MoP v roce 2015 - muži - krátký bazén

Vydáno dne 30. 12. 2015 (počet přístupů 754)


V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v krátkém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'14". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety nebo mezičasy. Body jsou dopočteny dle "FINA Point Scoring 2014". Pod tabulkou je i seznam vyhodnocených závodů.

jménoročníkčasbodyzávodrozdílbest'14
volný způsob 50 m
CHELBERG Robert99~00:23,46648ZMČR+d* 4%00:24,64
PŘIBYL Michal99~00:24,45572ZMČR+d* 9%00:26,9
VYSKOČIL Tomáš9200:24,55565AXIS Cup- - -
RENC Jakub9900:25,10529ZMČR+d* 8%00:27,31
ŠORM Ondřej97~00:25,15526ZMČR+d* 5%00:26,49
CÉ Štěpán00~00:25,77489ZMČR+d* 3%00:26,81
RUDNĚV Ilja0100:25,82486ZMČR14* 7%00:27,8
ŘÍMAL Marek9700:26,1471LOP_MoP* 2%00:26,8
PÍCHA Pavel9000:26,13469VCPrahy- - -
KOŽEVNIKOV Danil99~00:26,25462ZMČR+d* 3%00:27,19
SUKHANOV Artem0000:26,30460VCPrahy- - -
ŠEMBERA Jan9200:26,7439KPDr-Pha- - -
SMRČEK Ondřej0200:27,82389ZMČR13* 5%00:29,53
RENC Matěj0200:27,9385pKPŽst_Pha* 5%00:29,5
MACHÁČEK Samuel0200:27,9385pKPŽst_Pha* 7%00:30,2
ŽÁK Jakub0100:28,1377pKPŽst_Pha* 6%00:30,1
NOVOTNÝ Matyáš0100:28,6358jKPŽst_Pha* 4%00:29,8
GERASIMOV David0100:29,1339jKPŽst_Pha* 4%00:30,5
ŠPAŇÁR Ondřej0400:30,3301ZP11_Č* 8%00:33,0
SEDLÁČEK Matyáš0300:30,8286MCChodska-1%00:30,2
KAPR Martin0100:30,9284LOP_MoP* 8%00:33,6
ACHEDŽAK Anton0200:31,7263pKPŽst_Pha* 6%00:33,8
HRDLIČKA Matěj0400:32,2251OSPpMoP- - -
GERASIMOV Mark0200:33,0233pKPŽst_Pha* 7%00:35,7
NOVOTNÝ Robert0400:33,7219pKPŽml_Pha* 3%00:34,8
IVANOV Alexey0400:33,8217LOP_MoP* 6%00:36,2
ŽÁK Matyáš0300:34,4206OSPjMoP* 2%00:35,4
NOVOTNÝ Šimon0500:34,5204OSPpMoP* 8%00:37,9
SZABÓ David0300:35,2192OSPpMoP* 5%00:37,4
RYBA Ondřej0500:35,4189OSPpMoP* 9%00:39,1
NADEEV Ivan0500:35,6185ZP10_Č* 13%00:41,3
DUČAY Jakub0400:36,4173OSPpMoP* 13%00:42,2
VAVŘINA Matěj0500:36,4173pKPŽml_Pha* 2%00:37,2
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:37,1164OSPpMoP* 9%00:41,1
HROUDA Lukáš0500:37,1164OSPpMoP* 10%00:41,4
BITTNER Jiří0500:38,1151OSPpMoP* 9%00:42,3
KULAEV Arsenii0400:40,2129pKPŽml_Pha- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0700:41,4118LOP_MoP* 7%00:44,7
KOTEN Oliver0700:41,9114MVCKladno- - -
SALAME Mark0500:42,5109pKPŽml_Pha* 33%01:03,8
CHUCHVALEC Vít0400:42,7107OSPpMoP- - -
DUBEC Matyáš0700:43,5102pKPŽml_Pha- - -
JEČNÝ Ivar0600:44,297pKPŽml_Pha* 10%00:49,5
DROZD Tobiáš0600:44,297pKPŽml_Pha* 20%00:55,6
PROCHÁZKA Matěj0700:45,688MVCKladno- - -
STŘEŠINKA Jakub0500:46,285OSPpMoP- - -
RASZKA Vítězslav0500:47,479OSPpMoP- - -
MAIERL Florian0600:48,673pKPŽml_Pha- - -
MENDLÍK Štěpán0500:48,772pKPŽml_Pha- - -
MERKNER Matěj0600:48,972pKPŽml_Pha- - -
VYDLÁK Miroslav0500:50,764OSPpMoP- - -
HANUŠ Zbyněk0400:52,259LOP_MoP- - -
SLABÝ Ondřej0600:55,848pKPŽml_Pha* 15%01:06,2
MACHÁČEK Oliver0700:57,943pKPŽml_Pha- - -
BARTEK Matyáš0701:02,734pKPŽml_Pha- - -
BABCZYNSKI Dan0701:03,033MVCKladno- - -
ŠNAJDR David0701:06,528pKPŽml_Pha- - -
JANDA Matyáš0701:10,624pKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 204 výkonů zaplavaných v 22 závodech
volný způsob 100 m
CHELBERG Robert9900:52,61623ZMČR+d* 9%00:57,94
FIEDLER Ondřej8700:53,8583KPDr-Pha0%00:53,8
VYSKOČIL Tomáš9200:54,96547ZMČR+d* 1%00:55,6
PŘIBYL Michal9900:55,10543PlzSprinty* 3%00:57,00
ŠORM Ondřej9700:55,91519PlzSprinty* 5%00:59,04
RENC Jakub9900:56,35507VCChomutov* 5%00:59,58
PÍCHA Pavel9000:57,02490VCPrahy- - -
