MoP v roce 2017 - muži - krátký bazén

Vydáno dne 06. 01. 2019 (počet přístupů 242)


V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v krátkém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'15". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety nebo mezičasy. Body jsou dopočteny dle "FINA Point Scoring 2014". Pod tabulkou je i seznam vyhodnocených závodů.

jménoročníkčasbodyzávodrozdílbest'13
volný způsob 50 m
CHELBERG Robert9900:23,44729ZMČR_2017* 0%00:23,46
RENC Jakub9900:24,25659ZMČR_2017* 3%00:25,10
TOTH Nikolaj9600:24,72622VCZnojma- - -
MACHÁČEK Samuel02~00:25,23585ZMČR_2017* 5%00:26,6
SMRČEK Ondřej0200:25,78548VC_Zlina* 3%00:26,7
ŠPAŇÁR Ondřej0400:26,23521ZM-SR* 9%00:28,9
ŠORM Ondřej9700:26,4511KPDr-Pha-6%00:24,73
PŘIBYL Michal9900:26,4511LOP_MoP-7%00:24,45
RENC Matěj0200:26,68495VCZnojma* 1%00:27,2
NOVOTNÝ Matyáš0100:27,58448AXISCup170%00:27,41
NOVOTNÝ Robert0400:27,99428PCMoP_2017* 11%00:31,7
ACHEDŽAK Anton0200:28,48407VCPrahy17* 0%00:28,5
HRDLIČKA Matěj0400:28,6402pKPŽ_st_Ph* 4%00:30,0
CHUCHVALEC Vít0400:29,2377pKPŽ_st_Ph* 9%00:32,3
GERASIMOV David0100:29,4370KPDr-Pha-1%00:29,1
HROUDA Lukáš0500:29,4370pKPŽ_st_Ph- - -
SZABÓ David0300:30,14343PCMoP_2017* 11%00:34,1
ŽÁK Matyáš0300:30,1344LOP_MoP* 3%00:31,3
RYBA Ondřej05~00:30,3338pKPŽ_st_Ph* 11%00:34,20
BITTNER Jiří05~00:30,43333ZMČR12* 7%00:33,01
IVANOV Alexey0400:30,9318pKPŽ_st_Ph* 4%00:32,5
VAVŘINA Matěj0500:31,20309LMČR12* 3%00:32,4
GERASIMOV Mark0200:31,5301KPDr-Pha-3%00:30,4
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:32,0287pKPŽ_st_Ph* 11%00:36,1
NADEEV Ivan0500:32,0287pKPŽ_st_Ph* 7%00:34,5
NOVOTNÝ Šimon0500:32,0287pKPŽ_st_Ph* 2%00:32,7
PETRAS Václav0400:32,1284pKPŽ_st_Ph* 3%00:33,4
DROZD Tobiáš0600:32,9264ZP11_Č- - -
DUBEC Matyáš0700:34,1237ZP10_Č* 10%00:38,2
MIKULA Šimon0700:35,5210ZP10_Č* 19%00:44,2
SALAME Mark0500:35,6208pKPŽ_st_Ph* 7%00:38,6
KOTEN Oliver0700:35,9203LP10_Č* 12%00:40,8
CHUCHVALEC Aleš0700:36,4195ZP10_Č* 13%00:41,9
RASZKA Vítězslav0500:36,5193LOP_MoP* 12%00:41,8
STŘEŠINKA Jakub0500:37,1184pKPŽ_st_Ph* 5%00:39,1
JEČNÝ Ivar0600:37,3181jKPŽ_ml_Ph* 8%00:40,8
HRDLIČKA Štěpán0800:37,3181MVCKladno* 13%00:43,0
VYDLÁK Miroslav0500:37,6177pKPŽ_st_Ph* 16%00:44,8
MENDLÍK Štěpán0500:37,6177LOP_MoP* 8%00:41,0
NGUYEN Duy Long0600:38,0171LOP_MoP* 17%00:45,8
BABCZYNSKI Dan0700:38,2169pKPŽ_ml_Ph* 17%00:46,5
RAJDL Kryštof0400:38,3167pKPŽ_st_Ph* 8%00:42,0
MACHÁČEK Oliver0700:38,8161pKPŽ_ml_Ph* 9%00:42,8
MAIERL Florian0600:39,0158LOP_MoP* 12%00:44,5
HANUŠ Zbyněk0400:39,3155LOP_MoP* 1%00:39,9
PROCHÁZKA Matěj0700:39,7150pKPŽ_ml_Ph* 6%00:42,4
MIKULA Andrej0900:41,4132MVCKladno* 22%00:53,5
TEODORIDIS Kostas0800:41,4132MVCKladno- - -
CHICEVIČ Elian0600:41,5131pKPŽ_ml_Ph* 12%00:47,2
BROUK Štěpán0800:42,7121KPZ_C2017- - -
EISENHAMMER Albert0800:43,1117KPZ_C2017* 17%00:52,4
JEČNÝ Adam0900:45,798OSPjMoP* 6%00:48,8
PETROVICKÝ Adam0900:46,593KPZ_C2017* 20%00:58,7
BARTEK Matyáš0700:47,190OSPjMoP* 8%00:51,3
CHICEVIČ Nikola0800:47,190KPZ_C2017* 16%00:56,6
BITTNER Matyáš0900:49,179LOP_MoP* 14%00:57,2
PLECER Adam0900:50,573OSPjMoP* 11%00:57,1
JANDA Matyáš0700:54,458OSPjMoP* 7%00:58,5
JIRSÁK Adam0900:55,356LOP_MoP* 18%01:07,9
SOUKUP Daniel0900:55,854LOP_MoP* 15%01:06,4
JINDRA Marek0900:58,048OSPjMoP* 28%01:20,9
PAZDÍREK Adam0900:59,445LOP_MoP* 3%01:01,8
KEJLA Filip0700:59,744pKPŽ_ml_Ph- - -
DÖRNER Hynek0801:01,341LOP_MoP* 15%01:12,9
ADYLIN Artem0801:17,320OSPjMoP* 18%01:35,1
nalezeno celkem 228 výkonů zaplavaných v 29 závodech
volný způsob 100 m
CHELBERG Robert9900:51,75723ZMČR_2017- - -
TOTH Nikolaj9600:53,03672ZMČR_2017- - -
MACHÁČEK Samuel0200:54,53618ZMČR_2017* 4%00:56,98
RENC Jakub9900:54,6616KPDr-Pha* 1%00:55,56
SMRČEK Ondřej0200:55,91573VC_Zlina* 4%00:58,6
ŠPAŇÁR Ondřej0400:56,42558ZM-SR* 8%01:01,36
RENC Matěj0200:57,10538AXISCup17* 4%00:59,67
PŘIBYL Michal9900:57,4530LOP_MoP-4%00:55,10
NOVOTNÝ Matyáš0100:58,84492VC_Zlina* 2%01:00,06
