Vyhodnocení výkonů na KPŽ 2004-2007

Vydáno dne 27. 05. 2015 (počet přístupů 1562)


V tabulce je u každého plavce porovnán jeho výkon na pražských přeborech žactva s jeho osobním rekordem v dané disciplíně. Pro lepší orientaci je rozdíl vyjádřen i procentuálně, přičemž "*" jsou označeny překonané osobní rekordy. Text ve sloupci závod pak obsahuje datum ve tvaru rr/mm a zkratku názvu závodu, na němž byl osobní rekord vytvořen.


jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:35,52* 0%14/12_ZP10_Č00:35,8
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:37,36-3%15/04_JC_Prahy00:36,08
JIRMANOVÁ Sofie0400:39,512* 2%15/02_MCChodska00:40,5
ABRAHAMOVÁ Lili0400:39,713* 2%15/04_JC_Prahy00:40,60
ŠEBOVÁ Kristýna0400:42,115* 0%15/04_JC_Prahy00:42,11
ŠPAŇÁROVÁ Klára0600:43,420%15/05_OSPjMoP00:43,0
VÝRAVSKÁ Karolína0500:43,712-1%15/05_OSPjMoP00:43,0
HLÁVKOVÁ Olivie0600:49,99* 2%15/05_OSPjMoP00:51,0
KOHOUTOVÁ Barbora0600:50,6100%15/05_OSPjMoP00:50,4
ŠINÁGLOVÁ Anna0600:52,712-2%15/04_JC_Prahy00:51,50
KOVAŘÍKOVÁ Anna0500:54,828-9%15/05_OSPjMoP00:49,9
VAŘEKOVÁ Anna0500:54,929* 0%15/05_OSPjMoP00:55,1
SCHOLZOVÁ Barbora0700:58,415* 0%15/05_OSPjMoP00:58,7
PEŠKOVÁ Ema0500:58,631-5%15/05_OSPjMoP00:55,4
RODOVÁ Ema0601:04,721* 0%15/05_OSPjMoP01:05,3
volný způsob 100 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:22,05* 0%14/12_ZP10_Č01:22,5
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:23,46-3%15/04_Velikonoce01:20,89
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:29,310-3%15/05_OSPjMoP01:26,3
ABRAHAMOVÁ Lili0401:34,314-1%15/05_OSPjMoP01:33,3
ŠEBOVÁ Kristýna0401:35,315-3%15/05_OSPjMoP01:32,2
JIRMANOVÁ Sofie0401:37,217-5%15/05_OSPjMoP01:32,2
FERUSOVÁ Alexandra0601:46,66* 7%14/11_pKPŽml_Pha01:55,3
VÝRAVSKÁ Karolína0501:50,318-3%15/02_MCChodska01:46,5
HLÁVKOVÁ Olivie0601:53,49- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0601:56,110- - -
ŠINÁGLOVÁ Anna0602:05,911- - -
KOVAŘÍKOVÁ Anna0502:07,326- - -
VAŘEKOVÁ Anna0502:14,427* 1%15/02_MCChodska02:16,7
PEŠKOVÁ Ema0502:21,0280%15/02_MCChodska02:20,5
SCHOLZOVÁ Barbora0702:25,614- - -
RODOVÁ Ema0602:26,215- - -
volný způsob 200 m
DVOŘÁKOVÁ Ivana0402:59,23* 1%14/10_PCMoP03:01,16
LANGMAYEROVÁ Tereza0403:01,84-2%15/03_OSPjMoPdt02:57,7
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:10,76* 0%15/03_OSPjMoPdt03:12,5
volný způsob 400 m
