Osobní rekordy plavců Motorletu



V následující tabulce jsou jména plavců, kteří jsou členy některého ze závodních družstev Motorletu (1,2), nebo přípravky (P) popř. startují za Motorlet, ale trénují mimo oddíl (E). U každého jména je odkaz na výpis nejlepších výkonů plavce od roku 2003 v jednotnotlivých disciplínách. To jsou ve většině případů i jeho osobní rekordy. U každé disciplíny je možno vypsat i přehled všech startů plavce na dané trati. Jména plavců, kteří zatím nemají v Registru evidovaný dokončený závod, v tabulce nejsou.

jménoročníkdružstvostartů
LHOTOVÁ Tereza09P1
WEISSER Karolína09P3
PROCHÁZKA Viktor11P1
FARDOVÁ Zuzana09P9
LOEBE Charlotte11P1
BURŠOVÁ Kristýna10P9
KOĎOUSOVÁ Valerie11P14
BROUKOVÁ Julie12P53
ALDUNINOVÁ Darja00E165
ANDRIKOVÁ Alžběta98E461
BABCZYNSKÁ Zita051224
BARTOŠOVÁ Tereza92E160
BOŠKOVÁ Kateřina95E612
BUDINSKÁ Pavla09E23
BURZOVÁ Nela07293
CEJPKOVÁ Rozálie08294
CIDLÍKOVÁ Agáta09P10
DANILINA Ekaterina041348
DLABOLOVÁ Kateřina92E259
DOBROVODSKÁ Sára06261
DVOŘÁKOVÁ Aneta03E217
DVOŘÁKOVÁ Ivana04E273
FERUSOVÁ Alexandra061347
FRŇKOVÁ Viola02E141
FROŇKOVÁ Aneta09P27
HENDRYCHOVÁ Daniela09E8
HLÁVKOVÁ Ester062176
HLÁVKOVÁ Olivie061263
HOBSTOVÁ Mia08P25
HOFBAUEROVÁ Kateřina031139
HOLLMANNOVÁ Kristýna07E25
HOŠKOVÁ Veronika021211
JAROŠOVÁ Kristýna95E286
JINDROVÁ Kristýna99E409
JIRMANOVÁ Vanesa011485
JUNKOVÁ Tereza08259
KNAPOVÁ Radka08247
KOHOUTOVÁ Barbora062226
KOHOUTOVÁ Gabriela10P10
KOLÁŘOVÁ Kristýna92E384
KOPECKÁ Tereza91E533
KOŽENÁ Adriana08E92
KULÍKOVÁ Emma12P2
KULÍKOVÁ Tereza09P46
KUŠNIER Sára Kateřina12P2
KYPTOVÁ Kristýna08279
LAJČAKOVÁ Karolína10P40
LANGMAYEROVÁ Tereza041367
LOKAJOVÁ Amálie09E4
MAŠKOVÁ Beáta001669
MICHALOVÁ Nela06224
NĚMCOVÁ Anna05185
NĚMEČKOVÁ Veronika06286
PAULOVÁ Nikol99E99
PECHOVÁ Tereza99E290
PIKHARTOVÁ Helena92E614
PIKHARTOVÁ Monika95E713
PIRALIČOVÁ Ellen09P13
POKORNÁ Eliška00E219
PROCHÁZKOVÁ Nela10P11
PUDIVÍTROVÁ Kristýna09P21
PUŽEJOVÁ Tereza86E24
SEEMANOVÁ Barbora00E1021
SCHOLZOVÁ Adéla08289
SCHOLZOVÁ Barbora062114
SKALICKÁ Renáta88E272
SLESARENKO Eva05E17
SMÍTALOVÁ Kristýna10P7
SMOLÍKOVÁ Kateřina08P26
STRATILOVÁ Adéla09E1
ŠVÁROVÁ Aneta10P29
ŠEBOVÁ Kristýna041265
ŠKÁBOVÁ Markéta09E31
ŠKÁBOVÁ Petra79E5
ŠPALOVÁ Nikola97E219
ŠPAŇÁROVÁ Klára06E132
ŠPAŇÁROVÁ Kristina08E20
ŠRÁMKOVÁ Anna99E85
ŠVÁROVÁ Nela07E106
TEJKLOVÁ Evelína06236
TICHÁ Alena08P46
TOTOVÁ Adéla07290
