Nejlepší výkony Motorletu v roce 2016 - ženy

Vydáno dne 25. 02. 2017 (počet přístupů 353)


U každé věkové kategorie byl pro každou vyhodnocenou disciplínu vybrán vždy nejlepší čas bez omezení délky bazénu. Zobrazeny jsou pouze ty disciplíny, u kterých máme v příslušné věkové kategorii alespoň jeden výkon v hodnoceném období. Z porovnání časů proti oddílovým rekordům platným k 31.12.2015 vyplývá, že v roce 2016 ženy Motorletu zlepšily 27 oddílových rekordů v inviduálních disciplínách.

pořadí jméno závod čas jméno čas
open oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 SEEMANOVÁ Barbora ZMČR+d 00:25,05 SEEMANOVÁ Barbora 00:25,55
K 100 SEEMANOVÁ Barbora ZMČR+d 00:53,88 SEEMANOVÁ Barbora 00:54,71
K 200 SEEMANOVÁ Barbora ZMČR+d 01:55,85 SEEMANOVÁ Barbora 01:59,02
K 400 SEEMANOVÁ Barbora ZMČR+d 04:11,43 SEEMANOVÁ Barbora 04:17,64
K 800 SEEMANOVÁ Barbora AXISCup 08:59,48 SEEMANOVÁ Barbora 09:00,85
K 1500 ZIMOVJANOVÁ Tereza jKPDD_Pha 19:04,26 PAULOVÁ Nikol 17:31,18
M 50 SEEMANOVÁ Barbora PlzSprinty 00:27,30 SEEMANOVÁ Barbora 00:27,74
M 100 SEEMANOVÁ Barbora InterWien 01:01,45 SEEMANOVÁ Barbora 01:01,49
M 200 TRNKOVÁ Michaela AXISCup 02:22,92 TRNKOVÁ Michaela 02:24,39
O 100 SEEMANOVÁ Barbora ZMČR+d 01:02,21 SEEMANOVÁ Barbora 01:03,78
O 200 SEEMANOVÁ Barbora ZMČR+d 02:18,54 SEEMANOVÁ Barbora 02:18,19
O 400 SEEMANOVÁ Barbora VCPrahy 04:52,19 SEEMANOVÁ Barbora 04:49,95
P 50 PAULOVÁ Nikol ZMČR+d 00:35,36 PIKHARTOVÁ Helena 00:31,90
P 100 PAULOVÁ Nikol ZMČR+d 01:16,30 PIKHARTOVÁ Helena 01:09,25
P 200 PAULOVÁ Nikol ZMČR+d 02:45,72 PIKHARTOVÁ Helena 02:31,86
Z 50 TRNKOVÁ Michaela ZMČR+d 00:29,06 TRNKOVÁ Michaela 00:29,22
Z 100 TRNKOVÁ Michaela ZMČR+d 01:02,86 TRNKOVÁ Michaela 01:03,53
Z 200 TRNKOVÁ Michaela ZMČR+d 02:15,06 TRNKOVÁ Michaela 02:18,35
starší dorost (ročník 1994-1995) oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 TRNKOVÁ Michaela ZMČR+d 00:27,89 PIKHARTOVÁ Monika 00:26,57
K 100 PAULOVÁ Nikol ZMČR+d 00:59,60 PIKHARTOVÁ Helena 00:57,09
K 200 PAULOVÁ Nikol ZMČR+d 02:08,68 DLABOLOVÁ Kateřina 02:07,80
K 400 PAULOVÁ Nikol VCPrahy 04:41,08 BOŠKOVÁ Kateřina 04:33,09
K 800 JINDROVÁ Kristýna OSPjMoPdt 10:22,2 DLABOLOVÁ Kateřina 09:27,17
M 50 TRNKOVÁ Michaela ZMČR+d 00:29,48 KOLÁŘOVÁ Kristýna 00:28,85
M 100 TRNKOVÁ Michaela InterWien 01:07,08 PIKHARTOVÁ Helena 01:08,17
M 200 TRNKOVÁ Michaela AXISCup 02:22,92 BŘEZNOVÁ Magdaléna 02:36,3
O 100 TRNKOVÁ Michaela ZMČR+d 01:07,01 PIKHARTOVÁ Monika 01:08,36