DVOŘÁKOVÁ Ivana0406:21,72* 0%15/03_OSPjMoPdt06:24,2
LANGMAYEROVÁ Tereza0406:40,74* 2%14/10_OSPpMoPdt06:52,2
motýlek 50 m
DANILINA Ekaterina0400:41,04* 0%15/03_Vytrvalec00:41,08
JIRMANOVÁ Sofie0400:45,87-2%14/12_ZP10_Č00:44,5
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:53,18-2%15/05_OSPjMoP00:51,7
motýlek 100 m
DANILINA Ekaterina0401:30,01* 0%15/04_Velikonoce01:30,88
polohový závod 100 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:38,16* 2%15/02_MCChodska01:40,9
ŠEBOVÁ Kristýna0401:40,08* 7%15/02_MCChodska01:48,4
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:41,490%15/04_Velikonoce01:40,83
JIRMANOVÁ Sofie0401:43,110* 1%15/02_MCChodska01:44,9
ABRAHAMOVÁ Lili0401:52,313- - -
FERUSOVÁ Alexandra0601:54,01- - -
polohový závod 200 m
DANILINA Ekaterina0403:10,92-1%15/04_Velikonoce03:08,40
DVOŘÁKOVÁ Ivana0403:23,53* 2%14/11_pKPŽml_Pha03:29,3
ŠEBOVÁ Kristýna0403:34,58- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:42,99* 6%14/10_PCMoP03:59,37
ABRAHAMOVÁ Lili0404:04,210- - -
prsa 50 m
ŠPAŇÁROVÁ Klára0600:55,74* 1%14/11_pKPŽml_Pha00:56,6
KOHOUTOVÁ Barbora0600:59,58* 4%15/05_OSPjMoP01:02,3
KOVAŘÍKOVÁ Anna0501:01,519* 0%15/05_OSPjMoP01:01,6
PEŠKOVÁ Ema0501:02,220* 5%14/12_MVCKladno01:06,0
VÝRAVSKÁ Karolína0501:03,622-4%15/05_OSPjMoP01:00,7
SCHOLZOVÁ Barbora0701:04,813* 4%15/05_OSPjMoP01:07,5
ŠINÁGLOVÁ Anna0601:13,815-4%15/05_OSPjMoP01:10,5
RODOVÁ Ema0601:13,916* 5%15/05_OSPjMoP01:18,3
prsa 100 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:52,710-2%14/10_PCMoP01:50,01
ŠEBOVÁ Kristýna0401:52,811* 0%15/05_OSPjMoP01:53,6
ABRAHAMOVÁ Lili0402:05,3150%15/02_MCChodska02:05,2
ŠPAŇÁROVÁ Klára0602:05,33- - -
FERUSOVÁ Alexandra0602:07,64* 2%14/12_MVCKladno02:11,2
prsa 200 m
DANILINA Ekaterina0403:33,15* 4%14/10_PCMoP03:42,82
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:51,47- - -
znak 50 m
ŠPAŇÁROVÁ Klára0600:54,45-5%15/05_OSPjMoP00:51,4
VÝRAVSKÁ Karolína0500:55,318-3%14/11_pKPŽml_Pha00:53,6
HLÁVKOVÁ Olivie0600:56,27* 12%15/02_MCChodska01:03,9
VAŘEKOVÁ Anna0500:58,120* 1%15/05_OSPjMoP00:58,8
KOHOUTOVÁ Barbora0600:58,79* 0%15/05_OSPjMoP00:59,0
KOVAŘÍKOVÁ Anna0501:03,222-11%15/05_OSPjMoP00:56,9
RODOVÁ Ema0601:13,019-9%15/05_OSPjMoP01:06,9
PEŠKOVÁ Ema0501:17,125-7%15/05_OSPjMoP01:11,6
znak 100 m
DANILINA Ekaterina0401:26,91* 2%14/12_ZP10_Č01:29,0
