Informace a přihláška pro Prahu 2017

Vydáno dne 14. 05. 2017 (počet přístupů 690)


Termín konání je 2. - 4. června a termín přihlášek pro plavce je do 22. května.

Praha 2017
Vedoucí akce: Petra Škábová, 606 945 956
Termín přihlášek: 22. května
Odhlášky: skabova@skmop.cz
Termín odhlášek: 30.5.do 19:00
Místo konání: plavecký stadion Podolí, Podolská 74, Praha 4 (50°3'5.397"N, 14°25'1.898"E)
Startovné: 80Kč za každý přijatý a do 30.5. neodhlášený start
Sraz: 12:30 před hlavním vstupem do bazénu v Podolí
Program: pátek 2.6.
12:45 společná rozcvička
13:00-13:45 rozplavání na I. půlden
14:00 závody
19:00 předpokládané ukončení I. půldne
sobota 3.6.
7:45 sraz a společná rozcvička na II. půlden již na bazénu v Podolí
8:00- 8:45  rozplavání na II. půlden
9:00 závody
odpolední program jen kvalifikovaní do finále od 15:00
20:00 předpokládané ukončefinálového bloku
neděle 4.6.
7:45 sraz a společná rozcvička na IV. půlden již na bazénu v Podolí
8:00- 8:45  rozplavání na IV. půlden
9:00 závody
13:00 předpokládané ukončení závodů
Doprava: vlastní
Ubytování a strava: sebou energickou svačinu a 2l neperlivé vody
Poznámka: hlásí se závodníci 2004 a starší, 2005-2006 pouze na páteční padesátkové tratě
Závodnící budou v pátek a neděli opouštět bazén společně až po poslední odplavané disciplíně!
Jedná se o závod na venkovním bazénu. Proto je nutné se vybavit na chladné i horké počasí. Čepice, rukavice, teplé ponožky, teplou bundu a zároveň kšiltovku, opalovací krém, sluneční brýle. pevné boty
Disciplíny 1.-4. a 7.-8. se plavou na rozplavby a finále, všechny ostatní disciplíny se plavou přímo na čas
Seznam přijatých: -
Propozice 3998_Obalka_praha2017-CZ.pdf

jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKÁ Zita051  50 M 00:43,50
7  50 P 00:46,59
9  50 VZ00:34,80
FERUSOVÁ Alexandra061  50 M 00:39,83
7  50 P 00:43,3
9  50 VZ00:33,39
HLÁVKOVÁ Ester061  50 M 00:45,61
7  50 P 00:57,97
9  50 VZ00:39,15
HLÁVKOVÁ Olivie061  50 M 00:43,54
7  50 P 00:51,10
9  50 VZ00:35,05
HOFBAUEROVÁ Kateřina031  50 M 00:36,15
3  50 Z 00:37,52
7  50 P 00:38,15
9  50 VZ00:31,4
11 200 VZ02:28,1
19 100 P 01:23,40
25 100 M 01:19,83
27 200 P 03:02,5
29 200 PZ02:47,4
31 100 VZ01:08,4
HOŠKOVÁ Veronika023  50 Z 00:34,72
5 800 VZ10:35,51
9  50 VZ00:30,50
11 200 VZ02:25,6
17 200 Z 02:38,6
21 400 VZ05:03,58
23 100 Z 01:14,0
JIRMANOVÁ Vanesa011  50 M 00:31,65
3  50 Z 00:34,87
7  50 P 00:37,81
9  50 VZ00:30,10
13 200 M 02:36,66
17 200 Z 02:39,19
19 100 P 01:22,64
21 400 VZ05:06,12
25 100 M 01:10,61
29 200 PZ02:37,49
KOHOUTOVÁ Barbora063  50 Z 00:45,86
7  50 P 00:47,4
9  50 VZ00:38,2
LANGMAYEROVÁ Tereza045 800 VZ11:30,90
7  50 P 00:44,66
9  50 VZ00:31,97
11 200 VZ02:32,26
19 100 P 01:35,17
21 400 VZ05:33,21
31 100 VZ01:10,06
MAŠKOVÁ Beáta001  50 M 00:31,37
7  50 P 00:39,08
9  50 VZ00:30,49
13 200 M 02:37,65
19 100 P 01:23,36
25 100 M 01:10,39
29 200 PZ02:40,20
31 100 VZ01:07,23
PŮLPÁNOVÁ Alžběta011  50 M 00:31,28
3  50 Z 00:35,09
9  50 VZ00:30,49
11 200 VZ02:20,93
13 200 M 02:31,65
17 200 Z 02:35,05
21 400 VZ04:54,2
25 100 M 01:07,46
31 100 VZ01:04,99
PŮLPÁNOVÁ Viktorie041  50 M 00:41,62
3  50 Z 00:41,48
7  50 P 00:43,90
11 200 VZ02:47,2
17 200 Z 03:10,8
19 100 P 01:35,56
23 100 Z 01:29,89
29 200 PZ03:11,1
31 100 VZ01:17,16
SEEMANOVÁ Barbora001  50 M 00:27,30
3  50 Z 00:29,95
7  50 P 00:36,50
9  50 VZ00:25,05
11 200 VZ01:55,85
25 100 M 01:01,45
31 100 VZ00:53,88
ŠEBOVÁ Kristýna041  50 M 00:37,42
3  50 Z 00:39,81
7  50 P 00:41,27
9  50 VZ00:32,48
15 400 PZ
19 100 P 01:28,58
23 100 Z 01:29,4
25 100 M 01:30,8
27 200 P 03:11,4
29 200 PZ02:54,97
31 100 VZ01:13,54
TICHÁČKOVÁ Stella031  50 M 00:37,79
3  50 Z 00:33,87
9  50 VZ00:30,04
11 200 VZ02:31,9
17 200 Z 02:39,88
TRNKOVÁ Michaela993  50 Z 00:29,06
9  50 VZ00:27,89
13 200 M 02:22,92
23 100 Z 01:02,86
29 200 PZ02:25,45
jménor.n.č.d.disciplínačas
ACHEDŽAK Anton022  50 M 00:34,89
61500 VZ22:40,8
10  50 VZ00:28,5
12 200 VZ02:19,96
18 200 Z 02:40,0
22 400 VZ04:58,6
24 100 Z 01:16,3
30 200 PZ02:39,6
32 100 VZ01:02,5
GERASIMOV David012  50 M 00:31,34
4  50 Z 00:36,33
8  50 P 00:39,40
10  50 VZ00:29,11
12 200 VZ02:29,70
14 200 M 03:17,45
20 100 P 01:29,10
24 100 Z 01:16,9
26 100 M 01:15,33
30 200 PZ02:54,3
32 100 VZ01:04,1
GERASIMOV Mark022  50 M 00:36,18
4  50 Z 00:37,87
8  50 P 00:37,18
10  50 VZ00:30,4
12 200 VZ02:31,55
16 400 PZ
