOVÁ, Michaela TRNKOVÁ, Josef DOMIN, Michael MÜLLER, Lukáš PODUŠKA a Jakub RENC.

Závod byl opět uspořádán jako sdružený krajský přebor dorostu a dospělých pro Prahu a Středočeský kraj. Rozplavby tedy byly společné, ale vyhlášení výsledků oddělené. V oddílovém archivu v souboru 1404kpdd.pdf jsou k dispozici kompletní výsledky.

jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
BOŠKOVÁ Kateřina9500:28,67-2%12/06_LMČR d00:27,85
PECHOVÁ Tereza9900:30,21-1%14/03_ISM201400:29,77
KLOCOVÁ Markéta9900:31,58-3%13/03_Vytrvalec00:30,61
volný způsob 100 m
BOŠKOVÁ Kateřina9501:01,74-1%12/07_LMČR01:00,79
JINDROVÁ Kristýna9901:05,42* 0%13/06_LMČR A01:05,75
TRNKOVÁ Natálie9701:05,54-2%12/03_MČRDsmf_č01:04,04
PECHOVÁ Tereza9901:06,84* 4%13/03_Vytrvalec01:10,07
volný způsob 200 m
BOŠKOVÁ Kateřina9502:14,330%12/06_LMČR d02:13,58
TRNKOVÁ Natálie9702:21,03* 0%13/06_LMČR d02:21,93
JINDROVÁ Kristýna9902:23,70* 0%13/06_LMČR A02:24,93
KLOCOVÁ Markéta9902:30,88-1%13/05_VCPardubic02:28,86
volný způsob 400 m
BOŠKOVÁ Kateřina9504:48,920%12/06_LMČR d04:46,52
TRNKOVÁ Michaela9904:53,26* 0%13/06_LDOH04:55,08
TRNKOVÁ Natálie9704:58,50- - -
volný způsob 800 m
TRNKOVÁ Michaela9910:15,2*0%14/03_Vytrvalec10:09,81
ŠIMKOVÁ Kateřina9811:09,2*- - -
motýlek 50 m
TRNKOVÁ Michaela9900:31,16-3%14/03_ISM201400:30,20
PECHOVÁ Tereza9900:32,22-2%14/03_ISM201400:31,38
JINDROVÁ Kristýna9900:33,660%13/04_jKPDD_Pha00:33,47
KLOCOVÁ Markéta9900:35,83* 5%12/05_jKPDD_Pha00:37,87
motýlek 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:11,76-2%14/03_Vytrvalec01:09,70
PECHOVÁ Tereza9901:14,90-2%14/03_ISM201401:12,87
KLOCOVÁ Markéta9901:16,08* 1%13/03_ISM201301:17,17
JINDROVÁ Kristýna9901:20,92-8%14/03_Vytrvalec01:14,42
MAŠKOVÁ Beáta0001:21,500%14/03_Vytrvalec01:21,17
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:25,35-3%14/03_Vytrvalec01:22,41
motýlek 200 m
PECHOVÁ Tereza9902:51,37-2%14/03_MČRDsmf_č02:46,43
ŠIMKOVÁ Kateřina9803:15,85- - -
polohový závod 200 m
TRNKOVÁ Michaela9902:35,35-3%14/03_Vytrvalec02:30,34
PECHOVÁ Tereza9902:47,03-1%13/04_jKPDD_Pha02:45,01
prsa 50 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:38,10-1%14/03_ISM201400:37,49
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:38,72- - -
prsa 100 m
TRNKOVÁ Michaela9901:20,19* 0%14/03_Vytrvalec01:20,30
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:23,55-1%14/03_Vytrvalec01:22,71
prsa 200 m
ŠIMKOVÁ Kateřina9802:59,360%14/03_MČRDsmf_č02:58,66
znak 50 m
BOŠKOVÁ Kateřina9500:34,030%14/03_ISM201400:33,71
TRNKOVÁ Natálie9700:35,81* 0%12/06_Praha201200:35,82
PECHOVÁ Tereza9900:37,180%14/03_ISM201400:36,93
znak 100 m
BOŠKOVÁ Kateřina9501:14,02-3%14/03_ISM201401:11,34
JINDROVÁ Kristýna9901:14,02* 0%14/03_Vytrvalec01:14,75
TRNKOVÁ Natálie9701:18,86-5%14/03_MČRDsmf_č01:15,05
KLOCOVÁ Markéta9901:20,81- - -
znak 200 m
JINDROVÁ Kristýna9902:36,54* 5%13/04_JC_Prahy02:45,78
TRNKOVÁ Natálie9702:43,76-1%12/03_MČRDsmf_č02:40,76
MAŠKOVÁ Beáta0002:46,81- - -
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
DOMIN Josef9800:26,50* 0%14/03_Vytrvalec00:26,59
PODUŠKA Lukáš9800:26,58-1%14/03_ISM201400:26,07
CHELBERG Robert9900:26,60- - -
MÜLLER Michael9700:27,72-1%13/04_JC_Prahy00:27,24
ŠORM Ondřej9700:27,75-3%14/03_ISM201400:26,91
CÉ Martin9800:27,81-3%14/03_ISM201400:26,78
KOŽEVNIKOV Danil9900:28,360%14/03_ISM201400:28,31
volný způsob 100 m
DOMIN Josef9800:57,20* 0%13/05_VCPardubic00:57,40
CÉ Martin9800:57,60-1%14/03_ISM201400:56,94