RUDNĚV Ilja0100:57,3482pKPŽst_Pha* 8%01:02,6
SUKHANOV Artem0000:57,36481PlzSprinty- - -
CÉ Štěpán0000:58,72448VCChomutov* 2%01:00,17
KOŽEVNIKOV Danil9901:00,14417VCPrahy- - -
SMRČEK Ondřej0201:00,7406pKPŽst_Pha* 8%01:06,38
RENC Matěj0201:00,78404ZMČR13* 5%01:04,09
NOVOTNÝ Matyáš0101:01,38392VCChomutov* 6%01:05,8
ŽÁK Jakub0101:01,9383pKPŽst_Pha* 9%01:08,3
MACHÁČEK Samuel0201:02,3375pKPŽst_Pha* 5%01:05,67
ŠEMBERA Jan9201:03,2360KPDr-Pha- - -
KOTT Josef0101:03,8349KPDr-Pha* 11%01:11,7
GERASIMOV David0101:05,63321PCMoP- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0401:08,1287ZP11_Č* 9%01:15,5
SEDLÁČEK Matyáš0301:08,15287LMČR B* 1%01:09,4
KAPR Martin0101:09,4272jKPŽst_Pha* 6%01:14,0
ACHEDŽAK Anton0201:11,7246pKPŽst_Pha* 7%01:17,1
HRDLIČKA Matěj0401:12,0243ZP11_Č- - -
NOVOTNÝ Robert0401:14,2222ZP11_Č* 6%01:19,1
IVANOV Alexey0401:14,4220jKPŽml_Pha* 9%01:22,1
NOVOTNÝ Šimon0501:16,72201PCMoP* 6%01:22,0
GERASIMOV Mark0201:16,73201PCMoP* 11%01:26,8
SZABÓ David0301:18,1191LOP_MoP* 5%01:22,5
ŽÁK Matyáš0301:19,2183LOP_MoP* 5%01:24,0
RYBA Ondřej0501:22,0165OSPjMoP* 5%01:26,8
BITTNER Jiří0501:23,20158LP10_Č* 18%01:42,1
VAVŘINA Matěj0501:23,4156ZP10_Č* 8%01:31,3
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:24,0153ZP10_Č* 6%01:30,26
NADEEV Ivan0501:24,44151PCMoP* 9%01:33,3
DUČAY Jakub0401:27,2137jKPŽml_Pha* 16%01:44,5
HROUDA Lukáš0501:27,29136PCMoP* 8%01:35,80
KULAEV Arsenii0401:30,6122pKPŽml_Pha- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0701:35,0106jKPŽml_Pha* 11%01:47,0
KOTEN Oliver0701:37,897MVCKladno- - -
JEČNÝ Ivar0601:38,695pKPŽml_Pha* 28%02:18,5
DUBEC Matyáš0701:39,792pKPŽml_Pha- - -
DROZD Tobiáš0601:40,889pKPŽml_Pha- - -
STŘEŠINKA Jakub0501:45,378pKPŽml_Pha- - -
SALAME Mark0501:48,272OSPpMoPdt- - -
CHUCHVALEC Vít0401:50,068pKPŽml_Pha- - -
RASZKA Vítězslav0501:50,168OSPpMoPdt- - -
VYDLÁK Miroslav0501:55,060OSPpMoPdt- - -
HANUŠ Zbyněk0401:56,058pKPŽml_Pha- - -
MENDLÍK Štěpán0501:56,058pKPŽml_Pha- - -
SLABÝ Ondřej0602:20,633LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 172 výkonů zaplavaných v 24 závodech
volný způsob 200 m
PŘIBYL Michal9901:57,06612PlzSprinty* 5%02:03,3
FIEDLER Ondřej8701:58,3593KPDr-Pha- - -
RENC Jakub9902:00,48561PlzSprinty* 2%02:03,8
ŘÍMAL Marek9702:02,08539AXIS Cup-3%01:58,44
CHELBERG Robert9902:02,81530PlzSprinty* 6%02:10,76
PÍCHA Pavel9002:05,2500KPDr-Pha* 0%02:06,2
RUDNĚV Ilja0102:07,07478ZMČR14- - -
DOMIN Josef9802:07,2477KPDr-Pha-3%02:03,17
SUKHANOV Artem0002:07,72471PlzSprinty- - -
RENC Matěj0202:10,6440pKPŽst_Pha* 5%02:17,74
SEEMAN Michael9702:10,8438KPDr-Pha- - -
NOVOTNÝ Matyáš0102:12,96417Velikonoce* 6%02:22,92
CÉ Štěpán0002:14,32405PlzSprinty-2%02:10,8
ŽÁK Jakub0102:14,7401pKPŽst_Pha* 9%02:28,8
SMRČEK Ondřej0202:18,4370jKPŽst_Pha* 4%02:25,60
SEDLÁČEK Matyáš0302:27,63305LMČR B* 3%02:33,6
GERASIMOV David0102:29,37294PlzSprinty- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0402:30,1290ZP11_Č* 8%02:43,5
KAPR Martin0102:32,2278jKPŽst_Pha* 6%02:42,9
ACHEDŽAK Anton0202:33,3272pKPŽst_Pha* 7%02:45,3
NOVOTNÝ Šimon0502:39,23243PCMoP* 16%03:09,9
HRDLIČKA Matěj0402:42,0231ZP11_Č- - -
SZABÓ David0302:44,0222pKPŽst_Pha- - -
NOVOTNÝ Robert0402:52,00193LP11_Č* 5%03:02,4
GERASIMOV Mark0202:53,3189jKPŽst_Pha- - -
HROUDA Lukáš0502:53,3189ZP10_Č* 19%03:35,7
NADEEV Ivan0502:59,0171ZP10_Č* 19%03:41,4
RYBA Ondřej0503:05,2154OSPjMoPdt* 9%03:23,8
BITTNER Jiří0503:06,4152pKPŽml_Pha- - -
