MoP v roce 2015 - ženy - krátký bazén

Vydáno dne 31. 12. 2015 (počet přístupů 884)


V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v krátkém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'14". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety nebo mezičasy. Body jsou dopočteny dle "FINA Point Scoring 2014". Pod tabulkou je i seznam vyhodnocených závodů.

jménoročníkčasbodyzávodrozdílbest'14
volný způsob 50 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:25,55753ZMČR+d* 4%00:26,78
PAULOVÁ Nikol9900:27,33615ZMČR+d- - -
TRNKOVÁ Michaela99~00:27,39611ZMČR+d* 4%00:28,65
JINDROVÁ Kristýna9900:27,53602ZMČR+d0%00:27,48
PIKHARTOVÁ Monika9500:28,4548LOP_MoP-2%00:27,67
PECHOVÁ Tereza9900:28,63535ZMČR+d* 2%00:29,45
BOŠKOVÁ Kateřina9500:28,9520KPDr-Pha-2%00:28,08
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:30,18457ZMČR12* 2%00:30,8
MAŠKOVÁ Beáta0000:30,69434PlzSprinty* 1%00:31,2
JIRMANOVÁ Vanesa0100:30,9425OSPjMoP* 4%00:32,3
ŠÍROVÁ Barbora0000:31,0421KPDr-Pha-1%00:30,47
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:31,33408PlzSprinty* 1%00:31,9
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:31,5402OSPpMoP* 8%00:34,6
TICHÁČKOVÁ Stella0300:31,7394pKPŽst_Pha- - -
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:31,9387LOP_MoP-2%00:31,04
KLOCOVÁ Markéta9900:32,0383LOP_MoP-7%00:29,80
VRÁTNÁ Štěpánka0200:33,1346OSPjMoP* 3%00:34,3
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:33,9322ZP11_Č* 5%00:35,8
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0200:34,9295LOP_MoP* 2%00:35,8
FRŇKOVÁ Viola0200:35,4283OSPpMoP* 6%00:37,9
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:35,7276pKPŽml_Pha* 2%00:36,6
TÓTHOVÁ Tereza0300:35,8274LOP_MoP- - -
DANILINA Ekaterina0400:36,8252OSPjMoP* 5%00:39,0
ŠEBOVÁ Kristýna0400:36,8252pKPŽml_Pha* 16%00:44,1
JIRMANOVÁ Sofie0400:37,1246pKPŽml_Pha* 12%00:42,4
HÁJÍČKOVÁ Linda0300:39,1210MCChodska* 3%00:40,4
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:39,5204OSPpMoP* 3%00:40,8
ABRAHAMOVÁ Lili0400:39,7201jKPŽml_Pha* 5%00:41,8
FERUSOVÁ Alexandra0600:39,7201OSPpMoP* 15%00:47,0
VÝRAVSKÁ Karolína0500:41,7173pKPŽml_Pha* 9%00:45,9
ŠPAŇÁROVÁ Klára0600:43,0158OSPjMoP* 4%00:45,2
HLÁVKOVÁ Olivie0600:43,2156pKPŽml_Pha* 29%01:01,0
VÝRAVSKÁ Karolína0500:44,1146OSPpMoP- - -
BABCZYNSKÁ Zita0500:44,2145pKPŽml_Pha- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0600:44,4143OSPpMoP* 34%01:08,2
VAŘEKOVÁ Anna0500:46,4126pKPŽml_Pha- - -
ŠINÁGLOVÁ Anna0600:46,6124MVCKladno* 17%00:56,8
HROMKOVÁ Šárka0400:47,7116LOP_MoP- - -
HLÁVKOVÁ Ester0600:49,2105MVCKladno- - -
KOVAŘÍKOVÁ Anna0500:49,9101OSPjMoP* 4%00:52,1
ŠVÁROVÁ Nela0700:51,592pKPŽml_Pha- - -
VORLÍČKOVÁ Eliška0500:53,482pKPŽml_Pha- - -
RODOVÁ Ema0600:53,582OSPpMoP* 23%01:10,2
SCHOLZOVÁ Barbora0700:54,777LOP_MoP* 29%01:17,5
PEŠKOVÁ Ema0500:55,474OSPjMoP* 16%01:06,3
DOBROVODSKÁ Sára0601:02,751pKPŽml_Pha- - -
KŘIVSKÁ Adéla0501:04,247pKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 168 výkonů zaplavaných v 19 závodech
volný způsob 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:54,71811ME_25* 3%00:56,88
PAULOVÁ Nikol9900:57,36703ZMČR+d- - -