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:33,870%14/12_ZP10_Č01:33,1
JIRMANOVÁ Sofie0401:45,08-1%15/02_MCChodska01:43,9
FERUSOVÁ Alexandra0601:47,71- - -
ŠEBOVÁ Kristýna0401:48,590%15/02_MCChodska01:47,5
znak 200 m
DANILINA Ekaterina0403:05,91* 1%15/04_Velikonoce03:08,16
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
ŠPAŇÁR Ondřej0400:32,11* 2%15/05_OSPjMoP00:32,9
NOVOTNÝ Robert0400:34,03* 1%15/04_JC_Prahy00:34,42
DUČAY Jakub0400:38,07* 2%15/03_Vytrvalec00:38,87
VAVŘINA Matěj0500:38,44-3%14/11_pKPŽml_Pha00:37,2
NADEEV Ivan0500:38,95* 2%15/03_Vytrvalec00:39,75
BITTNER Jiří0500:40,26* 0%15/04_JC_Prahy00:40,35
HROUDA Lukáš0500:40,67* 0%15/04_JC_Prahy00:40,77
ŠINDELÁŘ Dominik0700:41,92-1%15/04_JC_Prahy00:41,43
DROZD Tobiáš0600:49,36-3%15/05_OSPjMoP00:47,5
SALAME Mark0500:49,515* 22%14/12_MVCKladno01:03,8
KOTEN Oliver0700:49,68-9%15/05_OSPjMoP00:45,3
JEČNÝ Ivar0600:51,012-11%15/05_OSPjMoP00:45,9
HANUŠ Zbyněk0400:55,024-3%15/05_OSPjMoP00:53,1
SLABÝ Ondřej0601:03,121* 4%14/12_MVCKladno01:06,2
volný způsob 100 m
ŠPAŇÁR Ondřej0401:11,31* 4%15/04_Velikonoce01:14,60
IVANOV Alexey0401:14,43* 1%15/04_JC_Prahy01:15,24
NOVOTNÝ Robert0401:20,86-2%14/11_pKPŽml_Pha01:19,1
DUČAY Jakub0401:27,29* 5%15/03_Vytrvalec01:32,19
NADEEV Ivan0501:31,45-6%15/05_OSPjMoP01:26,0
ŠINDELÁŘ Dominik0701:35,01* 1%15/05_OSPjMoP01:36,4
BITTNER Jiří0501:35,56-7%15/05_OSPjMoP01:28,9
VAVŘINA Matěj0501:37,58-15%15/05_OSPjMoP01:24,5
JEČNÝ Ivar0601:51,36- - -
KOTEN Oliver0701:54,77- - -
DROZD Tobiáš0601:55,29- - -
SALAME Mark0501:58,315- - -
HANUŠ Zbyněk0402:13,523- - -
SLABÝ Ondřej0602:28,715- - -
volný způsob 200 m
ŠPAŇÁR Ondřej0402:37,01* 3%14/11_pKPŽml_Pha02:43,5
NOVOTNÝ Robert0402:54,63* 4%14/11_pKPŽml_Pha03:02,4
NADEEV Ivan0503:15,63* 4%15/03_OSPjMoPdt03:24,9
DUČAY Jakub0403:21,76-2%15/03_OSPjMoPdt03:16,9
HROUDA Lukáš0503:26,24-4%15/03_OSPjMoPdt03:17,1
BITTNER Jiří0503:29,650%15/03_OSPjMoPdt03:28,3
VAVŘINA Matěj0503:31,46-5%15/03_OSPjMoPdt03:21,3
volný způsob 400 m
ŠPAŇÁR Ondřej0405:29,41* 7%14/11_pKPŽml_Pha05:55,7
NOVOTNÝ Robert0406:06,74* 5%14/10_OSPpMoPdt06:28,2
RYBA Ondřej0506:33,62- - -
volný způsob 800 m
IVANOV Alexey0411:22,71* 4%15/03_OSPjMoPdt11:51,5
motýlek 50 m
ŠPAŇÁR Ondřej0400:35,31* 2%15/03_Vytrvalec00:36,28
NOVOTNÝ Šimon0500:41,71* 1%15/05_OSPjMoP00:42,5
RYBA Ondřej0500:43,94* 7%15/05_OSPjMoP00:47,3
NOVOTNÝ Robert0400:46,24-7%15/02_Kalich00:42,8