VAVŘINA Matěj0503:06,84150PCMoP* 13%03:35,4
ZVOLSKÝ Vojtěch0503:08,08147PCMoP* 5%03:19,6
DUČAY Jakub0403:16,9129OSPjMoPdt* 12%03:46,2
ŠINDELÁŘ Dominik0703:56,974OSPjMoPdt- - -
nalezeno celkem 82 výkonů zaplavaných v 17 závodech
volný způsob 400 m
PŘIBYL Michal9904:13,16589AXIS Cup* 1%04:18,18
RENC Jakub9904:31,0480KPDr-Pha-2%04:24,6
NOVOTNÝ Matyáš0104:34,3463pKPŽst_Pha* 3%04:45,3
RENC Matěj0204:37,00450ZMČR13* 3%04:47,46
ŠORM Ondřej9704:40,30434VCPrahy-1%04:35,21
SEEMAN Tomáš6904:42,4425KPDr-Pha* 0%04:42,9
MACHÁČEK Samuel0204:54,9373jKPŽst_Pha- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0405:12,3314ZP11_Č* 12%05:55,7
IVANOV Alexey0405:22,8284ZP11_Č* 9%05:58,3
KAPR Martin0105:26,6274jKPŽst_Pha* 8%05:58,3
ACHEDŽAK Anton0205:32,8259pKPŽst_Pha* 7%06:00,8
GERASIMOV David0105:37,8248jKPŽst_Pha- - -
HRDLIČKA Matěj0405:39,6244pKPŽml_Pha- - -
NOVOTNÝ Šimon0505:49,7224OSPpMoPdt* 10%06:32,6
BARTOŠ Matěj8805:51,3221KPDr-Pha- - -
NOVOTNÝ Robert0406:06,7194jKPŽml_Pha* 5%06:28,2
HROUDA Lukáš0506:08,6191ZP10_Č- - -
RYBA Ondřej0506:16,0180OSPpMoPdt- - -
NADEEV Ivan0506:20,2174ZP10_Č- - -
GERASIMOV Mark0206:35,3155OSPjMoPdt* 9%07:16,1
ZVOLSKÝ Vojtěch0506:54,4134OSPpMoPdt- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0707:46,094OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 40 výkonů zaplavaných v 14 závodech
volný způsob 800 m
CHELBERG Robert9909:40,6445OSPpMoPdt- - -
RENC Jakub9909:45,6434OSPjMoPdt-5%09:16,8
ŠORM Ondřej9709:50,1424OSPpMoPdt- - -
KOŽEVNIKOV Danil9910:35,4340OSPpMoPdt-1%10:23,8
IVANOV Alexey0411:02,1300ZP11_Č- - -
CÉ Štěpán0011:03,7298OSPpMoPdt-4%10:37,2
MARTÍNEK Prokop9911:31,0264OSPpMoPdt* 1%11:41,2
ŽÁK Matyáš0312:02,0232OSPjMoPdt* 2%12:23,5
ŠPAŇÁR Ondřej0412:11,1223OSPpMoPdt- - -
NOVOTNÝ Šimon0513:00,2184OSPjMoPdt- - -
nalezeno celkem 16 výkonů zaplavaných v 6 závodech
volný způsob 1500 m
RENC Jakub9917:37,8519KPDr-Pha* 3%18:19,7
PŘIBYL Michal9917:42,1513OSPjMoPdt* 2%18:06,4
DOMIN Josef9817:58,4490KPDr-Pha0%17:58,4
NOVOTNÝ Matyáš0117:58,5490jKPŽst_Pha* 3%18:36,73
RENC Matěj0218:07,46478ZMČR13- - -
MACHÁČEK Samuel0219:23,6390OSPpMoPdt- - -
SEEMAN Michael9719:52,7362KPDr-Pha-5%18:50,1
CÉ Štěpán0020:25,1334OSPjMoPdt* 3%21:11,5
SMRČEK Ondřej0220:31,9329OSPjMoPdt- - -
ŽÁK Jakub0120:54,1311OSPjMoPdt* 2%21:27,5
ADAM Sebastian9421:05,0303KPDr-Pha- - -
KAPR Martin0121:32,0285jKPŽst_Pha* 8%23:27,2
IVANOV Alexey0422:22,7254OSPpMoPdt- - -
ACHEDŽAK Anton0222:40,3244OSPpMoPdt- - -
ŽÁK Matyáš0322:45,9241OSPpMoPdt- - -
GERASIMOV David0122:49,2239OSPpMoPdt- - -
GERASIMOV Mark0226:08,9159OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 28 výkonů zaplavaných v 6 závodech
motýlek 50 m
SUKHANOV Artem0000:26,32568ZMČR+d- - -
RENC Jakub9900:26,34567ZMČR+d* 11%00:29,7
ŘÍMAL Marek9700:27,08522ZMČR+d* 1%00:27,5
CHELBERG Robert9900:27,11520PlzSprinty* 6%00:28,98
LEDL Petr8900:27,6493LOP_MoP0%00:27,4
CÉ Štěpán0000:27,83481PlzSprinty* 4%00:29,03
KOŽEVNIKOV Danil9900:28,29458PlzSprinty* 1%00:28,81
ŠORM Ondřej9700:28,61442PlzSprinty* 9%00:31,56
PŘIBYL Michal9900:29,5404LOP_MoP* 2%00:30,4
RUDNĚV Ilja0100:30,20376PlzSprinty* 14%00:35,23
ŽÁK Jakub0100:31,22340PlzSprinty* 13%00:36,1
SMRČEK Ondřej0200:31,23340PlzSprinty* 7%00:33,61
GERASIMOV David0100:32,07314PlzSprinty* 11%00:36,1
RENC Matěj0200:32,26309PlzSprinty* 6%00:34,5
NOVOTNÝ Matyáš0100:33,0288LOP_MoP* 1%00:33,37
ŠPAŇÁR Ondřej0400:33,4278ZP11_Č* 13%00:38,8
