Oddílové přebory žactva

Vydáno dne 08. 10. 2017 (počet přístupů 128)


Družstvo Dvojka a Přípravka A měla své první závody sezony v domácích podmínkách v Radlicích.

Družstva Dvojka a Přípravka A měla své první závody sezony v domácích podmínkách v Radlicích. Zde sportovci změřili své síly po prvním měsíci tréninků. Všechny děti se velmi snažily, podaly krásné výkony a připravily se tak na příští týden, kdy nás čekají závody v Radlicích na Podzimní ceně. Všem dětem patří gratulace ke krásným výkonům!

Výsledky v PDF: OP7-10-2017_Vysledky.pdf

Několik obrázků naleznete v galerii.


jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
TEJKLOVÁ Evelína0600:41,81-3%17/05_jKPŽ_ml_Ph00:40,4
TOTOVÁ Adéla0700:42,62* 4%17/05_jKPŽ_ml_Ph00:44,5
CEJPKOVÁ Rozálie0800:43,83-3%17/06_LOP_MoP00:42,2
BUDINSKÁ Pavla0900:46,94-1%17/06_LOP_MoP00:46,3
WITTENBERGEROVÁ Emma0800:48,45- - -
DOBROVODSKÁ Sára0600:48,66-1%17/06_LOP_MoP00:47,9
ŠINDELÁŘOVÁ Gabriela0900:49,27* 8%17/06_LOP_MoP00:53,6
ŠKÁBOVÁ Markéta0900:49,58-8%17/02_OSPjMoP00:45,8
JUNKOVÁ Tereza0800:50,39- - -
KYPTOVÁ Kristýna0800:50,910* 2%17/06_LOP_MoP00:52,3
HOLLMANNOVÁ Kristýna0700:53,111-4%17/06_LOP_MoP00:50,9
volný způsob 100 m
SLESARENKO Eva0501:19,81* 0%17/05_jKPŽ_st_Ph01:20,42
VAŘEKOVÁ Anna0501:23,42* 0%17/05_jKPŽ_st_Ph01:23,87
ŠVÁROVÁ Nela0701:23,73* 0%17/06_LOP_MoP01:24,4
KOHOUTOVÁ Barbora0601:24,54* 0%17/02_Kalich01:25,0
NĚMEČKOVÁ Veronika0501:26,65- - -
HLÁVKOVÁ Ester0601:28,16* 0%17/06_LOP_MoP01:28,6
KOŽENÁ Adriana0801:28,67* 1%17/06_LOP_MoP01:30,3
BURZOVÁ Nela0701:38,780%17/06_LOP_MoP01:38,6
motýlek 100 m
FERUSOVÁ Alexandra0601:35,910%17/06_LOP_MoP01:35,6
HLÁVKOVÁ Olivie0601:44,02* 2%17/06_LOP_MoP01:46,9
prsa 50 m
WITTENBERGEROVÁ Emma0800:50,11- - -
CEJPKOVÁ Rozálie0800:53,620%17/06_LOP_MoP00:53,6
TOTOVÁ Adéla0700:56,33* 5%17/06_LOP_MoP00:59,6
TEJKLOVÁ Evelína0600:56,84* 5%17/05_jKPŽ_ml_Ph00:59,9
JUNKOVÁ Tereza0800:57,35- - -
ŠKÁBOVÁ Markéta0900:57,66* 5%17/04_OSPjMoP01:01,0
KYPTOVÁ Kristýna0800:57,87* 6%17/06_LOP_MoP01:01,9
HOLLMANNOVÁ Kristýna0700:58,18-5%17/05_jKPŽ_ml_Ph00:55,2
DOBROVODSKÁ Sára0601:01,49* 2%17/02_OSPjMoP01:03,2
BUDINSKÁ Pavla0901:07,0100%17/06_LOP_MoP01:06,4
ŠINDELÁŘOVÁ Gabriela0901:07,5110%17/06_LOP_MoP01:06,9
prsa 100 m
VAŘEKOVÁ Anna0501:30,01-1%17/06_LMČR1201:28,70
FERUSOVÁ Alexandra0601:31,22* 2%17/06_LP11_Č01:33,47
SLESARENKO Eva0501:40,83* 2%17/05_jKPŽ_st_Ph01:42,98
KOHOUTOVÁ Barbora0601:45,34-1%17/06_LOP_MoP01:44,2
NĚMEČKOVÁ Veronika0501:46,15- - -
BURZOVÁ Nela0701:50,36-2%17/06_LP10_Č01:47,9
