MoP v roce 2016 - muži - krátký bazén

Vydáno dne 25. 02. 2017 (počet přístupů 154)


V přehledu je provedeno i porovnání s nejlepším výkonem plavce v krátkém bazénu v předchozím roce. Ten je uveden ve sloupci "best'15". Tilda (~) před časovým údajem označuje výkony zaplavané na prvním úseku štafety nebo mezičasy. Body jsou dopočteny dle "FINA Point Scoring 2014". Pod tabulkou je i seznam vyhodnocených závodů.

jménoročníkčasbodyzávodrozdílbest'15
volný způsob 50 m
CHELBERG Robert9900:23,74625ZMČR+d-1%00:23,46
ŠORM Ondřej9700:24,73553ZMČR+d* 1%00:25,15
RENC Jakub9900:25,34514AXISCup0%00:25,10
PŘIBYL Michal99~00:25,89482VCTrutnova-5%00:24,45
KOŽEVNIKOV Danil9900:26,19466PlzSprinty* 0%00:26,25
RUDNĚV Ilja0100:26,3460KPDr-Pha-1%00:25,82
TICHÝ Antonín9400:26,3460LOP_MoP- - -
MACHÁČEK Samuel0200:26,6444pKPŽ_st_Ph* 4%00:27,9
SMRČEK Ondřej0200:26,7439pKPŽ_st_Ph* 4%00:27,82
BARTOŠ Matěj8800:27,1420LOP_MoP- - -
RENC Matěj0200:27,2416pKPŽ_st_Ph* 2%00:27,9
NOVOTNÝ Matyáš0100:27,41406PlzSprinty* 4%00:28,6
SEEMAN Tomáš69~00:27,8389LOP_MoP-1%00:27,35
ŽÁK Jakub0100:28,07378Neratovice* 0%00:28,1
ACHEDŽAK Anton0200:28,5361pKPŽ_st_Ph* 10%00:31,7
ŠPAŇÁR Ondřej0400:28,9347pKPŽ_st_Ph* 4%00:30,3
GERASIMOV David0100:29,2336KPDr-Pha0%00:29,1
HRDLIČKA Matěj0400:30,0310pKPŽ_st_Ph* 6%00:32,2
GERASIMOV Mark0200:30,4298pKPŽ_st_Ph* 7%00:33,0
ŽÁK Matyáš0300:31,3273LOP_MoP* 9%00:34,4
VAVŘINA Matěj0500:32,4246pKPŽ_ml_Ph* 10%00:36,4
IVANOV Alexey0400:32,5244OSPjMoP- - -
NOVOTNÝ Šimon0500:32,7239LOP_MoP* 5%00:34,5
BITTNER Jiří0500:33,01233ZP10_11_Č* 13%00:38,1
PETRAS Václav0400:33,4225pKPŽ_st_Ph- - -
CHUCHVALEC Vít0400:33,6221pKPŽ_st_Ph* 21%00:42,7
HROUDA Lukáš0500:33,8217LOP_MoP* 8%00:37,1
SZABÓ David0300:34,1211LOP_MoP* 3%00:35,2
RYBA Ondřej0500:34,20209VCTrutnova* 3%00:35,4
KULAEV Arsenii0400:34,4206pKPŽ_st_Ph* 14%00:40,2
NADEEV Ivan0500:34,5204pKPŽ_ml_Ph* 3%00:35,6
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:36,1178pKPŽ_ml_Ph* 2%00:37,1
DROZD Tobiáš0600:36,8168LOP_MoP- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0700:38,1151jKPŽml_Pha* 7%00:41,4
DUBEC Matyáš0700:38,2150OSPpMoP* 12%00:43,5
SALAME Mark0500:38,6145pKPŽ_ml_Ph* 9%00:42,5
STŘEŠINKA Jakub0500:39,1140pKPŽ_ml_Ph* 15%00:46,2
HANUŠ Zbyněk0400:39,9132pKPŽ_st_Ph* 23%00:52,2
JEČNÝ Ivar0600:40,8123LOP_MoP* 7%00:44,2
KOTEN Oliver0700:40,8123LOP_MoP* 2%00:41,9
MENDLÍK Štěpán0500:41,0121pKPŽ_ml_Ph* 15%00:48,7
RASZKA Vítězslav0500:41,8115OSPpMoP* 11%00:47,4
CHUCHVALEC Aleš0700:41,9114OSPpMoP- - -
RAJDL Kryštof0400:42,0113pKPŽ_st_Ph- - -
PROCHÁZKA Matěj0700:42,4110OSPpMoP* 7%00:45,6
MACHÁČEK Oliver0700:42,8107MVCKladno* 26%00:57,9
HRDLIČKA Štěpán0800:43,0105OSPpMoP- - -
MIKULA Šimon0700:44,297OSPpMoP- - -
MERKNER Matěj0600:44,496pKPŽ_ml_Ph* 9%00:48,9
MAIERL Florian0600:44,595pKPŽ_ml_Ph* 8%00:48,6
VYDLÁK Miroslav0500:44,893pKPŽ_ml_Ph* 11%00:50,7
BABCZYNSKI Dan0700:46,583OSPpMoP* 26%01:03,0
JEČNÝ Adam0900:50,665MVCKladno- - -
SLABÝ Ondřej0600:50,764LOP_MoP* 9%00:55,8
TSVETKOV Alexandr0600:50,963jKPŽml_Pha- - -
BARTEK Matyáš0700:53,555OSPjMoP* 14%01:02,7
MIKULA Andrej0900:53,555MVCKladno- - -
ŽLUVA Martin0701:06,728OSPmMoP- - -
ŠTURM Jan0701:08,126CmPribrami- - -
JANDA Matyáš0701:11,423MCChodska-1%01:10,6
nalezeno celkem 235 výkonů zaplavaných v 27 závodech
volný způsob 100 m
CHELBERG Robert9900:51,90649ZMČR+d* 1%00:52,61
FIEDLER Ondřej8700:54,1573KPDr-Pha0%00:53,8
PŘIBYL Michal9900:55,14541VCTrutnova0%00:55,10
RENC Jakub9900:55,56529VCChomutov* 1%00:56,35
MACHÁČEK Samuel0200:56,98491ZMČR14* 8%01:02,3
ŠORM Ondřej9700:57,14486VCChomutov-2%00:55,91
