Osobní rekordy plavců Motorletu



V následující tabulce jsou jména plavců, kteří jsou členy některého ze závodních družstev Motorletu (1,2), nebo přípravky (P) popř. startují za Motorlet, ale trénují mimo oddíl (E). U každého jména je odkaz na výpis nejlepších výkonů plavce od roku 2003 v jednotnotlivých disciplínách. To jsou ve většině případů i jeho osobní rekordy. U každé disciplíny je možno vypsat i přehled všech startů plavce na dané trati. Jména plavců, kteří zatím nemají v Registru evidovaný dokončený závod, v tabulce nejsou.

jménoročníkdružstvostartů
WEISSER Karolína09P2
LOEBE Charlotte11P6
FARDOVÁ Zuzana09P14
LHOTOVÁ Tereza09P15
ALDUNINOVÁ Darja00E165
ANDRIKOVÁ Alžběta98E461
BABCZYNSKÁ Zita051198
BARTOŠOVÁ Tereza92E160
BOŠKOVÁ Kateřina95E612
BUDINSKÁ Pavla09E23
BURZOVÁ Nela07293
CEJPKOVÁ Rozálie08284
CIDLÍKOVÁ Agáta09P5
DANILINA Ekaterina041348
DLABOLOVÁ Kateřina92E259
DOBROVODSKÁ Sára06251
DVOŘÁKOVÁ Aneta03E217
DVOŘÁKOVÁ Ivana04E273
FERUSOVÁ Alexandra061322
FRŇKOVÁ Viola02E141
FROŇKOVÁ Aneta09P17
HENDRYCHOVÁ Daniela09E8
HLÁVKOVÁ Ester062163
HLÁVKOVÁ Olivie061242
HOBSTOVÁ Mia08P20
HOFBAUEROVÁ Kateřina031135
HOLLMANNOVÁ Kristýna07E25
HOŠKOVÁ Veronika021195
JAROŠOVÁ Kristýna95E286
JINDROVÁ Kristýna99E409
JIRMANOVÁ Vanesa011485
JUNKOVÁ Tereza08245
KNAPOVÁ Radka08242
KOHOUTOVÁ Barbora062211
KOHOUTOVÁ Gabriela10P3
KOLÁŘOVÁ Kristýna92E384
KOPECKÁ Tereza91E533
KOŽENÁ Adriana08E92
KULÍKOVÁ Tereza09P28
KYPTOVÁ Kristýna08264
LAJČAKOVÁ Karolína10P32
LANGMAYEROVÁ Tereza041346
LOKAJOVÁ Amálie09E4
MAŠKOVÁ Beáta001669
MICHALOVÁ Nela06212
NĚMCOVÁ Anna05153
NĚMEČKOVÁ Veronika06265
PAULOVÁ Nikol99E99
PECHOVÁ Tereza99E290
PIKHARTOVÁ Helena92E614
PIKHARTOVÁ Monika95E713
PIRALIČOVÁ Ellen09P3
POKORNÁ Eliška00E219
PROCHÁZKOVÁ Nela10P3
PUDIVÍTROVÁ Kristýna09P10
PUŽEJOVÁ Tereza86E24
SEEMANOVÁ Barbora00E1005
SCHOLZOVÁ Adéla08276
SCHOLZOVÁ Barbora062108
SKALICKÁ Renáta88E272
SLESARENKO Eva05E17
SMÍTALOVÁ Kristýna10P3
SMOLÍKOVÁ Kateřina08P14
STRATILOVÁ Adéla09E1
ŠVÁROVÁ Aneta10P21
ŠEBOVÁ Kristýna041255
ŠKÁBOVÁ Markéta09E31
ŠKÁBOVÁ Petra79E5
ŠPALOVÁ Nikola97E219
ŠPAŇÁROVÁ Klára06E132
ŠPAŇÁROVÁ Kristina08E20
ŠRÁMKOVÁ Anna99E85
ŠVÁROVÁ Nela07E106
TEJKLOVÁ Evelína06236
TICHÁ Alena08P36
TOTOVÁ Adéla07274
VAŘEKOVÁ Anna051163
