Informace a přihláška pro Oddílové přebory žactva

Vydáno dne 05. 10. 2017 (počet přístupů 175)



Vedoucí akce: Jaroslav Lochman, pripravka@skmop.cz
Termín přihlášek: pátek 6.10., závodníky přihlašují trenéři
Odhlášky: na mail pripravka@skmop.cz
Termín odhlášek: pátek 6.10.
Místo konání: Praha-Radlice
Startovné: Není
Sraz: 7:30 ve vestibulu
Program: 7:45-8:00 společná rozcvička po družstvech
8:00-8:20 rozplavání po družstvech
8:25-zahájení závodů
Doprava: Vlastní
Strava: Malou svačinu na bazén (ovoce, zelenina, musli tyčinka, 1l neperlivé vody)
Poznámka: Závody určeny pro přípravku A a plavce II. družstva. Cílem závodů je vyzkoušení prvních závodů v domácím prostředí pro nové členy.
Pro starší je pak cílem zaplavání časů pro přihlašování na KPŽ. Vyhlašování proběhne po skončení závodů na galerii bazénu. Prosíme rodiče o darování drobných cen pro vítěze a pomoc s organizací a průběhem závodu.
Vybavení: plavky 3x, pantofle, ručník, triko, kraťasy, brýle, čepička
Seznam přijatých: Startují všichni nahlášení plavci
Výsledky: OP7-10-2017_Vysledky.pdf


jménor.n.č.d.disciplínačas
BUDINSKÁ Pavla096  50 VZ00:46,3
12  50 Z 00:57,4
18  50 P 01:06,4
BURZOVÁ Nela078 100 VZ01:38,6
14 100 Z 01:52,8
20 100 P 01:47,9
CEJPKOVÁ Rozálie086  50 VZ00:41,82
12  50 Z 00:49,7
18  50 P 00:53,6
DOBROVODSKÁ Sára066  50 VZ00:47,9
12  50 Z 00:57,7
18  50 P 01:03,2
FERUSOVÁ Alexandra0614 100 Z 01:24,98
20 100 P 01:33,47
28 100 M 01:35,6
HLÁVKOVÁ Ester068 100 VZ01:26,40
14 100 Z 01:42,4
20 100 P 02:02,0
HLÁVKOVÁ Olivie0614 100 Z 01:28,8
20 100 P 01:49,3
28 100 M 01:46,9
HOLLMANNOVÁ Kristýna076  50 VZ00:50,9
12  50 Z 00:58,1
18  50 P 00:55,2
KNAPOVÁ Radka086  50 VZ00:46,3
12  50 Z 00:57,4
18  50 P 01:01,2
KOHOUTOVÁ Barbora068 100 VZ01:25,0
14 100 Z 01:38,4
20 100 P 01:44,2
KOŽENÁ Adriana088 100 VZ01:30,3
14 100 Z 01:47,9
20 100 P 01:56,4
KYPTOVÁ Kristýna086  50 VZ00:52,3
12  50 Z 00:59,8
18  50 P 01:01,9
SCHOLZOVÁ Adéla086  50 VZ00:47,1
12  50 Z 00:54,95
18  50 P 00:58,0
SCHOLZOVÁ Barbora076  50 VZ00:42,16
12  50 Z 00:48,46
18  50 P 00:54,3
SLESARENKO Eva058 100 VZ01:20,42
14 100 Z 01:40,8
20 100 P 01:42,98
ŠINDELÁŘOVÁ Gabriela096  50 VZ00:53,6
12  50 Z 00:57,5
18  50 P 01:06,9
ŠKÁBOVÁ Markéta096  50 VZ00:45,8
12  50 Z 00:59,1
18  50 P 01:01,0
ŠVÁROVÁ Nela078 100 VZ01:24,4
14 100 Z 01:32,9
20 100 P 01:52,8
TICHÁ Alena086  50 VZ00:56,2
12  50 Z 01:07,8
18  50 P 01:04,2
TOTOVÁ Adéla076  50 VZ00:44,5
12  50 Z 00:53,7
18  50 P 00:59,6
VAŘEKOVÁ Anna058 100 VZ01:23,02
14 100 Z 01:30,00
20 100 P 01:28,70
WITTENBERGEROVÁ Emma086  50 VZ
12  50 Z 
18  50 P 
jménor.n.č.d.disciplínačas
BABCZYNSKI Dan077 100 VZ01:45,6
13 100 Z 01:50,5
19 100 P 01:55,7
BARTEK Matyáš075  50 VZ00:47,1
11  50 Z 00:52,8
17  50 P 00:57,8
BROUK Štěpán075  50 VZ
11  50 Z 
17  50 P 
DROZD Tobiáš067 100 VZ01:14,94
13 100 Z 01:31,70
19 100 P 01:38,9
DUBEC Matyáš077 100 VZ01:26,9
13 100 Z 01:35,7
19 100 P 01:59,99
EISENHAMMER Albert085  50 VZ00:42,86
11  50 Z 00:50,00
17  50 P 00:54,3
HRDLIČKA Štěpán087 100 VZ01:23,2
13 100 Z 01:40,5
19 100 P 01:49,5
CHICEVIČ Elian065  50 VZ00:42,0
11  50 Z 00:52,5
17  50 P 00:59,1
CHICEVIČ Nikola085  50 VZ00:55,6
11  50 Z 00:55,6
17  50 P 01:14,6
CHUCHVALEC Aleš077 100 VZ01:29,7
13 100 Z 01:36,2
19 100 P 01:58,9
CHUCHVALEC Vít0413 100 Z 01:25,56
19 100 P 01:31,05
27 100 M 
JEČNÝ Adam095  50 VZ00:45,7
11  50 Z 00:54,01
17  50 P 00:58,5
JEČNÝ Ivar067 100 VZ01:27,0
13 100 Z 01:40,5
19 100 P 01:42,3
KEJLA Filip075  50 VZ
11  50 Z 
17  50 P 
KOTEN Oliver077 100 VZ01:17,9
13 100 Z 01:25,5
19 100 P 01:54,0
MAIERL Florian067 100 VZ01:28,9
13 100 Z 01:34,4
19 100 P 01:37,9
MENDLÍK Štěpán057 100 VZ01:26,29
13 100 Z 01:43,0
19 100 P 01:52,20
MIKULA Andrej095  50 VZ00:45,4
11  50 Z 00:53,4
17  50 P 01:00,5
MIKULA Šimon077 100 VZ01:30,4
13 100 Z 01:47,9
19 100 P 01:51,2
NADEEV Ivan0513 100 Z 01:32,45
19 100 P 01:31,5
27 100 M 01:27,1
PETROVICKÝ Adam095  50 VZ00:55,2
11  50 Z 00:55,9
17  50 P 01:13,6
PROCHÁZKA Matěj077 100 VZ01:29,8
13 100 Z 01:41,5
19 100 P 02:03,2
RASZKA Vítězslav057 100 VZ01:27,1
13 100 Z 01:42,6
19 100 P 01:44,5
SALAME Mark057 100 VZ01:32,5
13 100 Z 01:43,4
19 100 P 02:01,7
STŘEŠINKA Jakub057 100 VZ01:27,5
13 100 Z 01:44,1
19 100 P 01:56,1
TEODORIDIS Kostas085  50 VZ
11  50 Z 
17  50 P 
VYDLÁK Miroslav057 100 VZ01:26,4
13 100 Z 01:39,44
19 100 P 02:00,52

Počet přihlášených závodníků
 muži:27 ženy:22 celkem:49
Počet přihlášených startů
 muži:81 ženy:66 celkem:147

autor: mtb | komentářů: 0