Vyhodnocení výkonů na KPŽ 2003-2006

Vydáno dne 30. 05. 2014 (počet přístupů 1603)


V tabulce je u každého plavce porovnán jeho výkon na pražských přeborech žactva s jeho osobním rekordem v dané disciplíně. Pro lepší orientaci je rozdíl vyjádřen i procentuálně, přičemž "*" jsou označeny překonané osobní rekordy. Text ve sloupci závod pak obsahuje datum ve tvaru rr/mm a zkratku názvu závodu, na němž byl osobní rekord vytvořen.


jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:31,9* 1%13/11_pKPŽml_Pha00:32,5
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:36,3-1%14/05_OSPjMoP00:35,6
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:38,2* 0%13/11_OSPpMoP00:38,4
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:39,8-1%14/05_OSPjMoP00:39,3
TÓTHOVÁ Tereza0300:40,20%13/09_M_Sobotky00:40,0
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:42,8* 3%14/05_OSPjMoP00:44,3
MANYCHOVÁ Eliška0400:43,4* 0%14/05_OSPjMoP00:43,7
JIRMANOVÁ Sofie0400:43,9* 0%14/05_OSPjMoP00:44,1
ŠPAŇÁROVÁ Klára0600:46,8* 6%14/05_OSPjMoP00:50,0
VÝRAVSKÁ Karolína0500:48,3-1%14/05_OSPjMoP00:47,4
NOURSE Amelie0500:57,2* 23%13/11_pKPŽml_Pha01:15,1
FERUSOVÁ Alexandra0600:58,8* 10%14/02_MCChodska01:05,5
BAUEROVÁ Jana0601:00,8-6%14/05_OSPjMoP00:57,0
JAHODOVÁ Marion0501:05,8* 6%13/11_pKPŽml_Pha01:10,4
volný způsob 100 m
LANDSMANNOVÁ Eliška0301:09,0* 4%13/12_ZP10_Č01:12,1
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:26,0-1%14/02_MCChodska01:24,5
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:28,9* 0%14/01_Neratovice01:29,05
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:29,6-3%14/05_OSPjMoP01:26,3
TÓTHOVÁ Tereza0301:29,6* 3%14/04_Velikonoce01:33,00
DANILINA Ekaterina0401:30,0-4%14/05_OSPjMoP01:25,9
MANYCHOVÁ Eliška0401:36,9* 0%14/05_OSPjMoP01:37,6
JIRMANOVÁ Sofie0401:37,70%14/05_OSPjMoP01:37,0
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:38,9-4%14/05_OSPjMoP01:34,5
VÝRAVSKÁ Karolína0501:54,5-5%14/05_OSPjMoP01:48,1
ŠPAŇÁROVÁ Klára0601:56,6- - -
FERUSOVÁ Alexandra0602:16,4- - -
BAUEROVÁ Jana0602:17,4- - -
volný způsob 200 m
LANDSMANNOVÁ Eliška0302:32,1* 2%13/12_ZP10_Č02:36,2
LANGMAYEROVÁ Tereza0403:06,7* 2%14/03_OSPjMoPdt03:11,0
BALCAROVÁ Julie0303:13,8-1%13/10_OSPpMoPdt03:10,3
DVOŘÁKOVÁ Ivana0403:18,9-3%14/03_OSPjMoPdt03:11,5
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:29,6-2%14/03_OSPjMoPdt03:23,5
MANYCHOVÁ Eliška0403:36,30%14/03_OSPjMoPdt03:36,0
MATĚJKOVÁ Amálie0503:44,4* 6%14/03_OSPjMoPdt03:59,7
volný způsob 400 m
LANDSMANNOVÁ Eliška0305:18,1* 2%13/12_ZP10_Č05:25,3
motýlek 50 m
