Velká cena města Pardubic

Vydáno dne 29. 05. 2014 (počet přístupů 2179)


Ve 3. kole Českého poháru, kterým byl závod Velká cena města Pardubic, měl Motorlet početné zastoupení. Do finálových rozplaveb se podařilo kvalifikovat dvěma naším plavcům:

Velká cena města Pardubic    Pardubice    17.05. - 18.05.2014
jménoročníkumístěnídisciplínačasrozdílzávodos.rek.
BOŠKOVÁ Kateřina958  50 Z fin.00:33,18* 1%14/03_ISM201400:33,71
ŠORM Ondřej977  50 P fin.00:31,00-2%14/03_ISM201400:30,13
8 100 P fin.01:08,38-1%14/03_ISM201401:07,32
7 200 P fin.02:33,62* 1%14/04_jKPDD_Pha02:35,58

Ve finále Ondra ŠORM vylepšíl svůj oddílový rekord starších dorostenců v dlouhém bazénu v disciplíně 200 m prsa. Celkově ale počet osobáčků byl poměrně nízký. Ta pravá forma má pro většinu našich startujících plavců ještě minimálně měsíc čas, tak snad se podaří i letos dobře finální fáze přípravy. V archivu oddílu je k dispozici i kompletní výsledková sestava v souboru 1405vcpa.pdf (2 194 665 B).



jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
BOŠKOVÁ Kateřina9500:28,41-2%12/06_LMČR d00:27,85
KLOCOVÁ Markéta9900:31,27-2%13/03_Vytrvalec00:30,61
volný způsob 100 m
BOŠKOVÁ Kateřina9501:02,21-2%12/07_LMČR01:00,79
TRNKOVÁ Natálie9701:05,51-2%12/03_MČRDsmf_č01:04,04
JINDROVÁ Kristýna9901:06,44-1%14/04_jKPDD_Pha01:05,42
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:07,49* 1%14/04_JC_Prahy01:08,70
KLOCOVÁ Markéta9901:08,67-1%13/06_Praha201301:07,88
volný způsob 200 m
SEEMANOVÁ Barbora0002:12,69-3%14/05_M4Umljun02:08,08
BOŠKOVÁ Kateřina9502:17,78-3%12/06_LMČR d02:13,58
ŠPALOVÁ Nikola9702:20,38-2%13/06_Praha201302:16,38
TRNKOVÁ Natálie9702:20,66* 0%14/04_jKPDD_Pha02:21,03
volný způsob 400 m
BOŠKOVÁ Kateřina9504:51,04-1%12/06_LMČR d04:46,52
ŠPALOVÁ Nikola9704:59,18-3%14/03_MČRDsmf_č04:47,98
TRNKOVÁ Natálie9705:06,75-2%14/04_jKPDD_Pha04:58,50
motýlek 50 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:30,92-4%14/03_ISM201400:29,50
PECHOVÁ Tereza9900:32,82-4%14/03_ISM201400:31,38
motýlek 100 m
PECHOVÁ Tereza9901:15,42-3%14/03_ISM201401:12,87
JINDROVÁ Kristýna9901:17,60-4%14/03_Vytrvalec01:14,42
motýlek 200 m
SEEMANOVÁ Barbora0002:40,89- - -
PECHOVÁ Tereza9902:51,86-3%14/03_MČRDsmf_č02:46,43
polohový závod 200 m
TRNKOVÁ Natálie9702:42,750%14/03_Vytrvalec02:41,75
JINDROVÁ Kristýna9902:49,03-4%14/03_Vytrvalec02:42,46
polohový závod 400 m
SEEMANOVÁ Barbora0005:26,36* 1%13/06_LMČR A05:29,68
prsa 50 m
KLOCOVÁ Markéta9900:37,32-3%13/03_ISM201300:36,01
PECHOVÁ Tereza9900:38,48-3%13/05_VCPardubic00:37,31
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:39,090%14/04_jKPDD_Pha00:38,72
prsa 100 m
KLOCOVÁ Markéta9901:21,76-3%13/03_ISM201301:19,11
PECHOVÁ Tereza9901:25,08-5%13/05_VCPardubic01:20,89
ŠPALOVÁ Nikola9701:26,01-4%14/03_ISM201401:22,58
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:26,25-4%14/03_Vytrvalec01:22,71
prsa 200 m
KLOCOVÁ Markéta9902:51,96-2%13/03_ISM201302:48,49
PECHOVÁ Tereza9903:04,85-3%13/04_JC_Prahy02:58,55
ŠIMKOVÁ Kateřina9803:05,15-3%14/03_MČRDsmf_č02:58,66
znak 50 m
BOŠKOVÁ Kateřina9500:33,27* 1%14/03_ISM201400:33,71
JINDROVÁ Kristýna9900:36,93* 1%12/04_JC_Prahy00:37,33
znak 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:11,20* 9%12/03_ISM201201:18,37
JINDROVÁ Kristýna9901:17,01-5%14/04_MČRDruž01:13,04
ŠPALOVÁ Nikola9701:17,98-5%14/03_ISM201401:13,95
TRNKOVÁ Natálie9701:19,78-6%14/03_MČRDsmf_č01:15,05
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:20,62- - -
znak 200 m
JINDROVÁ Kristýna9902:39,19-1%14/04_jKPDD_Pha02:36,54
TRNKOVÁ Natálie9702:46,85-3%12/03_MČRDsmf_č02:40,76
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
CHELBERG Robert9900:26,32* 0%14/04_JC_Prahy00:26,43
CÉ Martin9800:28,38-5%14/03_ISM201400:26,78
CÉ Štěpán0000:28,550%13/06_LMČR A00:28,32
ADAM Michal9800:28,89-2%13/04_JC_Prahy00:28,31
KOŽEVNIKOV Danil9900:29,28-4%14/04_JC_Prahy00:27,93
volný způsob 100 m
DOMIN Josef9800:57,540%14/04_jKPDD_Pha00:57,20
PODUŠKA Lukáš9800:57,83-1%14/03_ISM201400:56,95
MÜLLER Michael9700:58,05* 2%14/04_jKPDD_Pha00:59,65
CHELBERG Robert9900:58,10* 1%14/04_jKPDD_Pha00:59,23
PŘIBYL Michal9900:58,78-2%14/03_ISM201400:57,60
RENC Jakub9901:00,00-1%14/03_ISM201400:59,39
ŠORM Ondřej9701:00,15* 0%14/03_Vytrvalec01:00,54
CÉ Štěpán0001:02,86-1%14/03_ISM201401:01,87
volný způsob 200 m
DOMIN Josef9802:07,67-2%14/04_jKPDD_Pha02:05,04
CÉ Martin9802:09,05-2%14/04_JC_Prahy02:05,58
MÜLLER Michael9702:09,93* 1%14/04_jKPDD_Pha02:12,47
RENC Jakub9902:10,94-1%14/04_jKPDD_Pha02:08,40
PODUŠKA Lukáš9802:11,23-4%14/04_JC_Prahy02:05,66
CHELBERG Robert9902:13,70* 0%14/04_jKPDD_Pha02:13,73
CÉ Štěpán0002:24,92-4%14/04_JC_Prahy02:18,82
ADAM Michal9802:27,79-6%13/04_JC_Prahy02:18,87
volný způsob 400 m
PODUŠKA Lukáš9804:33,22-1%14/04_jKPDD_Pha04:28,08
DOMIN Josef9804:34,670%13/05_VCPardubic04:32,23
RENC Jakub9904:38,58-3%14/04_jKPDD_Pha04:29,73
motýlek 50 m
DOMIN Josef9800:27,93* 0%14/04_jKPDD_Pha00:28,04
PODUŠKA Lukáš9800:28,87-2%14/03_ISM201400:28,28
KOŽEVNIKOV Danil9900:29,270%14/03_ISM201400:29,24
CHELBERG Robert9900:29,72- - -
CÉ Štěpán0000:29,81* 0%14/03_ISM201400:30,11
MÜLLER Michael9700:30,45-1%14/04_jKPDD_Pha00:30,13
CÉ Martin9800:30,64-2%13/03_ISM201300:30,03
motýlek 100 m
DOMIN Josef9801:02,650%13/04_JC_Prahy01:02,05
RENC Jakub9901:03,83* 0%14/03_Vytrvalec01:04,34
ŘÍMAL Marek9701:04,05-1%13/04_jKPDD_Pha01:03,15
KOŽEVNIKOV Danil9901:07,25* 0%14/04_jKPDD_Pha01:07,29
CÉ Štěpán0001:12,38-2%14/03_ISM201401:10,45
motýlek 200 m
ŘÍMAL Marek9702:24,29-1%13/04_JC_Prahy02:22,43
DOMIN Josef9802:29,07-2%13/04_JC_Prahy02:25,98
RENC Jakub9902:32,82-5%14/04_jKPDD_Pha02:25,34
polohový závod 200 m
ŘÍMAL Marek9702:24,04* 1%13/04_JC_Prahy02:26,46
PODUŠKA Lukáš9802:24,07-1%14/04_JC_Prahy02:21,32
RENC Jakub9902:26,20-2%14/03_Vytrvalec02:23,08
ŠORM Ondřej9702:29,300%14/04_jKPDD_Pha02:28,90
PŘIBYL Michal9902:32,05-6%14/04_jKPDD_Pha02:23,12
polohový závod 400 m
PODUŠKA Lukáš9805:11,30* 0%14/04_jKPDD_Pha05:12,85
prsa 50 m
ŠORM Ondřej9700:31,08-3%14/03_ISM201400:30,13
PŘIBYL Michal9900:31,78-1%14/03_ISM201400:31,36
NOVOTNÝ Matyáš0100:36,50* 9%13/03_ISM201300:40,30
prsa 100 m
ŠORM Ondřej9701:07,920%14/03_ISM201401:07,32
PŘIBYL Michal9901:09,91* 0%14/03_ISM201401:10,40
NOVOTNÝ Matyáš0101:18,84-2%14/04_JC_Prahy01:17,09
prsa 200 m
ŠORM Ondřej9702:33,78* 1%14/04_jKPDD_Pha02:35,58
PŘIBYL Michal9902:35,85-3%14/04_jKPDD_Pha02:31,31
NOVOTNÝ Matyáš0102:47,60* 0%14/04_JC_Prahy02:48,36
znak 50 m
MÜLLER Michael9700:31,78-2%14/04_jKPDD_Pha00:31,15
KOŽEVNIKOV Danil9900:33,28-5%14/03_ISM201400:31,48
CHELBERG Robert9900:33,33- - -
CÉ Martin9800:34,51-10%14/03_ISM201400:31,20
znak 100 m
ŘÍMAL Marek9701:05,38-1%13/06_LMČR d01:04,15
MÜLLER Michael9701:07,83* 0%14/04_jKPDD_Pha01:08,34
KOŽEVNIKOV Danil9901:10,93-2%14/03_ISM201401:09,53
CHELBERG Robert9901:14,39-3%14/04_JC_Prahy01:11,58
znak 200 m
ŘÍMAL Marek9702:19,10-2%13/06_LMČR d02:16,23
CÉ Martin9802:28,62-2%13/06_LMČR d02:25,16


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
VCPardubicVelká cena města PardubicPardubice50M17.05. - 18.05.

autor: mtb | komentářů: 0