Krajský přebor žactva B - jaro 2006

Vydáno dne 22. 05. 2006 (počet přístupů 3006)

Plavci Motorletu - druzí co do počtu medailí, první co do počtu bodů za umístění. A takto zhodnotil vystoupení našich trenér Jaroslav Lochman: ?19. a 20. května se představili naši jedenáctiletí a dvanáctiletí plavci na domácím bazénu v Radlicích a musím říci že úspěšně. Nejlépe si vedl Ondra Kopecký, který zvítězil ve 4 disciplínách. Tonda Tichý vyhrál 200 m motýlek a to při svém prvním startu na této trati. Ondrovi a Tondovi velmi prospělo přípravné soustředění v Pardubicích a na trénincích začali opravdu makat. Sebastian Adam vyhrál 100 m volný způsob v celkem slušném čase, ale škoda, že před závody netrénoval, mohl zaplavat lépe.

Filip Matušek zaplaval dobře 50 m motýlek ve štafetě a tak se na tento způsob u něj zaměříme :-) Štafeta v tomto složení suverénně vyhrála oba starty a pokud se Tonda, Ondra a Sebastian dostanou na mistrovství republiky, tak s nimi pojede i Filip na štafetu. Karel Rákosník byl 2. na 100 m prsa. Spolu s Ivem Vudarčíkem a Davidem Petráskem si udělali osobáky, ale doufám že se budou zlepšovat více.

Z děvčat si nejlépe vedla Monika Pikhartová, která vyhrála 3 disciplíny. Dále zaplavaly slušně Klára Ticháčková a Šárka Výborná, ale kdyby měly docházku na tréninky alespoň jako Monika, jistě by zaplavaly mnohem lépe. Naopak Julii Vohryzkové a Kristýně Jarošové se píle na tréninku začíná zúročovat a doufám, že na podzim již budou mezi vítězi. Celkem příjemně mě překvapila Katka Bošková jak zaplavala hlavně na 200 m volný způsob. Z přípravky zaplavala nejlépe Michala Růžičková a od září se na ní těším ve dvojce.

Celkem tedy 9 prvních, 12 druhých a 11 třetích míst. Navíc 2 první a po jednom druhém a třetím místě ve štafetách. Oproti loňskému roku podstatné zlepšení v této kategorii."

žáci SK Motorlet A1O 4x5002:30,9KOPECKÝ, TICHÝ, MATUŠEK, ADAM

Kompletní výsledky včetně závodů štafet naleznete v souboru 0605ppzb.pdf (215 215 B). K prohlédnutí souboru výsledků potřebujete na počítači nainstalovaný volně dostupný program Acrobat Reader od firmy Adobe. Generované výsledky z Registru výkonů jsou dostupné i z pravého horního menu pod volbou výsledky. Zatím neobsahují ale výsledky štafet. Pod volbou MoP výkony jsou u všech plavců Motorletu porovnány dosažené časy na KPŽ B s jejich osobními rekordy. Statistika pak obsahuje vedle přehledu počtu startujících i vyhodnocení medailové a bodové úspěšnosti jednotlivých oddílů v kategorii mladší žactvo i po ročnících.