Nejlepší výkony Motorletu v roce 2016 - muži

Vydáno dne 25. 02. 2017 (počet přístupů 1067)


U každé věkové kategorie byl pro každou vyhodnocenou disciplínu vybrán vždy nejlepší čas bez omezení délky bazénu. Zobrazeny jsou pouze ty disciplíny, u kterých máme v příslušné věkové kategorii alespoň jeden výkon v hodnoceném období. Z porovnání časů proti oddílovým rekordům platným k 31.12.2015 vyplývá, že v roce 2016 muži Motorletu zlepšily 20 oddílových rekordů v inviduálních disciplínách.

pořadí jméno závod čas jméno čas
open oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 CHELBERG Robert ZMČR+d 00:23,74 LEDL Michal 00:22,62
K 100 CHELBERG Robert ZMČR+d 00:51,90 LEDL Michal 00:51,14
K 200 PŘIBYL Michal VCTrutnova 01:58,11 FIEDLER Ondřej 01:52,09
K 400 RENC Jakub VCPrahy 04:20,82 FIEDLER Ondřej 04:03,26
K 800 ŠPAŇÁR Ondřej MRSVK 09:56,32 FIEDLER Ondřej 08:35,5
K 1500 STRAKA Martin ZMČR+d 17:16,84 JAKUBÍK Karel 16:36,84
M 50 CHELBERG Robert ZMČR+d 00:26,38 LEDL Michal 00:23,55
M 100 RENC Jakub ZMČR+d 00:57,47 LEDL Michal 00:52,97
M 200 RENC Jakub ZMČR+d 02:12,75 FIEDLER Ondřej 02:02,95
O 100 PŘIBYL Michal ZMČR+d 00:58,46 LEDL Michal 00:56,17
O 200 PŘIBYL Michal ZMČR+d 02:07,17 FIEDLER Ondřej 02:04,16
O 400 PŘIBYL Michal VCPrahy 04:43,99 FIEDLER Ondřej 04:25,58
P 50 ŠORM Ondřej ZMČR+d 00:29,19 LEDL Michal 00:28,07
P 100 ŠORM Ondřej ZMČR+d 01:04,20 PŘIBYL Michal 01:03,29
P 200 PŘIBYL Michal VCPrahy 02:20,76 PŘIBYL Michal 02:17,71
Z 50 CHELBERG Robert ZMČR+d 00:28,02 VANĚK Petr 00:27,50
Z 100 RENC Jakub ZMČR+d 00:59,22 LEDL Petr 00:58,96
Z 200 RENC Jakub ZMČR+d 02:06,86 RENC Jakub 02:06,34
starší dorost (ročník 1994-1995) oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 CHELBERG Robert ZMČR+d 00:23,74 VYSKOČIL Tomáš 00:24,27
K 100 CHELBERG Robert ZMČR+d 00:51,90 VYSKOČIL Tomáš 00:52,66
K 200 PŘIBYL Michal VCTrutnova 01:58,11 FIEDLER Ondřej 01:57,06
K 400 RENC Jakub VCPrahy 04:20,82 FIEDLER Ondřej 04:10,7
K 1500 PŘIBYL Michal KPDr-Pha 17:34,7 JAKUBÍK Karel 16:36,84
M 50 CHELBERG Robert ZMČR+d 00:26,38 FIEDLER Ondřej 00:26,5
M 100 RENC Jakub ZMČR+d 00:57,47 FIEDLER Ondřej 00:57,40
M 200 RENC Jakub ZMČR+d 02:12,75 FIEDLER Ondřej 02:06,59