SEDLÁČEK Matyáš0300:33,5276LOP_MoP* 1%00:33,9
MACHÁČEK Samuel0200:35,1240OSPjMoP* 5%00:37,0
ŽÁK Matyáš0300:35,7228OSPpMoP* 9%00:39,5
KAPR Martin0100:37,3200OSPjMoP- - -
ACHEDŽAK Anton0200:38,6180OSPpMoP* 13%00:44,5
NOVOTNÝ Šimon0500:39,30171LP10_Č* 14%00:45,7
GERASIMOV Mark0200:39,5168OSPpMoP* 11%00:44,4
HRDLIČKA Matěj0400:40,8153OSPpMoP- - -
IVANOV Alexey0400:40,9151OSPpMoP* 11%00:46,0
NOVOTNÝ Robert0400:41,5145LOP_MoP* 5%00:44,1
SZABÓ David0300:42,0140LOP_MoP* 4%00:44,2
RYBA Ondřej0500:43,7124OSPpMoP* 17%00:53,0
VAVŘINA Matěj0500:46,4104OSPjMoP- - -
BITTNER Jiří0500:46,4104OSPpMoP* 23%01:00,3
NADEEV Ivan0500:47,795LOP_MoP* 23%01:02,6
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:49,884pKPŽml_Pha* 8%00:54,5
DUČAY Jakub0400:50,381OSPpMoP- - -
HROUDA Lukáš0500:50,979OSPpMoP* 16%01:00,7
ŠINDELÁŘ Dominik0700:57,854OSPjMoP* 15%01:08,5
nalezeno celkem 103 výkonů zaplavaných v 14 závodech
motýlek 100 m
RENC Jakub9900:57,51599ZMČR+d* 5%01:01,18
ŘÍMAL Marek9700:58,58567ZMČR+d* 2%01:00,22
SUKHANOV Artem0000:58,61566ZMČR+d- - -
PÍCHA Pavel9001:01,9480KPDr-Pha-2%01:00,4
KOŽEVNIKOV Danil9901:02,85459PlzSprinty* 3%01:05,35
CHELBERG Robert9901:03,62442VCPrahy* 5%01:07,25
CÉ Štěpán0001:04,50425PlzSprinty* 3%01:06,6
DOMIN Josef9801:04,8419KPDr-Pha-8%00:59,84
LEDL Petr8901:05,1413LOP_MoP* 8%01:10,8
SMRČEK Ondřej0201:06,43389ZMČR13* 10%01:13,94
ŽÁK Jakub0101:07,65368ZMČR14* 17%01:21,9
PÍCHA Petr9001:09,1345KPDr-Pha-9%01:03,1
PŘIBYL Michal9901:10,6324LOP_MoP- - -
RENC Matěj0201:11,37313PlzSprinty* 5%01:15,7
GERASIMOV David0101:16,19258PCMoP* 11%01:26,0
KOTT Josef0101:16,5255KPDr-Pha* 0%01:16,77
ŠPAŇÁR Ondřej0401:16,5255ZP11_Č* 21%01:38,0
SEDLÁČEK Matyáš0301:18,0240LOP_MoP* 3%01:20,50
ŽÁK Matyáš0301:20,03222ZMČR12* 12%01:31,72
NOVOTNÝ Šimon0501:27,1172ZP10_Č* 15%01:43,3
ACHEDŽAK Anton0201:28,1167pKPŽst_Pha* 14%01:43,6
KAPR Martin0101:33,4140LOP_MoP- - -
SZABÓ David0301:38,3120Kalich* 6%01:45,46
RYBA Ondřej0501:46,195LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 81 výkonů zaplavaných v 22 závodech
motýlek 200 m
RENC Jakub9902:09,58588ZMČR+d* 9%02:23,26
SUKHANOV Artem0002:15,65513ZMČR+d- - -
ŘÍMAL Marek9702:18,06486PlzSprinty-1%02:16,2
PÍCHA Pavel9002:24,7422KPDr-Pha-1%02:22,8
DOMIN Josef9802:24,9421KPDr-Pha-1%02:22,10
SMRČEK Ondřej0202:33,02357PCMoP* 6%02:42,89
ŽÁK Jakub0102:37,82325ZMČR14* 13%03:02,15
PÍCHA Petr9002:48,3268KPDr-Pha-6%02:38,2
ŽÁK Matyáš0303:08,08192ZMČR12* 8%03:25,24
GERASIMOV David0103:10,0187pKPŽst_Pha- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0403:21,44157PCMoP- - -
nalezeno celkem 26 výkonů zaplavaných v 11 závodech
polohový závod 100 m
PŘIBYL Michal9900:58,70645ZMČR+d* 3%01:00,91
VYSKOČIL Tomáš9201:03,28515AXIS Cup- - -
NOVOTNÝ Matyáš0101:04,75480ZMČR14* 5%01:08,4
ŘÍMAL Marek9701:05,01475AXIS Cup-4%01:02,49
RUDNĚV Ilja0101:05,46465PCMoP- - -
CHELBERG Robert9901:05,57463PlzSprinty* 3%01:08,13
MACHÁČEK Samuel0201:07,44425ZMČR13* 9%01:14,68
SMRČEK Ondřej0201:09,35391ZMČR13* 8%01:15,5
RENC Matěj0201:13,96322PCMoP* 3%01:16,3
GERASIMOV David0101:15,53303PCMoP* 7%01:21,8
SEDLÁČEK Matyáš0301:15,59302LMČR B* 5%01:19,63
ACHEDŽAK Anton0201:20,5250pKPŽst_Pha* 12%01:32,2
ŽÁK Matyáš0301:20,5250pKPŽst_Pha* 7%01:27,3
GERASIMOV Mark0201:22,3234pKPŽst_Pha* 15%01:37,1
NOVOTNÝ Šimon0501:22,8230ZP10_Č* 11%01:33,6
IVANOV Alexey0401:24,24218PCMoP* 4%01:27,9
HRDLIČKA Matěj0401:25,3210ZP11_Č- - -
RYBA Ondřej0501:26,6201ZP10_Č* 13%01:40,3