SMRČEK Ondřej0200:58,6451pKPŽ_st_Ph* 3%01:00,7
SEEMAN Michael9700:59,3435LOP_MoP- - -
RENC Matěj0200:59,67427Velikonoce* 1%01:00,78
KOŽEVNIKOV Danil9900:59,85423VCPrahy* 0%01:00,14
NOVOTNÝ Matyáš0101:00,06419VCPrahy* 2%01:01,38
ŠPAŇÁR Ondřej0401:01,36393ZMČR12* 9%01:08,1
ACHEDŽAK Anton0201:02,5372pKPŽ_st_Ph* 12%01:11,7
GERASIMOV David0101:04,1345KPDr-Pha* 2%01:05,63
HRDLIČKA Matěj0401:05,09329ZMČR12* 9%01:12,0
ŽÁK Matyáš0301:05,9317pKPŽ_st_Ph* 16%01:19,2
GERASIMOV Mark0201:09,1275pKPŽ_st_Ph* 9%01:16,73
IVANOV Alexey0401:10,3261OSPpMoP* 5%01:14,4
NOVOTNÝ Robert0401:10,4260OSPjMoP* 5%01:14,2
NOVOTNÝ Šimon0501:11,7246OSPjMoP* 6%01:16,72
VAVŘINA Matěj0501:13,32230ZP10_11_Č* 12%01:23,4
SZABÓ David0301:14,6219LOP_MoP* 4%01:18,1
RYBA Ondřej0501:14,89216ZP10_11_Č* 8%01:22,0
NADEEV Ivan0501:14,9216OSPpMoP* 11%01:24,44
HROUDA Lukáš0501:15,00215LP11_Č* 14%01:27,29
CHUCHVALEC Vít0401:17,5195pKPŽ_st_Ph* 29%01:50,0
PETRAS Václav0401:18,0191pKPŽ_st_Ph- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:18,85185PCMoP* 6%01:24,0
BITTNER Jiří0501:20,4175pKPŽ_ml_Ph* 3%01:23,20
KULAEV Arsenii0401:22,2163OSPmMoP* 9%01:30,6
ŠINDELÁŘ Dominik0701:24,44151PCMoP* 11%01:35,0
DROZD Tobiáš0601:25,5145LP10_Č* 15%01:40,8
DUBEC Matyáš0701:28,64130PCMoP* 11%01:39,7
STŘEŠINKA Jakub0501:29,7126OSPpMoP* 14%01:45,3
CHUCHVALEC Aleš0701:29,7126MVCKladno- - -
JEČNÝ Ivar0601:31,5118OSPpMoP* 7%01:38,6
HANUŠ Zbyněk0401:32,2116pKPŽ_st_Ph* 20%01:56,0
SALAME Mark0501:32,5115jKPŽml_Pha* 14%01:48,2
KOTEN Oliver0701:33,9110CmPribrami* 3%01:37,8
VYDLÁK Miroslav0501:37,299pKPŽ_ml_Ph* 15%01:55,0
RASZKA Vítězslav0501:40,689pKPŽ_ml_Ph* 8%01:50,1
MENDLÍK Štěpán0501:40,889OSPjMoP* 13%01:56,0
MAIERL Florian0601:40,988jKPŽml_Pha- - -
PROCHÁZKA Matěj0701:40,988MVCKladno- - -
MERKNER Matěj0601:41,687pKPŽ_ml_Ph- - -
BABCZYNSKI Dan0701:45,677MVCKladno- - -
HRDLIČKA Štěpán0801:47,573MVCKladno- - -
RAJDL Kryštof0401:49,669pKPŽ_st_Ph- - -
MIKULA Šimon0701:50,467MVCKladno- - -
NGUYEN Duy Long0602:03,348jKPŽml_Pha- - -
SLABÝ Ondřej0602:07,444jKPŽml_Pha* 9%02:20,6
BARTEK Matyáš0702:17,835LOP_MoP- - -
ŠTURM Jan0702:22,232OSPmMoP- - -
JANDA Matyáš0702:32,326LOP_MoP- - -
ŽLUVA Martin0702:37,423LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 224 výkonů zaplavaných v 31 závodech
volný způsob 200 m
PŘIBYL Michal9901:58,11596VCTrutnova0%01:57,06
FIEDLER Ondřej8701:59,2579KPDr-Pha0%01:58,3
RENC Jakub9902:00,43562VCChomutov* 0%02:00,48
RENC Matěj0202:07,12478Velikonoce* 2%02:10,6
MACHÁČEK Samuel0202:07,90469VCChomutov- - -
NOVOTNÝ Matyáš0102:08,77460VCChomutov* 3%02:12,96
ŠPAŇÁR Ondřej0402:11,85428ZMČR12* 12%02:30,1
ŠORM Ondřej9702:14,27405VCChomutov- - -
SMRČEK Ondřej0202:14,3405jKPŽst_Pha* 2%02:18,4
HRDLIČKA Matěj0402:20,83351ZMČR12* 13%02:42,0
ACHEDŽAK Anton0202:21,72345PCMoP* 7%02:33,3
ŽÁK Matyáš0302:25,21320PlzSprinty- - -
IVANOV Alexey0402:31,89280VCChomutov- - -
NOVOTNÝ Robert0402:34,3267pKPŽ_st_Ph* 10%02:52,00
VAVŘINA Matěj0502:37,04253ZP10_11_Č* 15%03:06,84
NOVOTNÝ Šimon0502:37,93249VCChomutov* 0%02:39,23
GERASIMOV Mark0202:42,0231jKPŽst_Pha* 6%02:53,3
PETRAS Václav0402:44,1222pKPŽ_st_Ph- - -
CHUCHVALEC Vít0402:48,1207pKPŽ_st_Ph- - -
HROUDA Lukáš0502:50,4198OSPpMoP* 1%02:53,3
NADEEV Ivan0502:51,79194VCChomutov* 4%02:59,0
ZVOLSKÝ Vojtěch0502:56,36179VCChomutov* 6%03:08,08
KULAEV Arsenii0403:00,9166pKPŽ_st_Ph- - -
JEČNÝ Ivar0603:20,1122OSPpMoP- - -
STŘEŠINKA Jakub0503:20,4122pKPŽ_ml_Ph- - -
SALAME Mark0503:24,9114pKPŽ_ml_Ph- - -
DROZD Tobiáš0603:26,8111OSPjMoPdt- - -
HANUŠ Zbyněk0403:27,6110pKPŽ_st_Ph- - -