PODUŠKA Lukáš9800:59,05-3%14/03_ISM201400:56,95
CHELBERG Robert9900:59,23- - -
MÜLLER Michael9700:59,65* 1%13/04_JC_Prahy01:00,69
ŠORM Ondřej9701:00,680%14/03_Vytrvalec01:00,54
ADAM Michal9801:04,46* 0%13/04_JC_Prahy01:04,51
volný způsob 200 m
DOMIN Josef9802:05,04* 1%13/05_VCPardubic02:06,32
PODUŠKA Lukáš9802:05,99* 0%13/04_JC_Prahy02:07,19
CÉ Martin9802:07,37-1%13/06_LMČR d02:05,89
RENC Jakub9902:08,40* 6%13/04_jKPDD_Pha02:16,92
MÜLLER Michael9702:12,47* 0%13/04_jKPDD_Pha02:12,55
ŠORM Ondřej9702:13,50* 6%12/05_jKPDD_Pha02:22,13
CHELBERG Robert9902:13,73- - -
ADAM Michal9802:23,00-2%13/04_JC_Prahy02:18,87
volný způsob 400 m
PODUŠKA Lukáš9804:28,08* 1%13/06_LMČR d04:33,19
RENC Jakub9904:29,73* 4%13/06_LMČR A04:42,74
MÜLLER Michael9704:47,41- - -
ŠORM Ondřej9704:48,15* 2%13/05_VCPardubic04:55,76
ADAM Michal9804:58,55- - -
volný způsob 800 m
RENC Jakub9909:22,54* 1%14/03_Vytrvalec09:31,35
CÉ Štěpán0010:41,0*- - -
ADAM Michal9810:52,41- - -
volný způsob 1500 m
DOMIN Josef9818:33,49* 3%13/03_Vytrvalec19:14,09
CHELBERG Robert9919:36,04- - -
ADAM Michal9821:10,90-2%13/04_jKPDD_Pha20:42,80
motýlek 50 m
DOMIN Josef9800:28,04* 3%13/05_VCPardubic00:28,95
PODUŠKA Lukáš9800:28,83-1%14/03_ISM201400:28,28
KOŽEVNIKOV Danil9900:29,350%14/03_ISM201400:29,24
RENC Jakub9900:29,52-1%14/03_ISM201400:29,12
MÜLLER Michael9700:30,13* 22%10/06_Praha201000:38,99
CÉ Štěpán0000:30,290%14/03_ISM201400:30,11
CÉ Martin9800:30,37-1%13/03_ISM201300:30,03
PŘIBYL Michal9900:30,74* 6%13/04_jKPDD_Pha00:32,72
ŠORM Ondřej9700:31,20-4%14/03_ISM201400:30,00
motýlek 100 m
DOMIN Josef9801:02,300%13/04_JC_Prahy01:02,05
PODUŠKA Lukáš9801:05,52-1%14/03_ISM201401:04,51
CÉ Martin9801:06,48* 1%13/03_ISM201301:07,77
KOŽEVNIKOV Danil9901:07,29* 6%13/06_LDOH01:11,65
CHELBERG Robert9901:08,42- - -
CÉ Štěpán0001:11,100%14/03_ISM201401:10,45
motýlek 200 m
RENC Jakub9902:25,34* 3%14/03_MČRDsmf_č02:30,66
KOŽEVNIKOV Danil9902:52,39* 7%13/04_JC_Prahy03:05,40
CÉ Štěpán0002:58,45- - -
polohový závod 200 m
PŘIBYL Michal9902:23,12* 1%13/06_LDOH02:25,78
PODUŠKA Lukáš9802:23,89* 2%13/05_VCPardubic02:27,09
ŠORM Ondřej9702:28,90* 0%14/03_Vytrvalec02:28,92
ADAM Michal9802:42,04- - -
polohový závod 400 m
PODUŠKA Lukáš9805:12,85* 1%13/03_MČRDsmf_č05:16,74
prsa 50 m
PŘIBYL Michal9900:33,23-5%14/03_ISM201400:31,36
CÉ Štěpán0000:40,06* 12%12/03_ISM201200:45,97
prsa 100 m
PŘIBYL Michal9901:10,540%14/03_ISM201401:10,40
PODUŠKA Lukáš9801:17,99* 6%13/03_Vytrvalec01:23,45
prsa 200 m
PŘIBYL Michal9902:31,31* 6%13/06_LMČR A02:41,00
ŠORM Ondřej9702:35,58* 0%14/03_MČRDsmf_č02:35,61
CÉ Štěpán0003:18,01- - -
znak 50 m
MÜLLER Michael9700:31,15* 1%13/04_jKPDD_Pha00:31,56
PŘIBYL Michal9900:31,85* 5%13/04_JC_Prahy00:33,70
PODUŠKA Lukáš9800:32,65-3%14/03_ISM201400:31,66
KOŽEVNIKOV Danil9900:33,28-5%14/03_ISM201400:31,48
CÉ Štěpán0000:33,82* 11%12/04_JC_Prahy00:38,34
ŠORM Ondřej9700:34,81* 11%11/03_ISM201100:39,14
znak 100 m
RENC Jakub9901:05,77* 1%14/03_ISM201401:06,76
PŘIBYL Michal9901:08,32-2%14/03_ISM201401:06,89
MÜLLER Michael9701:08,34* 0%12/06_LMČR d01:08,66
CÉ Martin9801:08,91-2%14/03_ISM201401:07,24
KOŽEVNIKOV Danil9901:11,61-2%14/03_ISM201401:09,53
CHELBERG Robert9901:12,43- - -
znak 200 m
RENC Jakub9902:22,510%14/03_MČRDsmf_č02:21,59
CÉ Martin9802:31,01-4%13/06_LMČR d02:25,16
DOMIN Josef9802:32,17- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
jKPDD_PhaKP dorostu a dospělých PrahaPraha - Podolí50K25.04. - 26.04.

autor: mtb | komentářů: 0