SZABÓ David0301:27,0198pKPŽst_Pha* 3%01:29,7
ŠPAŇÁR Ondřej0401:27,38195Velikonoce* 7%01:34,54
NOVOTNÝ Robert0401:29,1184ZP11_Č* 3%01:32,3
VAVŘINA Matěj0501:32,5165pKPŽml_Pha* 11%01:45,1
NADEEV Ivan0501:37,42141PCMoP- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:37,6140ZP10_Č* 9%01:47,3
HROUDA Lukáš0501:39,03134PCMoP- - -
BITTNER Jiří0501:39,90131LP10_Č* 8%01:49,3
DUČAY Jakub0401:41,2126jKPŽml_Pha- - -
KOTEN Oliver0701:46,7107MVCKladno- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0701:48,0104MVCKladno* 10%02:00,8
JEČNÝ Ivar0601:48,9101MVCKladno- - -
DUBEC Matyáš0701:50,996MVCKladno- - -
DROZD Tobiáš0601:51,694MVCKladno- - -
nalezeno celkem 86 výkonů zaplavaných v 18 závodech
polohový závod 200 m
PŘIBYL Michal9902:07,37638ZMČR+d* 7%02:17,10
FIEDLER Ondřej8702:09,2611KPDr-Pha* 3%02:13,9
NOVOTNÝ Matyáš0102:21,46465ZMČR14* 3%02:27,17
ŠORM Ondřej9702:22,3457KPDr-Pha* 0%02:22,40
RUDNĚV Ilja0102:25,12431ZMČR14* 3%02:31,1
MACHÁČEK Samuel0202:28,85400ZMČR13* 6%02:39,65
SUKHANOV Artem0002:28,97399VCPrahy- - -
CHELBERG Robert9902:29,3396KPDr-Pha- - -
ADAM Sebastian9402:30,5387KPDr-Pha-3%02:25,5
SMRČEK Ondřej0202:30,81384PlzSprinty* 7%02:42,29
VYSKOČIL Tomáš9202:33,8362KPDr-Pha- - -
RENC Matěj0202:36,41344VCChomutov* 3%02:42,65
KOTT Josef0102:38,6330KPDr-Pha* 0%02:40,13
CÉ Štěpán0002:38,6330KPDr-Pha- - -
ŽÁK Matyáš0302:47,17282ZMČR12* 9%03:04,0
SEDLÁČEK Matyáš0302:47,66280Velikonoce* 5%02:57,4
GERASIMOV David0102:52,5257pKPŽst_Pha* 10%03:12,0
NOVOTNÝ Šimon0502:53,1254ZP10_Č* 17%03:29,40
ACHEDŽAK Anton0202:58,0234pKPŽst_Pha- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0402:59,33228PCMoP- - -
GERASIMOV Mark0203:01,9219pKPŽst_Pha- - -
SZABÓ David0303:03,5213jKPŽst_Pha* 5%03:13,6
HRDLIČKA Matěj0403:04,1211ZP11_Č- - -
RYBA Ondřej0503:05,7206ZP10_Č- - -
NOVOTNÝ Robert0403:11,60187PCMoP- - -
DUČAY Jakub0403:34,8133jKPŽml_Pha- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0503:35,02133PCMoP- - -
BITTNER Jiří0503:38,19127PCMoP- - -
nalezeno celkem 67 výkonů zaplavaných v 18 závodech
polohový závod 400 m
PŘIBYL Michal9904:47,99547AXIS Cup* 7%05:10,8
NOVOTNÝ Matyáš0105:04,03465ZMČR14* 2%05:13,30
ŠORM Ondřej9705:14,5420KPDr-Pha* 0%05:15,3
VYSKOČIL Tomáš9205:15,2417KPDr-Pha- - -
SEEMAN Michael9705:22,7389KPDr-Pha-2%05:14,6
SZABÓ David0306:21,02236ZMČR12- - -
nalezeno celkem 13 výkonů zaplavaných v 8 závodech
prsa 50 m
PŘIBYL Michal9900:29,18648ZMČR+d* 4%00:30,59
ŠORM Ondřej9700:29,36636ZMČR+d* 2%00:30,00
RUDNĚV Ilja0100:32,61464PlzSprinty* 9%00:36,03
NOVOTNÝ Matyáš0100:33,70421PlzSprinty* 3%00:34,83
LEDL Petr8900:33,8417LOP_MoP- - -
MACHÁČEK Samuel0200:37,0318OSPjMoP* 6%00:39,6
CHELBERG Robert9900:38,7278LOP_MoP* 2%00:39,5
GERASIMOV Mark0200:39,6259OSPpMoP* 13%00:46,0
GERASIMOV David0100:40,5242Kalich* 7%00:43,6
CÉ Štěpán0000:40,7239LOP_MoP- - -
ŽÁK Matyáš0300:40,8237OSPpMoP* 10%00:45,4
IVANOV Alexey0400:40,9235OSPpMoP* 4%00:42,7
KAPR Martin0100:41,4227LOP_MoP- - -
ŽÁK Jakub0100:42,0217OSPjMoP* 1%00:42,8
SZABÓ David0300:44,2186OSPpMoP* 6%00:47,4
ACHEDŽAK Anton0200:44,3185OSPpMoP* 12%00:50,4
RENC Matěj0200:44,7180LOP_MoP* 4%00:46,87
ŠPAŇÁR Ondřej0400:44,9178LOP_MoP* 11%00:50,5
RYBA Ondřej0500:44,9178ZP10_Č* 16%00:53,7
SEDLÁČEK Matyáš0300:45,1175OSPjMoP* 0%00:45,3
HRDLIČKA Matěj0400:45,1175OSPpMoP- - -
VAVŘINA Matěj0500:45,1175ZP10_Č* 14%00:53,0
HROUDA Lukáš0500:46,7158pKPŽml_Pha* 9%00:51,6
NADEEV Ivan0500:48,6140OSPpMoP* 11%00:55,0