KOTEN Oliver0703:30,9105OSPjMoPdt- - -
MENDLÍK Štěpán0503:33,2101pKPŽ_ml_Ph- - -
VYDLÁK Miroslav0503:37,396pKPŽ_ml_Ph- - -
RASZKA Vítězslav0503:44,986pKPŽ_ml_Ph- - -
nalezeno celkem 86 výkonů zaplavaných v 19 závodech
volný způsob 400 m
RENC Jakub9904:20,82539VCPrahy* 3%04:31,0
PŘIBYL Michal9904:22,23530AXISCup-3%04:13,16
RENC Matěj0204:24,50517ZMČR14* 4%04:37,00
MACHÁČEK Samuel0204:32,0475jKPŽst_Pha* 7%04:54,9
NOVOTNÝ Matyáš0104:32,37473VCPrahy* 0%04:34,3
ŠPAŇÁR Ondřej0404:40,12435ZMČR12* 10%05:12,3
ACHEDŽAK Anton0204:58,6359pKPŽ_st_Ph* 10%05:32,8
HRDLIČKA Matěj0405:01,21350ZMČR12* 11%05:39,6
CÉ Štěpán0005:15,5304OSPjMoPdt- - -
NOVOTNÝ Robert0405:29,5267jKPŽst_Pha* 10%06:06,7
SZABÓ David0305:33,3258jKPŽst_Pha- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0505:50,1223pKPŽ_ml_Ph* 15%06:54,4
HROUDA Lukáš0505:54,6214jKPŽml_Pha* 3%06:08,6
RYBA Ondřej0505:55,3213OSPjMoPdt* 5%06:16,0
PETRAS Václav0405:56,4211pKPŽ_st_Ph- - -
VAVŘINA Matěj0505:57,6209OSPjMoPdt- - -
GERASIMOV Mark0206:08,9190jKPŽst_Pha* 6%06:35,3
NADEEV Ivan0506:09,5190jKPŽml_Pha* 2%06:20,2
BITTNER Jiří0506:35,9154jKPŽml_Pha- - -
JEČNÝ Ivar0608:03,085jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 37 výkonů zaplavaných v 14 závodech
volný způsob 800 m
ŠPAŇÁR Ondřej0409:56,32411MRSVK* 18%12:11,1
NOVOTNÝ Šimon0511:21,05276ZP10_11_Č* 12%13:00,2
HRDLIČKA Matěj0411:34,1261OSPjMoPdt- - -
SZABÓ David0311:47,4246OSPjMoPdt- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0512:24,6211pKPŽ_ml_Ph- - -
NOVOTNÝ Robert0412:26,7209OSPjMoPdt- - -
HROUDA Lukáš0512:51,9190OSPjMoPdt- - -
BITTNER Jiří0513:46,3155jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 15 výkonů zaplavaných v 6 závodech
volný způsob 1500 m
STRAKA Martin0017:16,84551ZMČR+d- - -
PŘIBYL Michal9917:34,7524KPDr-Pha* 0%17:42,1
NOVOTNÝ Matyáš0118:08,5476OSPjMoPdt0%17:58,5
RENC Matěj0218:21,5460OSPjMoPdt-1%18:07,46
RUDNĚV Ilja0118:28,9451KPDr-Pha- - -
MACHÁČEK Samuel0218:56,7418OSPjMoPdt* 2%19:23,6
ŠPAŇÁR Ondřej0419:00,81414ZMČR12- - -
IVANOV Alexey0420:07,28349ZMČR12* 10%22:22,7
SMRČEK Ondřej0220:21,1337OSPjMoPdt* 0%20:31,9
GERASIMOV David0121:42,4278OSPjMoPdt* 4%22:49,2
ACHEDŽAK Anton0222:40,8244OSPjMoPdt0%22:40,3
GERASIMOV Mark0223:32,0218OSPjMoPdt* 10%26:08,9
nalezeno celkem 17 výkonů zaplavaných v 6 závodech
motýlek 50 m
CHELBERG Robert9900:26,38564ZMČR+d* 2%00:27,11
RENC Jakub9900:26,76541ZMČR+d-1%00:26,34
KOŽEVNIKOV Danil9900:28,37454PlzSprinty0%00:28,29
TICHÝ Antonín9400:29,1420LOP_MoP- - -
ŠORM Ondřej9700:29,14419AXISCup-1%00:28,61
SEEMAN Michael9700:29,2416LOP_MoP- - -
RENC Matěj0200:29,45406PlzSprinty* 8%00:32,26
SMRČEK Ondřej0200:29,5404LOP_MoP* 5%00:31,23
PŘIBYL Michal9900:30,0384LOP_MoP-1%00:29,5
ŽÁK Jakub0100:30,21376Neratovice* 3%00:31,22
ŠPAŇÁR Ondřej0400:31,50331KP_SVK_Bra* 5%00:33,4
NOVOTNÝ Matyáš0100:31,68326Neratovice* 4%00:33,0
MACHÁČEK Samuel0200:32,55300Neratovice* 7%00:35,1
ŽÁK Matyáš0300:32,60299PlzSprinty* 8%00:35,7
NOVOTNÝ Šimon0500:37,1203LOP_MoP* 5%00:39,30
HRDLIČKA Matěj0400:37,7193OSPpMoP* 7%00:40,8
NOVOTNÝ Robert0400:38,0189LOP_MoP* 8%00:41,5
IVANOV Alexey0400:38,6180LOP_MoP* 5%00:40,9
NADEEV Ivan0500:41,7143LOP_MoP* 12%00:47,7
BITTNER Jiří0500:41,77142ZP10_11_Č* 9%00:46,4
RYBA Ondřej0500:41,90141LP11_Č* 4%00:43,7
HROUDA Lukáš0500:44,6117LOP_MoP* 12%00:50,9
VAVŘINA Matěj0500:45,49110Neratovice* 1%00:46,4
DUBEC Matyáš0700:47,497LOP_MoP- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:49,983pKPŽ_ml_Ph0%00:49,8
CHUCHVALEC Vít0400:51,377LOP_MoP- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0700:51,576LOP_MoP* 10%00:57,8
