Litoměřický kalich

Vydáno dne 09. 02. 2014 (počet přístupů 2215)

Třináct vítězství si připsal Motorlet v šestnáctém ročníku Litoměřického kalichu. Přičinili se o to Eliška LANDSMANNOVÁ, Matyáš NOVOTNÝ, Matěj RENC, Matyáš SEDLÁČEK a Ondřej SMRČEK. Do medailové bilance přispěl i Josef KOTT. Výborná byla i bilance osobních rekordů. Ty se měnily u 2/3 startů, takže do Prahy naši plavci přivezli více jak 40 osobáčků. A jeden z nich, čas Matěje RENCE na 100 m znak, je i novým oddílovým rekordem dvanáctiletých. Matěj tedy začal sezónu stejně jako loni. Neratovice - rekord na 50 m znak, Litoměřice - rekord na dvojnásobné trati.

Na Kalichu byl opět specifický systém finálových rozplaveb. Pro každou věkovou kategorii byla finálová rozplavba vypsána pro jinou disciplínu. Přehled startů plavců Motorletu ve finálových rozplavbách je v následující tabulce. Vyhodnocení dalších výkonů Motorletu je v samostatném článku (viz. menu). Kompletní výsledky pak naleznete v souboru 1402lit.pdf (635 761 B).