NOVOTNÝ Robert0400:48,8139OSPpMoP* 9%00:54,2
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:48,8139pKPŽml_Pha* 8%00:53,3
NOVOTNÝ Šimon0500:49,4134OSPpMoP* 6%00:52,9
DUČAY Jakub0400:50,0129OSPpMoP* 17%01:00,4
BITTNER Jiří0500:51,2120pKPŽml_Pha* 15%01:00,4
CHUCHVALEC Vít0400:52,7110OSPpMoP- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0700:53,0108jKPŽml_Pha* 15%01:02,4
JEČNÝ Ivar0600:55,594pKPŽml_Pha- - -
STŘEŠINKA Jakub0500:55,793pKPŽml_Pha- - -
KULAEV Arsenii0400:56,390OSPpMoP- - -
DROZD Tobiáš0600:56,490pKPŽml_Pha* 14%01:06,1
KOTEN Oliver0700:58,381jKPŽml_Pha- - -
RASZKA Vítězslav0500:59,776OSPpMoP- - -
MENDLÍK Štěpán0501:00,075pKPŽml_Pha- - -
HANUŠ Zbyněk0401:00,473OSPpMoP- - -
SALAME Mark0501:01,370pKPŽml_Pha* 17%01:14,7
DUBEC Matyáš0701:02,765MVCKladno- - -
BABCZYNSKI Dan0701:04,261MVCKladno- - -
SLABÝ Ondřej0601:05,757jKPŽml_Pha* 11%01:14,0
VYDLÁK Miroslav0501:07,153OSPpMoP- - -
MACHÁČEK Oliver0701:09,249pKPŽml_Pha- - -
PROCHÁZKA Matěj0701:09,548MVCKladno- - -
nalezeno celkem 113 výkonů zaplavaných v 13 závodech
prsa 100 m
PŘIBYL Michal9901:03,29678ZMČR+d* 3%01:05,71
ŠORM Ondřej9701:03,96657PlzSprinty* 1%01:04,75
NOVOTNÝ Matyáš0101:09,86504ZMČR14* 3%01:12,18
RUDNĚV Ilja0101:10,17498PCMoP* 5%01:14,3
TICHÝ Antonín9401:13,1440KPDr-Pha0%01:12,6
RENC Jakub9901:14,6414LOP_MoP* 1%01:15,6
VILČKO Adam8801:14,67413VCPrahy- - -
ŘÍMAL Marek9701:16,1390LOP_MoP-2%01:14,24
MACHÁČEK Samuel0201:16,51384ZMČR13* 7%01:22,38
ADAM Sebastian9401:17,6368KPDr-Pha- - -
SMRČEK Ondřej0201:24,24288PCMoP* 9%01:32,6
KOTT Josef0101:25,8272KPDr-Pha- - -
GERASIMOV David0101:25,96271PlzSprinty* 2%01:28,5
GERASIMOV Mark0201:26,4267pKPŽst_Pha- - -
ŽÁK Matyáš0301:28,29250ZMČR12* 9%01:37,4
IVANOV Alexey0401:28,79246PCMoP* 5%01:33,7
RENC Matěj0201:32,6217Kalich* 8%01:41,2
SEDLÁČEK Matyáš0301:33,08213Velikonoce- - -
SZABÓ David0301:33,39211LMČR B* 4%01:38,1
RYBA Ondřej0501:35,4198ZP10_Č- - -
VAVŘINA Matěj0501:40,3170ZP10_Č* 15%01:58,94
ŠPAŇÁR Ondřej0401:41,0167LOP_MoP* 10%01:53,3
NADEEV Ivan0501:42,14161PCMoP- - -
HROUDA Lukáš0501:43,0157ZP10_Č* 10%01:54,99
DUČAY Jakub0401:51,8123MCChodska* 11%02:06,6
NOVOTNÝ Šimon0501:52,6120MCChodska* 2%01:55,8
BITTNER Jiří0501:56,40109LP10_Č- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0701:56,9108pKPŽml_Pha- - -
CHUCHVALEC Vít0401:58,7103pKPŽml_Pha- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:59,6101OSPjMoP0%01:59,1
DROZD Tobiáš0602:02,9393PCMoP- - -
JEČNÝ Ivar0602:04,689MVCKladno- - -
RASZKA Vítězslav0502:10,6377PCMoP- - -
HANUŠ Zbyněk0402:29,152jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 122 výkonů zaplavaných v 25 závodech
prsa 200 m
PŘIBYL Michal9902:17,71673ZMČR+d* 4%02:24,36
ŠORM Ondřej9702:22,26610PlzSprinty* 0%02:22,76
NOVOTNÝ Matyáš0102:30,39517ZMČR14* 2%02:34,87
RUDNĚV Ilja0102:36,9455pKPŽst_Pha* 3%02:42,3
TICHÝ Antonín9402:43,2404KPDr-Pha0%02:42,9
MACHÁČEK Samuel0202:47,36375ZMČR13* 7%03:01,1
ADAM Sebastian9402:50,0358KPDr-Pha- - -
IVANOV Alexey0403:02,3290ZP11_Č* 11%03:25,29
ŽÁK Matyáš0303:04,00282ZMČR12* 10%03:25,5
GERASIMOV Mark0203:07,9265pKPŽst_Pha- - -
SZABÓ David0303:12,81245LMČR B* 7%03:29,2
HRDLIČKA Matěj0403:19,8220ZP11_Č- - -
nalezeno celkem 48 výkonů zaplavaných v 17 závodech
znak 50 m
PŘIBYL Michal99~00:28,44502PlzSprinty* 18%00:35,1
RENC Jakub9900:28,54497ZMČR+d* 3%00:29,70
CHELBERG Robert9900:28,90479PlzSprinty* 5%00:30,53