KOTEN Oliver0700:53,169OSPpMoP- - -
STŘEŠINKA Jakub0500:54,165LOP_MoP- - -
HANUŠ Zbyněk0400:54,564LOP_MoP- - -
RASZKA Vítězslav0500:56,059LOP_MoP- - -
DROZD Tobiáš0600:56,657LOP_MoP- - -
VYDLÁK Miroslav0501:00,148LOP_MoP- - -
nalezeno celkem 74 výkonů zaplavaných v 13 závodech
motýlek 100 m
RENC Jakub9900:57,47600ZMČR+d* 0%00:57,51
CHELBERG Robert9901:00,16523ZMČR+d* 5%01:03,62
SMRČEK Ondřej0201:03,47446ZMČR14* 4%01:06,43
KOŽEVNIKOV Danil9901:04,87417VCPrahy-3%01:02,85
ŠORM Ondřej9701:05,58404PlzSprinty- - -
NOVOTNÝ Matyáš0101:05,79400VCChomutov- - -
RENC Matěj0201:08,0362pKPŽ_st_Ph* 4%01:11,37
ŠPAŇÁR Ondřej0401:10,29328MRSVK* 8%01:16,5
ŽÁK Matyáš0301:11,5312pKPŽ_st_Ph* 10%01:20,03
MACHÁČEK Samuel0201:12,5299LOP_MoP* 98%99:99,9
GERASIMOV David0101:15,5265KPDr-Pha* 0%01:16,19
ACHEDŽAK Anton0201:19,9223pKPŽ_st_Ph* 9%01:28,1
NOVOTNÝ Šimon0501:23,0199jKPŽml_Pha* 4%01:27,1
HRDLIČKA Matěj0401:23,0199pKPŽ_st_Ph- - -
NOVOTNÝ Robert0401:28,2166pKPŽ_st_Ph- - -
IVANOV Alexey0401:31,8147MCChodska- - -
RYBA Ondřej0501:39,2117OSPpMoP* 6%01:46,1
BITTNER Jiří0501:39,32116ZP10_11_Č- - -
HROUDA Lukáš0501:43,9102LOP_MoP- - -
PETRAS Václav0401:44,3100OSPpMoP- - -
VAVŘINA Matěj0501:47,0293Velikonoce- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:55,2374Velikonoce- - -
nalezeno celkem 73 výkonů zaplavaných v 25 závodech
motýlek 200 m
RENC Jakub9902:12,75547ZMČR+d-2%02:09,58
SMRČEK Ondřej0202:27,5399pKPŽ_st_Ph* 3%02:33,02
ŽÁK Matyáš0302:43,4293pKPŽ_st_Ph* 13%03:08,08
ŠPAŇÁR Ondřej0402:55,90235PMTrencin* 12%03:21,44
NOVOTNÝ Šimon0503:19,68161Velikonoce- - -
nalezeno celkem 18 výkonů zaplavaných v 11 závodech
polohový závod 100 m
PŘIBYL Michal9900:58,46653ZMČR+d* 0%00:58,70
RENC Jakub9900:59,41622ZMČR+d* 8%01:05,06
NOVOTNÝ Matyáš0101:03,77503PlzSprinty* 1%01:04,75
ŠORM Ondřej9701:04,32490PlzSprinty- - -
CHELBERG Robert9901:04,40488PlzSprinty* 1%01:05,57
MACHÁČEK Samuel0201:04,99475PCMoP* 3%01:07,44
SMRČEK Ondřej0201:07,30428ZMČR14* 2%01:09,35
RENC Matěj0201:11,51357Velikonoce* 3%01:13,96
ACHEDŽAK Anton0201:13,1334pKPŽ_st_Ph* 9%01:20,5
ŽÁK Matyáš0301:13,1334pKPŽ_st_Ph* 9%01:20,5
ŠPAŇÁR Ondřej0401:13,88323MRSVK* 15%01:27,38
GERASIMOV Mark0201:16,6290pKPŽ_st_Ph* 6%01:22,3
IVANOV Alexey0401:17,2283pKPŽ_st_Ph* 8%01:24,24
HRDLIČKA Matěj0401:17,5280OSPpMoP* 9%01:25,3
SZABÓ David0301:19,5260pKPŽ_st_Ph* 8%01:27,0
NOVOTNÝ Robert0401:20,2253OSPpMoP* 9%01:29,1
NOVOTNÝ Šimon0501:22,7231pKPŽ_ml_Ph* 0%01:22,8
VAVŘINA Matěj0501:24,6215OSPpMoP* 8%01:32,5
RYBA Ondřej0501:24,9213pKPŽ_ml_Ph* 1%01:26,6
NADEEV Ivan0501:26,7200OSPpMoP* 11%01:37,42
PETRAS Václav0401:29,5182OSPpMoP- - -
CHUCHVALEC Vít0401:30,4177OSPpMoP- - -
BITTNER Jiří0501:31,6170OSPpMoP* 8%01:39,90
HROUDA Lukáš0501:33,0162pKPŽ_ml_Ph* 6%01:39,03
KULAEV Arsenii0401:33,4160pKPŽ_st_Ph- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:34,5155pKPŽ_ml_Ph* 3%01:37,6
DROZD Tobiáš0601:37,6140OSPpMoP* 12%01:51,6
ŠINDELÁŘ Dominik0701:38,0139CmPribrami* 9%01:48,0
KOTEN Oliver0701:38,7136OSPpMoP* 7%01:46,7
STŘEŠINKA Jakub0501:40,1130OSPpMoP- - -
JEČNÝ Ivar0601:41,53125PCMoP* 6%01:48,9
MENDLÍK Štěpán0501:44,1116pKPŽ_ml_Ph- - -
HANUŠ Zbyněk0401:46,8107pKPŽ_st_Ph- - -
CHUCHVALEC Aleš0701:46,9107MVCKladno- - -
SALAME Mark0501:50,696jKPŽml_Pha- - -
DUBEC Matyáš0701:50,996MCRak0%01:50,9
MACHÁČEK Oliver0701:54,288MVCKladno- - -
PROCHÁZKA Matěj0701:55,784MVCKladno- - -
VYDLÁK Miroslav0501:56,582jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 110 výkonů zaplavaných v 22 závodech
polohový závod 200 m