ACHEDŽAK Anton0201:00,15461PlzSprinty* 3%01:02,5
HRDLIČKA Matěj0401:01,15438ZMČR13* 6%01:05,09
NOVOTNÝ Robert0401:02,75406ZMČR13* 10%01:10,4
CHUCHVALEC Vít0401:04,4375pKPŽ_st_Ph* 15%01:16,5
HROUDA Lukáš0501:04,69370ZMČR12* 13%01:15,00
GERASIMOV David0101:06,7338KPDr-Pha-4%01:04,1
IVANOV Alexey0401:07,6324LOP_MoP* 3%01:10,3
SZABÓ David0301:08,22316PCMoP_2017* 8%01:14,6
NOVOTNÝ Šimon0501:08,7309OSPjMoP* 4%01:11,7
GERASIMOV Mark0201:09,0305KPDr-Pha* 0%01:09,1
RYBA Ondřej0501:09,3301OSPjMoP* 7%01:14,89
VAVŘINA Matěj0501:09,33301PCMoP_2017* 5%01:13,32
BITTNER Jiří0501:10,0292pKPŽ_st_Ph* 12%01:20,4
NADEEV Ivan0501:11,26277PCMoP_2017* 4%01:14,9
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:12,9259pKPŽ_st_Ph* 7%01:18,85
PETRAS Václav0401:13,95248VCPlzně* 5%01:18,0
DROZD Tobiáš0601:14,0247ZP11_Č* 13%01:25,5
DUBEC Matyáš0701:17,1219ZP10_Č* 12%01:28,64
KOTEN Oliver0701:17,4216ZP10_Č* 17%01:33,9
SALAME Mark0501:19,4200OSPpMoP* 14%01:32,5
CHUCHVALEC Aleš0701:20,2194ZP10_Č* 10%01:29,7
HRDLIČKA Štěpán0801:21,2187OSPpMoP* 24%01:47,5
STŘEŠINKA Jakub0501:21,7184pKPŽ_st_Ph* 8%01:29,7
JEČNÝ Ivar0601:24,9164OSPpMoP* 7%01:31,5
RASZKA Vítězslav0501:25,3161OSPpMoP* 15%01:40,6
MIKULA Šimon0701:25,8159pKPŽ_ml_Ph* 22%01:50,4
MENDLÍK Štěpán0501:26,29156jKPŽ_st_Ph- - -
VYDLÁK Miroslav0501:26,4155OSPjMoP* 11%01:37,2
HANUŠ Zbyněk0401:28,2146OSPjMoP* 4%01:32,2
MAIERL Florian0601:28,7144pKPŽ_ml_Ph* 12%01:40,9
RAJDL Kryštof0401:29,2141pKPŽ_st_Ph* 18%01:49,6
PROCHÁZKA Matěj0701:29,8138OSPjMoP* 11%01:40,9
BABCZYNSKI Dan0701:33,95121PCMoP_2017* 11%01:45,6
CHICEVIČ Elian0601:35,8114LOP_MoP- - -
NGUYEN Duy Long0601:36,1113LOP_MoP* 22%02:03,3
MACHÁČEK Oliver0701:37,3109jKPŽ_ml_Ph- - -
TEODORIDIS Kostas0801:39,9101MVCKladno- - -
EISENHAMMER Albert0801:40,499OSPjMoP- - -
MIKULA Andrej0901:41,895MVCKladno- - -
BARTEK Matyáš0701:43,491pKPŽ_ml_Ph* 24%02:17,8
JEČNÝ Adam0901:47,880OSPjMoP- - -
CHICEVIČ Nikola0801:55,964OSPjMoP- - -
PLECER Adam0901:57,262LOP_MoP- - -
BITTNER Matyáš0901:59,059LOP_MoP- - -
PETROVICKÝ Adam0902:00,058OSPjMoP- - -
KEJLA Filip0702:03,653pKPŽ_ml_Ph- - -
JINDRA Marek0902:06,849OSPjMoP- - -
SOUKUP Daniel0902:14,241LOP_MoP- - -
JANDA Matyáš0702:14,841OSPjMoP* 11%02:32,3
DÖRNER Hynek0802:23,234LOP_MoP- - -
PAZDÍREK Adam0902:27,331OSPjMoP- - -
ADYLIN Artem0802:47,022OSPjMoP- - -
nalezeno celkem 243 výkonů zaplavaných v 31 závodech
volný způsob 200 m
TOTH Nikolaj9601:51,3780Samorin17- - -
CHELBERG Robert9901:57,13670ZMČR_2017* 4%02:02,81
SMRČEK Ondřej0201:59,57629AXISCup17* 10%02:14,3
RENC Jakub9901:59,88625VCZnojma* 0%02:00,43
RENC Matěj0202:01,35602PlzSprinty* 4%02:07,12
MACHÁČEK Samuel0202:02,24589AXISCup17* 4%02:07,90
ŠPAŇÁR Ondřej0402:02,64583ZM-SR* 6%02:11,85
ACHEDŽAK Anton0202:10,76481PlzSprinty* 7%02:21,72
NOVOTNÝ Matyáš0102:10,86480VCZnojma-1%02:08,77
HRDLIČKA Matěj0402:10,94479ZMČR13* 7%02:20,83
NOVOTNÝ Robert0402:20,05392PCMoP_2017* 9%02:34,3
RYBA Ondřej0502:20,1391pKPŽ_st_Ph* 24%03:05,2
SZABÓ David0302:22,66371PCMoP_2017* 13%02:44,0
BITTNER Jiří0502:24,56356ZMČR12* 22%03:06,4
VAVŘINA Matěj0502:24,6356pKPŽ_st_Ph* 7%02:37,04
HROUDA Lukáš0502:25,2351pKPŽ_st_Ph* 14%02:50,4
NOVOTNÝ Šimon0502:27,24337jKPŽ_st_Ph* 6%02:37,93
CHUCHVALEC Vít0402:27,5335pKPŽ_st_Ph* 12%02:48,1
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:31,1312pKPŽ_st_Ph* 14%02:56,36
PETRAS Václav0402:35,3287pKPŽ_st_Ph* 5%02:44,1
NADEEV Ivan0502:36,25282jKPŽ_st_Ph* 9%02:51,79
DROZD Tobiáš0602:41,9254pKPŽ_ml_Ph* 21%03:26,8
SALAME Mark0502:48,0227pKPŽ_st_Ph* 12%03:12,8
JEČNÝ Ivar0603:02,4177jKPŽ_ml_Ph* 3%03:09,8
RASZKA Vítězslav0503:05,9167pKPŽ_st_Ph* 17%03:44,9
KOTEN Oliver0703:06,0167OSPjMoP* 11%03:30,9
MENDLÍK Štěpán0503:10,90155jKPŽ_st_Ph* 10%03:33,2
STŘEŠINKA Jakub0503:11,2154OSPjMoP* 4%03:20,4
CHUCHVALEC Aleš0703:11,4153pKPŽ_ml_Ph- - -
BABCZYNSKI Dan0703:14,5146pKPŽ_ml_Ph- - -
HANUŠ Zbyněk0403:16,08143jKPŽ_st_Ph* 5%03:27,6
MAIERL Florian0603:18,8137jKPŽ_ml_Ph- - -