JINDROVÁ Kristýna9901:01,75564PlzSprinty-1%01:00,73
PIKHARTOVÁ Monika9501:03,2526LOP_MoP- - -
PECHOVÁ Tereza9901:04,7490KPDr-Pha0%01:04,1
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:04,7490LOP_MoP0%01:04,4
ŠÍROVÁ Barbora0001:06,3455KPDr-Pha* 0%01:06,60
LANDSMANNOVÁ Eliška0301:06,8445pKPŽst_Pha* 1%01:07,9
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:06,9443LOP_MoP-1%01:06,03
KLOCOVÁ Markéta9901:07,01441VCChomutov* 5%01:11,1
MAŠKOVÁ Beáta0001:07,61429VCChomutov-1%01:06,38
JIRMANOVÁ Vanesa0101:07,8426pKPŽst_Pha* 5%01:11,67
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:08,98404VCChomutov* 4%01:12,1
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:13,5334pKPŽst_Pha* 9%01:21,4
TICHÁČKOVÁ Stella0301:13,7332pKPŽst_Pha- - -
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0201:15,4310LOP_MoP* 3%01:18,49
VRÁTNÁ Štěpánka0201:16,63295VCChomutov* 3%01:19,41
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:19,90260LP11_Č* 3%01:22,5
TÓTHOVÁ Tereza0301:20,7253LOP_MoP* 9%01:29,6
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:20,89251Velikonoce* 1%01:21,8
HÁJÍČKOVÁ Linda0301:24,7218OSPjMoP* 11%01:35,2
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:24,88217PCMoP* 8%01:33,2
DANILINA Ekaterina0401:25,4213Kalich-1%01:24,2
JIRMANOVÁ Sofie0401:25,5212pKPŽml_Pha* 11%01:37,0
ŠEBOVÁ Kristýna0401:26,3207pKPŽml_Pha* 19%01:46,6
ABRAHAMOVÁ Lili0401:33,3163OSPjMoP* 8%01:42,2
FERUSOVÁ Alexandra0601:34,9155OSPpMoPdt* 17%01:55,3
BABCZYNSKÁ Zita0501:35,0155pKPŽml_Pha- - -
ŠPAŇÁROVÁ Klára0601:36,1150pKPŽml_Pha* 13%01:50,7
VÝRAVSKÁ Karolína0501:36,6147pKPŽml_Pha* 10%01:47,5
SUCHÁNKOVÁ Anna0201:38,16140Velikonoce* 11%01:51,4
HLÁVKOVÁ Olivie0601:45,43113PCMoP- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0601:47,97105PCMoP- - -
VAŘEKOVÁ Anna0501:49,0102OSPpMoPdt- - -
ŠINÁGLOVÁ Anna0601:49,0102pKPŽml_Pha- - -
HROMKOVÁ Šárka0401:52,194MCChodska- - -
RODOVÁ Ema0601:59,478MVCKladno- - -
KOVAŘÍKOVÁ Anna0502:00,276LOP_MoP- - -
PEŠKOVÁ Ema0502:20,248LOP_MoP- - -
SCHOLZOVÁ Barbora0702:22,945LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 135 výkonů zaplavaných v 20 závodech
volný způsob 200 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:59,02815PlzSprinty* 2%02:02,06
PAULOVÁ Nikol9902:04,00721ZMČR+d- - -
TRNKOVÁ Michaela9902:08,85642AXIS Cup* 2%02:11,9
JINDROVÁ Kristýna9902:14,70562PlzSprinty* 0%02:15,83
PECHOVÁ Tereza9902:15,07558AXIS Cup* 2%02:18,0
BOŠKOVÁ Kateřina9502:21,0490KPDr-Pha-9%02:08,21
LANDSMANNOVÁ Eliška0302:23,67463ZMČR12* 1%02:26,3
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:24,3457pKPŽst_Pha* 4%02:30,5
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0202:41,6326jKPŽst_Pha* 2%02:45,5
VRÁTNÁ Štěpánka0202:41,8324jKPŽst_Pha* 4%02:49,8
TICHÁČKOVÁ Stella0302:44,6308pKPŽst_Pha- - -
DVOŘÁKOVÁ Aneta0302:52,4268jKPŽst_Pha- - -
LANGMAYEROVÁ Tereza0402:52,6267pKPŽml_Pha* 7%03:06,7
DVOŘÁKOVÁ Ivana0402:54,6258pKPŽml_Pha* 3%03:01,16
FRŇKOVÁ Viola0202:57,2247pKPŽst_Pha* 6%03:10,1
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:07,23209VCChomutov* 7%03:23,5
HÁJÍČKOVÁ Linda0303:11,2197OSPjMoPdt* 17%03:51,1