PŘIBYL Michal9902:07,17641ZMČR+d* 0%02:07,37
FIEDLER Ondřej8702:11,3582KPDr-Pha-1%02:09,2
RENC Jakub9902:12,90561PlzSprinty- - -
NOVOTNÝ Matyáš0102:19,92481PlzSprinty* 1%02:21,46
MACHÁČEK Samuel0202:20,7473pKPŽ_st_Ph* 5%02:28,85
CHELBERG Robert9902:21,89461PlzSprinty* 4%02:29,3
SMRČEK Ondřej0202:26,67418ZMČR14* 2%02:30,81
RENC Matěj0202:26,8416pKPŽ_st_Ph* 6%02:36,41
ŠORM Ondřej9702:30,49387VCChomutov-5%02:22,3
ŽÁK Matyáš0302:33,0368pKPŽ_st_Ph* 8%02:47,17
ACHEDŽAK Anton0202:39,6324pKPŽ_st_Ph* 10%02:58,0
HRDLIČKA Matěj0402:45,4291pKPŽ_st_Ph* 10%03:04,1
IVANOV Alexey0402:45,53291ZMČR12- - -
GERASIMOV Mark0202:46,7284pKPŽ_st_Ph* 8%03:01,9
SZABÓ David0302:49,2272pKPŽ_st_Ph* 7%03:03,5
NOVOTNÝ Šimon0502:50,23267ZP10_11_Č* 1%02:53,1
RYBA Ondřej0503:00,7223pKPŽ_ml_Ph* 2%03:05,7
NADEEV Ivan0503:07,85199ZP10_11_Č- - -
VAVŘINA Matěj0503:10,21191Velikonoce- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0503:25,21152VCChomutov* 4%03:35,02
nalezeno celkem 63 výkonů zaplavaných v 17 závodech
polohový závod 400 m
PŘIBYL Michal9904:43,99570VCPrahy* 1%04:47,99
RENC Jakub9904:50,66532VCPrahy- - -
RENC Matěj0205:05,18460ZMČR14- - -
SMRČEK Ondřej0205:09,0443pKPŽ_st_Ph- - -
NOVOTNÝ Matyáš0105:10,4437KPDr-Pha-2%05:04,03
IVANOV Alexey0405:55,4291pKPŽ_st_Ph- - -
SZABÓ David0306:01,9276pKPŽ_st_Ph* 5%06:21,02
nalezeno celkem 16 výkonů zaplavaných v 7 závodech
prsa 50 m
ŠORM Ondřej9700:29,19647ZMČR+d* 0%00:29,36
PŘIBYL Michal9900:29,61620ZMČR+d-1%00:29,18
NOVOTNÝ Matyáš0100:31,45518ZMČR+d* 6%00:33,70
TICHÝ Antonín9400:33,5428LOP_MoP- - -
RENC Jakub9900:35,17370Neratovice* 0%00:35,47
MACHÁČEK Samuel0200:35,6357LOP_MoP* 3%00:37,0
SMRČEK Ondřej0200:37,95295Neratovice* 7%00:41,06
HRDLIČKA Matěj0400:38,0293LOP_MoP* 15%00:45,1
ŽÁK Jakub0100:38,24288Neratovice* 8%00:42,0
ŽÁK Matyáš0300:38,7278LOP_MoP* 5%00:40,8
RENC Matěj0200:39,6259LOP_MoP* 11%00:44,7
IVANOV Alexey0400:39,8255OSPjMoP* 2%00:40,9
SZABÓ David0300:43,1201LOP_MoP* 2%00:44,2
HROUDA Lukáš0500:43,5196OSPpMoP- - -
VAVŘINA Matěj0500:43,80192VCTrutnova* 2%00:45,1
RYBA Ondřej0500:44,7180OSPjMoP* 0%00:44,9
ŠPAŇÁR Ondřej0400:44,93177Neratovice0%00:44,9
NADEEV Ivan0500:46,31162VCTrutnova* 4%00:48,6
CHUCHVALEC Vít0400:46,4161OSPjMoP* 11%00:52,7
NOVOTNÝ Šimon0500:47,53150Neratovice* 3%00:49,4
NOVOTNÝ Robert0400:47,97146Neratovice* 1%00:48,8
DROZD Tobiáš0600:48,4142pKPŽ_ml_Ph* 14%00:56,4
BITTNER Jiří0500:48,7139Kalich* 4%00:51,2
KULAEV Arsenii0400:49,8130OSPjMoP* 11%00:56,3
ŠINDELÁŘ Dominik0700:50,77123Neratovice* 4%00:53,0
RASZKA Vítězslav0500:51,2120LOP_MoP* 14%00:59,7
JEČNÝ Ivar0600:52,3113OSPjMoP* 5%00:55,5
MACHÁČEK Oliver0700:52,3113MVCKladno* 24%01:09,2
BABCZYNSKI Dan0700:54,599OSPpMoP* 15%01:04,2
HRDLIČKA Štěpán0800:54,699OSPpMoP- - -
KOTEN Oliver0700:54,798LOP_MoP* 6%00:58,3
MAIERL Florian0600:55,594pKPŽ_ml_Ph- - -
KURCZINA Adam0700:55,793OSPpMoP- - -
MIKULA Šimon0700:55,793OSPpMoP- - -
STŘEŠINKA Jakub0500:55,893OSPjMoP0%00:55,7
MENDLÍK Štěpán0500:56,092OSPpMoP* 6%01:00,0
HANUŠ Zbyněk0400:56,589LOP_MoP* 6%01:00,4
DUBEC Matyáš0700:57,784OSPpMoP* 7%01:02,7
RAJDL Kryštof0400:58,381OSPpMoP- - -
CHUCHVALEC Aleš0700:58,879OSPpMoP- - -
NGUYEN Duy Long0600:59,377jKPŽml_Pha- - -
VYDLÁK Miroslav0501:00,573OSPjMoP* 9%01:07,1
SLABÝ Ondřej0601:00,971LOP_MoP* 7%01:05,7
SALAME Mark0501:02,566OSPjMoP-1%01:01,3
BARTEK Matyáš0701:02,865OSPmMoP- - -
PROCHÁZKA Matěj0701:02,965jKPŽml_Pha* 9%01:09,5
MERKNER Matěj0601:03,463OSPpMoP- - -
ŠTURM Jan0701:05,458CmPribrami- - -
ŽLUVA Martin0701:07,253OSPmMoP- - -
TSVETKOV Alexandr0601:08,351jKPŽml_Pha- - -
