ZMČR dvanáctiletých

Vydáno dne 13. 12. 2005 (počet přístupů 2306)

Jakub VOJTOVIČ byl jediný z našich dvanáctiletých plavců, který startoval na ZMČR dvanáctiletých v Prostějově. Onemocnění zabránilo v účasti Petrovi HLAVAČKOVI a Martinovi HAVLÍNOVI.

Ze šesti startů se Jakubovi nejvíce vydařil závod na té nejdelší. Podruhé letos vylepšil oddílový rekord na trati 1500 m volný způsob a stlačil jeho hodnotu pod dvacet minut. Odměnou mu bylo i jeho doposud nejlepší umístění na žákovském mistrovství ČR - páté místo.

Přehled startů plavců Motorletu - ZMČR dvactiletých   Prostějov   10. a 11. prosince 2005
16. 100 Z 01:17,690%  05/11_pKPŽB_Pha01:17,5

Výsledky závodu jsou dostupné pomocí programu Výpis výsledků z Registru výkonů. Zatím ale nebsahují výsledky štafet. Ve sloupci "rozdíl" je provedeno porovnání osobního rekordu s výkonem na ZMČR 12. Pokud byl překonán, je v tomto sloupečku "*". Modře podbarvený čas je zároveň naš nový oddílový rekord dvanáctiletých.

Na stupně vítězů se z pražských oddílů prosadili pouze plavci USK. Ale zato hned devětkrát. Klára KUČEROVÁ a štafeta žáků dokonce zvítězily. Dvě medaile z individuálních disciplín si přivezl i Cyril DUNDĚRA.

autor: mtb | komentářů: 0