VAŠINOVÁ Tereza88E146
VOCETKOVÁ Zuzana08P7
VRÁTNÁ Štěpánka02E266
VÝRAVSKÁ Karolína05E126
WITTENBERGEROVÁ Emma08256
ZÁVADOVÁ Petra061114
ZAVŘELOVÁ Nela08211
ZIMOVJANOVÁ Tereza95E19
jménoročníkdružstvostartů
LHOTA Jindřich11P1
VAŘEKA Václav09P2
BITTNER Matyáš09P1
BERDYCH Sebastian09P4
KRNÁČ Sebastian08P4
HOUŠKA Matyáš11P9
DIADEMA Samuel10P3
MULLER Albert11P18
ADAM Sebastian94E545
ACHEDŽAK Anton021464
BABCZYNSKI Dan072121
BÁRANY Samuel10P8
BARRETO Leonardo07P16
BARTEK Matyáš07E49
BARTOŠ Matěj88E323
BERAN Petr85E85
BITTNER Jiří051254
BROUK Štěpán08243
ČISTÝ Tomáš85E51
DÖRNER Hynek08E19
DROZD Tobiáš062219
DUBEC Matyáš07289
DUČAY Jakub04E51
DVOŘÁK Lukáš08E2
EISENHAMMER Albert08254
FIEDLER Ondřej87E690
GERASIMOV David01E139
GERASIMOV Mark02E115
GURNEY William07P21
HAMPL Tomáš10P15
HRDLIČKA Matěj041289
HRDLIČKA Štěpán082108
HROUDA Lukáš051323
HROUDA Martin09P22
CHICEVIČ Elian06250
CHICEVIČ Nikola08P47
CHUCHVALEC Aleš072156
CHUCHVALEC Vít041190
IVANOV Alexey041363
JAKUBEC Lukáš09P3
JEČNÝ Adam09P57
JEČNÝ Ivar062133
JINDRA Marek09P14
JIRSÁK Adam09P29
KEJLA Filip07229
KOPECKÝ Ondřej94E458
KOTEN Oliver072175
KOŽEVNIKOV Danil99E421
KUŠNIER Samuel09P3
LEDL Michal91E594
LEDL Petr89E483
LOCHMAN Jaroslav79E7
MACHÁČEK Samuel021518
MACHÁČEK Oliver072119
MAIERL Florian06E86
MARTÍNEK Prokop99E24
MENDLÍK Štěpán05E74
MIKULA Andrej09P47
MIKULA Šimon072126
MITKA Daniel08P26
NADEEV Ivan051314
NOVOTNÝ Robert041353
NOVOTNÝ Šimon051469
NOVÝ Nikolas09P23
PETROVICKÝ Adam09P57
PÍCHA Pavel90E644
PÍCHA Petr90E489
POSPÍŠIL Viktor09P3
PŘIBYL Michal99E603
RAJDL Kryštof04E19
RASZKA Vítězslav051132
RUDNĚV Ilja01E337
RYBA Ondřej051424
RYCHECKÝ Dan09E4
SALAME Mark05E64
SAUER Filip09P6
SEEMAN Michael97E458
SEEMAN Tomáš69E143
SMRČEK Ondřej02E721
SOUKUP Daniel09P39
STŘEŠINKA Jakub051100
STŘÍTESKÝ Lukáš81E53
SZABÓ David031382
ŠEMBERA Jan92E326
ŠORM Ondřej97E570
ŠPAŇÁR Ondřej04E432
TEJKL Tobiáš08P8
TEODORIDIS Kostas08264
TOTA Tomáš10P6
TOTH Nikolaj96192
TRANQUILLINI Marek07P10
TUŠEK Václav10P3
VANĚK Petr84E161
VAVŘINA Matěj051326
VENCL Jakub97E79
VILČKO Adam88E43
VYDLÁK Miroslav05E72
VYSKOČIL Tomáš92E586
ZVOLSKÝ Vojtěch051281
ŽÁK Jakub01E224
ŽÁK Matyáš031493
ŽIKEŠ Radek91E197


V Registru bylo celkem nalezeno 13397 výkonů žen a 18021 výkonů mužů z Motorletu.