O víkendu 5. a 6. listopadu se zúčastníme sedmého kola Českého poháru v plavání v Jihlavě. Přihlášky pro plavce budou otevřené do 27. října.
AXIS cup | |
Vedoucí akce: | Petra Škábová, 606 945 956 |
Termín přihlášek: | 27.10. |
Odhlášky: | 48h před zahájením závody. potom již zpoplatněné |
Místo konání: | Rošického 6, Jihlava |
Startovné: | 70 kč za přijatý start |
Sraz: | bude upřesněn, pokud pojedeme autobusem, bazén Radlice 6:15 |
Program: | sobota 5.11. 8 prezentace 8:30 rozplavání na I. půlden 9:30 závody 14:30 rozplavání na II. půlden 15:30 závody 18:30 předpokládané ukončení závodů Neděle 6.11. 8:00 rozplavání na I. půlden 9:00 závody 14:30 rozplavání na II. půlden 15:30 závody 18:30 předpokládané ukončení závodů |
Doprava: | vlastní (auty) |
Strava a ubytování: | doporučujeme připravit sobotní oběd na bazén (těstoviny, rýži se zeleninou a drůbežím masem), dále energickou svačinu a 1,5l vody, po dohodě s trenéry oběd ve městě, večeře společná, po dohodě s trenérem oběd možný ve městě. Ubytovaní včetně snídaně bude za 380 Kč na internátu v dochozí vzdalenosti. |
Poznámka: | Na závody budou přihlášeni všichni plavci I.družstva RN 2001 a starší a to na všechny závodní půldny, oba dny jedeme na oba dny pro dorost, žáci na vlastní přání jeden den nebo vůbec Startují závodníci ročníku narození 2004 a starší |
Seznam přijatých: | Přehled přijatých závodníků bude zveřejněn v online systému na www stránkách ČSPS |
Propozice | 3333_AXIS_CUP_2016_rozpis.pdf |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
JIRMANOVÁ Vanesa | 01 | 6 | 400 PZ | 05:42,39 |
8 | 100 M | 01:10,61 | ||
12 | 200 Z | 02:40,78 | ||
16 | 100 PZ | 01:13,31 | ||
23 | 200 M | 02:36,66 | ||
27 | 200 PZ | 02:37,49 | ||
MAŠKOVÁ Beáta | 00 | 4 | 100 P | 01:23,36 |
8 | 100 M | 01:10,39 | ||
14 | 50 M | 00:31,47 | ||
16 | 100 PZ | 01:16,13 | ||
23 | 200 M | 02:37,79 | ||
27 | 200 PZ | 02:40,20 | ||
PAULOVÁ Nikol | 99 | 2 | 200 VZ | 02:12,36 |
4 | 100 P | 01:20,21 | ||
10 | 50 P | 00:35,76 | ||
19 | 50 VZ | 00:28,62 | ||
25 | 100 VZ | 01:02,82 | ||
31 | 200 P | |||
PŮLPÁNOVÁ Alžběta | 01 | 6 | 400 PZ | 05:31,80 |
12 | 200 Z | 02:37,59 | ||
14 | 50 M | 00:31,92 | ||
21 | 100 Z | 01:12,77 | ||
27 | 200 PZ | 02:36,21 | ||
29 | 50 Z | 00:35,09 | ||
SEEMANOVÁ Barbora | 00 | 10 | 50 P | 00:39,64 |
16 | 100 PZ | 01:04,21 | ||
18 | 800 VZ | 09:16,4 | ||
19 | 50 VZ | 00:25,34 | ||
27 | 200 PZ | 02:20,51 | ||
29 | 50 Z | |||
TRNKOVÁ Michaela | 99 | 4 | 100 P | 01:20,36 |
12 | 200 Z | 02:21,06 | ||
23 | 200 M | 02:31,25 | ||
33 | 400 VZ | 05:00,93 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
CHELBERG Robert | 99 | 7 | 100 M | 01:02,77 |
13 | 50 M | 00:27,12 | ||
15 | 100 PZ | 01:04,40 | ||
26 | 100 VZ | 00:52,89 | ||
30 | 50 Z | 00:28,75 | ||
NOVOTNÝ Matyáš | 01 | 3 | 100 P | 01:08,90 |
15 | 100 PZ | 01:03,77 | ||
20 | 50 VZ | 00:27,41 | ||
32 | 200 P | 02:31,48 | ||
PŘIBYL Michal | 99 | 1 | 200 VZ | 01:58,11 |
3 | 100 P | 01:05,12 | ||
11 | 200 Z | 02:21,02 | ||
15 | 100 PZ | 00:59,41 | ||
22 | 100 Z | 01:02,63 | ||
26 | 100 VZ | 00:55,14 | ||
28 | 200 PZ | 02:08,88 | ||
34 | 400 VZ | 04:25,0 | ||
RENC Jakub | 99 | 1 | 200 VZ | 02:00,43 |
7 | 100 M | 00:58,8 | ||
15 | 100 PZ | 01:00,89 | ||
20 | 50 VZ | 00:26,02 | ||
24 | 200 M | 02:13,4 | ||
30 | 50 Z | 00:28,85 | ||
STRAKA Martin | 00 | 1 | 200 VZ | |
7 | 100 M | 01:11,13 | ||
17 | 1500 VZ | 17:27,44 | ||
24 | 200 M | |||
34 | 400 VZ | 04:30,72 | ||
ŠORM Ondřej | 97 | 3 | 100 P | 01:05,68 |
9 | 50 P | 00:29,33 | ||
20 | 50 VZ | 00:25,20 | ||
26 | 100 VZ | 00:57,14 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 6 | ženy: | 6 | celkem: | 12 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 32 | ženy: | 34 | celkem: | 66 |