O 100 PŘIBYL Michal ZMČR+d 00:58,46 FIEDLER Ondřej 01:00,25
O 200 PŘIBYL Michal ZMČR+d 02:07,17 FIEDLER Ondřej 02:07,68
O 400 PŘIBYL Michal VCPrahy 04:43,99 ADAM Sebastian 04:44,89
P 50 PŘIBYL Michal ZMČR+d 00:29,61 ŠORM Ondřej 00:29,36
P 100 PŘIBYL Michal PlzSprinty 01:05,12 ŠORM Ondřej 01:03,96
P 200 PŘIBYL Michal VCPrahy 02:20,76 ŠORM Ondřej 02:22,26
Z 50 CHELBERG Robert ZMČR+d 00:28,02 VANĚK Petr 00:27,62
Z 100 RENC Jakub ZMČR+d 00:59,22 ADAM Sebastian 00:59,26
Z 200 RENC Jakub ZMČR+d 02:06,86 ADAM Sebastian 02:08,59
mladší dorost (ročník 1996-1997) oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 RUDNĚV Ilja KPDr-Pha 00:26,3 CHELBERG Robert 00:23,46
K 100 MACHÁČEK Samuel KPDr-Pha 00:58,1 LEDL Michal 00:51,62
K 200 MACHÁČEK Samuel KPDr-Pha 02:05,9 PŘIBYL Michal 01:57,06
K 400 RENC Matěj KPDr-Pha 04:27,9 PŘIBYL Michal 04:13,16
K 1500 STRAKA Martin ZMČR+d 17:16,84 JAKUBÍK Karel 16:59,66
M 50 CÉ Štěpán Praha2016 00:29,11 LEDL Michal 00:25,05
M 100 SMRČEK Ondřej KPDr-Pha 01:03,0 LEDL Michal 00:54,88
M 200 SMRČEK Ondřej KPDr-Pha 02:20,1 RENC Jakub 02:09,58
O 100 NOVOTNÝ Matyáš PlzSprinty 01:03,77 LEDL Michal 00:58,19
O 200 NOVOTNÝ Matyáš PlzSprinty 02:19,92 PŘIBYL Michal 02:07,37
O 400 SMRČEK Ondřej KPDr-Pha 05:03,2 PŘIBYL Michal 04:47,99
P 50 NOVOTNÝ Matyáš ZMČR+d 00:31,45 PŘIBYL Michal 00:29,18
P 100 NOVOTNÝ Matyáš ZMČR+d 01:07,66 PŘIBYL Michal 01:03,29
P 200 NOVOTNÝ Matyáš ZMČR+d 02:25,99 PŘIBYL Michal 02:17,71
Z 50 RENC Matěj Neratovice 00:30,83 PŘIBYL Michal 00:28,44
Z 100 RENC Matěj KPDr-Pha 01:05,7 RENC Jakub 00:59,11
Z 200 RENC Matěj KPDr-Pha 02:21,7 RENC Jakub 02:06,34
čtrnáctiletí (ročník 1998) oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 MACHÁČEK Samuel pKPŽ_st_Ph 00:26,6 LEDL Michal 00:23,93
K 100 MACHÁČEK Samuel ZMČR14 00:56,98 LEDL Michal 00:53,78
K 200 RENC Matěj Velikonoce 02:07,12 LEDL Michal 02:02,00
K 400 RENC Matěj ZMČR14 04:24,50 SEEMAN Michael 04:20,73
K 1500 RENC Matěj OSPjMoPdt 18:21,5 SEEMAN Michael 17:14,0
M 50 RENC Matěj PlzSprinty 00:29,45 LEDL Michal 00:25,45
M 100 SMRČEK Ondřej ZMČR14 01:03,47 LEDL Michal 00:58,20
M 200 SMRČEK Ondřej pKPŽ_st_Ph 02:27,5 DOMIN Josef 02:26,7
O 100 MACHÁČEK Samuel PCMoP 01:04,99 LEDL Michal 01:01,90