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:35,00%13/12_ZP10_Č00:34,8
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:43,9-2%14/05_OSPjMoP00:42,9
DANILINA Ekaterina0400:47,0* 1%14/05_OSPjMoP00:47,9
JIRMANOVÁ Sofie0400:49,30%14/05_OSPjMoP00:48,9
BALCAROVÁ Julie0300:54,1-10%14/05_OSPjMoP00:49,0
MATĚJKOVÁ Amálie0500:56,5* 5%14/02_MCChodska00:59,5
motýlek 100 m
LANDSMANNOVÁ Eliška0301:21,80%14/02_Kalich01:21,7
DANILINA Ekaterina0401:41,3- - -
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:44,8* 2%14/02_MCChodska01:47,8
polohový závod 100 m
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:36,8-1%13/12_ZP10_Č01:35,7
BALCAROVÁ Julie0301:39,6-2%13/12_ZP10_Č01:36,8
DANILINA Ekaterina0401:41,1-3%13/10_PCMoP01:37,73
TÓTHOVÁ Tereza0301:42,0* 3%14/02_MCChodska01:46,2
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:49,5* 7%14/02_MCChodska01:58,0
polohový závod 200 m
DANILINA Ekaterina0403:26,7* 4%14/03_Vytrvalec03:37,45
DVOŘÁKOVÁ Aneta0303:27,8* 3%14/03_Vytrvalec03:34,35
TÓTHOVÁ Tereza0303:37,9* 1%14/04_Velikonoce03:41,63
DVOŘÁKOVÁ Ivana0403:43,4* 5%14/03_Vytrvalec03:56,70
MANYCHOVÁ Eliška0403:56,5- - -
prsa 50 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:49,90%14/01_Neratovice00:49,73
JIRMANOVÁ Sofie0400:56,9* 7%13/11_OSPpMoP01:01,5
ŠPAŇÁROVÁ Klára0601:00,8* 8%14/05_OSPjMoP01:06,1
VÝRAVSKÁ Karolína0501:08,1* 0%11/04_MCNymb01:08,4
NOURSE Amelie0501:09,7- - -
FERUSOVÁ Alexandra0601:12,4* 6%14/05_OSPjMoP01:17,8
prsa 100 m
TÓTHOVÁ Tereza0301:38,30%13/11_pKPŽml_Pha01:38,3
BALCAROVÁ Julie0301:47,3-3%13/11_pKPŽml_Pha01:43,3
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:55,1* 4%13/10_PCMoP02:00,45
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:57,6* 6%13/12_MVCKladno02:05,6
MATĚJKOVÁ Amálie0502:03,0* 12%13/11_pKPŽml_Pha02:20,1
prsa 200 m
TÓTHOVÁ Tereza0303:28,9* 1%14/04_Velikonoce03:32,90
BALCAROVÁ Julie0303:47,5* 3%14/05_MájovéBrno03:55,45
znak 50 m
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:46,9* 0%14/04_JC_Prahy00:47,37
JIRMANOVÁ Sofie0400:49,8* 4%13/11_pKPŽml_Pha00:52,0
MANYCHOVÁ Eliška0400:51,50%13/12_MVCKladno00:51,4
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:51,5-2%14/05_OSPjMoP00:50,3
NOURSE Amelie0500:57,9* 3%14/04_JC_Prahy00:59,98
VÝRAVSKÁ Karolína0500:58,70%13/11_pKPŽml_Pha00:58,4
ŠPAŇÁROVÁ Klára0601:02,5-7%14/02_MCChodska00:58,4
FERUSOVÁ Alexandra0601:03,1* 5%14/05_OSPjMoP01:07,1
BAUEROVÁ Jana0601:06,3* 6%14/05_OSPjMoP01:10,9
JAHODOVÁ Marion0501:20,0-3%14/02_MCChodska01:17,5
znak 100 m
DANILINA Ekaterina0401:36,9* 4%14/01_Neratovice01:41,10
