Krajský přebor dorostu a dospělých

Vydáno dne 27. 10. 2019 (počet přístupů 1792)

Na KPDD startovalo pět plavců Motorletu. Nejvíc startů měl Matěj Hrdlička, který startoval hned osmkrát. S náročným programem si zaplaval šest pěkných osobních rekordů a nejlépe se umístil na pátém místě. Sedmý osobní rekord mohl přidat na 100m VZ, ale pohnul se na bloku po povelu na místa. Na 50m VZ si osobní rekord v podstatě vyrovnal, protože časy na poloautomatické časomíře jsou o něco pomalejší. Vzhledem k menšímu tréninkovému objemu to jsou skvělé výsledky. Alex Ivanov startoval v sobotu čtyřikrát a zlepšil si osobní rekordy na všechny disciplíny. Nejlépe byl Alex také pátý. Stejně jako Matěj od září Alex trénuje v družstvu X a oboum se povedlo si vylepšit pozice pro kvalifikaci na MČR dospělých a dorostu i s menším počtem odplavaných kilometrů. Samuel Macháček startoval šestkrát a i když si nezaplaval osobní rekordy, tak si vylepšil letošní nejlepší časy a to byl cíl, se kterým na závody jel. Na 50m VZ, 100m VZ a 50m Z vyplaval druhá místa. Medailově nejúspěšnější byla z naší výpravy Klára Slámová, která startovala za Motorlet poprvé. Všechny tři své starty vyhrála s velkým náskokem z první rozplavby bez přihlášených časů. Nejtěžší vítězství bylo bez tréninku asi na nejdelší trati 100m Z, ale Klára závodila sama se sebou. Já jsem startoval taky třikrát. V posledním startu na 100m Z jsem měl štěstí na soupeře a bral jsem bronz, ze kterého mám radost.

Kompletní výsledky jsou dostupné v oddílovém archivu v souboru 1910kpdd.pdf (757 179 B).