ŠEBOVÁ Kristýna0403:27,3154OSPjMoPdt* 14%04:01,4
SUCHÁNKOVÁ Anna0203:32,5143OSPjMoPdt* 10%03:58,4
ABRAHAMOVÁ Lili0403:32,5143OSPjMoPdt- - -
JIRMANOVÁ Sofie0403:32,8143OSPjMoPdt* 5%03:46,2
nalezeno celkem 50 výkonů zaplavaných v 15 závodech
volný způsob 400 m
SEEMANOVÁ Barbora0004:17,64754VCPrahy* 0%04:18,65
PAULOVÁ Nikol9904:25,09692PlzSprinty- - -
TRNKOVÁ Michaela9904:38,51597AXIS Cup* 0%04:40,6
JINDROVÁ Kristýna9904:54,04507VCPrahy- - -
ŠIMKOVÁ Kateřina9804:59,9478KPDr-Pha* 1%05:02,93
LANDSMANNOVÁ Eliška0305:09,0437pKPŽst_Pha* 0%05:10,2
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0105:13,82417VCPrahy* 5%05:32,4
JIRMANOVÁ Vanesa0105:26,4371jKPŽst_Pha- - -
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0205:37,8335jKPŽst_Pha* 2%05:46,7
VRÁTNÁ Štěpánka0205:55,2288pKPŽst_Pha* 6%06:21,4
DVOŘÁKOVÁ Ivana0406:03,6268pKPŽml_Pha* 9%06:43,2
DVOŘÁKOVÁ Aneta0306:14,2246OSPjMoPdt* 4%06:30,5
LANGMAYEROVÁ Tereza0406:18,5238OSPpMoPdt* 8%06:52,2
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0406:42,1198OSPpMoPdt* 5%07:06,3
FRŇKOVÁ Viola0206:42,9197OSPjMoPdt-1%06:36,1
TÓTHOVÁ Tereza0306:49,6188OSPjMoPdt* 2%07:01,3
ŠEBOVÁ Kristýna0406:52,4184OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 31 výkonů zaplavaných v 12 závodech
volný způsob 800 m
PAULOVÁ Nikol9909:15,10644PlzSprinty- - -
SEEMANOVÁ Barbora0009:17,4636KPDr-Pha-3%09:00,85
JINDROVÁ Kristýna9910:14,3475OSPjMoPdt* 0%10:16,4
ŠIMKOVÁ Kateřina9810:39,3422KPDr-Pha* 1%10:46,7
TRNKOVÁ Michaela9910:41,0418OSPjMoPdt-7%09:57,4
LANDSMANNOVÁ Eliška0310:42,1416jKPŽst_Pha- - -
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0110:46,0409jKPŽst_Pha* 6%11:31,7
MAŠKOVÁ Beáta0010:59,3384OSPpMoPdt* 0%11:05,6
JIRMANOVÁ Vanesa0111:47,2311OSPjMoPdt* 3%12:09,7
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0211:49,8308jKPŽst_Pha* 0%11:54,8
VRÁTNÁ Štěpánka0211:59,0296jKPŽst_Pha* 6%12:52,8
DVOŘÁKOVÁ Aneta0312:27,7263OSPpMoPdt- - -
DANILINA Ekaterina0412:29,9261pKPŽml_Pha- - -
TICHÁČKOVÁ Stella0312:48,6243OSPpMoPdt- - -
nalezeno celkem 26 výkonů zaplavaných v 8 závodech
volný způsob 1500 m
PAULOVÁ Nikol9917:31,18686PlzSprinty- - -
SEEMANOVÁ Barbora0017:40,5668OSPpMoPdt* 1%17:53,2
nalezeno celkem 2 výkonů zaplavaných v 2 závodech
motýlek 50 m
SEEMANOVÁ Barbora0000:27,74679AXIS Cup* 5%00:29,36
TRNKOVÁ Michaela9900:29,33574PlzSprinty0%00:29,04
PAULOVÁ Nikol9900:30,65503PlzSprinty- - -
PECHOVÁ Tereza9900:30,84494ZMČR+d* 2%00:31,64
MAŠKOVÁ Beáta0000:31,25475ZMČR+d* 7%00:33,64
PIKHARTOVÁ Monika9500:31,3473LOP_MoP* 1%00:31,82
ANDRIKOVÁ Alžběta9800:31,4468LOP_MoP-2%00:30,75
JINDROVÁ Kristýna9900:32,2434LOP_MoP* 4%00:33,76
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:32,7414Kalich* 1%00:33,3
JIRMANOVÁ Vanesa0100:33,50385PlzSprinty* 4%00:35,2
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:33,66380PlzSprinty* 9%00:37,2
KLOCOVÁ Markéta9900:33,78376AXIS Cup* 0%00:34,09
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:35,6321OSPpMoP* 13%00:41,1
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0200:38,0264LOP_MoP* 5%00:40,0
VRÁTNÁ Štěpánka0200:38,3258OSPpMoP* 4%00:40,2
