Boubelíkův memoriál

Vydáno dne 10. 11. 2005 (počet přístupů 2470)

10:10 je bilance největších úspěchů plavců Motorletu na Boubelíkově memoriálu, který se konal v Roudnici nad Labem 5. a 6. listopadu. 10x vystoupili naši plavci na stupně vítězů a 10x zlepšili oddílové rekordy. Přičemž nový oddílový rekord 14-letých žáku na 50 m volný způsob je zároveň i novým rekordem ČR pro tuto věkovou kategorii.

Boubelíkův memoriál byl také pro většinu našich plavců poslední příležitostí vylepšit si kvalifikční časy na ZMČR a ZMČR dorostu. Na kolik se jim to podařilo ukazuje přehled "MoP výkony". Které všechny výkony byly postačující se ale dovíme až později.

Stručné shrnutí:
Oddílové rekordy překonal Ondřej FIEDLER na 100 a 200 m volný způsob, Petr LEDL na 100 m motýlek, Michal LEDL na 50 i 100 m volný způsob, 100 m motýlek a 100 m polohově a Tereza HROMÁDKOVÁ na 100 i 200 m polohově a 100 m znak.
Michal LEDL 3x zvítězil v kategorii staší žactvo a byl druhý i v kategorii open na 5O m volný způsob, Tereza HROMÁDKOVÁ jednou druhá a dvakrát třetí, Ondřej FIEDLER dvakrát a Petr VANĚK jednou třetí.

Poznámka:
Disciplína 50 m volný způsob byla vypsána pro kategorii open. V ostatních discilínách byla vyhlašovaná i kategorie starší žactvo. Pro takto sestavený program neumí Registr výsledků vygenerovat v jedné sestavě pořadí odpovídající oficiálním výsledkům. Chyba ve výsledcích finále na 200 VZ bude opravena dodatečně.