Termín konání je 28. května a termín přihlášek je do 17. května.
29. 5. KPŽ mladší (2006-2007) | |
Vedoucí akce: | Radek Žikeš, pripravka@skmop.cz, 721 950 748 |
Termín přihlášek: | 17. května |
Odhlášky: | Radek Žikeš, pripravka@skmop.cz |
Termín odhlášek: | sobota 23.5. 15:00 |
Místo konání: | Praha-Eden |
Startovné: | hrazeno oddílem |
Sraz: | 7:30 ve vestibulu |
Přinést si vlastní zámeček na skříňku! | |
Program: | rozplavání 8:00 |
závody 8:30 | |
rozplavání odpoledne 13:30 | |
závody 14:00 | |
předpokládané ukončení 17:00 | |
Strava: | Vzhledem k délce dopoledního programu doporučujeme připravit dětem oběd na bazén. Ideální jsou těstoviny se zeleninou a drůbežím masem. |
Na celou délku závodů připravit energickou svačinu. Ovoce, zeleninu, müslli, ořísky, hořkou čokoládu a 2l neperlivé vody nebo lehce slazené šťávy. | |
Poznámka: | Závodníkům budou nahlášeny disciplíny, které chceme aby si zaplavali. Možno individuálně přidávat další nad rámec přihlášených trenérem. |
Štafety budou nahlášeny trenéry v průběhu rozplavání dle počtu závodníků. | |
Seznam přijatých: | všichni přihlášení budou přijati |
Propozice | 17-std_praha.pdf |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BURZOVÁ Nela | 07 | 1 | 100 Z | 02:16,1 |
7 | 50 VZ | 00:53,2 | ||
11 | 100 PZ | 02:11,9 | ||
18 | 100 VZ | 01:58,0 | ||
20 | 100 P | 01:57,0 | ||
24 | 50 Z | 00:57,0 | ||
DOBROVODSKÁ Sára | 06 | 1 | 100 Z | 02:30,6 |
7 | 50 VZ | 00:49,2 | ||
18 | 100 VZ | 01:49,3 | ||
20 | 100 P | 02:32,9 | ||
FERUSOVÁ Alexandra | 06 | 3 | 200 P | 03:39,30 |
11 | 100 PZ | 01:29,75 | ||
13 | 200 VZ | 02:39,39 | ||
18 | 100 VZ | 01:12,9 | ||
20 | 100 P | 01:35,83 | ||
28 | 200 PZ | 03:11,3 | ||
HLÁVKOVÁ Ester | 06 | 1 | 100 Z | 01:48,8 |
7 | 50 VZ | 00:39,15 | ||
11 | 100 PZ | 01:45,1 | ||
18 | 100 VZ | 01:26,40 | ||
20 | 100 P | 02:02,0 | ||
26 | 50 M | 00:45,61 | ||
HLÁVKOVÁ Olivie | 06 | 1 | 100 Z | 01:30,46 |
7 | 50 VZ | 00:35,05 | ||
11 | 100 PZ | 01:38,0 | ||
18 | 100 VZ | 01:19,56 | ||
26 | 50 M | 00:43,54 | ||
28 | 200 PZ | 03:27,8 | ||
HOLLMANNOVÁ Kristýna | 07 | 5 | 50 P | 00:59,9 |
7 | 50 VZ | 00:55,9 | ||
18 | 100 VZ | 02:13,2 | ||
20 | 100 P | |||
24 | 50 Z | 00:59,32 | ||
KOHOUTOVÁ Barbora | 06 | 3 | 200 P | 03:58,38 |
7 | 50 VZ | 00:38,2 | ||
11 | 100 PZ | 01:49,51 | ||
18 | 100 VZ | 01:25,0 | ||
20 | 100 P | 01:45,9 | ||
30 | 400 VZ | 06:35,3 | ||
SCHOLZOVÁ Barbora | 06 | 1 | 100 Z | 01:54,0 |
7 | 50 VZ | 00:42,16 | ||
11 | 100 PZ | |||
18 | 100 VZ | 01:33,4 | ||
20 | 100 P | 01:59,5 | ||
24 | 50 Z | 00:48,46 | ||
ŠPAŇÁROVÁ Klára | 06 | 1 | 100 Z | 01:40,7 |
7 | 50 VZ | 00:36,26 | ||
13 | 200 VZ | 02:59,16 | ||
18 | 100 VZ | 01:23,41 | ||
26 | 50 M | 00:51,29 | ||
30 | 400 VZ | 06:12,04 | ||
ŠVÁROVÁ Nela | 07 | 1 | 100 Z | 01:38,0 |
7 | 50 VZ | 00:38,72 | ||
11 | 100 PZ | 01:39,7 | ||
18 | 100 VZ | 01:24,7 | ||
20 | 100 P | 01:54,2 | ||
24 | 50 Z | 00:45,0 | ||
TEJKLOVÁ Evelína | 06 | 1 | 100 Z | |
