Do středy 5. řijna bude otevřené přihlašování na 6. kolo Českého poháru v plavání, které je pořádáno od 14. do 16. října v Plzni na Slovanech.
Plzeňské sprinty (14.-16.10.) | |
Vedoucí akce: | Petra Škábová, 606 945 956; skabova@skmop.cz |
Termín přihlášek: | do středy 5.10. |
Odhlášky: | skabova@skmop.cz, 200,- Kč za každý odhlášený start z rozplaveb po ukončení prezence a z finále |
Místo konání: | Plavecký bazén Plzeň - Slovany, Nám.gen.Píky 42, 326 00 Plzeň |
Startovné: | 70Kč za každý přijatý a do 13.10. 19,00 neodhlášený start |
Sraz: | v pátek 7:45 metro Zličín, 8:00 odjezd bus Student Agency, 1 hodina jízdy, |
Program: | 14.10. |
8:30 - 9:45 prezence | |
9:45 společná rozcvička | |
10:00 rozplavání I.půlden | |
11:00 závody | |
16:00 rozplavání II.půlden | |
16:30 finále | |
15.10. | |
7:45 společná rozcvička | |
8:00 společné rozplavání III.půlden | |
9:00 závody | |
16:00 rozplavání IV.půlden | |
16:30 finále | |
16.10. | |
7:45 společná rozcvička | |
8:00 společné rozplavání V.půlden | |
9:00 závody | |
14:00 rozplavání VI.půlden | |
15:00 finále | |
19:00 předpokládané ukončení závodů | |
Doprava: | student agency, zpět sami |
Ubytování a strava: | Domovy mládeže Částkova ulice, cena 300,-/den i se snídaní, snídaně na bazéně v restauraci |
obědy a večeře-v restauraci vedle bazénu, společně dohodnuto, případně dohoda s trenérem | |
Poznámka: | Na závody budou přihlášeni všichni plavci I. družstva RN 2001 a starší a to na všechny závodní půldny. Dále všichni plavci RN 2002 na sobotní a nedělní program, páteční program dle vlastního uvážení. Zájemci RN 2003 se můžou přihlásit na jeden závodní půlden. |
Startují závodníci ročníku narození 2003 a starší | |
Seznam přijatých: | Přehled přijatých závodníků bude zveřejněn 7.10. v online systému na www stránkách ČSPS a na www stránkách PK Slávia VŠ Plzeň http://www.bazenslovany.cz |
Propozice | http://statistikaplavani.cz/tl_rozp/3242_Sprinty2016.pdf |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
DVOŘÁKOVÁ Aneta | 03 | 16 | 50 M | 00:34,8 |
18 | 50 Z | 00:38,7 | ||
20 | 100 P | 01:29,0 | ||
HOFBAUEROVÁ Kateřina | 03 | 16 | 50 M | 00:40,9 |
20 | 100 P | 01:24,2 | ||
26 | 200 VZ | 02:31,3 | ||
HOŠKOVÁ Veronika | 02 | 16 | 50 M | |
18 | 50 Z | |||
24 | 200 PZ | 02:50,3 | ||
26 | 200 VZ | 02:29,4 | ||
30 | 50 VZ | 00:32,91 | ||
34 | 100 M | 01:28,4 | ||
36 | 400 VZ | 05:28,3 | ||
40 | 100 Z | 01:16,4 | ||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 2 | 50 P | 00:38,78 |
10 | 200 M | 02:42,13 | ||
12 | 100 PZ | 01:16,8 | ||
16 | 50 M | 00:31,65 | ||
20 | 100 P | 01:23,1 | ||
24 | 200 PZ | 02:41,53 | ||
30 | 50 VZ | 00:30,20 | ||
34 | 100 M | 01:10,61 | ||
40 | 100 Z | 01:14,5 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 2 | 50 P | 00:39,05 |
10 | 200 M | 02:37,46 | ||
12 | 100 PZ | 01:14,03 | ||
16 | 50 M | 00:31,25 | ||
20 | 100 P | 01:24,3 | ||
24 | 200 PZ | 02:38,55 | ||
30 | 50 VZ | 00:30,69 | ||
34 | 100 M | 01:10,17 | ||
PAULOVÁ Nikol | 99 | 2 | 50 P | 00:36,20 |
12 | 100 PZ | 01:06,34 | ||
16 | 50 M | 00:30,65 | ||
26 | 200 VZ | 02:03,73 | ||
