Velká cena Prahy

Vydáno dne 01. 11. 2007 (počet přístupů 2618)

Z Motorletu se dokázala prosadit na stupně vítězů pouze Helena PIKHARTOVÁ. V novém osobním rekordu vyhrála 100 m prsa a přidala i bramborovou medaili za výkon na 50 m volný způsob. Tím je ale bohužel výčet našich výrazných úspěchů vyčerpán. Oproti předchozím dvěma ročníkům tedy poměrně skromná bilance domácích ve které téměř chyběla další umístění v první desítce. Ovšem letošní konkurence plavců z dalších 22 oddílů byla nejen početná, ale i kvalitní. O tom svědčí i sedm nových rekordů závodu v jeho už 36. ročníku. Navíc mezi konkurenty nezapadli ani plavci, kteří ještě v nedávné době získávali úspěchy pro Motorlet. Tereza HROMÁDKOVÁ a bratři LEDLOVÉ byli i na stupních vítězů. Ovšem i tak by bilance našich plavců vypadala mnohem lépe, kdyby v ní bylo podstatně více osobních rekordů.