TRNKOVÁ Michaela99E999
VAŘEKOVÁ Anna051187
VAŠINOVÁ Tereza88E146
VOCETKOVÁ Zuzana08P16
VRÁTNÁ Štěpánka02E266
VÝRAVSKÁ Karolína05E126
WITTENBERGEROVÁ Emma08269
ZÁVADOVÁ Petra061148
ZAVŘELOVÁ Nela08212
ZIMOVJANOVÁ Tereza95E19
jménoročníkdružstvostartů
BERDYCH Sebastian09P1
BITTNER Matyáš09P1
HOUŠKA Matyáš11P2
VAŘEKA Václav09P3
MULLER Albert11P1
LHOTA Jindřich11P2
BRABEC Vincent08P13
DIADEMA Samuel10P24
KRNÁČ Sebastian08P2
CEJPEK Marek12P55
ADAM Sebastian94E545
ACHEDŽAK Anton021464
BABCZYNSKI Dan072132
BÁRANY Samuel10P16
BARRETO Leonardo07P21
BARTEK Matyáš07E49
BARTOŠ Matěj88E323
BERAN Petr85E85
BITTNER Jiří051285
BROUK Štěpán08257
ČISTÝ Tomáš85E51
DÖRNER Hynek08E19
DROZD Tobiáš062237
DUBEC Matyáš072104
DUČAY Jakub04E51
DVOŘÁK Lukáš08E2
EISENHAMMER Albert08264
FIEDLER Ondřej87E690
GERASIMOV David01E139
GERASIMOV Mark02E115
GURNEY William07P22
HAMPL Tomáš10P24
HRDLIČKA Matěj041294
HRDLIČKA Štěpán082126
HROUDA Lukáš051366
HROUDA Martin09P37
CHELBERG Robert99E329
CHICEVIČ Elian06263
CHICEVIČ Nikola08P49
CHUCHVALEC Aleš072172
CHUCHVALEC Vít041208
IVANOV Alexey041384
JAKUBEC Lukáš09P14
JEČNÝ Adam09P67
JEČNÝ Ivar062133
JINDRA Marek09P14
JIRSÁK Adam09P44
KEJLA Filip07236
KOPECKÝ Ondřej94E458
KOTEN Oliver072192
KOŽEVNIKOV Danil99E421
KUŠNIER Samuel09P11
LEDL Michal91E594
LEDL Petr89E483
LOCHMAN Jaroslav79E7
MACHÁČEK Samuel021552
MACHÁČEK Oliver072134
MAIERL Florian06E86
MARTÍNEK Prokop99E24
MENDLÍK Štěpán05E74
MIKULA Andrej09P57
MIKULA Šimon072139
MITKA Daniel08P39
NADEEV Ivan051340
NOVOTNÝ Robert041365
NOVOTNÝ Šimon051508
NOVÝ Nikolas09P34
PANOŠ Adam09P4
PETROVICKÝ Adam09P74
PÍCHA Pavel90E644
PÍCHA Petr90E489
POSPÍŠIL Viktor09P9
PŘIBYL Michal99E603
RAJDL Kryštof04E19
RASZKA Vítězslav051168
RUDNĚV Ilja01E337
RYBA Ondřej051461
RYCHECKÝ Dan09E4
SALAME Mark05E64
SAUER Filip09P15
SEEMAN Michael97E458
SEEMAN Tomáš69E143
SMRČEK Ondřej02E749
SOUKUP Daniel09P54
STŘEŠINKA Jakub051116
STŘÍTESKÝ Lukáš81E53
SZABÓ David031386
ŠEMBERA Jan92E326
ŠORM Ondřej97E570
ŠPAŇÁR Ondřej04E444
TEJKL Tobiáš08P8
TEODORIDIS Kostas08287
TOTA Tomáš10P14
TOTH Nikolaj96192
TRANQUILLINI Marek07P15
TUŠEK Václav10P8
VANĚK Petr84E161
VAVŘINA Matěj051326
VENCL Jakub97E79
VILČKO Adam88E43
VYDLÁK Miroslav05E72
VYSKOČIL Tomáš92E586
ZVOLSKÝ Vojtěch051309
ŽÁK Jakub01E224
ŽÁK Matyáš031501
ŽIKEŠ Radek91E197


V Registru bylo celkem nalezeno 14972 výkonů žen a 19187 výkonů mužů z Motorletu.