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:42,1* 1%14/02_MCChodska01:44,1
JIRMANOVÁ Sofie0401:46,6* 8%14/02_MCChodska01:56,7
MANYCHOVÁ Eliška0401:51,5-3%14/03_Vytrvalec01:47,69
MATĚJKOVÁ Amálie0501:57,20%13/11_pKPŽml_Pha01:56,8
znak 200 m
BALCAROVÁ Julie0303:29,0- - -
jménoročníkčasrozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
SEDLÁČEK Matyáš0300:32,4-4%14/01_Neratovice00:31,07
ŠPAŇÁR Ondřej0400:35,60%14/05_OSPjMoP00:35,3
TIRSCHER Martin0300:37,1* 1%14/05_OSPjMoP00:37,6
NOVOTNÝ Robert0400:37,2-1%13/12_MVCKladno00:36,7
IVANOV Alexey0400:38,5* 1%13/06_LOP_MoP00:39,1
RYBA Ondřej0500:41,0* 5%14/05_OSPjMoP00:43,4
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:43,0-2%14/02_MCChodska00:41,9
HROUDA Lukáš0500:45,6* 2%13/11_OSPpMoP00:46,7
NADEEV Ivan0500:45,6* 10%14/05_OSPjMoP00:51,0
VAVŘINA Matěj0500:45,6-2%14/05_OSPjMoP00:44,4
KLÁŠTERKA Aleš0500:48,9* 5%14/05_OSPjMoP00:52,0
BITTNER Jiří0500:51,0* 3%13/12_MVCKladno00:52,8
DUČAY Jakub0400:51,2* 4%14/05_OSPjMoP00:53,7
HOVORKA Tomáš0500:51,3-3%13/12_MVCKladno00:49,5
JEČNÝ Ivar0601:02,8-9%14/05_OSPjMoP00:57,1
volný způsob 100 m
SEDLÁČEK Matyáš0301:12,8* 0%13/12_ZP10_Č01:13,0
ŠPAŇÁR Ondřej0401:20,3* 0%13/12_MVCKladno01:20,7
TIRSCHER Martin0301:22,7* 0%14/04_Velikonoce01:23,14
IVANOV Alexey0401:27,4* 1%14/02_MCChodska01:28,5
NOVOTNÝ Robert0401:27,5-3%14/05_OSPjMoP01:24,7
NOVOTNÝ Šimon0501:30,7-4%14/05_OSPjMoP01:26,9
RYBA Ondřej0501:34,4* 9%14/05_OSPjMoP01:44,5
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:37,3-1%14/01_Neratovice01:35,71
VAVŘINA Matěj0501:45,2* 4%14/05_OSPjMoP01:49,8
DUČAY Jakub0401:47,0* 11%14/05_OSPjMoP02:00,6
NADEEV Ivan0501:48,40%14/05_OSPjMoP01:47,6
KLÁŠTERKA Aleš0501:55,00%14/05_OSPjMoP01:54,5
BITTNER Jiří0501:55,1* 1%14/05_OSPjMoP01:56,6
HOVORKA Tomáš0502:01,20%13/11_pKPŽml_Pha02:00,3
JEČNÝ Ivar0602:18,5- - -
volný způsob 200 m
ŠPAŇÁR Ondřej0403:04,0* 13%12/11_pKPŽml_Pha03:32,0
TIRSCHER Martin0303:08,5* 10%13/10_OSPpMoPdt03:30,4
IVANOV Alexey0403:08,9-4%14/03_OSPjMoPdt03:00,9
NOVOTNÝ Robert0403:17,00%14/03_OSPjMoPdt03:15,2
ZVOLSKÝ Vojtěch0503:33,7-1%14/03_OSPjMoPdt03:30,1
volný způsob 400 m
SEDLÁČEK Matyáš0305:37,9* 0%14/03_OSPjMoPdt05:39,0
ŠPAŇÁR Ondřej0406:28,6* 0%14/03_OSPjMoPdt06:30,2
IVANOV Alexey0406:28,8- - -
MATĚJKA Kryštof0306:47,9* 1%14/03_OSPjMoPdt06:55,8
NOVOTNÝ Robert0406:48,1- - -
volný způsob 800 m
MATĚJKA Kryštof0313:59,3- - -
motýlek 50 m
SEDLÁČEK Matyáš0300:37,4-3%14/02_Kalich00:36,3
ŽÁK Matyáš0300:41,8-3%14/05_OSPjMoP00:40,2
ŠPAŇÁR Ondřej0400:42,3* 1%13/12_MVCKladno00:43,0
NOVOTNÝ Šimon0500:49,9-2%13/11_OSPpMoP00:48,5