JANDA Matyáš0701:10,845jKPŽml_Pha- - -
MIKULA Andrej0901:12,143MVCKladno- - -
nalezeno celkem 141 výkonů zaplavaných v 18 závodech
prsa 100 m
ŠORM Ondřej9701:04,20650ZMČR+d0%01:03,96
PŘIBYL Michal9901:05,12623PlzSprinty-2%01:03,29
NOVOTNÝ Matyáš0101:07,66555ZMČR+d* 3%01:09,86
RUDNĚV Ilja0101:11,3474KPDr-Pha-1%01:10,17
MACHÁČEK Samuel0201:13,2438pKPŽ_st_Ph* 4%01:16,51
RENC Jakub9901:14,1423LOP_MoP* 0%01:14,6
ŽÁK Matyáš0301:19,0349pKPŽ_st_Ph* 10%01:28,29
GERASIMOV Mark0201:19,6341pKPŽ_st_Ph* 7%01:26,4
SMRČEK Ondřej0201:21,12322VCChomutov* 3%01:24,24
IVANOV Alexey0401:21,2321pKPŽ_st_Ph* 8%01:28,79
SZABÓ David0301:26,6265pKPŽ_st_Ph* 7%01:33,39
ACHEDŽAK Anton0201:27,3258jKPŽst_Pha- - -
HRDLIČKA Matěj0401:28,1251LOP_MoP- - -
RENC Matěj0201:31,6224LOP_MoP* 1%01:32,6
RYBA Ondřej0501:33,5210pKPŽ_ml_Ph* 1%01:35,4
VAVŘINA Matěj0501:33,59210PCMoP* 6%01:40,3
ŠPAŇÁR Ondřej0401:35,38198Neratovice* 5%01:41,0
HROUDA Lukáš0501:35,97195ZP10_11_Č* 6%01:43,0
NOVOTNÝ Šimon0501:36,3193OSPmMoP* 14%01:52,6
NADEEV Ivan0501:36,33192ZP10_11_Č* 5%01:42,14
BITTNER Jiří0501:37,38186ZP10_11_Č* 16%01:56,40
CHUCHVALEC Vít0401:37,47186PCMoP* 17%01:58,7
ŠINDELÁŘ Dominik0701:43,44155PCMoP* 11%01:56,9
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:43,5155pKPŽ_ml_Ph* 13%01:59,6
NOVOTNÝ Robert0401:45,1148MCChodska- - -
DROZD Tobiáš0601:48,46135ZP10_11_Č* 11%02:02,93
JEČNÝ Ivar0601:49,41131PCMoP* 12%02:04,6
HANUŠ Zbyněk0401:52,7120pKPŽ_st_Ph* 24%02:29,1
MACHÁČEK Oliver0701:54,3115MVCKladno- - -
STŘEŠINKA Jakub0501:56,1110pKPŽ_ml_Ph- - -
KULAEV Arsenii0401:56,2110OSPmMoP- - -
RASZKA Vítězslav0501:56,4109OSPmMoP* 10%02:10,63
MIKULA Šimon0701:57,7105MVCKladno- - -
KOTEN Oliver0701:58,59103PCMoP- - -
BABCZYNSKI Dan0701:59,5101MVCKladno- - -
DUBEC Matyáš0701:59,99100PCMoP- - -
HRDLIČKA Štěpán0802:01,596MVCKladno- - -
MENDLÍK Štěpán0502:02,494pKPŽ_ml_Ph- - -
MAIERL Florian0602:02,8093PCMoP- - -
RAJDL Kryštof0402:07,783pKPŽ_st_Ph- - -
SLABÝ Ondřej0602:08,481MCRak- - -
CHUCHVALEC Aleš0702:08,481MVCKladno- - -
MERKNER Matěj0602:09,779pKPŽ_ml_Ph- - -
VYDLÁK Miroslav0502:12,274pKPŽ_ml_Ph- - -
SALAME Mark0502:14,371jKPŽml_Pha- - -
PROCHÁZKA Matěj0702:15,170MVCKladno- - -
ŽLUVA Martin0702:19,164LOP_MoP- - -
BARTEK Matyáš0702:20,163OSPmMoP- - -
ŠTURM Jan0702:27,054OSPmMoP- - -
JANDA Matyáš0702:28,752LOP_MoP- - -
TSVETKOV Alexandr0602:38,943jKPŽml_Pha- - -
nalezeno celkem 205 výkonů zaplavaných v 30 závodech
prsa 200 m
PŘIBYL Michal9902:20,76630VCPrahy-2%02:17,71
NOVOTNÝ Matyáš0102:25,99565ZMČR+d* 2%02:30,39
ŠORM Ondřej9702:27,28550ZMČR+d-3%02:22,26
MACHÁČEK Samuel0202:43,42403VCChomutov* 2%02:47,36
RUDNĚV Ilja0102:43,7401KPDr-Pha-4%02:36,9
ŽÁK Matyáš0302:49,6360pKPŽ_st_Ph* 7%03:04,00
GERASIMOV Mark0202:51,37349ZMČR14* 8%03:07,9
IVANOV Alexey0402:55,36326ZMČR12* 3%03:02,3
SZABÓ David0303:02,3290pKPŽ_st_Ph* 5%03:12,81
HRDLIČKA Matěj0403:04,37280ZMČR12* 7%03:19,8
RYBA Ondřej0503:15,89234ZP10_11_Č- - -
VAVŘINA Matěj0503:20,6218pKPŽ_ml_Ph- - -
NADEEV Ivan0503:27,3197pKPŽ_ml_Ph- - -
HROUDA Lukáš0503:42,58159Velikonoce- - -
ZVOLSKÝ Vojtěch0503:44,77155VCChomutov- - -
JEČNÝ Ivar0603:53,92137PCMoP- - -
nalezeno celkem 56 výkonů zaplavaných v 17 závodech
znak 50 m
CHELBERG Robert9900:28,02525ZMČR+d* 3%00:28,90
RENC Jakub9900:28,41504ZMČR+d* 0%00:28,54
PŘIBYL Michal9900:28,46501ZMČR+d0%00:28,44
RENC Matěj0200:30,26417PlzSprinty* 4%00:31,77
MACHÁČEK Samuel0200:30,48408PlzSprinty* 7%00:32,8
KOŽEVNIKOV Danil9900:30,72399PlzSprinty* 2%00:31,37
SMRČEK Ondřej0200:31,27378Neratovice* 10%00:34,95
NOVOTNÝ Matyáš0100:32,65332Neratovice* 5%00:34,7