7 | 50 VZ | 00:44,1 | ||
18 | 100 VZ | 01:37,4 | ||
20 | 100 P | |||
TOTOVÁ Adéla | 07 | 1 | 100 Z | 02:07,9 |
7 | 50 VZ | 00:47,76 | ||
11 | 100 PZ | 02:18,9 | ||
18 | 100 VZ | 01:46,2 | ||
20 | 100 P | 02:07,6 | ||
24 | 50 Z | 00:56,42 |
jméno | r.n. | č.d. | disciplína | čas |
BABCZYNSKI Dan | 07 | 2 | 100 Z | 01:52,9 |
6 | 50 P | 00:54,5 | ||
12 | 100 PZ | 01:57,2 | ||
19 | 100 P | 01:59,5 | ||
25 | 50 M | |||
29 | 200 VZ | |||
BARTEK Matyáš | 07 | 6 | 50 P | 00:57,8 |
8 | 50 VZ | 00:47,1 | ||
17 | 100 VZ | 01:52,4 | ||
23 | 50 Z | 00:56,8 | ||
DROZD Tobiáš | 06 | 4 | 200 P | |
8 | 50 VZ | 00:34,17 | ||
12 | 100 PZ | 01:37,3 | ||
17 | 100 VZ | 01:16,1 | ||
19 | 100 P | 01:38,9 | ||
29 | 200 VZ | 02:58,6 | ||
DUBEC Matyáš | 07 | 2 | 100 Z | 01:36,4 |
6 | 50 P | 00:57,7 | ||
8 | 50 VZ | 00:36,45 | ||
17 | 100 VZ | 01:28,64 | ||
19 | 100 P | 01:59,99 | ||
23 | 50 Z | 00:41,87 | ||
CHICEVIČ Elian | 06 | 2 | 100 Z | |
8 | 50 VZ | 00:44,6 | ||
17 | 100 VZ | 01:40,6 | ||
19 | 100 P | |||
CHUCHVALEC Aleš | 07 | 2 | 100 Z | 01:42,7 |
8 | 50 VZ | 00:40,32 | ||
12 | 100 PZ | 01:46,9 | ||
17 | 100 VZ | 01:29,7 | ||
19 | 100 P | 02:05,9 | ||
23 | 50 Z | 00:47,06 | ||
JANDA Matyáš | 07 | 2 | 100 Z | 02:46,8 |
6 | 50 P | 01:08,4 | ||
8 | 50 VZ | 00:54,4 | ||
17 | 100 VZ | 02:14,8 | ||
19 | 100 P | 02:28,7 | ||
23 | 50 Z | 01:07,7 | ||
JEČNÝ Ivar | 06 | 2 | 100 Z | 01:40,5 |
8 | 50 VZ | 00:39,2 | ||
12 | 100 PZ | 01:40,6 | ||
17 | 100 VZ | 01:28,1 | ||
19 | 100 P | 01:49,4 | ||
29 | 200 VZ | 03:04,5 | ||
KOTEN Oliver | 07 | 2 | 100 Z | 01:28,0 |
8 | 50 VZ | 00:37,38 | ||
12 | 100 PZ | 01:38,7 | ||
17 | 100 VZ | 01:25,17 | ||
23 | 50 Z | 00:41,06 | ||
27 | 200 PZ | |||
MACHÁČEK Oliver | 07 | 2 | 100 Z | 01:57,6 |
8 | 50 VZ | 00:41,94 | ||
12 | 100 PZ | 01:54,2 | ||
17 | 100 VZ | 01:38,4 | ||
19 | 100 P | 01:49,3 | ||
23 | 50 Z | 00:51,88 | ||
MAIERL Florian | 06 | 2 | 100 Z | 01:40,6 |
8 | 50 VZ | 00:44,5 | ||
12 | 100 PZ | 01:54,8 | ||
17 | 100 VZ | 01:28,9 | ||
19 | 100 P | 01:37,9 | ||
29 | 200 VZ | |||
MERKNER Matěj | 06 | 2 | 100 Z | 01:56,6 |
8 | 50 VZ | 00:44,4 | ||
12 | 100 PZ | 01:59,1 | ||
17 | 100 VZ | 01:41,6 | ||
19 | 100 P | 02:09,7 | ||
29 | 200 VZ | |||
MIKULA Šimon | 07 | 2 | 100 Z | 01:52,9 |
8 | 50 VZ | 00:41,42 | ||
12 | 100 PZ | 01:54,0 | ||
17 | 100 VZ | 01:30,4 | ||
19 | 100 P | 01:51,2 | ||
23 | 50 Z | 00:50,23 | ||
NGUYEN Duy Long | 06 | 2 | 100 Z | |
8 | 50 VZ | 00:45,8 | ||
12 | 100 PZ | |||
17 | 100 VZ | 02:03,3 | ||
19 | 100 P | |||
29 | 200 VZ | |||
PETRŮ Tomáš | 07 | 6 | 50 P | |
8 | 50 VZ | 01:02,5 | ||
23 | 50 Z | |||
PROCHÁZKA Matěj | 07 | 2 | 100 Z | 01:48,0 |
8 | 50 VZ | 00:40,15 | ||
12 | 100 PZ | 01:52,1 | ||
17 | 100 VZ | 01:29,8 | ||
19 | 100 P | 02:03,2 | ||
23 | 50 Z | 00:51,34 |
Počet přihlášených závodníků | |||||
muži: | 16 | ženy: | 12 | celkem: | 28 |
Počet přihlášených startů | |||||
muži: | 89 | ženy: | 67 | celkem: | 156 |