Na první závody pojedeme do Chomutova. Závodů se zúčastníme pouze v sobotu. Pojedeme společně autobusem od bazénu v Radlicích. Odjezd autobusu je v 6:00. Všichni závodníci byli přijati.
25. - 26.9. Velká cena Chomutova | |
Vedoucí akce: | Tomáš Seeman, 605 268 200 |
Termín odhlášek: | středa 21.9. do 18:00, na pozdější odhlášky nebude brán zřetel |
Místo konání: | Aquasvět Chomutov 25m, 8 drah, el. časomíra Omega, obrátky hladké, Mostecká 5887, 430 01 Chomutov |
Startovné: | 50,-Kč za každý přijatý start |
Sraz: | v sobotu v 6:00 odjíždíme od bazénu v Radlicích |
Program: | rozcvička sobota 8:00 - 8:15 |
rozplavání 8:15 - 8:50 | |
začátek 3. půldne 14:00 | |
předpokládaný konec závodů cca 18:15 | |
Doprava: | společná - autobusem |
Seznam přijatých: | bude sestaven 21. 9. 2016 a zveřejněn na slavie.cv-region.cz a v online systému ČSPS. |
Propozice | http://www.statistikaplavani.cz/tl_rozp/3434_vccv16_pro.pdf |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
DANILINA Ekaterina | 04 | 11 | 100 M | 01:26,8 |
13 | 200 Z | 02:58,9 | ||
19 | 100 Z | 01:24,9 | ||
23 | 100 P | 01:36,7 | ||
DVOŘÁKOVÁ Aneta | 03 | 11 | 100 M | 01:26,3 |
15 | 100 VZ | 01:12,52 | ||
21 | 200 PZ | 03:02,41 | ||
23 | 100 P | 01:29,0 | ||
DVOŘÁKOVÁ Ivana | 04 | 15 | 100 VZ | 01:16,5 |
17 | 200 VZ | 02:49,8 | ||
19 | 100 Z | 01:30,3 | ||
21 | 200 PZ | 03:12,78 | ||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 9 | 200 P | 03:04,8 |
15 | 100 VZ | 01:06,5 | ||
17 | 200 VZ | 02:22,0 | ||
23 | 100 P | 01:23,1 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 11 | 100 M | 01:10,17 |
15 | 100 VZ | 01:06,38 | ||
17 | 200 VZ | 02:27,77 | ||
21 | 200 PZ | 02:38,55 | ||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 11 | 100 M | 01:10,49 |
15 | 100 VZ | 01:06,73 | ||
19 | 100 Z | 01:15,5 | ||
21 | 200 PZ | 02:38,96 | ||
PŮLPÁNOVÁ Viktorie | 04 | 9 | 200 P | 03:29,6 |
15 | 100 VZ | 01:24,88 | ||
19 | 100 Z | 01:30,4 | ||
23 | 100 P | 01:42,1 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 5 | 50 M | 00:27,65 |
7 | 50 VZ | 00:25,55 | ||
11 | 100 M | 01:01,45 | ||
13 | 200 Z | 02:24,8 | ||
19 | 100 Z | 01:05,11 | ||
23 | 100 P | 01:19,2 | ||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 9 | 200 P | 03:17,3 |
11 | 100 M | 01:30,8 | ||
17 | 200 VZ | 03:27,3 | ||
23 | 100 P | 01:33,9 | ||
TICHÁČKOVÁ Stella | 03 | 13 | 200 Z | 02:43,5 |
15 | 100 VZ | 01:09,3 | ||
19 | 100 Z | 01:14,3 | ||
21 | 200 PZ | 02:58,1 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 11 | 100 M | 01:05,62 |
15 | 100 VZ | 01:01,40 | ||
21 | 200 PZ | 02:24,41 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 11 | 100 M | 01:32,26 |
15 | 100 VZ | 01:16,1 | ||
19 | 100 Z | 01:17,5 | ||
21 | 200 PZ | 02:59,57 | ||
23 | 100 P | 01:30,3 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 14 | 200 Z | 02:40,0 |
16 | 100 VZ | 01:05,4 | ||
18 | 200 VZ | 02:22,4 | ||
20 | 100 Z | 01:16,3 | ||
GERASIMOV Mark | 02 | 10 | 200 P | 03:07,9 |
16 | 100 VZ | 01:15,86 | ||
22 | 200 PZ | 02:59,1 | ||
24 | 100 P | 01:24,5 | ||
HRDLIČKA Matěj | 04 | 10 | 200 P | 03:15,00 |
16 | 100 VZ | 01:06,71 | ||
