Jarní Krajské přebory dorostu a dospělých

Vydáno dne 07. 05. 2007 (počet přístupů 2632)

Devět zlatých medailí pro plavce Motorletu! Helena PIKHARTOVÁ a Ondřej FIEDLER získali po třech, dvě Viktor VANĚČEK a jednu Pavel PÍCHA. Pro poslední dva jmenované to byly zároveň první přebornické tituly v této věkové kategorii.

Mezi nejlepšími třemi se umístili i Kristýna KOLÁŘOVÁ a Matěj BARTOŠ. Lepší medailovou bilancí se na těchto závodech mohlo pochlubit jen USK. Každý třetí start našich plavců navíc znamenal i nový osobní rekord, takže i z tohoto hlediska mohl být trenér Lukáš STŘÍTESKÝ celkem spokojený. Závod byl stejně jako ten loňský technicky kvalitně zajištěn ze strany pořádajících Bohemians. A to tentokrát naši plavci už ani nemuseli asistovat při instalaci Omegy a vytahování závodních drah :-).

Tradičně se závod konal jako sdružený krajský přebor dorostu a dospělých pro Prahu a Středočeský kraj. Rozplavby tedy byly společné, ale vyhlášení výsledků oddělené. V souboru 0705kpdd.pdf (396 612 B) jsou výsledky ale uvedeny bez rozlišení kraje. V Registru výkonů jsou závody vedeny odděleně, ovšem při volbě "převzít pořadí" se pořadí bere ze společného závodu.