30 | 50 VZ | 00:27,33 | ||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 10 | 200 M | 02:39,20 |
12 | 100 PZ | 01:15,20 | ||
16 | 50 M | 00:32,46 | ||
24 | 200 PZ | 02:38,92 | ||
34 | 100 M | 01:09,62 | ||
40 | 100 Z | 01:12,77 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 4 | 100 VZ | 00:54,71 |
12 | 100 PZ | 01:03,78 | ||
16 | 50 M | 00:27,65 | ||
26 | 200 VZ | 01:58,14 | ||
30 | 50 VZ | 00:25,55 | ||
34 | 100 M | 01:01,45 | ||
TICHÁČKOVÁ Stella | 03 | 16 | 50 M | 00:38,93 |
18 | 50 Z | 00:35,25 | ||
26 | 200 VZ | 02:31,9 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 6 | 200 Z | 02:18,35 |
12 | 100 PZ | 01:06,38 | ||
16 | 50 M | 00:29,04 | ||
18 | 50 Z | 00:29,22 | ||
32 | 400 PZ | 05:04,64 | ||
40 | 100 Z | 01:03,53 | ||
VRÁTNÁ Štěpánka | 02 | 2 | 50 P | 00:40,8 |
12 | 100 PZ | 01:22,4 | ||
16 | 50 M | 00:37,89 | ||
20 | 100 P | 01:30,3 | ||
24 | 200 PZ | 02:56,86 | ||
32 | 400 PZ | 06:19,66 | ||
36 | 400 VZ | 05:55,2 | ||
38 | 200 P | 03:16,29 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
GERASIMOV Mark | 02 | 15 | 50 M | 00:38,74 |
17 | 50 Z | 00:37,87 | ||
19 | 100 P | 01:24,5 | ||
23 | 200 PZ | 02:59,1 | ||
CHELBERG Robert | 99 | 3 | 100 VZ | 00:52,61 |
11 | 100 PZ | 01:05,57 | ||
15 | 50 M | 00:27,11 | ||
17 | 50 Z | 00:28,90 | ||
23 | 200 PZ | 02:28,29 | ||
29 | 50 VZ | 00:23,59 | ||
33 | 100 M | 01:02,77 | ||
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 15 | 50 M | 00:28,29 |
17 | 50 Z | 00:31,0 | ||
29 | 50 VZ | 00:27,19 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 17 | 50 Z | 00:32,8 |
19 | 100 P | 01:14,5 | ||
23 | 200 PZ | 02:24,7 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 1 | 50 P | 00:32,66 |
11 | 100 PZ | 01:04,75 | ||
19 | 100 P | 01:09,76 | ||
23 | 200 PZ | 02:21,46 | ||
29 | 50 VZ | 00:28,04 | ||
37 | 200 P | 02:30,39 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 1 | 50 P | 00:29,18 |
11 | 100 PZ | 00:58,70 | ||
19 | 100 P | 01:03,29 | ||
23 | 200 PZ | 02:07,37 | ||
25 | 200 VZ | 01:57,06 | ||
35 | 400 VZ | 04:13,16 | ||
37 | 200 P | 02:17,71 | ||
RENC Jakub | 99 | 5 | 200 Z | 02:06,34 |
11 | 100 PZ | 01:01,00 | ||
15 | 50 M | 00:26,34 | ||
17 | 50 Z | 00:28,54 | ||
23 | 200 PZ | 02:15,78 | ||
29 | 50 VZ | 00:25,10 | ||
33 | 100 M | 00:57,51 | ||
39 | 100 Z | 00:59,11 | ||
RENC Matěj | 02 | 15 | 50 M | 00:31,1 |
17 | 50 Z | 00:31,6 | ||
23 | 200 PZ | 02:29,1 | ||
31 | 400 PZ | 05:19,6 | ||
33 | 100 M | 01:08,83 | ||
39 | 100 Z | 01:05,4 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 15 | 50 M | 00:29,5 |
17 | 50 Z | 00:31,27 | ||
29 | 50 VZ | 00:27,3 | ||
33 | 100 M | 01:05,58 | ||
39 | 100 Z | 01:06,2 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 1 | 50 P | 00:29,36 |
11 | 100 PZ | 01:04,16 | ||
19 | 100 P | 01:03,96 | ||
29 | 50 VZ | 00:25,97 | ||
33 | 100 M | 01:07,54 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 15 | 50 M | 00:34,1 |
17 | 50 Z | 00:37,70 | ||
19 | 100 P | 01:21,9 | ||
25 | 200 VZ | 02:56,63 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 11 | ženy: | 11 | celkem: | 22 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 58 | ženy: | 65 | celkem: | 123 |