DANILINA Ekaterina0400:40,20223LP11_Č* 7%00:43,4
TICHÁČKOVÁ Stella0300:42,5189OSPpMoP- - -
JIRMANOVÁ Sofie0400:42,9184pKPŽml_Pha* 3%00:44,5
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:43,9171LOP_MoP* 10%00:48,8
ŠEBOVÁ Kristýna0400:44,1169OSPpMoP- - -
TÓTHOVÁ Tereza0300:45,0159OSPjMoP* 2%00:46,0
FRŇKOVÁ Viola0200:45,3156OSPpMoP* 7%00:48,9
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:46,6143OSPpMoP* 7%00:50,5
HÁJÍČKOVÁ Linda0300:49,8117OSPjMoP- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:51,0109OSPpMoP* 9%00:56,1
ABRAHAMOVÁ Lili0400:53,396OSPjMoP- - -
SUCHÁNKOVÁ Anna0200:54,888OSPjMoP- - -
FERUSOVÁ Alexandra0601:01,662MCChodska- - -
nalezeno celkem 68 výkonů zaplavaných v 12 závodech
motýlek 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:01,49718ZMČR+d* 9%01:08,05
TRNKOVÁ Michaela9901:06,30572VCPrahy-1%01:05,62
PAULOVÁ Nikol9901:07,97531VCPrahy- - -
JINDROVÁ Kristýna9901:08,48519ZMČR+d* 8%01:14,5
PECHOVÁ Tereza9901:09,06507ZMČR+d* 2%01:10,8
MAŠKOVÁ Beáta0001:10,17483ZMČR+d* 8%01:16,33
PIKHARTOVÁ Monika9501:11,1464LOP_MoP- - -
LANDSMANNOVÁ Eliška0301:12,45439ZMČR12* 4%01:16,0
KLOCOVÁ Markéta9901:13,38422VCChomutov- - -
JIRMANOVÁ Vanesa0101:13,56419ZMČR14* 7%01:19,4
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:14,41405ZMČR14- - -
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:26,3260pKPŽst_Pha* 8%01:34,1
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0201:27,9246jKPŽst_Pha* 3%01:30,64
DANILINA Ekaterina0401:28,30242LP11_Č* 4%01:32,2
VRÁTNÁ Štěpánka0201:33,34205VCChomutov* 3%01:36,7
TÓTHOVÁ Tereza0301:46,5138MCChodska* 11%02:00,0
nalezeno celkem 53 výkonů zaplavaných v 19 závodech
motýlek 200 m
TRNKOVÁ Michaela9902:24,39585PlzSprinty* 4%02:31,32
MAŠKOVÁ Beáta0002:37,46451VCBrna* 6%02:47,99
PAULOVÁ Nikol9902:38,76440VCPrahy- - -
PECHOVÁ Tereza9902:42,21413ZMČR+d0%02:42,1
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:44,96393ZMČR14- - -
JIRMANOVÁ Vanesa0102:49,30363ZMČR14- - -
LANDSMANNOVÁ Eliška0302:49,8360pKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 22 výkonů zaplavaných v 12 závodech
polohový závod 100 m
SEEMANOVÁ Barbora0001:03,78731ZMČR+d* 4%01:07,13
TRNKOVÁ Michaela9901:06,38648ZMČR+d* 7%01:11,8
PAULOVÁ Nikol9901:08,75584AXIS Cup- - -
PECHOVÁ Tereza9901:10,86533ZMČR+d* 1%01:12,07
MAŠKOVÁ Beáta0001:14,03467PlzSprinty* 2%01:15,85
JIRMANOVÁ Vanesa0101:16,8419pKPŽst_Pha* 4%01:20,77
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:17,1414pKPŽst_Pha* 4%01:21,0
LANDSMANNOVÁ Eliška0301:18,0400pKPŽst_Pha- - -
VRÁTNÁ Štěpánka0201:22,4339pKPŽst_Pha* 5%01:27,2
TICHÁČKOVÁ Stella0301:22,7335pKPŽst_Pha- - -
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:22,91333PCMoP* 10%01:32,5
DANILINA Ekaterina0401:28,03278PCMoP* 3%01:31,3
FRŇKOVÁ Viola0201:29,4265pKPŽst_Pha* 7%01:36,6
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:31,7246pKPŽml_Pha* 4%01:35,6
ŠEBOVÁ Kristýna0401:32,1243pKPŽml_Pha* 18%01:52,7
TÓTHOVÁ Tereza0301:33,1235jKPŽst_Pha* 4%01:37,9
JIRMANOVÁ Sofie0401:35,7216pKPŽml_Pha* 11%01:48,2
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:38,1201jKPŽml_Pha- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:39,3194pKPŽml_Pha* 9%01:49,5