RAJDL Kryštof0403:18,9137pKPŽ_st_Ph- - -
VYDLÁK Miroslav0503:19,34136jKPŽ_st_Ph* 8%03:37,3
PROCHÁZKA Matěj0703:28,2119pKPŽ_ml_Ph- - -
nalezeno celkem 96 výkonů zaplavaných v 19 závodech
volný způsob 400 m
TOTH Nikolaj9604:06,06694VCPrahy17- - -
SMRČEK Ondřej0204:15,04623VCPrahy17* 25%05:41,3
RENC Matěj0204:16,17615PlzSprinty* 3%04:24,50
RENC Jakub9904:18,40599VCPrahy17* 0%04:20,82
ŠPAŇÁR Ondřej0404:19,26593ZM-SR* 7%04:40,12
NOVOTNÝ Matyáš0104:24,30560VCPrahy17* 2%04:32,37
CHELBERG Robert9904:29,73527VCPrahy17- - -
MACHÁČEK Samuel0204:38,00481VCPrahy17-2%04:32,0
ACHEDŽAK Anton0204:40,69468PlzSprinty* 5%04:58,6
HRDLIČKA Matěj0404:41,59463ZMČR13* 6%05:01,21
ŽÁK Matyáš0304:49,44426jKPŽ_st_Ph* 21%06:08,8
RYBA Ondřej0504:52,9411pKPŽ_st_Ph* 17%05:55,3
HROUDA Lukáš0504:54,50405ZMČR12* 16%05:54,6
SZABÓ David0305:03,3371pKPŽ_st_Ph* 9%05:33,3
IVANOV Alexey0405:06,20360jKPŽ_st_Ph* 5%05:22,8
ZVOLSKÝ Vojtěch0505:10,21346ZMČR12* 11%05:50,1
BITTNER Jiří0505:11,09343ZMČR12* 21%06:35,9
NOVOTNÝ Robert0405:13,21336jKPŽ_st_Ph* 4%05:29,5
NOVOTNÝ Šimon0505:28,4292OSPjMoP* 6%05:49,7
PETRAS Václav0405:37,44269jKPŽ_st_Ph* 5%05:56,4
NADEEV Ivan0505:44,4253OSPjMoP* 6%06:09,5
CHUCHVALEC Vít0406:07,2209OSPjMoP- - -
DROZD Tobiáš0606:25,6180OSPjMoP- - -
JEČNÝ Ivar0606:31,1173OSPjMoP* 19%08:03,0
KOTEN Oliver0706:32,4171OSPjMoP- - -
SALAME Mark0506:51,6148OSPjMoP- - -
STŘEŠINKA Jakub0507:04,2135OSPjMoP- - -
HANUŠ Zbyněk0407:17,7123OSPjMoP- - -
nalezeno celkem 50 výkonů zaplavaných v 11 závodech
volný způsob 800 m
RENC Matěj0208:56,93616PlzSprinty* 13%10:21,8
ŠPAŇÁR Ondřej0409:06,04586M-SR* 8%09:56,32
DROZD Tobiáš0612:37,8219KPŽdl- - -
KOTEN Oliver0713:03,3198KPŽdl- - -
CHUCHVALEC Aleš0713:33,2177KPŽdl- - -
JEČNÝ Ivar0613:36,2175KPŽdl- - -
MIKULA Šimon0714:14,1153KPŽdl- - -
MAIERL Florian0614:18,2151KPŽdl- - -
BABCZYNSKI Dan0714:19,5150KPŽdl- - -
MACHÁČEK Oliver0714:52,6134KPŽdl- - -
nalezeno celkem 10 výkonů zaplavaných v 3 závodech
volný způsob 1500 m
RENC Matěj0217:05,51604VCPlzně* 5%18:07,46
SMRČEK Ondřej0217:27,37567VCPlzně* 14%20:21,1
ŠPAŇÁR Ondřej0417:39,91547ZM-SR* 7%19:00,81
NOVOTNÝ Matyáš0117:46,83537VCPlzně* 1%17:58,5
HRDLIČKA Matěj0418:31,91474ZMČR13- - -
MACHÁČEK Samuel0218:34,69471VCPlzně* 1%18:56,7
ACHEDŽAK Anton0218:35,4470KPŽdl* 18%22:40,3
RYBA Ondřej0518:58,48442ZMČR12- - -
NOVOTNÝ Robert0419:09,93429VCPlzně- - -
HROUDA Lukáš0519:13,01425ZMČR12- - -
IVANOV Alexey0419:29,58407VCPlzně* 3%20:07,28
VAVŘINA Matěj0519:57,1380KPŽdl- - -
SZABÓ David0319:59,2378pKPŽ_st_Ph- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0520:01,59376ZMČR12- - -
ŠORM Ondřej9720:21,0358KPDr-Pha-6%19:07,8
PETRAS Václav0421:08,3320KPŽdl- - -
BITTNER Jiří0521:12,3317KPŽdl- - -
NOVOTNÝ Šimon0521:15,93314LMČR12- - -
CHUCHVALEC Vít0422:56,5250KPŽdl- - -
NADEEV Ivan0523:00,7248KPŽdl- - -
SALAME Mark0524:31,7205KPŽdl- - -
STŘEŠINKA Jakub0526:00,0172KPŽdl- - -
RASZKA Vítězslav0527:03,8152pKPŽ_st_Ph- - -
nalezeno celkem 52 výkonů zaplavaných v 10 závodech
motýlek 50 m
TOTH Nikolaj9600:26,09667VCZnojma- - -
CHELBERG Robert9900:26,37646ZMČR_2017* 0%00:26,38
RENC Jakub9900:26,45640ZMČR_20170%00:26,34
SMRČEK Ondřej0200:26,73620ZMČR_2017* 9%00:29,5
RENC Matěj0200:28,33521PlzSprinty* 3%00:29,45
MACHÁČEK Samuel0200:28,55509VCZnojma* 12%00:32,55
PŘIBYL Michal9900:29,0485LOP_MoP* 1%00:29,5
ŠPAŇÁR Ondřej0400:29,2475Samorin17* 7%00:31,50
NOVOTNÝ Matyáš0100:30,61413VCZnojma* 3%00:31,68
HRDLIČKA Matěj0400:32,73338PCMoP_2017* 13%00:37,7
ŽÁK Matyáš0300:33,1326LOP_MoP-1%00:32,60
ACHEDŽAK Anton0200:33,58313PlzSprinty* 13%00:38,6
NOVOTNÝ Robert0400:36,3247LOP_MoP* 4%00:38,0
CHUCHVALEC Vít0400:36,5243LOP_MoP* 28%00:51,3
NADEEV Ivan0500:36,9236LOP_MoP* 11%00:41,7
BITTNER Jiří0500:37,1232LOP_MoP* 11%00:41,77
DUBEC Matyáš0700:38,0216ZP10_Č* 19%00:47,4
NOVOTNÝ Šimon0500:38,3211LOP_MoP-3%00:37,1
HROUDA Lukáš0500:39,0200LOP_MoP* 12%00:44,6
VAVŘINA Matěj0500:40,44179Neratovice* 11%00:45,49