O 200 MACHÁČEK Samuel pKPŽ_st_Ph 02:20,7 PŘIBYL Michal 02:21,15
O 400 RENC Matěj ZMČR14 05:05,18 SEEMAN Michael 05:02,09
P 50 MACHÁČEK Samuel LOP_MoP 00:35,6 PŘIBYL Michal 00:32,33
P 100 MACHÁČEK Samuel pKPŽ_st_Ph 01:13,2 LEDL Michal 01:08,63
P 200 MACHÁČEK Samuel VCChomutov 02:43,42 NOVOTNÝ Matyáš 02:30,39
Z 50 RENC Matěj PlzSprinty 00:30,26 RENC Jakub 00:30,59
Z 100 RENC Matěj ZMČR14 01:03,79 RENC Jakub 01:04,14
Z 200 MACHÁČEK Samuel ZMČR14 02:13,55 ADAM Sebastian 02:19,9
třináctiletí (ročník 1999) oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 HRDLIČKA Matěj Neratovice 00:29,89 LEDL Michal 00:25,22
K 100 ŽÁK Matyáš pKPŽ_st_Ph 01:05,9 LEDL Michal 00:55,35
K 200 ŽÁK Matyáš PlzSprinty 02:25,21 LEDL Michal 02:04,1
K 400 SZABÓ David jKPŽst_Pha 05:33,3 SEEMAN Michael 04:34,37
K 800 SZABÓ David OSPjMoPdt 11:47,4 SEEMAN Michael 09:40,47
M 50 ŽÁK Matyáš PlzSprinty 00:32,60 LEDL Michal 00:28,4
M 100 ŽÁK Matyáš pKPŽ_st_Ph 01:11,5 LEDL Michal 01:01,9
M 200 ŽÁK Matyáš pKPŽ_st_Ph 02:43,4 SMRČEK Ondřej 02:33,02
O 100 ŽÁK Matyáš pKPŽ_st_Ph 01:13,1 LEDL Michal 01:06,0
O 200 ŽÁK Matyáš pKPŽ_st_Ph 02:33,0 LEDL Michal 02:24,8
O 400 IVANOV Alexey KPDr-Pha 05:50,7 LEDL Michal 05:12,2
P 50 ŽÁK Matyáš LOP_MoP 00:38,7 PŘIBYL Michal 00:34,14
P 100 ŽÁK Matyáš pKPŽ_st_Ph 01:19,0 PŘIBYL Michal 01:11,96
P 200 ŽÁK Matyáš pKPŽ_st_Ph 02:49,6 NOVOTNÝ Matyáš 02:34,87
Z 50 NOVOTNÝ Robert Kalich 00:35,3 LEDL Michal 00:31,4
Z 100 ŽÁK Matyáš jKPŽst_Pha 01:16,3 RENC Matěj 01:07,0
Z 200 SZABÓ David pKPŽ_st_Ph 02:47,4 MACHÁČEK Samuel 02:24,95
dvanáctiletí (ročník 2000) oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 ŠPAŇÁR Ondřej pKPŽ_st_Ph 00:28,9 LEDL Michal 00:27,84
K 100 ŠPAŇÁR Ondřej ZMČR12 01:01,36 LEDL Michal 01:00,38
K 200 ŠPAŇÁR Ondřej ZMČR12 02:11,85 LEDL Michal 02:16,5
K 400 ŠPAŇÁR Ondřej ZMČR12 04:40,12 RENC Matěj 04:47,46
K 800 ŠPAŇÁR Ondřej MRSVK 09:56,32 SEEMAN Michael 10:20,71
K 1500 ŠPAŇÁR Ondřej ZMČR12 19:00,81 SEEMAN Michael 19:22,38
M 50 ŠPAŇÁR Ondřej KP_SVK_Bra 00:31,50 LEDL Michal 00:32,29
M 100 ŠPAŇÁR Ondřej MRSVK 01:10,29 LEDL Michal 01:11,7
M 200 ŠPAŇÁR Ondřej PMTrencin 02:55,90 SMRČEK Ondřej 02:42,89
O 100 ŠPAŇÁR Ondřej MRSVK 01:13,88 PŘIBYL Michal 01:12,61