O 200 TRNKOVÁ Michaela VCChomutov 02:25,45 PIKHARTOVÁ Helena 02:24,08
O 400 TRNKOVÁ Michaela PlzSprinty 05:08,86 HRONÍKOVÁ Magdaléna 05:29,5
P 50 PAULOVÁ Nikol ZMČR+d 00:35,36 PIKHARTOVÁ Helena 00:31,90
P 100 PAULOVÁ Nikol ZMČR+d 01:16,30 PIKHARTOVÁ Helena 01:09,25
P 200 PAULOVÁ Nikol ZMČR+d 02:45,72 PIKHARTOVÁ Helena 02:31,86
Z 50 TRNKOVÁ Michaela ZMČR+d 00:29,06 PIKHARTOVÁ Helena 00:31,44
Z 100 TRNKOVÁ Michaela ZMČR+d 01:02,86 KOPECKÁ Tereza 01:07,05
Z 200 TRNKOVÁ Michaela ZMČR+d 02:15,06 KOPECKÁ Tereza 02:26,13
mladší dorost (ročník 1996-1997) oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 SEEMANOVÁ Barbora ZMČR+d 00:25,05 SEEMANOVÁ Barbora 00:25,55
K 100 SEEMANOVÁ Barbora ZMČR+d 00:53,88 SEEMANOVÁ Barbora 00:54,71
K 200 SEEMANOVÁ Barbora ZMČR+d 01:55,85 SEEMANOVÁ Barbora 01:59,02
K 400 SEEMANOVÁ Barbora ZMČR+d 04:11,43 SEEMANOVÁ Barbora 04:17,64
K 800 SEEMANOVÁ Barbora AXISCup 08:59,48 PAULOVÁ Nikol 09:15,10
K 1500 PŮLPÁNOVÁ Alžběta ZMČR+d 19:12,78 PAULOVÁ Nikol 17:31,18
M 50 SEEMANOVÁ Barbora PlzSprinty 00:27,30 SEEMANOVÁ Barbora 00:27,74
M 100 SEEMANOVÁ Barbora InterWien 01:01,45 SEEMANOVÁ Barbora 01:01,49
M 200 PŮLPÁNOVÁ Alžběta ZMČR+d 02:31,65 TRNKOVÁ Michaela 02:24,39
O 100 SEEMANOVÁ Barbora ZMČR+d 01:02,21 SEEMANOVÁ Barbora 01:03,78
O 200 SEEMANOVÁ Barbora ZMČR+d 02:18,54 SEEMANOVÁ Barbora 02:18,19
O 400 SEEMANOVÁ Barbora VCPrahy 04:52,19 SEEMANOVÁ Barbora 04:49,95
P 50 SEEMANOVÁ Barbora AXISCup 00:36,50 PIKHARTOVÁ Helena 00:32,82
P 100 SEEMANOVÁ Barbora VCChomutov 01:18,08 PIKHARTOVÁ Helena 01:10,65
P 200 JIRMANOVÁ Vanesa KPDr-Pha 03:04,8 PIKHARTOVÁ Helena 02:31,97
Z 50 SEEMANOVÁ Barbora AXISCup 00:29,95 TRNKOVÁ Michaela 00:29,29
Z 100 SEEMANOVÁ Barbora VCChomutov 01:06,88 TRNKOVÁ Michaela 01:03,53
Z 200 SEEMANOVÁ Barbora VCChomutov 02:23,30 TRNKOVÁ Michaela 02:18,35
čtrnáctiletí (ročník 1998) oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 HOŠKOVÁ Veronika PlzSprinty 00:30,50 SEEMANOVÁ Barbora 00:26,78
K 100 HOŠKOVÁ Veronika pKPŽ_st_Ph 01:07,4 SEEMANOVÁ Barbora 00:56,88
K 200 HOŠKOVÁ Veronika pKPŽ_st_Ph 02:25,6 SEEMANOVÁ Barbora 02:02,06
K 400 HOŠKOVÁ Veronika pKPŽ_st_Ph 05:17,2 SEEMANOVÁ Barbora 04:18,65
K 800 HOŠKOVÁ Veronika pKPŽ_st_Ph 10:44,2 SEEMANOVÁ Barbora 09:00,85
M 50 HOŠKOVÁ Veronika PlzSprinty 00:34,36 KOLÁŘOVÁ Anna 00:29,25
M 100 HOŠKOVÁ Veronika pKPŽ_st_Ph 01:18,7 TRNKOVÁ Michaela 01:07,49
O 100 HOŠKOVÁ Veronika pKPŽ_st_Ph 01:18,5 SEEMANOVÁ Barbora 01:07,13