RYBA Ondřej0500:40,62177Neratovice* 3%00:41,90
HANUŠ Zbyněk0400:45,4126LOP_MoP* 16%00:54,5
TEODORIDIS Kostas0800:45,5126MVCKladno- - -
KOTEN Oliver0700:45,7124LOP_MoP* 13%00:53,1
STŘEŠINKA Jakub0500:46,9115LOP_MoP* 13%00:54,1
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:47,23112Neratovice* 5%00:49,8
HRDLIČKA Štěpán0800:47,5110KPZ_C2017- - -
RAJDL Kryštof0400:50,393LOP_MoP- - -
PROCHÁZKA Matěj0700:52,084jKPŽ_ml_Ph- - -
BABCZYNSKI Dan0700:53,577LOP_MoP- - -
MIKULA Andrej0900:54,872MVCKladno- - -
nalezeno celkem 70 výkonů zaplavaných v 16 závodech
motýlek 100 m
SMRČEK Ondřej0200:57,59662ZMČR_2017* 9%01:03,47
RENC Jakub9900:58,24640PlzSprinty-1%00:57,47
CHELBERG Robert9900:58,31638ZMČR_2017* 3%01:00,16
RENC Matěj0201:03,48495AXISCup17* 6%01:08,0
NOVOTNÝ Matyáš0101:05,36453VC_Zlina* 0%01:05,79
PŘIBYL Michal9901:05,7446LOP_MoP* 6%01:10,6
ŠPAŇÁR Ondřej0401:06,11438M-BAO* 5%01:10,29
MACHÁČEK Samuel0201:07,31415VCPrahy17* 7%01:12,5
ŽÁK Matyáš0301:12,94326jKPŽ_st_Ph-2%01:11,5
HRDLIČKA Matěj0401:15,3296pKPŽ_st_Ph* 9%01:23,0
ACHEDŽAK Anton0201:16,76280VCPrahy17* 3%01:19,9
GERASIMOV David0101:17,6271KPDr-Pha-2%01:15,5
NADEEV Ivan0501:19,70250ZMČR12- - -
VAVŘINA Matěj0501:21,20236ZMČR12* 24%01:47,02
IVANOV Alexey0401:21,35235VCPlzně* 11%01:31,8
NOVOTNÝ Šimon0501:22,4226Kalich* 0%01:23,0
CHUCHVALEC Vít0401:25,0206OSPpMoP- - -
PETRAS Václav0401:25,00206VCPlzně* 18%01:44,3
BITTNER Jiří0501:25,03206LMČR12* 14%01:39,32
SZABÓ David0301:25,5202LOP_MoP* 13%01:38,3
HROUDA Lukáš0501:28,1185pKPŽ_st_Ph* 15%01:43,9
RYBA Ondřej0501:28,6182LOP_MoP* 10%01:39,2
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:33,97152VCPlzně* 18%01:55,23
KOTEN Oliver0701:43,8113ZP10_Č- - -
RASZKA Vítězslav0501:46,4105pKPŽ_st_Ph- - -
JEČNÝ Ivar0601:56,580LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 83 výkonů zaplavaných v 22 závodech
motýlek 200 m
RENC Jakub9902:11,11613PlzSprinty-1%02:09,58
SMRČEK Ondřej0202:11,34610PlzSprinty* 10%02:27,5
RENC Matěj0202:23,25470AXISCup17- - -
CHELBERG Robert9902:24,23461VC_Zlina- - -
MACHÁČEK Samuel0202:29,51413AXISCup17- - -
ŽÁK Matyáš0302:41,82326jKPŽ_st_Ph* 0%02:43,4
NOVOTNÝ Šimon0502:56,14253jKPŽ_st_Ph* 11%03:19,68
PETRAS Václav0403:13,5191pKPŽ_st_Ph- - -
nalezeno celkem 22 výkonů zaplavaných v 12 závodech
polohový závod 100 m
TOTH Nikolaj9600:56,87775ZMČR_2017- - -
RENC Jakub9900:58,74703ZMČR_2017* 1%00:59,41
MACHÁČEK Samuel0201:02,17593ZMČR_2017* 4%01:04,99
SMRČEK Ondřej0201:03,05568AXISCup17* 6%01:07,30
NOVOTNÝ Matyáš0101:03,85547VC_Zlina0%01:03,77
CHELBERG Robert9901:04,70526AXISCup170%01:04,40
ŠPAŇÁR Ondřej0401:06,88476M-BAO* 9%01:13,88
RENC Matěj0201:08,56442Neratovice* 4%01:11,51
HRDLIČKA Matěj0401:12,6372pKPŽ_st_Ph* 6%01:17,5
ACHEDŽAK Anton0201:13,00366PlzSprinty* 0%01:13,1
IVANOV Alexey0401:15,7328pKPŽ_st_Ph* 1%01:17,2
RYBA Ondřej0501:16,14323PCMoP_2017* 10%01:24,9
VAVŘINA Matěj0501:17,6305pKPŽ_st_Ph* 8%01:24,6
CHUCHVALEC Vít0401:18,2298pKPŽ_st_Ph* 11%01:27,9
NOVOTNÝ Šimon0501:19,27286jKPŽ_st_Ph* 4%01:22,7
BITTNER Jiří0501:19,9279pKPŽ_st_Ph* 9%01:28,1
PETRAS Václav0401:22,0258pKPŽ_st_Ph* 8%01:29,5
NADEEV Ivan0501:24,12239jKPŽ_st_Ph* 2%01:26,7
DROZD Tobiáš0601:25,2230pKPŽ_ml_Ph* 12%01:37,3
HROUDA Lukáš0501:25,81225jKPŽ_st_Ph* 7%01:33,0
DUBEC Matyáš0701:27,4213ZP10_Č* 15%01:43,5
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:29,15201jKPŽ_st_Ph* 5%01:34,5
KOTEN Oliver0701:30,0195pKPŽ_ml_Ph- - -
HRDLIČKA Štěpán0801:31,6185MVCKladno* 19%01:53,1
STŘEŠINKA Jakub0501:33,8173pKPŽ_st_Ph* 6%01:40,1
SALAME Mark0501:35,0166pKPŽ_st_Ph* 14%01:50,6
MENDLÍK Štěpán0501:36,6158pKPŽ_st_Ph* 7%01:44,1
RASZKA Vítězslav0501:36,7158pKPŽ_st_Ph* 11%01:49,2
BABCZYNSKI Dan0701:37,2155pKPŽ_ml_Ph* 17%01:57,2
VYDLÁK Miroslav0501:37,3155pKPŽ_st_Ph* 11%01:50,0
MIKULA Šimon0701:37,9152pKPŽ_ml_Ph* 14%01:54,0
JEČNÝ Ivar0601:38,1151jKPŽ_ml_Ph* 2%01:40,6
MAIERL Florian0601:38,2150pKPŽ_ml_Ph* 14%01:54,8
CHUCHVALEC Aleš0701:39,5145pKPŽ_ml_Ph* 6%01:46,9