O 200 HRDLIČKA Matěj pKPŽ_st_Ph 02:45,4 RUDNĚV Ilja 02:35,08
O 400 IVANOV Alexey pKPŽ_st_Ph 05:55,4 PŘIBYL Michal 05:35,21
P 50 HRDLIČKA Matěj LOP_MoP 00:38,0 PŘIBYL Michal 00:36,62
P 100 IVANOV Alexey pKPŽ_st_Ph 01:21,2 RUDNĚV Ilja 01:16,07
P 200 IVANOV Alexey ZMČR12 02:55,36 RUDNĚV Ilja 02:46,95
Z 50 ŠPAŇÁR Ondřej KP_SVK_Bra 00:35,69 RENC Matěj 00:33,9
Z 100 ŠPAŇÁR Ondřej pKPŽ_st_Ph 01:13,3 RENC Matěj 01:11,04
Z 200 ŠPAŇÁR Ondřej MRSVK 02:35,64 RENC Matěj 02:30,89
jedenáctiletí (ročník 2001) oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 VAVŘINA Matěj pKPŽ_ml_Ph 00:32,4 LEDL Michal 00:29,68
K 100 NOVOTNÝ Šimon OSPjMoP 01:11,7 LEDL Michal 01:05,60
K 200 VAVŘINA Matěj ZP10_11_Č 02:37,04 RENC Matěj 02:22,8
K 400 ZVOLSKÝ Vojtěch pKPŽ_ml_Ph 05:50,1 RENC Matěj 04:54,6
K 800 NOVOTNÝ Šimon ZP10_11_Č 11:21,05 RENC Matěj 10:21,8
M 50 NOVOTNÝ Šimon LOP_MoP 00:37,1 ŠPAŇÁR Ondřej 00:33,40
M 100 NOVOTNÝ Šimon jKPŽml_Pha 01:23,0 LEDL Michal 01:16,1
M 200 NOVOTNÝ Šimon JC_Prahy 03:17,57 ŠPAŇÁR Ondřej 03:21,44
O 100 NOVOTNÝ Šimon pKPŽ_ml_Ph 01:22,7 RUDNĚV Ilja 01:16,5
O 200 NOVOTNÝ Šimon ZP10_11_Č 02:50,23 LEDL Michal 02:47,67
P 50 HROUDA Lukáš OSPpMoP 00:43,5 RUDNĚV Ilja 00:40,3
P 100 RYBA Ondřej pKPŽ_ml_Ph 01:33,5 RUDNĚV Ilja 01:19,7
P 200 RYBA Ondřej ZP10_11_Č 03:15,89 RUDNĚV Ilja 02:59,5
Z 50 NOVOTNÝ Šimon LOP_MoP 00:37,8 RENC Matěj 00:35,0
Z 100 NOVOTNÝ Šimon ZP10_11_Č 01:20,47 RENC Matěj 01:12,5
Z 200 NOVOTNÝ Šimon ZP10_11_Č 02:50,64 RENC Matěj 02:34,1
desetiletí a mladší oddílový rekord platný k 31.12.2015
K 50 DROZD Tobiáš LOP_MoP 00:36,8 NOVOTNÝ Matyáš 00:28,7
K 100 ŠINDELÁŘ Dominik PCMoP 01:24,44 RENC Matěj 01:10,6
K 200 JEČNÝ Ivar OSPpMoP 03:20,1 RENC Matěj 02:30,99
K 400 JEČNÝ Ivar jKPŽml_Pha 08:03,0 RENC Matěj 05:23,0
M 50 DUBEC Matyáš LOP_MoP 00:47,4 LEDL Michal 00:35,9
O 100 DROZD Tobiáš OSPpMoP 01:37,6 SMRČEK Ondřej 01:22,30
P 50 DROZD Tobiáš pKPŽ_ml_Ph 00:48,4 RUDNĚV Ilja 00:42,2
P 100 ŠINDELÁŘ Dominik PCMoP 01:43,44 IVANOV Alexey 01:33,7
P 200 JEČNÝ Ivar PCMoP 03:53,92 SIGROT David 03:18,9
Z 50 KOTEN Oliver Neratovice 00:43,37 RENC Matěj 00:33,1
Z 100 KOTEN Oliver Neratovice 01:32,47 RENC Matěj 01:15,8

autor: mtb | komentářů: 0