HÁJÍČKOVÁ Linda0301:43,2173MCChodska- - -
FERUSOVÁ Alexandra0601:43,80170PCMoP- - -
ŠPAŇÁROVÁ Klára0601:49,2146pKPŽml_Pha- - -
ABRAHAMOVÁ Lili0401:52,3134jKPŽml_Pha- - -
HLÁVKOVÁ Olivie0601:54,0128MVCKladno- - -
SUCHÁNKOVÁ Anna0201:59,41111Velikonoce- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0602:06,394MVCKladno- - -
ŠINÁGLOVÁ Anna0602:09,288MVCKladno- - -
RODOVÁ Ema0602:17,872MVCKladno- - -
nalezeno celkem 56 výkonů zaplavaných v 11 závodech
polohový závod 200 m
SEEMANOVÁ Barbora0002:18,19709ZMČR+d* 1%02:19,83
PAULOVÁ Nikol9902:20,42675ZMČR+d- - -
TRNKOVÁ Michaela9902:24,41621PlzSprinty* 0%02:25,52
ANDRIKOVÁ Alžběta9802:31,9534KPDr-Pha* 3%02:36,86
KLOCOVÁ Markéta9902:32,09532ZMČR+d-4%02:26,24
JINDROVÁ Kristýna9902:36,74486VCChomutov-2%02:32,46
MAŠKOVÁ Beáta0002:38,55469PlzSprinty* 2%02:42,4
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:38,96466ZMČR14* 4%02:46,3
PECHOVÁ Tereza9902:39,8458KPDr-Pha-1%02:37,98
JIRMANOVÁ Vanesa0102:45,1416jKPŽst_Pha* 4%02:53,1
LANDSMANNOVÁ Eliška0302:46,00409ZMČR12- - -
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0202:58,5329jKPŽst_Pha* 2%03:02,5
VRÁTNÁ Štěpánka0202:59,9321jKPŽst_Pha* 4%03:08,2
DVOŘÁKOVÁ Aneta0303:05,6292pKPŽst_Pha* 6%03:17,5
DANILINA Ekaterina0403:07,30285LP11_Č* 5%03:18,2
DVOŘÁKOVÁ Ivana0403:23,5222jKPŽml_Pha* 2%03:29,3
ŠEBOVÁ Kristýna0403:26,5212pKPŽml_Pha- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:42,9169jKPŽml_Pha* 6%03:59,37
ABRAHAMOVÁ Lili0404:04,2128jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 48 výkonů zaplavaných v 15 závodech
polohový závod 400 m
SEEMANOVÁ Barbora0004:49,95728ZMČR+d* 3%05:00,12
PAULOVÁ Nikol9905:03,31636AXIS Cup- - -
TRNKOVÁ Michaela9905:16,26561VCPrahy* 0%05:17,29
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0105:31,04489ZMČR14* 12%06:16,8
KLOCOVÁ Markéta9905:32,66482VCPrahy0%05:30,32
LANDSMANNOVÁ Eliška0305:47,46423ZMČR12- - -
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0206:19,1326jKPŽst_Pha* 1%06:23,3
TICHÁČKOVÁ Stella0306:42,2273pKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 20 výkonů zaplavaných v 9 závodech
prsa 50 m
KLOCOVÁ Markéta9900:36,02511AXIS Cup* 2%00:36,80
PAULOVÁ Nikol9900:36,20504AXIS Cup- - -
PECHOVÁ Tereza9900:37,17465ZMČR+d-1%00:36,52
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:38,5419LOP_MoP-4%00:36,76
MAŠKOVÁ Beáta0000:39,05401PlzSprinty* 1%00:39,78
JIRMANOVÁ Vanesa0100:39,7382OSPjMoP* 3%00:41,3
BOŠKOVÁ Kateřina9500:39,7382LOP_MoP0%00:39,6
JINDROVÁ Kristýna9900:41,2342LOP_MoP* 4%00:43,04
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:41,4337OSPpMoP* 8%00:45,0
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:42,6309OSPjMoP* 0%00:42,7
VRÁTNÁ Štěpánka0200:42,9303OSPjMoP* 5%00:45,6
TÓTHOVÁ Tereza0300:42,9303LOP_MoP* 3%00:44,6
FRŇKOVÁ Viola0200:43,4292OSPjMoP* 6%00:46,6
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:44,7267OSPjMoP* 2%00:45,8
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:46,4239OSPpMoP* 3%00:48,1
TICHÁČKOVÁ Stella0300:47,4224OSPpMoP- - -
ŠEBOVÁ Kristýna0400:48,3212OSPpMoP* 15%00:57,1