MACHÁČEK Oliver0701:41,7135pKPŽ_ml_Ph* 10%01:54,2
PROCHÁZKA Matěj0701:47,8114pKPŽ_ml_Ph* 3%01:52,1
MIKULA Andrej0901:52,2101MVCKladno- - -
BROUK Štěpán0801:57,189MVCKladno- - -
nalezeno celkem 102 výkonů zaplavaných v 22 závodech
polohový závod 200 m
TOTH Nikolaj9602:02,5803Samorin17- - -
RENC Jakub9902:08,61694ZMČR_2017* 3%02:12,90
SMRČEK Ondřej0202:13,72617ZMČR_2017* 8%02:26,67
MACHÁČEK Samuel0202:16,14585ZMČR_2017* 3%02:20,7
NOVOTNÝ Matyáš0102:18,48556VC_Zlina* 1%02:19,92
CHELBERG Robert9902:18,78552AXISCup17* 2%02:21,89
ŠPAŇÁR Ondřej0402:19,34546M-SR* 22%02:59,33
RENC Matěj0202:21,60520VCPrahy17* 3%02:26,8
ŽÁK Matyáš0302:30,69431jKPŽ_st_Ph* 1%02:33,0
HRDLIČKA Matěj0402:34,24402PCM
polohový závod 400 m
RENC Jakub9904:40,80647ZMČR_2017* 3%04:50,66
SMRČEK Ondřej0204:47,21605VCPrahy17* 7%05:09,0
NOVOTNÝ Matyáš0104:50,06587ZMČR_2017* 4%05:04,03
RENC Matěj0205:02,16519PlzSprinty* 0%05:05,18
ŽÁK Matyáš0305:21,85430jKPŽ_st_Ph- - -
RYBA Ondřej0505:39,28367ZMČR12- - -
NOVOTNÝ Šimon0505:43,4354pKPŽ_st_Ph- - -
IVANOV Alexey0405:46,15345jKPŽ_st_Ph* 2%05:55,4
SZABÓ David0305:52,13328jKPŽ_st_Ph* 2%06:01,9
ZVOLSKÝ Vojtěch0505:59,44308ZMČR12- - -
VAVŘINA Matěj0506:17,64266VCPlzně- - -
NADEEV Ivan0506:24,1253pKPŽ_st_Ph- - -
nalezeno celkem 30 výkonů zaplavaných v 9 závodech
prsa 50 m
TOTH Nikolaj9600:29,75712PlzSprinty- - -
NOVOTNÝ Matyáš0100:31,39606ZMČR_2017* 0%00:31,45
PŘIBYL Michal9900:32,4551LOP_MoP-11%00:29,18
RENC Jakub9900:33,2512LOP_MoP- - -
SMRČEK Ondřej0200:34,83443AXISCup17* 8%00:37,95
ŠPAŇÁR Ondřej0400:34,91440M-BAO* 22%00:44,9
MACHÁČEK Samuel0200:35,8408LOP_MoP0%00:35,6
IVANOV Alexey0400:37,1367LOP_MoP* 6%00:39,8
VAVŘINA Matěj0500:38,12338PCMoP_2017* 12%00:43,80
ŽÁK Matyáš0300:38,6326LOP_MoP* 0%00:38,7
RENC Matěj0200:38,7323LOP_MoP* 2%00:39,6
HRDLIČKA Matěj0400:39,08314Neratovice-2%00:38,0
SZABÓ David0300:39,3309LOP_MoP* 8%00:43,1
RYBA Ondřej0500:40,6280LOP_MoP* 9%00:44,7
HROUDA Lukáš0500:41,9255LOP_MoP* 3%00:43,5
NOVOTNÝ Robert0400:42,1251LOP_MoP* 12%00:47,97
CHUCHVALEC Vít0400:42,7241LOP_MoP* 7%00:46,4
BITTNER Jiří0500:42,8239LOP_MoP* 12%00:48,7
NADEEV Ivan0500:44,0220LOP_MoP* 4%00:46,31
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:45,55198Neratovice* 6%00:48,8
MACHÁČEK Oliver0700:46,4188ZP10_Č* 11%00:52,3
NOVOTNÝ Šimon0500:46,79183Neratovice* 1%00:47,53
MIKULA Šimon0700:47,2178ZP10_Č* 15%00:55,7
HANUŠ Zbyněk0400:47,4176LOP_MoP* 16%00:56,5
DROZD Tobiáš0600:47,5175LOP_MoP* 0%00:47,9
RASZKA Vítězslav0500:47,5175LOP_MoP* 7%00:51,2
NGUYEN Duy Long0600:47,8172LOP_MoP* 19%00:59,3
JEČNÝ Ivar0600:48,4165Kalich- - -
HRDLIČKA Štěpán0800:49,3156LOP_MoP* 9%00:54,6
BABCZYNSKI Dan0700:49,5154pKPŽ_ml_Ph* 9%00:54,5
KOTEN Oliver0700:51,1140LOP_MoP* 6%00:54,7
DUBEC Matyáš0700:51,5137pKPŽ_ml_Ph* 10%00:57,7
EISENHAMMER Albert0800:51,7136OSPpMoP- - -
MENDLÍK Štěpán0500:51,7136LOP_MoP* 7%00:56,0
MAIERL Florian0600:52,1132LOP_MoP* 6%00:55,5
RAJDL Kryštof0400:52,3131LOP_MoP* 10%00:58,3
BROUK Štěpán0800:52,9127MVCKladno- - -
BARTEK Matyáš0700:54,4116pKPŽ_ml_Ph* 13%01:02,8
SALAME Mark0500:55,0113LOP_MoP* 1%00:56,1
TEODORIDIS Kostas0800:55,6109OSPpMoP- - -
JEČNÝ Adam0900:56,0107OSPpMoP- - -
CHICEVIČ Elian0600:56,2106OSPpMoP- - -
CHUCHVALEC Aleš0700:56,6103LOP_MoP* 3%00:58,8
MIKULA Andrej0900:56,7103OSPpMoP* 21%01:12,1
VYDLÁK Miroslav0500:57,3100LOP_MoP* 5%01:00,5
KEJLA Filip0700:57,499pKPŽ_ml_Ph- - -
PROCHÁZKA Matěj0700:58,9392Neratovice* 6%01:02,9
DÖRNER Hynek0801:02,178LOP_MoP- - -
JINDRA Marek0901:03,474OSPjMoP- - -
CHICEVIČ Nikola0801:03,772OSPpMoP- - -
PETROVICKÝ Adam0901:03,772KPZ_C2017- - -
BITTNER Matyáš0901:05,965LOP_MoP- - -
PLECER Adam0901:07,461OSPjMoP- - -
ADYLIN Artem0801:08,060OSPjMoP- - -
JANDA Matyáš0701:08,459OSPjMoP* 3%01:10,8
JIRSÁK Adam0901:08,957LOP_MoP- - -
SOUKUP Daniel0901:10,653OSPjMoP- - -
PAZDÍREK Adam0901:11,651LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 134 výkonů zaplavaných v 18 závodech
prsa 100 m