SEEMAN Tomáš69~00:33,0322LOP_MoP-4%00:31,53
ŠPAŇÁR Ondřej0400:35,69254KP_SVK_Bra* 11%00:40,5
ŽÁK Matyáš0300:35,72254PlzSprinty* 7%00:38,7
NOVOTNÝ Robert0400:37,6217LOP_MoP* 7%00:40,5
NOVOTNÝ Šimon0500:37,8214LOP_MoP* 0%00:37,9
IVANOV Alexey0400:38,6201OSPpMoP* 3%00:40,1
SZABÓ David03~00:40,1179LOP_MoP* 5%00:42,6
RYBA Ondřej05~00:40,61173ZP10_11_Č* 1%00:41,2
VAVŘINA Matěj0500:41,8158OSPjMoP* 12%00:47,6
HRDLIČKA Matěj0400:42,3153Kalich-3%00:41,0
HROUDA Lukáš0500:44,0136LOP_MoP* 7%00:47,4
KOTEN Oliver0700:44,8129jKPŽml_Pha* 4%00:47,1
NADEEV Ivan0500:44,80129Neratovice* 2%00:46,0
DROZD Tobiáš0600:45,69121ZP10_11_Č* 10%00:51,2
KULAEV Arsenii0400:46,0119OSPjMoP* 11%00:52,1
CHUCHVALEC Vít0400:46,1118LOP_MoP* 16%00:55,5
ŠINDELÁŘ Dominik0700:46,3116OSPmMoP* 11%00:52,3
DUBEC Matyáš0700:46,4116OSPpMoP* 12%00:52,9
ZVOLSKÝ Vojtěch0500:47,0111OSPjMoP* 0%00:47,3
JEČNÝ Ivar0600:48,5101CmPribrami* 11%00:54,7
STŘEŠINKA Jakub0500:51,087LOP_MoP* 9%00:56,3
VYDLÁK Miroslav05~00:51,187jKPŽml_Pha* 13%00:59,1
MAIERL Florian06~00:51,485jKPŽml_Pha- - -
RASZKA Vítězslav0500:51,883LOP_MoP* 14%01:00,5
SALAME Mark0500:52,182OSPmMoP* 5%00:55,0
HANUŠ Zbyněk0400:52,879LOP_MoP* 13%01:00,9
MENDLÍK Štěpán0500:52,978OSPpMoP* 13%01:01,1
CHUCHVALEC Aleš0700:52,978MVCKladno- - -
NGUYEN Duy Long0600:53,078jKPŽml_Pha- - -
MERKNER Matěj0600:53,575OSPmMoP- - -
TSVETKOV Alexandr06~00:53,874jKPŽml_Pha- - -
HRDLIČKA Štěpán0800:54,173MVCKladno- - -
MIKULA Šimon0700:54,970MVCKladno- - -
MACHÁČEK Oliver0700:55,368OSPpMoP- - -
PROCHÁZKA Matěj0700:55,368OSPpMoP- - -
BABCZYNSKI Dan0700:55,568MVCKladno- - -
KURCZINA Adam0700:58,957OSPpMoP- - -
ŽLUVA Martin0701:00,353OSPmMoP- - -
MIKULA Andrej0901:01,749MVCKladno- - -
JEČNÝ Adam0901:02,048MVCKladno- - -
SLABÝ Ondřej0601:03,745LOP_MoP* 9%01:10,6
JANDA Matyáš0701:10,533MCChodska- - -
ŠTURM Jan0701:22,321CmPribrami- - -
nalezeno celkem 161 výkonů zaplavaných v 20 závodech
znak 100 m
RENC Jakub9900:59,22564ZMČR+d0%00:59,11
FIEDLER Ondřej8701:01,7499KPDr-Pha* 0%01:02,1
PŘIBYL Michal9901:02,63477VCTrutnova-2%01:01,15
RENC Matěj0201:03,79452ZMČR14* 4%01:07,0
CHELBERG Robert9901:04,99427VCPrahy* 0%01:05,20
SMRČEK Ondřej0201:05,4419pKPŽ_st_Ph* 5%01:09,37
MACHÁČEK Samuel0201:06,6397pKPŽ_st_Ph* 8%01:12,5
KOŽEVNIKOV Danil9901:08,25369VCPrahy-2%01:06,75
NOVOTNÝ Matyáš0101:08,32368VCTrutnova* 4%01:11,9
ŠORM Ondřej9701:12,08313VCPrahy- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0401:13,3298pKPŽ_st_Ph* 14%01:25,8
ACHEDŽAK Anton0201:16,3264jKPŽst_Pha* 9%01:24,0
ŽÁK Matyáš0301:16,3264jKPŽst_Pha* 7%01:22,7
GERASIMOV David0101:16,9258KPDr-Pha* 1%01:17,69
NOVOTNÝ Šimon0501:20,47225ZP10_11_Č* 0%01:20,8
SZABÓ David0301:20,8222pKPŽ_st_Ph* 8%01:27,9
NOVOTNÝ Robert0401:21,1220pKPŽ_st_Ph* 6%01:26,9
IVANOV Alexey0401:21,9213jKPŽst_Pha* 6%01:27,4
HRDLIČKA Matěj0401:22,2211LOP_MoP- - -
RYBA Ondřej0501:23,8199jKPŽml_Pha* 3%01:27,0
PETRAS Václav0401:26,8179pKPŽ_st_Ph- - -
VAVŘINA Matěj0501:29,2165jKPŽml_Pha* 11%01:40,60
HROUDA Lukáš0501:33,3144jKPŽml_Pha* 7%01:40,7
NADEEV Ivan0501:34,6138LOP_MoP* 8%01:43,7
CHUCHVALEC Vít0401:35,6134pKPŽ_st_Ph* 19%01:58,1
DROZD Tobiáš0601:37,01128ZP10_11_Č* 12%01:51,5
KOTEN Oliver0701:37,1128jKPŽml_Pha* 1%01:38,5
KULAEV Arsenii0401:37,31127Velikonoce- - -
DUBEC Matyáš0701:40,29116PCMoP* 10%01:52,2
ZVOLSKÝ Vojtěch0501:40,5115jKPŽml_Pha* 4%01:44,7
HANUŠ Zbyněk0401:40,9114pKPŽ_st_Ph* 20%02:06,4
CHUCHVALEC Aleš0701:42,7108MVCKladno- - -
STŘEŠINKA Jakub0501:44,1104pKPŽ_ml_Ph- - -
ŠINDELÁŘ Dominik0701:44,4103LOP_MoP* 4%01:49,6