18 | 200 VZ | 02:26,0 | ||
24 | 100 P | 01:28,2 | ||
CHELBERG Robert | 99 | 12 | 100 M | 01:02,77 |
16 | 100 VZ | 00:52,61 | ||
20 | 100 Z | 01:05,20 | ||
22 | 200 PZ | 02:29,3 | ||
CHUCHVALEC Vít | 04 | 16 | 100 VZ | 01:21,6 |
18 | 200 VZ | 03:31,2 | ||
20 | 100 Z | 01:40,4 | ||
24 | 100 P | 01:42,7 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 10 | 200 P | 02:58,92 |
16 | 100 VZ | 01:10,4 | ||
18 | 200 VZ | 02:47,15 | ||
24 | 100 P | 01:24,5 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 10 | 200 P | 02:45,9 |
14 | 200 Z | 02:21,7 | ||
18 | 200 VZ | 02:13,75 | ||
22 | 200 PZ | 02:24,7 | ||
24 | 100 P | 01:14,5 | ||
NADEEV Ivan | 05 | 10 | 200 P | |
12 | 100 M | |||
16 | 100 VZ | 01:16,8 | ||
18 | 200 VZ | 02:55,5 | ||
22 | 200 PZ | |||
24 | 100 P | 01:39,4 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 12 | 100 M | 01:09,70 |
16 | 100 VZ | 01:01,20 | ||
18 | 200 VZ | 02:12,96 | ||
22 | 200 PZ | 02:21,46 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 14 | 200 Z | 02:56,5 |
16 | 100 VZ | 01:10,4 | ||
18 | 200 VZ | 02:37,38 | ||
20 | 100 Z | 01:22,9 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 12 | 100 M | 01:23,0 |
14 | 200 Z | 02:52,20 | ||
16 | 100 VZ | 01:11,7 | ||
18 | 200 VZ | 02:39,23 | ||
20 | 100 Z | 01:20,8 | ||
22 | 200 PZ | 02:52,80 | ||
PETRAS Václav | 04 | 14 | 200 Z | 02:56,9 |
16 | 100 VZ | 01:20,7 | ||
18 | 200 VZ | 02:52,5 | ||
20 | 100 Z | 01:25,0 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 14 | 200 Z | 02:15,34 |
16 | 100 VZ | 00:55,10 | ||
20 | 100 Z | 01:01,15 | ||
22 | 200 PZ | 02:07,37 | ||
RENC Jakub | 99 | 12 | 100 M | 00:57,51 |
16 | 100 VZ | 00:56,35 | ||
18 | 200 VZ | 02:00,48 | ||
20 | 100 Z | 00:59,11 | ||
22 | 200 PZ | 02:15,78 | ||
RENC Matěj | 02 | 12 | 100 M | 01:10,4 |
14 | 200 Z | 02:19,7 | ||
18 | 200 VZ | 02:07,12 | ||
20 | 100 Z | 01:05,4 | ||
22 | 200 PZ | 02:29,1 | ||
RYBA Ondřej | 05 | 10 | 200 P | 03:22,40 |
14 | 200 Z | 03:10,67 | ||
20 | 100 Z | 01:23,8 | ||
22 | 200 PZ | 03:01,30 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 12 | 100 M | 01:06,3 |
16 | 100 VZ | 00:59,07 | ||
22 | 200 PZ | 02:30,81 | ||
24 | 100 P | 01:23,9 | ||
SZABÓ David | 03 | 10 | 200 P | 03:12,01 |
16 | 100 VZ | 01:14,6 | ||
22 | 200 PZ | 02:53,7 | ||
24 | 100 P | 01:28,4 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 12 | 100 M | 01:12,49 |
16 | 100 VZ | 00:55,91 | ||
18 | 200 VZ | 02:10,0 | ||
22 | 200 PZ | 02:22,3 | ||
VAVŘINA Matěj | 05 | 10 | 200 P | 03:29,01 |
16 | 100 VZ | 01:15,1 | ||
18 | 200 VZ | 02:43,80 | ||
22 | 200 PZ | 03:10,21 | ||
24 | 100 P | 01:35,30 | ||
ZVOLSKÝ Vojtěch | 05 | 10 | 200 P | 03:52,32 |
12 | 100 M | 01:55,23 | ||
16 | 100 VZ | 01:23,5 | ||
18 | 200 VZ | 03:08,08 | ||
22 | 200 PZ | 03:35,02 | ||
24 | 100 P | 01:47,59 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 10 | 200 P | 02:59,1 |
12 | 100 M | 01:18,2 | ||
22 | 200 PZ | 02:41,6 | ||
24 | 100 P | 01:21,9 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 22 | ženy: | 12 | celkem: | 34 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 98 | ženy: | 50 | celkem: | 148 |