ŠVÁROVÁ Nela0701:50,87* 1%17/06_LOP_MoP01:52,8
HLÁVKOVÁ Olivie0601:51,78-2%17/06_LOP_MoP01:49,3
KOŽENÁ Adriana0801:59,19-2%17/06_LOP_MoP01:56,4
HLÁVKOVÁ Ester0602:06,310-3%17/04_OSPjMoP02:02,0
znak 50 m
TEJKLOVÁ Evelína0600:45,31* 6%17/04_OSPjMoP00:48,6
CEJPKOVÁ Rozálie0800:48,42* 2%17/06_LOP_MoP00:49,7
WITTENBERGEROVÁ Emma0800:48,42- - -
TOTOVÁ Adéla0700:51,94* 3%17/06_LOP_MoP00:53,7
BUDINSKÁ Pavla0900:53,35* 7%17/06_LOP_MoP00:57,4
ŠKÁBOVÁ Markéta0900:53,76* 9%17/04_OSPjMoP00:59,1
KYPTOVÁ Kristýna0800:56,27* 6%17/04_OSPjMoP00:59,8
HOLLMANNOVÁ Kristýna0700:57,18* 1%17/06_LOP_MoP00:58,1
DOBROVODSKÁ Sára0600:57,18* 1%17/06_LOP_MoP00:57,7
ŠINDELÁŘOVÁ Gabriela0900:58,510-1%17/06_LOP_MoP00:57,5
JUNKOVÁ Tereza0801:03,111- - -
znak 100 m
FERUSOVÁ Alexandra0601:21,11* 6%17/02_Kalich01:26,3
HLÁVKOVÁ Olivie0601:29,120%17/05_jKPŽ_ml_Ph01:28,8
ŠVÁROVÁ Nela0701:29,93* 3%17/06_LOP_MoP01:32,9
VAŘEKOVÁ Anna0501:30,640%17/05_jKPŽ_st_Ph01:30,00
SLESARENKO Eva0501:36,55* 4%16/11_OSPpMoP01:40,8
KOHOUTOVÁ Barbora0601:36,96* 1%17/06_LOP_MoP01:38,4
HLÁVKOVÁ Ester0601:39,87* 2%17/05_jKPŽ_ml_Ph01:42,4
NĚMEČKOVÁ Veronika0501:41,88- - -
KOŽENÁ Adriana0801:42,59* 5%17/06_LOP_MoP01:47,9
BURZOVÁ Nela0701:50,010* 2%17/06_LOP_MoP01:52,8
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
CHICEVIČ Elian0600:41,91* 0%17/05_jKPŽ_ml_Ph00:42,0
EISENHAMMER Albert0800:43,72* 8%17/02_OSPjMoP00:47,8
MIKULA Andrej0900:46,13-1%17/06_LOP_MoP00:45,4
JEČNÝ Adam0900:47,34-3%17/02_OSPjMoP00:45,7
BARTEK Matyáš0700:47,95-1%17/02_OSPjMoP00:47,1
TEODORIDIS Kostas0800:49,16- - -
PETROVICKÝ Adam0900:51,57* 6%17/02_OSPjMoP00:55,2
CHICEVIČ Nikola0800:51,68* 7%17/02_OSPjMoP00:55,6
volný způsob 100 m
DROZD Tobiáš0601:15,81-1%17/06_LP11_Č01:14,94
SALAME Mark0501:19,42* 14%16/05_jKPŽml_Pha01:32,5
HRDLIČKA Štěpán0801:21,23* 2%17/04_OSPjMoP01:23,2
STŘEŠINKA Jakub0501:22,64* 5%17/06_LOP_MoP01:27,5
DUBEC Matyáš0701:22,64* 4%17/06_LOP_MoP01:26,9
CHUCHVALEC Aleš0701:23,36* 7%16/12_MVCKladno01:29,7
KOTEN Oliver0701:24,87-8%17/06_LP10_Č01:17,9
JEČNÝ Ivar0601:24,98* 2%17/05_jKPŽ_ml_Ph01:27,0
RASZKA Vítězslav0501:25,39* 2%17/04_OSPjMoP01:27,1
MENDLÍK Štěpán0501:26,5100%17/05_jKPŽ_st_Ph01:26,29
VYDLÁK Miroslav0501:27,0110%17/04_OSPjMoP01:26,4
MIKULA Šimon0701:31,812-1%17/04_OSPjMoP01:30,4
MAIERL Florian0601:32,013-3%17/04_OSPjMoP01:28,9
BABCZYNSKI Dan0701:36,614* 8%16/12_MVCKladno01:45,6
PROCHÁZKA Matěj0701:42,015-13%17/04_OSPjMoP01:29,8
motýlek 100 m
NADEEV Ivan0501:22,81* 4%17/06_LOP_MoP01:27,1
CHUCHVALEC Vít0401:25,02- - -
prsa 50 m
EISENHAMMER Albert0800:51,71* 4%17/02_OSPjMoP00:54,3