20 100 P 01:19,1
28 200 P 02:51,37
30 200 PZ02:46,7
32 100 VZ01:07,60
HRDLIČKA Matěj042  50 M 00:34,92
8  50 P 00:38,0
10  50 VZ00:29,86
12 200 VZ02:20,83
16 400 PZ
20 100 P 01:23,45
HROUDA Lukáš052  50 M 00:38,85
4  50 Z 00:40,1
8  50 P 00:43,01
10  50 VZ00:32,0
CHELBERG Robert992  50 M 00:26,38
4  50 Z 00:28,02
10  50 VZ00:23,74
12 200 VZ02:05,4
26 100 M 01:00,16
32 100 VZ00:51,90
CHUCHVALEC Vít042  50 M 00:51,3
4  50 Z 00:41,25
10  50 VZ00:30,29
12 200 VZ02:40,38
20 100 P 01:35,48
24 100 Z 01:30,21
28 200 P 03:19,57
32 100 VZ01:08,52
IVANOV Alexey0412 200 VZ02:31,89
16 400 PZ05:50,7
18 200 Z 
20 100 P 01:21,15
KOŽEVNIKOV Danil992  50 M 00:28,37
4  50 Z 00:30,72
10  50 VZ00:26,19
26 100 M 01:04,87
32 100 VZ00:59,85
MACHÁČEK Samuel022  50 M 00:30,12
4  50 Z 00:30,48
8  50 P 00:34,92
10  50 VZ00:26,6
12 200 VZ02:05,9
18 200 Z 02:13,55
20 100 P 01:13,2
22 400 VZ04:32,0
24 100 Z 01:06,34
30 200 PZ02:20,7
32 100 VZ00:56,98
NADEEV Ivan052  50 M 00:39,02
4  50 Z 00:42,0
8  50 P 00:45,2
10  50 VZ00:33,4
NOVOTNÝ Matyáš012  50 M 00:29,98
8  50 P 00:31,45
10  50 VZ00:27,41
16 400 PZ05:10,4
20 100 P 01:07,66
22 400 VZ04:32,37
28 200 P 02:25,99
30 200 PZ02:19,92
32 100 VZ01:00,06
NOVOTNÝ Robert0412 200 VZ02:32,76
18 200 Z 02:56,5
20 100 P 01:35,94
NOVOTNÝ Šimon052  50 M 00:37,1
4  50 Z 00:37,8
8  50 P 00:46,79
10  50 VZ00:32,30
PŘIBYL Michal992  50 M 00:29,12
4  50 Z 00:28,46
8  50 P 00:29,61
10  50 VZ00:25,80
12 200 VZ01:58,11
16 400 PZ04:43,99
20 100 P 01:05,12
28 200 P 02:20,76
30 200 PZ02:07,17
32 100 VZ00:55,14
RENC Jakub992  50 M 00:26,76
4  50 Z 00:28,41
10  50 VZ00:25,34
14 200 M 02:12,75
18 200 Z 02:06,86
24 100 Z 00:59,22
30 200 PZ02:12,90
RENC Matěj024  50 Z 00:30,26
61500 VZ17:39,4
10  50 VZ00:27,2
12 200 VZ02:07,12
18 200 Z 02:18,07
22 400 VZ04:24,50
24 100 Z 01:03,79
30 200 PZ02:26,8
RYBA Ondřej052  50 M 00:38,60
8  50 P 00:43,01
10  50 VZ00:33,55
SMRČEK Ondřej022  50 M 00:28,35
4  50 Z 00:30,54
8  50 P 00:37,95
10  50 VZ00:26,65
14 200 M 02:20,1
16 400 PZ05:03,2
20 100 P 01:21,12
24 100 Z 01:05,4
26 100 M 01:02,05
30 200 PZ02:24,1
32 100 VZ00:58,02
SZABÓ David032  50 M 
4  50 Z 00:38,78
8  50 P 00:39,85
10  50 VZ00:32,85
16 400 PZ06:01,9
18 200 Z 02:47,4
20 100 P 01:23,8
24 100 Z 01:20,8
28 200 P 03:00,61
30 200 PZ02:47,20
32 100 VZ01:10,44
ŽÁK Matyáš032  50 M 00:32,60
4  50 Z 00:35,72
8  50 P 00:37,11
10  50 VZ00:30,69
14 200 M 02:43,4
16 400 PZ05:37,98
20 100 P 01:18,9
26 100 M 01:11,5
28 200 P 02:46,8
30 200 PZ02:33,0
32 100 VZ01:05,9

Počet přihlášených závodníků
 muži:21 ženy:16 celkem:37
Počet přihlášených startů
 muži:155 ženy:103 celkem:258

autor: mtb | komentářů: 0