ŘÍMAL Marek97~00:29,14467PlzSprinty* 0%00:29,16
LEDL Petr8900:30,7399LOP_MoP-3%00:29,7
KOŽEVNIKOV Danil9900:31,37374PlzSprinty-1%00:31,0
RENC Matěj02~00:31,77360PlzSprinty* 6%00:33,9
BARTOŠ Matěj8800:32,0353LOP_MoP- - -
MACHÁČEK Samuel0200:32,8328LOP_MoP- - -
ŽÁK Jakub0100:32,98322PlzSprinty* 7%00:35,5
CÉ Štěpán0000:33,3313LOP_MoP0%00:32,98
NOVOTNÝ Matyáš0100:34,7277Kalich-1%00:34,35
GERASIMOV David01~00:37,4221jKPŽst_Pha* 12%00:42,6
NOVOTNÝ Šimon0500:37,9212ZP10_Č* 13%00:43,8
KAPR Martin0100:38,6201OSPjMoP- - -
SEDLÁČEK Matyáš0300:38,7199OSPjMoP0%00:38,5
ŽÁK Matyáš0300:38,7199OSPpMoP* 6%00:41,2
ACHEDŽAK Anton0200:39,2192OSPpMoP* 8%00:42,9
IVANOV Alexey0400:40,1179LOP_MoP* 8%00:44,0
NOVOTNÝ Robert0400:40,5174LOP_MoP* 6%00:43,2
ŠPAŇÁR Ondřej0400:40,5174OSPpMoP* 4%00:42,3
HRDLIČKA Matěj0400:41,0168OSPpMoP- - -
GERASIMOV Mark0200:41,2165OSPpMoP* 11%00:46,5
RYBA Ondřej0500:41,2165pKPŽml_Pha* 9%00:45,5
SZABÓ David0300:42,6150OSPpMoP* 4%00:44,6
NADEEV Ivan0500:46,0119ZP10_Č* 13%00:52,9
KOTEN Oliver0700:47,1111pKPŽml_Pha- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:47,3109ZP10_Č* 7%00:50,9
HROUDA Lukáš0500:47,4109OSPjMoP* 9%00:52,1
DUČAY Jakub0400:47,4109OSPpMoP* 4%00:49,7
VAVŘINA Matěj0500:47,6107OSPpMoP* 4%00:50,1
BITTNER Jiří0500:48,7100OSPpMoP* 11%00:55,1
DROZD Tobiáš0600:51,286LOP_MoP* 22%01:06,3
KULAEV Arsenii0400:52,182OSPpMoP- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0700:52,381jKPŽml_Pha* 13%01:00,2
DUBEC Matyáš0700:52,978pKPŽml_Pha- - -
JEČNÝ Ivar0600:54,771OSPpMoP* 8%00:59,7
SALAME Mark0500:55,069pKPŽml_Pha* 19%01:08,3
CHUCHVALEC Vít0400:55,568OSPpMoP- - -
STŘEŠINKA Jakub0500:56,365OSPpMoP- - -
VYDLÁK Miroslav0500:59,156OSPpMoP- - -
RASZKA Vítězslav0501:00,552OSPpMoP- - -
HANUŠ Zbyněk0401:00,951LOP_MoP- - -
MENDLÍK Štěpán0501:01,151pKPŽml_Pha- - -
SLABÝ Ondřej0601:10,633jKPŽml_Pha* 9%01:18,2
nalezeno celkem 124 výkonů zaplavaných v 14 závodech
znak 100 m
RENC Jakub9900:59,11568ZMČR+d* 5%01:02,47
PŘIBYL Michal9901:01,15513PlzSprinty* 7%01:06,4
ŘÍMAL Marek9701:01,63501ZMČR+d-1%01:00,56
FIEDLER Ondřej8701:02,1489KPDr-Pha- - -
VYSKOČIL Tomáš9201:03,42460AXIS Cup* 2%01:04,8
CHELBERG Robert9901:05,20423AXIS Cup* 4%01:07,92
KOŽEVNIKOV Danil9901:06,75394VCPrahy0%01:06,6
RENC Matěj0201:07,0390pKPŽst_Pha* 5%01:11,04
CÉ Štěpán0001:08,22369VCPrahy* 0%01:08,90
SMRČEK Ondřej0201:09,37351PlzSprinty* 8%01:15,5
KOPECKÝ Ondřej9401:09,7346KPDr-Pha-4%01:06,6
ŽÁK Jakub0101:09,8345pKPŽst_Pha* 6%01:14,46
KOTT Josef0101:10,5335KPDr-Pha* 0%01:10,88
ŠEMBERA Jan9201:11,9315KPDr-Pha- - -
NOVOTNÝ Matyáš0101:11,9315Kalich* 1%01:12,9
MACHÁČEK Samuel0201:12,5308Kalich* 1%01:13,76
RUDNĚV Ilja0101:12,82304PlzSprinty- - -
GERASIMOV David0101:17,69250PlzSprinty- - -
SEDLÁČEK Matyáš0301:20,5225MCChodska* 1%01:21,6
NOVOTNÝ Šimon0501:20,8222ZP10_Č* 10%01:30,2
ŽÁK Matyáš0301:22,7207pKPŽst_Pha* 5%01:27,6
ACHEDŽAK Anton0201:24,0198pKPŽst_Pha* 8%01:31,78
ŠPAŇÁR Ondřej0401:25,8186Kalich* 13%01:38,7
NOVOTNÝ Robert0401:26,9179pKPŽml_Pha* 4%01:30,8
RYBA Ondřej0501:27,0178ZP10_Č* 8%01:35,0
IVANOV Alexey0401:27,4176Kalich* 16%01:44,4
KAPR Martin0101:27,4176Kalich- - -
SZABÓ David0301:27,9173pKPŽst_Pha* 1%01:29,0
DUČAY Jakub0401:35,9133LOP_MoP* 17%01:56,5
KOTEN Oliver0701:38,5123MVCKladno- - -
VAVŘINA Matěj0501:40,60115LP10_Č-1%01:38,8
HROUDA Lukáš0501:40,7115jKPŽml_Pha- - -
NADEEV Ivan0501:43,7105LOP_MoP- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:44,7102MCChodska* 2%01:47,0