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:48,5209OSPpMoP* 11%00:54,7
DANILINA Ekaterina0400:48,9204LOP_MoP* 3%00:50,9
VAŘEKOVÁ Anna0500:50,3188OSPpMoP- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:51,1179OSPpMoP* 6%00:54,8
FERUSOVÁ Alexandra0600:52,9161MVCKladno* 11%00:59,9
ŠPAŇÁROVÁ Klára0600:54,3149pKPŽml_Pha* 4%00:56,6
BABCZYNSKÁ Zita0500:55,0144pKPŽml_Pha- - -
PEŠKOVÁ Ema0500:55,0144pKPŽml_Pha* 16%01:06,0
KOHOUTOVÁ Barbora0600:55,5140pKPŽml_Pha* 26%01:15,8
HLÁVKOVÁ Olivie0600:58,9117OSPpMoP* 23%01:17,3
VÝRAVSKÁ Karolína0500:59,2115pKPŽml_Pha* 7%01:04,3
SCHOLZOVÁ Barbora0701:00,7107LOP_MoP* 28%01:24,5
RODOVÁ Ema0601:01,1105pKPŽml_Pha* 30%01:28,4
KOVAŘÍKOVÁ Anna0501:01,5103jKPŽml_Pha* 15%01:12,6
VÝRAVSKÁ Karolína0501:02,896OSPpMoP- - -
HROMKOVÁ Šárka0401:05,286LOP_MoP- - -
ŠINÁGLOVÁ Anna0601:05,286OSPpMoP* 24%01:26,3
HLÁVKOVÁ Ester0601:16,853MVCKladno- - -
nalezeno celkem 89 výkonů zaplavaných v 11 závodech
prsa 100 m
KLOCOVÁ Markéta9901:17,49521ZMČR+d* 2%01:19,27
PAULOVÁ Nikol9901:18,54501VCPrahy- - -
PECHOVÁ Tereza9901:19,77478ZMČR+d* 0%01:20,3
ŠIMKOVÁ Kateřina9801:21,6446KPDr-Pha-3%01:18,90
MAŠKOVÁ Beáta0001:24,75398VCPrahy0%01:24,3
JIRMANOVÁ Vanesa0101:25,3391pKPŽst_Pha* 4%01:29,0
JINDROVÁ Kristýna9901:27,0368LOP_MoP- - -
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:30,5327LOP_MoP* 8%01:39,0
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:30,7325pKPŽst_Pha* 5%01:35,9
ŠÍROVÁ Barbora0001:31,2320KPDr-Pha-1%01:30,1
TÓTHOVÁ Tereza0301:31,5317MCChodska* 0%01:32,2
VRÁTNÁ Štěpánka0201:31,88313PCMoP* 7%01:38,9
FRŇKOVÁ Viola0201:32,5306pKPŽst_Pha* 5%01:37,6
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0201:39,6245LOP_MoP* 1%01:41,3
DANILINA Ekaterina0401:40,0243LOP_MoP* 4%01:45,0
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:41,03235PCMoP- - -
ŠEBOVÁ Kristýna0401:47,7194pKPŽml_Pha- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:48,9188pKPŽml_Pha* 7%01:57,6
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:49,23186Velikonoce* 4%01:54,7
JIRMANOVÁ Sofie0401:50,86178PCMoP* 18%02:15,6
FERUSOVÁ Alexandra0601:51,4175MVCKladno* 15%02:11,2
VAŘEKOVÁ Anna0501:55,5157pKPŽml_Pha- - -
HÁJÍČKOVÁ Linda0301:58,3146MCChodska* 8%02:09,9
KOHOUTOVÁ Barbora0602:00,1140pKPŽml_Pha- - -
SUCHÁNKOVÁ Anna0202:01,25136Velikonoce* 3%02:05,6
ŠPAŇÁROVÁ Klára0602:02,2133pKPŽml_Pha- - -
HLÁVKOVÁ Olivie0602:05,1124MVCKladno- - -
ABRAHAMOVÁ Lili0402:05,2124MCChodska* 9%02:19,0
VÝRAVSKÁ Karolína0502:18,092LOP_MoP- - -
HROMKOVÁ Šárka0402:32,069MCChodska- - -
nalezeno celkem 82 výkonů zaplavaných v 18 závodech
prsa 200 m
ANDRIKOVÁ Alžběta9802:43,5558KPDr-Pha-3%02:38,36
KLOCOVÁ Markéta9902:44,64546ZMČR+d* 0%02:46,24
JIRMANOVÁ Vanesa0103:05,5382jKPŽst_Pha* 7%03:20,41
VRÁTNÁ Štěpánka0203:16,29322VCChomutov* 12%03:43,6
DVOŘÁKOVÁ Aneta0303:16,4322pKPŽst_Pha- - -
FRŇKOVÁ Viola0203:16,7320pKPŽst_Pha* 7%03:33,2
TÓTHOVÁ Tereza0303:17,6316jKPŽst_Pha* 0%03:19,4
DANILINA Ekaterina0403:30,10263LP11_Č* 5%03:42,82
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:50,2200pKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 21 výkonů zaplavaných v 12 závodech
