Velká cena Českých Budějovic

Vydáno dne 24. 05. 2006 (počet přístupů 2635)

Plavci Motorletu startovali pouze v rámci sobotního programu. Pouze Michal LEDL se vrátil na nedělní finále a také jako jediný z našich plavců vystoupil na stupně vítězů. Na trati 50m motýlek skončil třetí a jeho čas 00:26,17 je novým oddílovým rekordem mladších dorostenců.

Žádný další oddílový rekord již překonán nebyl. Z přehledu MoP výkony vyplývá, že i osobních rekordů bylo relativně málo. Ale byl to první závod po soustředění v Pardubicích, které skončilo čtyři dny před závodem. Toho se zúčastnila většina našich plavců startujících v tomto závodě.

Poznámka: ve výsledcích generovaných z Registru výkonů nejsou zahrnuty výkony zahraničních plavců. Na Velké ceně startoval jediný, GOKBULUT Caglar z Turecka. Na trati 1500 m VZ zvítězil a na 400 m VZ doplaval druhý. Protože pořadí je dopočítáváno, neodpovídá u těchto disciplín oficiální výsledkové listině.