VAVŘINA Matěj0500:49,36-6%15/05_OSPjMoP00:46,4
BITTNER Jiří0500:50,17* 2%15/05_OSPjMoP00:51,6
motýlek 100 m
ŠPAŇÁR Ondřej0401:25,61* 10%15/04_JC_Prahy01:35,77
NOVOTNÝ Šimon0501:30,81* 5%15/02_MCChodska01:36,1
polohový závod 100 m
IVANOV Alexey0401:24,61* 3%15/04_Velikonoce01:27,33
NOVOTNÝ Šimon0501:27,11* 6%14/12_MVCKladno01:33,6
NOVOTNÝ Robert0401:31,14* 1%14/12_ZP10_Č01:32,3
RYBA Ondřej0501:33,43* 4%15/02_MCChodska01:38,0
DUČAY Jakub0401:41,28* 3%15/02_MCChodska01:44,4
NADEEV Ivan0501:43,06-1%15/02_MCChodska01:41,6
BITTNER Jiří0501:43,27* 5%14/12_MVCKladno01:49,3
VAVŘINA Matěj0501:43,27* 1%14/12_MVCKladno01:45,1
HROUDA Lukáš0501:45,09* 3%15/02_MCChodska01:49,0
polohový závod 200 m
NOVOTNÝ Šimon0503:08,51* 6%15/03_Vytrvalec03:22,09
RYBA Ondřej0503:23,93* 5%15/03_Vytrvalec03:35,62
DUČAY Jakub0403:34,84- - -
prsa 50 m
ŠINDELÁŘ Dominik0700:53,01* 7%15/02_MCChodska00:57,3
DROZD Tobiáš0600:57,75* 1%15/05_OSPjMoP00:58,3
KOTEN Oliver0700:58,37* 1%15/05_OSPjMoP00:58,9
SALAME Mark0501:04,713* 13%14/12_MVCKladno01:14,7
SLABÝ Ondřej0601:05,79* 7%15/02_MCChodska01:11,3
prsa 100 m
IVANOV Alexey0401:32,410%15/04_Velikonoce01:32,31
HROUDA Lukáš0501:51,62-2%15/05_OSPjMoP01:49,1
NADEEV Ivan0501:55,64-4%15/05_OSPjMoP01:50,6
HANUŠ Zbyněk0402:29,114- - -
prsa 200 m
IVANOV Alexey0403:14,71* 2%15/04_Velikonoce03:19,23
znak 50 m
NOVOTNÝ Šimon0500:39,81* 4%15/05_OSPjMoP00:41,7
RYBA Ondřej0500:42,42* 1%15/05_OSPjMoP00:43,1
HROUDA Lukáš0500:50,55-6%15/05_OSPjMoP00:47,4
ŠINDELÁŘ Dominik0700:52,33* 1%15/04_JC_Prahy00:53,17
KOTEN Oliver0700:55,78-2%15/05_OSPjMoP00:54,6
DROZD Tobiáš0600:56,711* 5%15/05_OSPjMoP00:59,7
JEČNÝ Ivar0600:58,412* 2%14/12_MVCKladno00:59,7
SALAME Mark0501:02,115* 9%14/12_MVCKladno01:08,3
SLABÝ Ondřej0601:10,617* 9%14/12_MVCKladno01:18,2
znak 100 m
NOVOTNÝ Šimon0501:24,41* 6%14/12_MVCKladno01:30,2
RYBA Ondřej0501:32,43* 2%15/02_MCChodska01:34,9
DUČAY Jakub0401:40,57* 1%15/03_Vytrvalec01:42,01
HROUDA Lukáš0501:40,74* 2%15/02_MCChodska01:43,1
VAVŘINA Matěj0501:41,75-2%14/12_MVCKladno01:38,8
NADEEV Ivan0501:45,66-1%15/02_MCChodska01:44,3
BITTNER Jiří0501:47,77* 1%15/02_MCChodska01:49,7
HANUŠ Zbyněk0402:06,415- - -


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
jKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2004 / 2007 PrahaPraha - Eden25K24.05.

autor: mtb | komentářů: 0