znak 50 m
TRNKOVÁ Michaela9900:29,42667ZMČR+d0%00:29,29
JINDROVÁ Kristýna9900:30,73585ZMČR+d* 2%00:31,41
PECHOVÁ Tereza99~00:34,44416ZMČR+d* 1%00:34,95
JIRMANOVÁ Vanesa01~00:35,39383PlzSprinty* 3%00:36,7
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0100:35,80370PlzSprinty* 2%00:36,9
TICHÁČKOVÁ Stella0300:37,0335OSPpMoP- - -
ŠIMKOVÁ Kateřina9800:37,3327LOP_MoP* 1%00:37,7
LANDSMANNOVÁ Eliška0300:37,6319OSPjMoP* 2%00:38,6
VRÁTNÁ Štěpánka0200:37,7317OSPpMoP* 6%00:40,19
DVOŘÁKOVÁ Aneta0300:38,7293OSPpMoP* 6%00:41,5
FRŇKOVÁ Viola02~00:39,2282jKPŽst_Pha* 8%00:42,7
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0200:40,5256LOP_MoP* 4%00:42,3
TÓTHOVÁ Tereza0300:41,2243LOP_MoP* 12%00:46,9
DANILINA Ekaterina0400:41,3241LOP_MoP* 9%00:45,5
DVOŘÁKOVÁ Ivana0400:42,9215OSPpMoP* 6%00:45,8
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:44,5193OSPpMoP* 6%00:47,8
ŠEBOVÁ Kristýna0400:45,1185OSPpMoP* 18%00:55,5
JIRMANOVÁ Sofie0400:46,0174OSPjMoP0%00:46,0
HÁJÍČKOVÁ Linda0300:46,1173OSPjMoP* 12%00:52,7
FERUSOVÁ Alexandra0600:48,4150LOP_MoP* 10%00:54,3
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0400:48,6148OSPpMoP* 2%00:49,7
HLÁVKOVÁ Olivie0600:49,6139MVCKladno* 22%01:04,4
VÝRAVSKÁ Karolína0500:50,2134pKPŽml_Pha* 6%00:53,6
ŠPAŇÁROVÁ Klára0600:51,4125OSPjMoP* 6%00:55,0
ABRAHAMOVÁ Lili0400:52,4118OSPjMoP-3%00:50,5
KOHOUTOVÁ Barbora0600:52,4118pKPŽml_Pha* 27%01:12,2
VÝRAVSKÁ Karolína0500:54,1107OSPpMoP- - -
VAŘEKOVÁ Anna0500:54,3106LOP_MoP- - -
ŠINÁGLOVÁ Anna0600:55,699OSPpMoP* 7%01:00,0
HLÁVKOVÁ Ester0600:55,798MVCKladno- - -
KOVAŘÍKOVÁ Anna0500:56,992OSPjMoP* 12%01:04,9
SCHOLZOVÁ Barbora0700:57,689OSPpMoP* 15%01:08,0
BABCZYNSKÁ Zita0500:58,983OSPpMoP- - -
SUCHÁNKOVÁ Anna0200:59,282OSPjMoP* 7%01:04,1
HROMKOVÁ Šárka0401:00,079LOP_MoP- - -
RODOVÁ Ema0601:00,377pKPŽml_Pha* 23%01:18,5
PEŠKOVÁ Ema0501:11,646OSPjMoP* 11%01:21,3
nalezeno celkem 109 výkonů zaplavaných v 13 závodech
znak 100 m
TRNKOVÁ Michaela9901:03,53657ZMČR+d* 1%01:04,22
SEEMANOVÁ Barbora0001:05,11610PlzSprinty* 5%01:08,93
JINDROVÁ Kristýna9901:06,16582ZMČR+d* 1%01:07,33
PAULOVÁ Nikol9901:08,92515VCPrahy- - -
ANDRIKOVÁ Alžběta9801:09,0513KPDr-Pha* 3%01:11,29
JIRMANOVÁ Vanesa0101:14,5407jKPŽst_Pha* 8%01:21,1
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0101:15,5391jKPŽst_Pha* 3%01:18,1
PECHOVÁ Tereza9901:15,5391LOP_MoP* 0%01:16,0
MAŠKOVÁ Beáta0001:17,35364VCChomutov0%01:16,9
KLOCOVÁ Markéta9901:20,0329LOP_MoP* 0%01:20,2
LANDSMANNOVÁ Eliška0301:20,1328Kalich* 5%01:24,6
TICHÁČKOVÁ Stella0301:21,7309pKPŽst_Pha- - -
VRÁTNÁ Štěpánka0201:22,19303PCMoP* 3%01:25,1
FRŇKOVÁ Viola0201:26,1264pKPŽst_Pha* 5%01:30,8
DANILINA Ekaterina0401:26,1264ZP11_Č* 3%01:29,0
DVOŘÁKOVÁ Aneta0301:27,5251pKPŽst_Pha* 3%01:31,14
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0201:28,8241LOP_MoP* 2%01:31,5
TÓTHOVÁ Tereza0301:31,5220LOP_MoP* 10%01:42,5
DVOŘÁKOVÁ Ivana0401:33,8204jKPŽml_Pha0%01:33,1
JIRMANOVÁ Sofie0401:36,2189pKPŽml_Pha* 9%01:46,6
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:38,76175PCMoP- - -
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:40,2167Kalich* 7%01:48,43
