Čtyřutkání mladších juniorů HUN - POL - CZE - SVK

Vydáno dne 08. 05. 2014 (počet přístupů 2203)

K tradičnímu trojutkání kadetů z Polska, Česka a Slovenska se letos připojila i reprezentace Maďarska. V Pardubicích ukázala svoji extratřídu a s výrazným náskokem zvítězila. Druhá skončila reprezentace Polska a naši kadeti byli celkově třetí. K bodovému zisku české reprezentace pořádnou porcí bodů přispěla i Barbora SEEMANOVÁ, která vedle pěti individuálních startů finišovala i v obou kraulových štafetách. V té delší zaplavala svůj úsek za 02:04,84 (!) a smazala téměř devíti sekundovou ztrátu na štafetu Slovenska. V individuálním startu na této trati se už tak nezmáčkla, ale i tak zaplavala nejlepší oddílový výkon čtrnáctiletých žákyň v dlouhém bazénu. Druhý pak přidala na 200 m polohový závod. U kraulové štafety 4x100 m zaplavala poslední úsek za 00:58,22 a mimo soutěž finišovala i v naší druhé polohové štafetě časem 00:58,81.

Druhý náš plavec v reprezentačním družstvu,Michal PŘIBYL, do bodové bilance našich juniorů nepřispěl, protože všechny jeho starty byly mimo soutěž. Ale i on předvedl kvalitní výkony. Vedle individuálních startů si zaplaval i na prvním úseku naší druhé polohové štafety. 100 m znak zvládl za 01:07,39. Kompletní výsledky Čtyřutkání naleznete v souboru 1405m4u.pdf (1 172 381 B).

Čtyřutkání kadetů HUN - POL - CZE - SVK     Pardubice    03.05. - 04.05.2014
jménoročníkumístěnídisciplínačasrozdílzávodos.rek.
12200 P 02:37,27-3%14/04_jKPDD_Pha02:31,31

Vedoucí trenér RD mladších juniorů Roman Havrlant ve svém hodnocení výkonů našich kadetů vyzdvihl na prvém místě čas Báry SEEMANOVÉ na posledním úseku dlouhé kraulové štafety. Díky SwimTV.cz je na webu záznam i z této disciplíny.