motýlek 100 m
SEDLÁČEK Matyáš0301:25,70%14/02_Kalich01:25,7
ŽÁK Matyáš0301:36,0-3%14/04_Velikonoce01:32,85
ŠPAŇÁR Ondřej0401:42,80%14/02_MCChodska01:42,7
MATĚJKA Kryštof0301:48,70%14/02_MCChodska01:47,9
polohový závod 100 m
ŽÁK Matyáš0301:30,1* 0%14/04_Velikonoce01:30,36
SZABÓ David0301:34,20%13/10_PCMoP01:34,18
TIRSCHER Martin0301:36,40%14/04_Velikonoce01:35,93
NOVOTNÝ Šimon0501:39,7* 5%13/11_pKPŽml_Pha01:45,7
polohový závod 200 m
SEDLÁČEK Matyáš0302:57,4* 5%13/12_ZP10_Č03:08,1
ŽÁK Matyáš0303:13,3-3%14/04_Velikonoce03:06,82
SZABÓ David0303:24,1-1%13/12_ZP10_Č03:21,1
prsa 50 m
IVANOV Alexey0400:46,9* 6%13/11_pKPŽml_Pha00:50,2
VAVŘINA Matěj0500:53,7* 7%14/02_MCChodska00:57,9
HROUDA Lukáš0500:54,3* 0%14/05_OSPjMoP00:54,8
NADEEV Ivan0500:55,4* 7%14/05_OSPjMoP00:59,6
RYBA Ondřej0500:56,60%14/05_OSPjMoP00:56,3
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:58,2-4%14/01_Neratovice00:55,81
DUČAY Jakub0401:00,4* 2%14/05_OSPjMoP01:01,7
BITTNER Jiří0501:03,80%14/05_OSPjMoP01:03,3
KLÁŠTERKA Aleš0501:07,2* 6%14/05_OSPjMoP01:12,2
prsa 100 m
SZABÓ David0301:43,0-2%13/10_PCMoP01:40,50
ŽÁK Matyáš0301:44,20%14/04_Velikonoce01:43,55
IVANOV Alexey0401:44,8* 2%13/11_pKPŽml_Pha01:47,3
MATĚJKA Kryštof0301:50,5-1%13/12_ZP10_Č01:48,7
TIRSCHER Martin0301:51,2* 1%14/04_Velikonoce01:52,54
HROUDA Lukáš0502:02,30%13/12_MVCKladno02:01,5
DUČAY Jakub0402:06,6- - -
prsa 200 m
ŽÁK Matyáš0303:30,1* 3%14/04_Velikonoce03:37,80
SZABÓ David0303:37,4-1%13/10_PCMoP03:33,77
MATĚJKA Kryštof0303:42,5* 1%14/04_Velikonoce03:45,18
znak 50 m
NOVOTNÝ Robert0400:45,7* 1%14/05_OSPjMoP00:46,5
RYBA Ondřej0500:47,8* 5%14/05_OSPjMoP00:50,7
VAVŘINA Matěj0500:55,0* 1%13/11_pKPŽml_Pha00:55,6
NADEEV Ivan0500:58,6* 4%14/05_OSPjMoP01:01,5
DUČAY Jakub0401:00,4* 10%14/05_OSPjMoP01:07,6
HOVORKA Tomáš0501:02,3-7%13/11_OSPpMoP00:58,0
KLÁŠTERKA Aleš0501:02,3-3%14/02_MCChodska01:00,3
BITTNER Jiří0501:02,7-6%14/05_OSPjMoP00:58,7
HROUDA Lukáš0501:03,8-10%13/11_OSPpMoP00:58,0
JEČNÝ Ivar0601:16,2-6%14/05_OSPjMoP01:11,5
znak 100 m
TIRSCHER Martin0301:31,6* 6%14/02_MCChodska01:37,9
SZABÓ David0301:34,00%14/04_Velikonoce01:33,85
NOVOTNÝ Šimon0501:35,5* 4%14/01_Neratovice01:40,10
NOVOTNÝ Robert0401:38,20%13/12_MVCKladno01:38,2
DUČAY Jakub0402:10,90%14/02_MCChodska02:10,8
znak 200 m
SZABÓ David0303:19,0-1%14/04_JC_Prahy03:16,65
MATĚJKA Kryštof0303:31,9* 0%14/04_Velikonoce03:33,82


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
jKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2002 / 2005 - PrahPraha - Eden25K25.05.

autor: mtb | komentářů: 0