O 200 HOŠKOVÁ Veronika PlzSprinty 02:49,86 SEEMANOVÁ Barbora 02:19,83
O 400 VRÁTNÁ Štěpánka Praha2016 06:19,66 SEEMANOVÁ Barbora 05:00,12
P 50 VRÁTNÁ Štěpánka LOP_MoP 00:40,8 ANDRIKOVÁ Alžběta 00:33,89
P 100 VRÁTNÁ Štěpánka PlzSprinty 01:28,93 ANDRIKOVÁ Alžběta 01:14,69
P 200 FRŇKOVÁ Viola jKPŽst_Pha 03:15,0 KLOCOVÁ Markéta 02:44,87
Z 50 HOŠKOVÁ Veronika PlzSprinty 00:35,14 TRNKOVÁ Michaela 00:29,22
Z 100 HOŠKOVÁ Veronika pKPŽ_st_Ph 01:14,9 TRNKOVÁ Michaela 01:04,63
Z 200 HOŠKOVÁ Veronika pKPŽ_st_Ph 02:40,8 TRNKOVÁ Michaela 02:19,98
třináctiletí (ročník 1999) oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 LANDSMANNOVÁ Eliška jKPŽst_Pha 00:29,9 KOLÁŘOVÁ Anna 00:27,23
K 100 LANDSMANNOVÁ Eliška jKPŽst_Pha 01:05,4 SEEMANOVÁ Barbora 00:57,94
K 200 LANDSMANNOVÁ Eliška jKPŽst_Pha 02:22,5 SEEMANOVÁ Barbora 02:05,53
K 400 LANDSMANNOVÁ Eliška jKPŽst_Pha 05:06,8 SEEMANOVÁ Barbora 04:30,81
K 800 LANDSMANNOVÁ Eliška Vytrvalec 10:49,20 SEEMANOVÁ Barbora 09:20,32
M 50 LANDSMANNOVÁ Eliška Praha2016 00:31,90 SEEMANOVÁ Barbora 00:31,6
M 100 LANDSMANNOVÁ Eliška Kalich 01:12,2 TRNKOVÁ Michaela 01:11,7
M 200 LANDSMANNOVÁ Eliška jKPŽst_Pha 02:44,3 TRNKOVÁ Michaela 02:43,45
O 100 HOFBAUEROVÁ Kateřina pKPŽ_st_Ph 01:17,1 TRNKOVÁ Michaela 01:08,72
O 200 LANDSMANNOVÁ Eliška jKPŽst_Pha 02:44,1 SEEMANOVÁ Barbora 02:28,39
O 400 LANDSMANNOVÁ Eliška jKPŽst_Pha 05:50,4 SEEMANOVÁ Barbora 05:08,49
P 50 DVOŘÁKOVÁ Aneta OSPjMoP 00:40,4 HROMÁDKOVÁ Tereza 00:36,79
P 100 HOFBAUEROVÁ Kateřina PlzSprinty 01:23,40 KLOCOVÁ Markéta 01:18,1
P 200 HOFBAUEROVÁ Kateřina pKPŽ_st_Ph 03:02,5 SKALICKÁ Renáta 02:47,53
Z 50 TICHÁČKOVÁ Stella PlzSprinty 00:33,87 SEEMANOVÁ Barbora 00:33,11
Z 100 TICHÁČKOVÁ Stella ZMČR13 01:12,27 KOLÁŘOVÁ Anna 01:07,82
Z 200 TICHÁČKOVÁ Stella ZMČR13 02:39,88 TRNKOVÁ Michaela 02:27,16
dvanáctiletí (ročník 2000) oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 LANGMAYEROVÁ Tereza pKPŽ_st_Ph 00:32,6 KOLÁŘOVÁ Anna 00:27,72
K 100 LANGMAYEROVÁ Tereza pKPŽ_st_Ph 01:12,6 KOLÁŘOVÁ Anna 00:59,91
K 200 LANGMAYEROVÁ Tereza jKPŽst_Pha 02:39,7 KOLÁŘOVÁ Anna 02:10,74
K 400 LANGMAYEROVÁ Tereza jKPŽst_Pha 05:52,3 KOLÁŘOVÁ Anna 04:43,80
K 800 DANILINA Ekaterina pKPŽ_st_Ph 12:33,1 SEEMANOVÁ Barbora 09:39,8
M 50 DANILINA Ekaterina Kalich 00:39,9 KOLÁŘOVÁ Anna 00:30,63
M 100 DANILINA Ekaterina jKPŽst_Pha 01:26,8 LANDSMANNOVÁ Eliška 01:12,45
M 200 DANILINA Ekaterina ZMČR12 03:09,80 TRNKOVÁ Michaela 02:48,92