TOTH Nikolaj9601:03,3762Samorin17- - -
NOVOTNÝ Matyáš0101:07,52628ZMČR_2017* 0%01:07,66
ŠORM Ondřej9701:08,1612KPDr-Pha-6%01:03,96
PŘIBYL Michal9901:10,9542LOP_MoP-12%01:03,29
RENC Jakub9901:12,38510AXISCup17* 2%01:14,1
MACHÁČEK Samuel0201:12,71503PlzSprinty* 0%01:13,2
ŽÁK Matyáš0301:17,57414jKPŽ_st_Ph* 1%01:19,0
ŠPAŇÁR Ondřej0401:17,70412PM-Trencin* 18%01:35,38
IVANOV Alexey0401:18,2404pKPŽ_st_Ph* 3%01:21,2
GERASIMOV Mark0201:19,1391KPDr-Pha* 0%01:19,6
HRDLIČKA Matěj0401:19,41386PlzSprinty* 9%01:28,1
SMRČEK Ondřej0201:20,4372LOP_MoP* 0%01:21,12
SZABÓ David0301:21,0364pKPŽ_st_Ph* 6%01:26,6
CHELBERG Robert9901:23,4333LOP_MoP- - -
HROUDA Lukáš0501:23,97326ZMČR12* 12%01:35,97
RYBA Ondřej0501:23,98326ZMČR12* 10%01:33,5
VAVŘINA Matěj0501:25,1314pKPŽ_st_Ph* 9%01:33,59
RENC Matěj0201:25,6308LOP_MoP* 6%01:31,6
ACHEDŽAK Anton0201:25,9305LOP_MoP* 1%01:27,3
CHUCHVALEC Vít0401:29,5270pKPŽ_st_Ph* 8%01:37,47
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:30,38262ZMČR12* 12%01:43,5
BITTNER Jiří0501:30,4262LOP_MoP* 7%01:37,38
NADEEV Ivan0501:31,1256pKPŽ_st_Ph* 5%01:36,33
NOVOTNÝ Šimon0501:32,4245OSPjMoP* 4%01:36,3
PETRAS Václav0401:35,39223PlzSprinty- - -
NOVOTNÝ Robert0401:35,94219Velikonoce* 8%01:45,1
MAIERL Florian0601:37,9206OSPjMoP* 20%02:02,80
DROZD Tobiáš0601:38,7201pKPŽ_ml_Ph* 8%01:48,46
RASZKA Vítězslav0501:41,5185pKPŽ_st_Ph* 11%01:55,3
HRDLIČKA Štěpán0801:41,8183MVCKladno* 13%01:57,3
HANUŠ Zbyněk0401:42,3181LOP_MoP* 9%01:52,7
JEČNÝ Ivar0601:42,3181LOP_MoP* 6%01:49,41
MIKULA Šimon0701:43,6174ZP10_Č* 11%01:57,6
MENDLÍK Štěpán0501:47,0158pKPŽ_st_Ph* 12%02:02,4
STŘEŠINKA Jakub0501:47,9154pKPŽ_st_Ph* 7%01:56,1
BABCZYNSKI Dan0701:48,2153ZP10_Č* 9%01:59,5
KOTEN Oliver0701:48,8150OSPpMoP* 4%01:54,0
MACHÁČEK Oliver0701:49,2148pKPŽ_ml_Ph* 4%01:54,3
RAJDL Kryštof0401:51,3140pKPŽ_st_Ph* 12%02:07,7
SALAME Mark0501:52,2137pKPŽ_st_Ph* 16%02:14,3
NGUYEN Duy Long0601:52,6135LOP_MoP- - -
CHUCHVALEC Aleš0701:53,6132OSPpMoP* 10%02:06,8
EISENHAMMER Albert0801:54,0130KPZ_C2017- - -
DUBEC Matyáš0701:54,62128PCMoP_2017* 4%01:59,99
VYDLÁK Miroslav0501:54,9127OSPpMoP* 13%02:12,2
JEČNÝ Adam0902:00,0112KPZ_C2017- - -
CHICEVIČ Elian0602:01,0109pKPŽ_ml_Ph- - -
PROCHÁZKA Matěj0702:03,2103OSPjMoP* 7%02:13,0
PETROVICKÝ Adam0902:20,070KPZ_C2017- - -
JANDA Matyáš0702:31,755jKPŽ_ml_Ph-2%02:28,7
nalezeno celkem 193 výkonů zaplavaných v 29 závodech
prsa 200 m
TOTH Nikolaj9602:14,8800Samorin17- - -
NOVOTNÝ Matyáš0102:27,39612ZMČR_20170%02:25,99
ŠORM Ondřej9702:29,5586KPDr-Pha-5%02:22,26
MACHÁČEK Samuel0202:36,26514AXISCup17* 4%02:43,42
SMRČEK Ondřej0202:38,32494AXISCup17- - -
RENC Jakub9902:38,82489AXISCup17* 9%02:55,65
ŽÁK Matyáš0302:46,8422KPDr-Pha* 1%02:49,6
IVANOV Alexey0402:48,3411pKPŽ_st_Ph* 4%02:55,36
HRDLIČKA Matěj0402:50,59395ZMČR13* 7%03:04,37
SZABÓ David0302:52,59381PCMoP_2017* 5%03:02,3
GERASIMOV Mark0202:58,2346KPDr-Pha-3%02:51,37
VAVŘINA Matěj0503:02,21324ZMČR12* 9%03:20,6
HROUDA Lukáš0503:04,22313ZMČR12* 17%03:42,58
RYBA Ondřej0503:05,9305pKPŽ_st_Ph* 5%03:15,89
NOVOTNÝ Robert0403:19,34247Velikonoce- - -
CHUCHVALEC Vít0403:19,57246Velikonoce- - -
BITTNER Jiří0503:22,35236jKPŽ_st_Ph- - -
NADEEV Ivan0503:24,30230jKPŽ_st_Ph* 1%03:27,3
ZVOLSKÝ Vojtěch0503:28,89215Velikonoce* 7%03:44,77
DROZD Tobiáš0603:35,58196LP11_Č- - -
RASZKA Vítězslav0503:46,0170pKPŽ_st_Ph- - -
JEČNÝ Ivar0603:51,2159pKPŽ_ml_Ph* 1%03:53,92
BABCZYNSKI Dan0703:56,09149PCMoP_2017- - -
STŘEŠINKA Jakub0503:56,9147pKPŽ_st_Ph- - -
SALAME Mark0504:02,0138pKPŽ_st_Ph- - -
nalezeno celkem 58 výkonů zaplavaných v 17 závodech
znak 50 m
RENC Jakub9900:27,63612ZMČR_2017* 2%00:28,41
RENC Matěj0200:28,61551ZMČR_2017* 5%00:30,26
MACHÁČEK Samuel0200:28,76543ZMČR_2017* 5%00:30,48
SMRČEK Ondřej0200:28,92534AXISCup17* 7%00:31,27
CHELBERG Robert9900:29,06526VC_Zlina-3%00:28,02
ŠPAŇÁR Ondřej0400:31,39417M-BAO* 12%00:35,69
VAVŘINA Matěj05~00:31,71405LMČR12* 24%00:41,8
NOVOTNÝ Matyáš0100:32,28384VC_Zlina* 1%00:32,65
