Termín konání je 2. - 4. června a termín přihlášek pro plavce je do 22. května.
Praha 2017 | |
Vedoucí akce: | Petra Škábová, 606 945 956 |
Termín přihlášek: | 22. května |
Odhlášky: | skabova@skmop.cz |
Termín odhlášek: | 30.5.do 19:00 |
Místo konání: | plavecký stadion Podolí, Podolská 74, Praha 4 (50°3'5.397"N, 14°25'1.898"E) |
Startovné: | 80Kč za každý přijatý a do 30.5. neodhlášený start |
Sraz: | 12:30 před hlavním vstupem do bazénu v Podolí |
Program: | pátek 2.6. |
12:45 společná rozcvička | |
13:00-13:45 rozplavání na I. půlden | |
14:00 závody | |
19:00 předpokládané ukončení I. půldne | |
sobota 3.6. | |
7:45 sraz a společná rozcvička na II. půlden již na bazénu v Podolí | |
8:00- 8:45 rozplavání na II. půlden | |
9:00 závody | |
odpolední program jen kvalifikovaní do finále od 15:00 | |
20:00 předpokládané ukončefinálového bloku | |
neděle 4.6. | |
7:45 sraz a společná rozcvička na IV. půlden již na bazénu v Podolí | |
8:00- 8:45 rozplavání na IV. půlden | |
9:00 závody | |
13:00 předpokládané ukončení závodů | |
Doprava: | vlastní |
Ubytování a strava: | sebou energickou svačinu a 2l neperlivé vody |
Poznámka: | hlásí se závodníci 2004 a starší, 2005-2006 pouze na páteční padesátkové tratě |
Závodnící budou v pátek a neděli opouštět bazén společně až po poslední odplavané disciplíně! | |
Jedná se o závod na venkovním bazénu. Proto je nutné se vybavit na chladné i horké počasí. Čepice, rukavice, teplé ponožky, teplou bundu a zároveň kšiltovku, opalovací krém, sluneční brýle. pevné boty | |
Disciplíny 1.-4. a 7.-8. se plavou na rozplavby a finále, všechny ostatní disciplíny se plavou přímo na čas | |
Seznam přijatých: | - |
Propozice | 3998_Obalka_praha2017-CZ.pdf |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKÁ Zita | 05 | 1 | 50 M | 00:43,50 |
7 | 50 P | 00:46,59 | ||
9 | 50 VZ | 00:34,80 | ||
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 1 | 50 M | 00:39,83 |
7 | 50 P | 00:43,3 | ||
9 | 50 VZ | 00:33,39 | ||
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 1 | 50 M | 00:45,61 |
7 | 50 P | 00:57,97 | ||
9 | 50 VZ | 00:39,15 | ||
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 1 | 50 M | 00:43,54 |
7 | 50 P | 00:51,10 | ||
9 | 50 VZ | 00:35,05 | ||
HOFBAUEROVÁ Kateřina | 03 | 1 | 50 M | 00:36,15 |
3 | 50 Z | 00:37,52 | ||
7 | 50 P | 00:38,15 | ||
9 | 50 VZ | 00:31,4 | ||
11 | 200 VZ | 02:28,1 | ||
19 | 100 P | 01:23,40 | ||
25 | 100 M | 01:19,83 | ||
