Krajské přebory dorostu a dospělých

Vydáno dne 30. 04. 2006 (počet přístupů 2526)

V krýté padesátce v Praze Podolí se ve dnech 28. a 29.4.2006 uskutečnily Krajské přebory dorostu a dospělých Prahy a Středočeského kraje. Jednalo se opět o "sdružené" přebory, takže rozplavby byly společné, ale vítězové vždy dva. Mezi pražskými plavci si přebornický titul z Motorletu vybojovali Michal LEDL a Ondřej FIEDLER. A poprvé, ale hned dvakrát, zvítězila na těchto závodech i Helena PIKHARTOVÁ.

Celková oddílová bilnce je 5 vítězství, 7 druhých a 4 třetí místa. Na stupně vítězů vystoupili z našeho oddílu vedle jmenovaných i Renáta SKALICKÁ, Tereza VAŠINOVÁ, Matěj BARTOŠ, Petr KVIS a Viktor VANĚČEK. Michal LEDL navíc na trati 50 m prsa zaplaval 00:31,98, což je nejrychlejší čas v historii oddílu a na 100 m motýlek překonal časem 00:59,53 oddílový rekord mladšího dorostu.