TEODORIDIS Kostas0800:55,62- - -
JEČNÝ Adam0900:56,03* 4%17/04_OSPjMoP00:58,5
CHICEVIČ Elian0600:56,24* 4%17/04_OSPjMoP00:59,1
MIKULA Andrej0900:56,75* 6%17/06_LOP_MoP01:00,5
BARTEK Matyáš0700:56,86* 1%17/02_OSPjMoP00:57,8
CHICEVIČ Nikola0801:03,77* 14%17/04_OSPjMoP01:14,6
PETROVICKÝ Adam0901:03,88* 13%17/04_OSPjMoP01:13,6
prsa 100 m
CHUCHVALEC Vít0401:31,81* 1%17/05_jKPŽ_st_Ph01:32,93
NADEEV Ivan0501:37,12-6%17/02_Kalich01:31,5
DROZD Tobiáš0601:42,33-3%17/04_OSPjMoP01:38,9
HRDLIČKA Štěpán0801:45,64* 3%17/06_LOP_MoP01:49,5
JEČNÝ Ivar0601:46,05-3%17/06_LOP_MoP01:42,3
RASZKA Vítězslav0501:47,76-3%17/04_OSPjMoP01:44,5
MIKULA Šimon0701:48,77* 2%17/04_OSPjMoP01:51,2
KOTEN Oliver0701:48,88* 4%16/11_OSPpMoP01:54,0
CHUCHVALEC Aleš0701:53,69* 4%17/06_LOP_MoP01:58,9
MENDLÍK Štěpán0501:54,010-1%17/05_jKPŽ_st_Ph01:52,20
STŘEŠINKA Jakub0501:54,811* 1%16/11_pKPŽ_ml_Ph01:56,1
VYDLÁK Miroslav0501:54,912* 4%17/05_jKPŽ_st_Ph02:00,52
BABCZYNSKI Dan0701:57,313-1%17/06_LOP_MoP01:55,7
SALAME Mark0501:59,514* 1%17/06_LOP_MoP02:01,7
DUBEC Matyáš0702:00,6150%16/10_PCMoP01:59,99
MAIERL Florian0602:02,416-25%17/02_OSPjMoP01:37,9
PROCHÁZKA Matěj0702:11,117-6%17/02_OSPjMoP02:03,2
znak 50 m
TEODORIDIS Kostas0800:50,21- - -
JEČNÝ Adam0900:51,12* 11%17/02_OSPjMoP00:57,5
EISENHAMMER Albert0800:51,93* 7%17/04_OSPjMoP00:56,3
MIKULA Andrej0900:53,24* 0%17/06_LOP_MoP00:53,4
PETROVICKÝ Adam0900:53,95* 3%17/06_LOP_MoP00:55,9
CHICEVIČ Nikola0800:54,16* 2%17/06_LOP_MoP00:55,6
CHICEVIČ Elian0600:54,27-3%17/06_LOP_MoP00:52,5
BARTEK Matyáš0700:54,980%16/05_jKPŽml_Pha:,
znak 100 m
CHUCHVALEC Vít0401:24,11* 2%17/05_jKPŽ_st_Ph01:25,98
KOTEN Oliver0701:27,22-1%17/06_LP10_Č01:25,5
NADEEV Ivan0501:28,23* 6%16/06_LOP_MoP01:34,6
DROZD Tobiáš0601:28,44* 3%17/03_Velikonoce01:31,70
VYDLÁK Miroslav0501:33,75* 5%17/05_jKPŽ_st_Ph01:39,44
DUBEC Matyáš0701:34,66* 1%17/06_LOP_MoP01:35,7
STŘEŠINKA Jakub0501:34,77* 9%16/11_pKPŽ_ml_Ph01:44,1
HRDLIČKA Štěpán0801:35,28* 5%17/04_OSPjMoP01:40,5
CHUCHVALEC Aleš0701:35,49* 0%17/06_LP10_Č01:36,2
SALAME Mark0501:38,510* 4%17/06_LOP_MoP01:43,4
JEČNÝ Ivar0601:40,011* 0%17/02_Kalich01:40,5
MENDLÍK Štěpán0501:40,612* 2%17/06_LOP_MoP01:43,0
MAIERL Florian0601:41,213-7%17/05_jKPŽ_ml_Ph01:34,4
RASZKA Vítězslav0501:42,114* 0%17/06_LOP_MoP01:42,6
PROCHÁZKA Matěj0701:45,415-3%17/05_jKPŽ_ml_Ph01:41,5
BABCZYNSKI Dan0701:48,916* 1%17/05_jKPŽ_ml_Ph01:50,5
MIKULA Šimon0701:50,517-2%17/05_jKPŽ_ml_Ph01:47,9


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
OSPpMoPSrovnávací přebory MoPPraha - Radlice25M07.10.