BITTNER Jiří0501:47,794jKPŽml_Pha* 6%01:54,9
JEČNÝ Ivar0601:49,490MVCKladno- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0701:49,689LOP_MoP* 8%01:59,4
DROZD Tobiáš0601:51,585MVCKladno- - -
DUBEC Matyáš0701:52,283MVCKladno- - -
CHUCHVALEC Vít0401:58,171pKPŽml_Pha- - -
HANUŠ Zbyněk0402:06,458jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 120 výkonů zaplavaných v 21 závodech
znak 200 m
RENC Jakub9902:06,34592ZMČR+d* 4%02:12,98
PŘIBYL Michal9902:15,34482VCChomutov* 6%02:24,2
ŘÍMAL Marek9702:15,38482PlzSprinty-5%02:08,76
MACHÁČEK Samuel0202:24,95392ZMČR13* 9%02:40,9
RENC Matěj0202:25,8385pKPŽst_Pha* 3%02:30,89
SEEMAN Tomáš6902:26,1383KPDr-Pha* 2%02:29,9
ŽÁK Jakub0102:27,3374pKPŽst_Pha* 9%02:43,3
KOTT Josef0102:34,0327KPDr-Pha* 0%02:34,05
KOPECKÝ Ondřej9402:40,2291KPDr-Pha-3%02:35,4
ACHEDŽAK Anton0202:52,9231pKPŽst_Pha* 8%03:09,5
NOVOTNÝ Šimon0502:54,60224PCMoP* 14%03:24,77
ŽÁK Matyáš0302:56,34218Velikonoce- - -
SZABÓ David0303:02,0198jKPŽst_Pha* 4%03:09,6
IVANOV Alexey0403:03,39194Velikonoce- - -
NOVOTNÝ Robert0403:04,7190ZP11_Č- - -
KAPR Martin0103:07,7181jKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 34 výkonů zaplavaných v 12 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
AXIS CupAXIS CupJihlava2507.11. - 08.11.2015
jKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2004 / 2007 PrahaPraha - Eden2524.05.2015
jKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 2001 / 2003 PrahaPraha - Radlice2522.05. - 23.05.2015
KalichLitoměřický kalichLitoměřice2507.02.2015
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha - Strahov2524.01.2015
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BZlín2506.06. - 07.06.2015
LOP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha - Radlice2523.06. a 25.06.2015
LP10_ČLetní pohár ČR desetiletých ČechyJablonec nad Nis2513.06. - 14.06.2015
LP11_ČLetní pohár ČR jedenáctiletých ČechyJablonec nad Nis2513.06. - 14.06.2015
MCChodskaMalá cena ChodskaDomažlice2514.02.2015
MVCKladnoMalá vánoční cenaKladno2519.12.2015
OSPjMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2501.05.2015
OSPjMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP v d.t.Praha - Radlice2521.03.2015
OSPpMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2507.11.2015
OSPpMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP d.t.Praha - Radlice2503.10.2015
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha - Radlice2510.10.2015
pKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2004-2007 - PrahaPraha - Radlice2522.11.2015
pKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 2001-2003 - PrahaPraha - Zelený p2520.11. - 21.11.2015
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany2516.10. - 18.10.2015
VCChomutovVC ChomutovaChomutov2525.09. - 26.09.2015
VCPrahyVelká cena PrahyPraha - Radlice2511.10.2015
VelikonoceVelikonoční závodyPraha - Radlice2504.04.2015
Wiking40. IWS KielKiel2519.12.2015
ZMČR+dZimní mistrovství ČR dorostu a dospělýchPlzeň Slovany2510.12. - 13.12.2015
ZMČR12Zimní mistrovství ČR 12.letého žactvaTrutnov2505.12. - 06.12.2015
ZMČR13Zimní mistrovství ČR 13.letého žactvaJihlava2505.12. - 06.12.2015
ZMČR14Zimní mistrovství ČR 14.letého žactvaProstějov2505.12. - 06.12.2015
ZP10_ČZimní pohár ČR desetiletých ČechyPlzeň Slovany2512.12. - 13.12.2015
ZP11_ČZimní pohár ČR jedenáctiletých ČechyTábor2512.12. - 13.12.2015

autor: mtb | komentářů: 0