27 | 200 P | 03:02,5 | ||
29 | 200 PZ | 02:47,4 | ||
31 | 100 VZ | 01:08,4 | ||
HOŠKOVÁ Veronika | 02 | 3 | 50 Z | 00:34,72 |
5 | 800 VZ | 10:35,51 | ||
9 | 50 VZ | 00:30,50 | ||
11 | 200 VZ | 02:25,6 | ||
17 | 200 Z | 02:38,6 | ||
21 | 400 VZ | 05:03,58 | ||
23 | 100 Z | 01:14,0 | ||
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 1 | 50 M | 00:31,65 |
3 | 50 Z | 00:34,87 | ||
7 | 50 P | 00:37,81 | ||
9 | 50 VZ | 00:30,10 | ||
13 | 200 M | 02:36,66 | ||
17 | 200 Z | 02:39,19 | ||
19 | 100 P | 01:22,64 | ||
21 | 400 VZ | 05:06,12 | ||
25 | 100 M | 01:10,61 | ||
29 | 200 PZ | 02:37,49 | ||
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 3 | 50 Z | 00:45,86 |
7 | 50 P | 00:47,4 | ||
9 | 50 VZ | 00:38,2 | ||
LANGMAYEROVÁ Tereza | 04 | 5 | 800 VZ | 11:30,90 |
7 | 50 P | 00:44,66 | ||
9 | 50 VZ | 00:31,97 | ||
11 | 200 VZ | 02:32,26 | ||
19 | 100 P | 01:35,17 | ||
21 | 400 VZ | 05:33,21 | ||
31 | 100 VZ | 01:10,06 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 1 | 50 M | 00:31,37 |
7 | 50 P | 00:39,08 | ||
9 | 50 VZ | 00:30,49 | ||
13 | 200 M | 02:37,65 | ||
19 | 100 P | 01:23,36 | ||
25 | 100 M | 01:10,39 | ||
29 | 200 PZ | 02:40,20 | ||
31 | 100 VZ | 01:07,23 | ||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 1 | 50 M | 00:31,28 |
3 | 50 Z | 00:35,09 | ||
9 | 50 VZ | 00:30,49 | ||
11 | 200 VZ | 02:20,93 | ||
13 | 200 M | 02:31,65 | ||
17 | 200 Z | 02:35,05 | ||
21 | 400 VZ | 04:54,2 | ||
25 | 100 M | 01:07,46 | ||
31 | 100 VZ | 01:04,99 | ||
PŮLPÁNOVÁ Viktorie | 04 | 1 | 50 M | 00:41,62 |
3 | 50 Z | 00:41,48 | ||
7 | 50 P | 00:43,90 | ||
11 | 200 VZ | 02:47,2 | ||
17 | 200 Z | 03:10,8 | ||
19 | 100 P | 01:35,56 | ||
23 | 100 Z | 01:29,89 | ||
29 | 200 PZ | 03:11,1 | ||
31 | 100 VZ | 01:17,16 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 1 | 50 M | 00:27,30 |
3 | 50 Z | 00:29,95 | ||
7 | 50 P | 00:36,50 | ||
9 | 50 VZ | 00:25,05 | ||
11 | 200 VZ | 01:55,85 | ||
25 | 100 M | 01:01,45 | ||
31 | 100 VZ | 00:53,88 | ||
ŠEBOVÁ Kristýna | 04 | 1 | 50 M | 00:37,42 |
3 | 50 Z | 00:39,81 | ||
7 | 50 P | 00:41,27 | ||
9 | 50 VZ | 00:32,48 | ||
15 | 400 PZ | |||
19 | 100 P | 01:28,58 | ||
23 | 100 Z | 01:29,4 | ||
25 | 100 M | 01:30,8 | ||
27 | 200 P | 03:11,4 | ||
29 | 200 PZ | 02:54,97 | ||
31 | 100 VZ | 01:13,54 | ||
TICHÁČKOVÁ Stella | 03 | 1 | 50 M | 00:37,79 |
3 | 50 Z | 00:33,87 | ||
9 | 50 VZ | 00:30,04 | ||
11 | 200 VZ | 02:31,9 | ||
