Neratovický pohár

Vydáno dne 22. 01. 2009 (počet přístupů 2504)

Sestry PIKHARTOVY zvítězily ve čtyřboji - hlavním závodě Neratovického poháru. Měly tedy nejmenší celkový součet čtyř časů zaplavaných na 50 m trati postupně všemi plaveckými způsoby. Helena zvítězila součtem 02:06,83 v kategorii open, Monika součtem 02:21,25 mezi žákyněmi. Helena přivezla z Neratovic i první letošní oddílový rekord, kterým je čas 00:31,06 na trati 50 m motýlek pro starší dorostenky. A protože startuje na těchto závodech pravidelně, určitě ji potěšilo i to, že ze svého součtu v neratovickém čtyřboji dokázala srazit 3,5 sekundy oproti roku 2008.

I pro Kláru Ticháčkovou byl Neratovický pohár opakovanou prověrkou formy po vánoční přestávce. Svůj loňský výsledek ve čtyřboji vylepšila o 4 sekundy na čas 02:35,05. Tento součet stačil mezi žákyněmi na 13. místo. Kristýna KOLÁŘOVÁ si svoji novoroční rychlost ve čtyřboji vyzkoušela poprvé a součet časů 02:13,52 znamenal celkové třetí místo v kategorii open.

TICHÁČKOVÁ Klára953200:38,53* 0%07/06_LOP_MoP00:38,6

Modře podbarvený čas je nový oddílový rekord starších dorostenek. Pořadí v jednotlivých disciplínách je vztaženo ke kategorii open. Registr obsahuje pouze výkony plavkyň Motorletu. K dispozici jsou i kompletní výsledky z tohoto závodu ve formě excelovské tabulky. Je uložena v oddílovém archivu v komprimovaném souboru 080117np.zip (158 509 B).