Pohár ČR jedenáctiletého žactva

Vydáno dne 07. 12. 2009 (počet přístupů 2440)

Jedna bronzová a tři umístění do desátého místa, to byly nejvýraznější úspěchy plavců Motorletu v Táboře. A takto zhodnotila jejich vystoupení trenérka Blanka Holakovská:

Pepino

Letošní Pohár jedenáctiletého žactva byl ovlivněn chřipkovou epidemií, takže nakonec jsme do Tábora odjeli pouze ve čtyřčlenné sestavě bez největších medailových nadějí a také bez velkých ambic na medaile. Největším želízkem v ohni byl Martin Cé, který ovšem bohužel také před závody marodil, což se nakonec projevilo na jeho výkonech. I tak bojoval v poslední rozplavbě 50 m VZ o bednu, na kterou nakonec nedosáhl o necelé 2 desetiny.

Příjemným překvapením byl výkon Pepina Domina na 50 m M, kde velmi zabojoval, a časem 0:36,14 si tak zajistil 3. místo v této disciplíně a pro náš oddíl jedinou medaily ze zimního poháru. Škoda, že při tréninku mu takováto bojovnost a chuť chybí, výkony by jistě mohly být ještě lepší. Ještě bych chtěla vyzvednout výkon Michala Adama na 200 m Z, který se zlepšil 0 13 sekund a zaplaval velmi slušný čas. Všichni naši účastníci si zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a předvedené výkony a jenom doufám, že zase získali motivaci do další práce.