17 | 200 Z | 02:39,88 | ||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 3 | 50 Z | 00:29,06 |
9 | 50 VZ | 00:27,89 | ||
13 | 200 M | 02:22,92 | ||
23 | 100 Z | 01:02,86 | ||
29 | 200 PZ | 02:25,45 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
ACHEDŽAK Anton | 02 | 2 | 50 M | 00:34,89 |
6 | 1500 VZ | 22:40,8 | ||
10 | 50 VZ | 00:28,5 | ||
12 | 200 VZ | 02:19,96 | ||
18 | 200 Z | 02:40,0 | ||
22 | 400 VZ | 04:58,6 | ||
24 | 100 Z | 01:16,3 | ||
30 | 200 PZ | 02:39,6 | ||
32 | 100 VZ | 01:02,5 | ||
GERASIMOV David | 01 | 2 | 50 M | 00:31,34 |
4 | 50 Z | 00:36,33 | ||
8 | 50 P | 00:39,40 | ||
10 | 50 VZ | 00:29,11 | ||
12 | 200 VZ | 02:29,70 | ||
14 | 200 M | 03:17,45 | ||
20 | 100 P | 01:29,10 | ||
24 | 100 Z | 01:16,9 | ||
26 | 100 M | 01:15,33 | ||
30 | 200 PZ | 02:54,3 | ||
32 | 100 VZ | 01:04,1 | ||
GERASIMOV Mark | 02 | 2 | 50 M | 00:36,18 |
4 | 50 Z | 00:37,87 | ||
8 | 50 P | 00:37,18 | ||
10 | 50 VZ | 00:30,4 | ||
12 | 200 VZ | 02:31,55 | ||
16 | 400 PZ | |||
20 | 100 P | 01:19,1 | ||
28 | 200 P | 02:51,37 | ||
30 | 200 PZ | 02:46,7 | ||
32 | 100 VZ | 01:07,60 | ||
HRDLIČKA Matěj | 04 | 2 | 50 M | 00:34,92 |
8 | 50 P | 00:38,0 | ||
10 | 50 VZ | 00:29,86 | ||
12 | 200 VZ | 02:20,83 | ||
16 | 400 PZ | |||
20 | 100 P | 01:23,45 | ||
HROUDA Lukáš | 05 | 2 | 50 M | 00:38,85 |
4 | 50 Z | 00:40,1 | ||
8 | 50 P | 00:43,01 | ||
10 | 50 VZ | 00:32,0 | ||
CHELBERG Robert | 99 | 2 | 50 M | 00:26,38 |
4 | 50 Z | 00:28,02 | ||
10 | 50 VZ | 00:23,74 | ||
12 | 200 VZ | 02:05,4 | ||
26 | 100 M | 01:00,16 | ||
32 | 100 VZ | 00:51,90 | ||
CHUCHVALEC Vít | 04 | 2 | 50 M | 00:51,3 |
4 | 50 Z | 00:41,25 | ||
10 | 50 VZ | 00:30,29 | ||
12 | 200 VZ | 02:40,38 | ||
20 | 100 P | 01:35,48 | ||
24 | 100 Z | 01:30,21 | ||
28 | 200 P | 03:19,57 | ||
32 | 100 VZ | 01:08,52 | ||
IVANOV Alexey | 04 | 12 | 200 VZ | 02:31,89 |
16 | 400 PZ | 05:50,7 | ||
18 | 200 Z | |||
20 | 100 P | 01:21,15 | ||
KOŽEVNIKOV Danil | 99 | 2 | 50 M | 00:28,37 |
4 | 50 Z | 00:30,72 | ||
10 | 50 VZ | 00:26,19 | ||
26 | 100 M | 01:04,87 | ||
32 | 100 VZ | 00:59,85 | ||
MACHÁČEK Samuel | 02 | 2 | 50 M | 00:30,12 |
4 | 50 Z | 00:30,48 | ||
8 | 50 P | 00:34,92 | ||
10 | 50 VZ | 00:26,6 | ||
12 | 200 VZ | 02:05,9 | ||
18 | 200 Z | 02:13,55 | ||
20 | 100 P | 01:13,2 | ||
22 | 400 VZ | 04:32,0 | ||
24 | 100 Z | 01:06,34 | ||
30 | 200 PZ | 02:20,7 | ||
32 | 100 VZ | 00:56,98 | ||
NADEEV Ivan | 05 | 2 | 50 M | 00:39,02 |
4 | 50 Z | 00:42,0 | ||
8 | 50 P | 00:45,2 | ||