FERUSOVÁ Alexandra0601:43,9150pKPŽml_Pha- - -
HÁJÍČKOVÁ Linda0301:44,8146MCChodska- - -
ŠEBOVÁ Kristýna0401:47,5136MCChodska- - -
HLÁVKOVÁ Olivie0601:47,9134pKPŽml_Pha- - -
ABRAHAMOVÁ Lili0401:50,5125MCChodska* 5%01:57,4
ŠPAŇÁROVÁ Klára0601:50,69124PCMoP- - -
KOHOUTOVÁ Barbora0601:51,3122pKPŽml_Pha- - -
VÝRAVSKÁ Karolína0502:02,193LOP_MoP- - -
RODOVÁ Ema0602:03,589MVCKladno- - -
ŠINÁGLOVÁ Anna0602:11,275MVCKladno- - -
nalezeno celkem 82 výkonů zaplavaných v 18 závodech
znak 200 m
TRNKOVÁ Michaela9902:18,35653ZMČR+d* 1%02:20,77
JINDROVÁ Kristýna9902:22,55597ZMČR+d* 0%02:23,16
ANDRIKOVÁ Alžběta9802:28,7526KPDr-Pha* 3%02:34,1
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:38,12437ZMČR14* 4%02:45,53
JIRMANOVÁ Vanesa0102:46,1377pKPŽst_Pha- - -
VRÁTNÁ Štěpánka0202:56,60314Velikonoce* 3%03:02,5
ŠRÁMKOVÁ Ludmila0202:58,0307KPDr-Pha- - -
DANILINA Ekaterina0402:58,9302ZP11_Č- - -
TICHÁČKOVÁ Stella0303:01,3290pKPŽst_Pha- - -
FRŇKOVÁ Viola0203:03,6279pKPŽst_Pha* 6%03:16,9
nalezeno celkem 29 výkonů zaplavaných v 14 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
AXIS CupAXIS CupJihlava2507.11. - 08.11.2015
jKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2004 / 2007 PrahaPraha - Eden2524.05.2015
jKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 2001 / 2003 PrahaPraha - Radlice2522.05. - 23.05.2015
KalichLitoměřický kalichLitoměřice2507.02.2015
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha - Strahov2524.01.2015
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BZlín2506.06. - 07.06.2015
LOP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha - Radlice2523.06. a 25.06.2015
LP11_ČLetní pohár ČR jedenáctiletých ČechyJablonec nad Nis2513.06. - 14.06.2015
MCChodskaMalá cena ChodskaDomažlice2514.02.2015
ME_25Mistrovství Evropy v krátkém bazénuISR Netanya2522.12. - 06.12.2015
MVCKladnoMalá vánoční cenaKladno2519.12.2015
OSPjMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2501.05.2015
OSPjMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP v d.t.Praha - Radlice2521.03.2015
OSPpMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2507.11.2015
OSPpMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP d.t.Praha - Radlice2503.10.2015
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha - Radlice2510.10.2015
pKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2004-2007 - PrahaPraha - Radlice2522.11.2015
pKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 2001-2003 - PrahaPraha - Zelený p2520.11. - 21.11.2015
PlzSprintyPlzeňské sprintyPlzeň Slovany2516.10. - 18.10.2015
VCBrnaVelká cena BrnaBrno - Lesná2521.11. - 22.11.2015
VCChomutovVC ChomutovaChomutov2525.09. - 26.09.2015
VCPrahyVelká cena PrahyPraha - Radlice2511.10.2015
VelikonoceVelikonoční závodyPraha - Radlice2504.04.2015
ZMČR+dZimní mistrovství ČR dorostu a dospělýchPlzeň Slovany2510.12. - 13.12.2015
ZMČR12Zimní mistrovství ČR 12.letého žactvaTrutnov2505.12. - 06.12.2015
ZMČR14Zimní mistrovství ČR 14.letého žactvaProstějov2505.12. - 06.12.2015
ZP11_ČZimní pohár ČR jedenáctiletých ČechyTábor2512.12. - 13.12.2015

autor: mtb | komentářů: 0