VYDLÁK Miroslav0501:44,6102pKPŽ_ml_Ph- - -
MENDLÍK Štěpán0501:45,4100pKPŽ_ml_Ph- - -
MAIERL Florian0601:45,8999PCMoP- - -
JEČNÝ Ivar0601:47,295LOP_MoP* 2%01:49,4
SALAME Mark0501:49,390pKPŽ_ml_Ph- - -
HRDLIČKA Štěpán0801:52,682MVCKladno- - -
RASZKA Vítězslav0501:58,770jKPŽml_Pha- - -
BABCZYNSKI Dan0701:59,070MVCKladno- - -
PROCHÁZKA Matěj0702:00,767MVCKladno- - -
RAJDL Kryštof0402:02,264pKPŽ_st_Ph- - -
MIKULA Šimon0702:05,659MVCKladno- - -
MACHÁČEK Oliver0702:07,257LOP_MoP- - -
SLABÝ Ondřej0602:15,148LOP_MoP- - -
ŠTURM Jan0702:37,130OSPmMoP- - -
JANDA Matyáš0702:46,825OSPmMoP- - -
nalezeno celkem 155 výkonů zaplavaných v 28 závodech
znak 200 m
RENC Jakub9902:06,86585ZMČR+d0%02:06,34
MACHÁČEK Samuel0202:13,55502ZMČR14* 7%02:24,95
RENC Matěj0202:18,07454ZMČR14* 5%02:25,8
SMRČEK Ondřej0202:24,79394Velikonoce- - -
ŠPAŇÁR Ondřej0402:35,64317MRSVK- - -
ACHEDŽAK Anton0202:40,0292jKPŽst_Pha* 7%02:52,9
SZABÓ David0302:47,4255pKPŽ_st_Ph* 8%03:02,0
NOVOTNÝ Šimon0502:50,64240ZP10_11_Č* 2%02:54,60
NOVOTNÝ Robert0402:56,5217jKPŽst_Pha* 4%03:04,7
PETRAS Václav0403:01,0201pKPŽ_st_Ph- - -
RYBA Ondřej0503:01,01201VCChomutov- - -
CHUCHVALEC Vít0403:27,2134pKPŽ_st_Ph- - -
KULAEV Arsenii0403:30,5128jKPŽst_Pha- - -
nalezeno celkem 37 výkonů zaplavaných v 16 závodech


zkratkanázev závodumístobazéndatum konání
AXISCupAXIS CupJihlava2505.11. - 06.11.2016
CmPribramiCena města PříbramiPříbram2512.03.2016
jKPŽml_PhaKrajský přebor žactva 2005 / 2008 PrahaPraha - Eden2528.05.2016
jKPŽst_PhaKrajský přebor žactva 2002 / 2004 PrahaPraha - Radlice2527.05. - 28.05.2016
KalichLitoměřický kalichLitoměřice2506.02.2016
KPDr-PhaPřebor Prahy družstevPraha - Radlice2523.01.2016
KP_SVK_BraJesenné majstrovstvá Bratislavskej oblasSVK Čilistov2522.10. - 23.10.2016
LMČR BLetní mistrovství ČR žactva BBrno - Lesná2524.06. - 26.06.2016
LOP_MoPLetní oddílové přebory MotorletuPraha - Radlice2527.06. 28.06.2016
LP10_ČLetní pohár ČR desetiletých ČechyJindřichův Hrade2511.06.2016
LP11_ČLetní pohár ČR jedenáctiletých ČechyDomažlice2511.06. - 12.06.2016
MCChodskaMalá cena ChodskaDomažlice2520.02.2016
MCRakMalá cena RakovníkaRakovník2523.04.2016
MRSVKZimné M-SR mladších žiakovSVK Dolný Kubín2525.11. - 27.11.2016
MVCKladnoMalá vánoční cenaKladno2517.12.2016
NeratoviceNeratovický pohárNeratovice2516.01.2016
OSPjMoPSrovnávací přebory MoPPraha - Radlice2505.05.2016
OSPjMoPdtOddílové srovnávací přebory MoP v d.t.Praha - Radlice2513.02.2016
OSPmMoPOddílové srovnávací přebory MoPPraha - Radlice2502.04.2016
OSPpMoPSrovnávací přebory MoPPraha - Radlice2526.10.2016
PCMoPPodzimní cena MotorletuPraha - Radlice2508.10.2016
pKPŽ_ml_PhKrajský přebor žactva 2005-2006 PrahaPraha - Radlice2513.11.2016
pKPŽ_st_PhKrajský přebor žactva 2002-2004 PrahaPraha - Zelený p2511.11. - 12.11.2016
PlzSprintyPlzeňské sprinty - 6.kolo ČPPlzeň - Slovany2514.10. - 16.10.2016
PMTrencinPohár Mesta TrenčínaSVK Trenčín2505.11. - 05.11.2016
VCChomutovVC ChomutovaChomutov2523.09. - 24.09.2016
VCPrahyVelká cena PrahyPraha - Radlice2509.10.2016
VCTrutnovaVelká cena města TrutnovaTrutnov2501.10. - 02.10.2016
VelikonoceVelikonoční závodyPraha - Radlice2526.03.2016
ZMČR+dZimní mistrovství ČR dorostu a dospělýchPlzeň Slovany2515.12. - 18.12.2016
ZMČR12Zimní mistrovství ČR 12.letého žactvaTrutnov2503.12. - 04.12.2016
ZMČR13Zimní mistrovství ČR 13.letého žactvaMladá Boleslav2503.12. - 04.12.2016
ZMČR14Zimní mistrovství ČR 14.letého žactvaKopřivnice2503.12. - 04.12.2016
ZP10_11_ČZimní pohár ČR desetiletých a jedenáctilPlzeň Slovany2510.12. - 11.12.2016

autor: mtb | komentářů: 0