10 | 50 VZ | 00:33,4 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 2 | 50 M | 00:29,98 |
8 | 50 P | 00:31,45 | ||
10 | 50 VZ | 00:27,41 | ||
16 | 400 PZ | 05:10,4 | ||
20 | 100 P | 01:07,66 | ||
22 | 400 VZ | 04:32,37 | ||
28 | 200 P | 02:25,99 | ||
30 | 200 PZ | 02:19,92 | ||
32 | 100 VZ | 01:00,06 | ||
NOVOTNÝ Robert | 04 | 12 | 200 VZ | 02:32,76 |
18 | 200 Z | 02:56,5 | ||
20 | 100 P | 01:35,94 | ||
NOVOTNÝ Šimon | 05 | 2 | 50 M | 00:37,1 |
4 | 50 Z | 00:37,8 | ||
8 | 50 P | 00:46,79 | ||
10 | 50 VZ | 00:32,30 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 2 | 50 M | 00:29,12 |
4 | 50 Z | 00:28,46 | ||
8 | 50 P | 00:29,61 | ||
10 | 50 VZ | 00:25,80 | ||
12 | 200 VZ | 01:58,11 | ||
16 | 400 PZ | 04:43,99 | ||
20 | 100 P | 01:05,12 | ||
28 | 200 P | 02:20,76 | ||
30 | 200 PZ | 02:07,17 | ||
32 | 100 VZ | 00:55,14 | ||
RENC Jakub | 99 | 2 | 50 M | 00:26,76 |
4 | 50 Z | 00:28,41 | ||
10 | 50 VZ | 00:25,34 | ||
14 | 200 M | 02:12,75 | ||
18 | 200 Z | 02:06,86 | ||
24 | 100 Z | 00:59,22 | ||
30 | 200 PZ | 02:12,90 | ||
RENC Matěj | 02 | 4 | 50 Z | 00:30,26 |
6 | 1500 VZ | 17:39,4 | ||
10 | 50 VZ | 00:27,2 | ||
12 | 200 VZ | 02:07,12 | ||
18 | 200 Z | 02:18,07 | ||
22 | 400 VZ | 04:24,50 | ||
24 | 100 Z | 01:03,79 | ||
30 | 200 PZ | 02:26,8 | ||
RYBA Ondřej | 05 | 2 | 50 M | 00:38,60 |
8 | 50 P | 00:43,01 | ||
10 | 50 VZ | 00:33,55 | ||
SMRČEK Ondřej | 02 | 2 | 50 M | 00:28,35 |
4 | 50 Z | 00:30,54 | ||
8 | 50 P | 00:37,95 | ||
10 | 50 VZ | 00:26,65 | ||
14 | 200 M | 02:20,1 | ||
16 | 400 PZ | 05:03,2 | ||
20 | 100 P | 01:21,12 | ||
24 | 100 Z | 01:05,4 | ||
26 | 100 M | 01:02,05 | ||
30 | 200 PZ | 02:24,1 | ||
32 | 100 VZ | 00:58,02 | ||
SZABÓ David | 03 | 2 | 50 M | |
4 | 50 Z | 00:38,78 | ||
8 | 50 P | 00:39,85 | ||
10 | 50 VZ | 00:32,85 | ||
16 | 400 PZ | 06:01,9 | ||
18 | 200 Z | 02:47,4 | ||
20 | 100 P | 01:23,8 | ||
24 | 100 Z | 01:20,8 | ||
28 | 200 P | 03:00,61 | ||
30 | 200 PZ | 02:47,20 | ||
32 | 100 VZ | 01:10,44 | ||
ŽÁK Matyáš | 03 | 2 | 50 M | 00:32,60 |
4 | 50 Z | 00:35,72 | ||
8 | 50 P | 00:37,11 | ||
10 | 50 VZ | 00:30,69 | ||
14 | 200 M | 02:43,4 | ||
16 | 400 PZ | 05:37,98 | ||
20 | 100 P | 01:18,9 | ||
26 | 100 M | 01:11,5 | ||
28 | 200 P | 02:46,8 | ||
30 | 200 PZ | 02:33,0 | ||
32 | 100 VZ | 01:05,9 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 21 | ženy: | 16 | celkem: | 37 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 155 | ženy: | 103 | celkem: | 258 |