O 100 ŠEBOVÁ Kristýna pKPŽ_st_Ph 01:23,2 SEEMANOVÁ Barbora 01:12,2
O 200 ŠEBOVÁ Kristýna pKPŽ_st_Ph 02:59,0 SEEMANOVÁ Barbora 02:36,1
O 400 DANILINA Ekaterina jKPŽst_Pha 06:19,5 SEEMANOVÁ Barbora 05:27,7
P 50 ŠEBOVÁ Kristýna LOP_MoP 00:43,2 HROMÁDKOVÁ Tereza 00:36,32
P 100 ŠEBOVÁ Kristýna pKPŽ_st_Ph 01:31,7 HROMÁDKOVÁ Tereza 01:18,12
P 200 ŠEBOVÁ Kristýna jKPŽst_Pha 03:17,3 HROMÁDKOVÁ Tereza 02:52,3
Z 50 DVOŘÁKOVÁ Ivana OSPpMoP 00:40,8 KOLÁŘOVÁ Anna 00:32,55
Z 100 DANILINA Ekaterina Kalich 01:24,9 KOLÁŘOVÁ Anna 01:12,06
Z 200 DANILINA Ekaterina pKPŽ_st_Ph 03:02,4 SEEMANOVÁ Barbora 02:33,6
jedenáctiletí (ročník 2001) oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 BABCZYNSKÁ Zita VCTrutnova 00:37,15 KOLÁŘOVÁ Anna 00:28,26
K 100 BABCZYNSKÁ Zita pKPŽ_ml_Ph 01:19,6 KOLÁŘOVÁ Anna 01:01,91
K 200 BABCZYNSKÁ Zita pKPŽ_ml_Ph 02:59,4 KOLÁŘOVÁ Anna 02:16,93
M 50 BABCZYNSKÁ Zita jKPŽml_Pha 00:49,9 KOLÁŘOVÁ Anna 00:32,46
O 100 BABCZYNSKÁ Zita pKPŽ_ml_Ph 01:34,8 KOLÁŘOVÁ Anna 01:13,8
O 200 BABCZYNSKÁ Zita pKPŽ_ml_Ph 03:23,0 KOLÁŘOVÁ Anna 02:44,26
P 50 VAŘEKOVÁ Anna VCTrutnova 00:44,19 KOLÁŘOVÁ Anna 00:38,56
P 100 VAŘEKOVÁ Anna ZP10_11_Č 01:35,64 HROMÁDKOVÁ Tereza 01:20,03
P 200 VAŘEKOVÁ Anna ZP10_11_Č 03:30,39 HROMÁDKOVÁ Tereza 02:54,62
Z 50 BABCZYNSKÁ Zita VCTrutnova 00:44,44 KOLÁŘOVÁ Anna 00:34,47
Z 100 BABCZYNSKÁ Zita pKPŽ_ml_Ph 01:32,4 KOLÁŘOVÁ Anna 01:10,75
Z 200 BABCZYNSKÁ Zita pKPŽ_ml_Ph 03:15,0 KOLÁŘOVÁ Anna 02:36,3
desetiletí a mladší oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 FERUSOVÁ Alexandra LOP_MoP 00:36,4 KOLÁŘOVÁ Anna 00:29,7
K 100 FERUSOVÁ Alexandra ZP10_11_Č 01:17,28 KOLÁŘOVÁ Anna 01:04,4
K 200 FERUSOVÁ Alexandra ZP10_11_Č 02:49,95 KOLÁŘOVÁ Anna 02:23,23
K 400 ŠPAŇÁROVÁ Klára ZP10_11_Č 06:24,36 SEEMANOVÁ Barbora 05:23,1
M 50 FERUSOVÁ Alexandra LOP_MoP 00:44,4 KOLÁŘOVÁ Anna 00:34,5
M 100 FERUSOVÁ Alexandra LOP_MoP 01:47,7 TRNKOVÁ Michaela 01:20,9
O 100 FERUSOVÁ Alexandra ZP10_11_Č 01:29,75 SEEMANOVÁ Barbora 01:21,4
O 200 FERUSOVÁ Alexandra ZP10_11_Č 03:14,00 KOLÁŘOVÁ Anna 02:45,5
P 50 FERUSOVÁ Alexandra LOP_MoP 00:49,6 HROMÁDKOVÁ Tereza 00:43,0
P 100 FERUSOVÁ Alexandra ZP10_11_Č 01:40,96 KOLÁŘOVÁ Anna 01:29,9
P 200 FERUSOVÁ Alexandra PCMoP 03:39,30 PIKHARTOVÁ Monika 03:37,06
Z 50 FERUSOVÁ Alexandra OSPpMoP 00:41,7 PŮLPÁNOVÁ Alžběta 00:36,3
Z 100 FERUSOVÁ Alexandra ZP10_11_Č 01:29,44 KOLÁŘOVÁ Anna 01:15,8
Z 200 ŠPAŇÁROVÁ Klára KP_SVK_Bra 03:46,97 VÝBORNÁ Šárka 03:07,40

autor: mtb | komentářů: 0