NOVOTNÝ Robert0400:35,3294Kalich* 6%00:37,6
SZABÓ David03~00:36,73261PCMoP_2017* 8%00:40,1
NOVOTNÝ Šimon05~00:36,83258ZMČR12* 2%00:37,8
IVANOV Alexey04~00:37,0255LOP_MoP* 4%00:38,6
HRDLIČKA Matěj0400:37,09253Neratovice* 9%00:41,0
KOTEN Oliver0700:37,8239ZP10_Č* 15%00:44,8
BITTNER Jiří05~00:37,98236LMČR12* 22%00:48,7
CHUCHVALEC Vít0400:38,8221LOP_MoP* 15%00:46,1
RYBA Ondřej0500:39,87204Neratovice* 1%00:40,61
HROUDA Lukáš0500:39,9203LOP_MoP* 9%00:44,0
DUBEC Matyáš0700:40,5194ZP10_Č* 12%00:46,4
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:41,8177OSPjMoP* 11%00:47,0
NADEEV Ivan0500:42,0174OSPjMoP* 6%00:44,80
DROZD Tobiáš0600:43,5157OSPjMoP* 4%00:45,69
HANUŠ Zbyněk0400:44,1151OSPjMoP* 16%00:52,8
NGUYEN Duy Long0600:44,6146LOP_MoP* 15%00:53,0
CHUCHVALEC Aleš0700:45,1141ZP10_Č* 14%00:52,9
STŘEŠINKA Jakub05~00:45,2140pKPŽ_st_Ph* 11%00:51,0
MIKULA Šimon0700:46,1132jKPŽ_ml_Ph* 16%00:54,9
JEČNÝ Ivar0600:46,9125LOP_MoP* 3%00:48,5
MAIERL Florian0600:46,9125LOP_MoP* 8%00:51,4
PROCHÁZKA Matěj0700:47,0124jKPŽ_ml_Ph* 15%00:55,3
TEODORIDIS Kostas0800:47,5120MVCKladno- - -
VYDLÁK Miroslav0500:47,5120LOP_MoP* 7%00:51,1
SALAME Mark0500:48,1116OSPjMoP* 7%00:52,1
MACHÁČEK Oliver0700:48,2115pKPŽ_ml_Ph* 12%00:55,3
BABCZYNSKI Dan0700:48,8111pKPŽ_ml_Ph* 12%00:55,5
EISENHAMMER Albert0800:48,9110KPZ_C2017- - -
JANDA Matyáš0700:49,3108jKPŽ_ml_Ph* 30%01:10,5
BROUK Štěpán0800:50,2102KPZ_C2017- - -
BARTEK Matyáš0700:50,6100pKPŽ_ml_Ph* 13%00:58,5
JEČNÝ Adam0900:51,197OSPpMoP* 17%01:02,0
CHICEVIČ Nikola0800:51,893KPZ_C2017- - -
PETROVICKÝ Adam0900:51,992KPZ_C2017- - -
CHICEVIČ Elian0600:52,589LOP_MoP- - -
MIKULA Andrej0900:52,788KPZ_C2017* 14%01:01,7
HRDLIČKA Štěpán0800:53,6883Neratovice* 0%00:54,1
PLECER Adam0900:58,864LOP_MoP- - -
KEJLA Filip0701:00,758pKPŽ_ml_Ph- - -
JINDRA Marek0901:00,857OSPjMoP- - -
SOUKUP Daniel0901:01,356LOP_MoP- - -
DÖRNER Hynek0801:05,247LOP_MoP- - -
PAZDÍREK Adam0901:06,145OSPjMoP- - -
JIRSÁK Adam0901:08,241OSPjMoP- - -
BITTNER Matyáš0901:08,341LOP_MoP- - -
ADYLIN Artem0801:21,124OSPjMoP- - -
nalezeno celkem 173 výkonů zaplavaných v 23 závodech
znak 100 m
RENC Jakub9900:57,63672ZMČR_2017* 2%00:59,11
MACHÁČEK Samuel0201:00,01595ZMČR_2017* 9%01:06,6
RENC Matěj0201:01,43555ZMČR_2017* 3%01:03,79
SMRČEK Ondřej0201:03,16510VCPlzně* 3%01:05,4
CHELBERG Robert9901:04,25485AXISCup17* 1%01:04,99
ŠPAŇÁR Ondřej0401:07,86411Topolciany* 7%01:13,3
NOVOTNÝ Matyáš0101:07,93410VCPlzně* 0%01:08,32
ŽÁK Matyáš0301:13,68321jKPŽ_st_Ph* 3%01:16,3
NOVOTNÝ Robert0401:14,09316VCPlzně* 8%01:21,1
SZABÓ David0301:17,1281pKPŽ_st_Ph* 4%01:20,8
HRDLIČKA Matěj0401:17,17280VCPlzně* 6%01:22,2
NOVOTNÝ Šimon0501:18,51266Velikonoce* 2%01:20,47
IVANOV Alexey0401:18,57265VCPlzně- - -
RYBA Ondřej0501:18,9262pKPŽ_st_Ph* 5%01:23,8
VAVŘINA Matěj0501:20,41247jKPŽ_st_Ph* 9%01:29,2
PETRAS Václav0401:20,49247VCPlzně- - -
KOTEN Oliver0701:22,4230ZP10_Č* 10%01:32,5
HROUDA Lukáš0501:22,53229VCPlzně* 11%01:33,3
CHUCHVALEC Vít0401:24,1216OSPpMoP* 12%01:35,6
BITTNER Jiří0501:24,1216pKPŽ_st_Ph* 6%01:29,7
DROZD Tobiáš0601:26,7197pKPŽ_ml_Ph* 10%01:37,01
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:27,04195jKPŽ_st_Ph* 13%01:40,5
NADEEV Ivan0501:28,2187OSPpMoP* 6%01:34,6
CHUCHVALEC Aleš0701:30,8172pKPŽ_ml_Ph* 11%01:42,7
DUBEC Matyáš0701:33,16159PCMoP_2017* 3%01:36,4
VYDLÁK Miroslav0501:33,7156OSPpMoP* 8%01:42,5
MAIERL Florian0601:34,4153jKPŽ_ml_Ph* 10%01:45,89
STŘEŠINKA Jakub0501:34,7151OSPpMoP* 9%01:44,1
MENDLÍK Štěpán0501:35,1149pKPŽ_st_Ph* 9%01:45,4
HRDLIČKA Štěpán0801:35,2149OSPpMoP* 15%01:52,6
PROCHÁZKA Matěj0701:36,6143pKPŽ_ml_Ph* 16%01:55,9
SALAME Mark0501:38,5135OSPpMoP* 9%01:49,3
HANUŠ Zbyněk0401:38,6134LOP_MoP* 2%01:40,9
JEČNÝ Ivar0601:40,0129OSPpMoP* 6%01:47,2
RASZKA Vítězslav0501:42,1121OSPpMoP* 9%01:52,2
NGUYEN Duy Long0601:45,3110LOP_MoP- - -
MIKULA Šimon0701:47,9102jKPŽ_ml_Ph* 14%02:05,6
BABCZYNSKI Dan0701:48,9100OSPpMoP* 8%01:59,0
BROUK Štěpán0801:49,997MVCKladno- - -
CHICEVIČ Elian0601:52,491pKPŽ_ml_Ph- - -
MACHÁČEK Oliver0701:53,289LOP_MoP* 6%02:01,5
CHICEVIČ Nikola0801:54,187KPZ_C2017- - -
BARTEK Matyáš0701:58,976pKPŽ_ml_Ph- - -
JANDA Matyáš0702:14,952jKPŽ_ml_Ph* 19%02:46,8
nalezeno celkem 177 výkonů zaplavaných v 26 závodech
znak 200 m
RENC Jakub9902:03,54709ZMČR_2017* 2%02:06,34
MACHÁČEK Samuel0202:10,03608ZMČR_2017* 2%02:13,55
RENC Matěj0202:12,31577ZMČR_2017* 4%02:18,07
SMRČEK Ondřej0202:17,00520VC_Zlina* 5%02:24,79
NOVOTNÝ Matyáš0102:22,52462VC_Zlina* 8%02:35,9
CHELBERG Robert9902:23,42453VC_Zlina- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0402:31,70383JarneM-BAO* 2%02:35,64
ACHEDŽAK Anton0202:34,75361VCPrahy17* 3%02:40,0
NOVOTNÝ Robert0402:37,23344ZMČR13* 10%02:56,5
RYBA Ondřej0502:42,13314ZMČR12* 10%03:01,01
SZABÓ David0302:42,92309PCMoP_2017* 2%02:47,4
NOVOTNÝ Šimon0502:43,45306jKPŽ_st_Ph* 4%02:50,64
IVANOV Alexey0402:44,6300pKPŽ_st_Ph* 10%03:03,39
HRDLIČKA Matěj0402:45,64294Velikonoce- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:48,67279ZMČR12- - -
PETRAS Václav0402:53,06258jKPŽ_st_Ph- - -
CHUCHVALEC Vít0402:59,1233pKPŽ_st_Ph* 13%03:27,2
VYDLÁK Miroslav0503:26,8151pKPŽ_st_Ph- - -
MENDLÍK Štěpán0503:28,1148pKPŽ_st_Ph- - -
STŘEŠINKA Jakub0503:37,0131pKPŽ_st_Ph- - -
nalezeno celkem 50 výkonů zaplavaných v 15 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
AXISCup17AXIS CupJihlava2503.11. - 06.11.2017
JarneM-BAOJarné M-BAOŠamorín (SVK)2529.04. - 30.04.2017
jKPŽ_ml_PhKrajský přebor žactva 2006-2007 PrahaPraha - Eden2528.05.2017
jKPŽ_st_PhKrajský přebor žactva 2003-2005 PrahaPraha - Radlice2526.05. - 27.05.2017
KalichLitoměřický kalichLitoměřice2518.02.2017
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha - Radlice2521.01.2017
KPZ_C2017Krajský přebor žactva CJedenactka VS2522.10.2017
KPŽdlKrajský přebor žactva v dlouhých tratíchPraha - Radlice2504.11.2017
LMČR12Letní mistrovství ČR 12. letého žactvaZlín2510.06. - 11.06.2017
LOP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha - Radlice2520.06. a 22.06.2017
LP10_ČLetní pohár ČR desetiletých ČechyMladá Boleslav2517.06.2017
LP11_ČLetní pohár ČR jedenáctiletých ČechyPlzeň2517.06. - 17.06.2017
M-BAOJesenné M-BAO "B", "A","J","S"Šamorín (SVK)2521.10. - 22.10.2017
M-SRMajstrovstvá SR juniorov a seniorov v krátkom bazéneŠamorín (SVK)2524.11. - 26.11.2017
MVCKladnoMalá vánoční cena 2017Kladno2516.12.2017
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice2514.01.2017
OSPjMoPSrovnávací přebory MoPPraha - Radlice2525.02.2017
OSPjMoPSrovnávací přebory MoPPraha - Radlice2529.04.2017
OSPpMoPSrovnávací přebory MoPPraha - Radlice2507.10.2017
PCMoP_2017Podzimní cena MotorletuPraha - Radlice2514.10.2017
pKPŽ_ml_PhKrajský přebor žactva 2006-2007 PrahaPraha - Radlice2512.11.2017
pKPŽ_st_PhKrajský přebor žactva 2003-2005 PrahaPraha - Zelený pruh2510.11. - 11.11.2017
PlzSprintyPlzeňské sprinty - 6.kolo ČPPlzeň - Slovany2520.10. - 22.10.2017
PM-TrencinPohár mesta TrenčínTrenčín (SVK)2528.10.2017
Samorin17X-BIONIC SPHERE SLOVAKIA SWIMMING CUP /SPD 6.koloŠamorín (SVK)2503.11. - 05.11.2017
TopolcianyO pohár primátora TopoľčianTopoľčany (SVK)2514.10.2017
VCPlzněVelká cena města PlzněPlzeň - Radbuza2507.10.2017
VCPrahy17Velká cena PrahyPraha - Radlice2515.10.2017
VC_ZlinaVánoční cena Zlína - 10. kolo ČPZlín2516.12. - 17.12.2017
VCZnojmaVelká cena města ZnojmaZnojmo Louka2510.09.2017
VelikonoceVelikonoční závodyPraha-Radlice2525.03.2017
ZMČR12Zimní mistrovství ČR 12.letého žactvaKopřivnice2509.12. - 10.12.2017
ZMČR13Zimní mistrovství ČR 13.letého žactvaTrutnov2509.12. - 10.12.2017
ZMČR_2017Zimní mistrovství ČRPlzeň2523.11. - 26.11.2017
ZM-SRZimné M-SR starších žiakovDolný Kubín (SVK)2508.12. - 10.12.2017
ZP10_ČZIMNÍ POHÁR ČR DESETILETÉHO ŽACTVA 2017 ČECHYChomutov2502.12. - 03.12.2017
ZP11_ČZIMNÍ POHÁR ČR JEDENACTILETEHO ŽACTVA 2017 ČECHYMladá Boleslav2502.12. - 03.12.2017

autor: mtb | komentářů: 0