1. kolo MČR družstev

Vydáno dne 20. 01. 2018 (počet přístupů 103)


V sobotu 20.1.2018 se konalo I.kolo Ligy v domácím bazéně, v Radlicích


I. kolo ligy již tradičně pořádal domácí oddíl v Radlicích a sešli se zde plavci pražských oddílů SK Motorlet Praha, Bohemians Praha, Olymp Praha, USK Praha a SK Slavia Praha. Každé družstvo postavilo do boje tým mužů a tým žen s cílem postoupit do semifinále, které se bude konat začátkem března. V tomto období těžké přípravy jsme neočekávali ty nejlepší výsledky, ale i tak se urojily nějaké osobní rekordy a dobré sezóní časy.

Plavci přistupovali k závodům pozitivně a bojovali o co nejlepší výsledky! Jelikož se musí odplavat ještě všechna kola, musíme počkat, zda se mužům podaří postoupit do semifinále. Ženy letos plavaly v oslabení, jelikož chyběly nejlepší Motorleťátské plavkyně, ale i tak všechny bojovaly skvěle!

Spokojenost a zpět do práce!

jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
TICHÁČKOVÁ Stella0300:29,53-4%17/10_PCMoP_201700:28,13
LANGMAYEROVÁ Tereza0400:30,260%17/10_PCMoP_201700:29,93
volný způsob 100 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0401:04,74* 3%17/10_VCPlzně01:06,81
ZÁVADOVÁ Petra0601:05,26* 2%17/11_pKPŽ_ml_Ph01:06,8
volný způsob 200 m
LANGMAYEROVÁ Tereza0402:24,05-1%17/11_pKPŽ_st_Ph02:21,8
TICHÁČKOVÁ Stella0302:24,76-3%17/10_PCMoP_201702:19,68
volný způsob 400 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0104:56,74-4%17/11_ZMČR_201704:42,99
HOŠKOVÁ Veronika0204:58,55-1%17/10_VCPrahy1704:54,52
volný způsob 800 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0109:55,73* 1%17/01_KPDr-Pha10:06,8
LANGMAYEROVÁ Tereza0410:21,060%17/12_ZMČR1310:19,50
motýlek 100 m
MAŠKOVÁ Beáta0001:11,35-4%17/11_ZMČR_201701:08,52
HOŠKOVÁ Veronika0201:17,070%17/01_Neratovice01:16,51
motýlek 200 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0102:31,92-2%17/10_PlzSprinty02:28,23
HOŠKOVÁ Veronika0202:48,460%17/10_VCPrahy1702:48,24
polohový závod 200 m
ZÁVADOVÁ Petra0602:38,65* 1%17/12_ZP11_Č02:41,0
TICHÁČKOVÁ Stella0302:50,59-2%17/10_PCMoP_201702:45,76
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0403:02,813-3%17/11_pKPŽ_st_Ph02:56,8
polohový závod 400 m
PŮLPÁNOVÁ Alžběta0105:20,51-1%17/10_PlzSprinty05:16,89
MAŠKOVÁ Beáta0005:35,14-1%17/11_ZMČR_201705:30,10
prsa 100 m
MAŠKOVÁ Beáta0001:21,94-1%17/10_PlzSprinty01:20,47
PŮLPÁNOVÁ Viktorie0401:34,39-2%17/05_jKPŽ_st_Ph01:32,33
prsa 200 m
MAŠKOVÁ Beáta0002:56,250%17/11_ZMČR_201702:55,29
HOFBAUEROVÁ Kateřina0302:56,46* 0%17/11_pKPŽ_st_Ph02:57,4
znak 100 m
ZÁVADOVÁ Petra0601:11,63-2%17/12_ZP11_Č01:10,1
HOFBAUEROVÁ Kateřina0301:20,78-2%17/11_pKPŽ_st_Ph01:19,0
znak 200 m
HOŠKOVÁ Veronika0202:36,850%17/09_VCZnojma02:35,85
TICHÁČKOVÁ Stella0302:36,960%17/05_jKPŽ_st_Ph02:36,90
jménoročníkčaspoř.rozdílzávodrekord
volný způsob 50 m
CHELBERG Robert9900:24,61-4%17/11_ZMČR_201700:23,44
ŠORM Ondřej9700:26,65-7%16/12_ZMČR+d00:24,73
volný způsob 100 m
CHELBERG Robert9900:53,92-4%17/11_ZMČR_201700:51,75
MACHÁČEK Samuel0200:56,67-3%17/11_ZMČR_201700:54,53
ACHEDŽAK Anton0201:02,217-3%17/10_PlzSprinty01:00,15
volný způsob 200 m
RENC Jakub9901:58,94* 0%17/09_VCZnojma01:59,88
CHELBERG Robert9902:04,96-6%17/11_ZMČR_201701:57,13
ACHEDŽAK Anton0202:14,715-3%17/10_PlzSprinty02:10,76
volný způsob 400 m
SMRČEK Ondřej0204:20,05-1%17/10_VCPrahy1704:15,04
RENC Matěj0204:21,16-1%17/10_PlzSprinty04:16,17
ACHEDŽAK Anton0204:41,1140%17/10_PlzSprinty04:40,69
volný způsob 1500 m
RENC Matěj0216:54,04* 1%17/10_VCPlzně17:05,51
NOVOTNÝ Matyáš0117:47,570%17/10_VCPlzně17:46,83
motýlek 100 m
SMRČEK Ondřej0200:59,93-4%17/11_ZMČR_201700:57,59
CHELBERG Robert9901:04,88-11%17/11_ZMČR_201700:58,31
motýlek 200 m
RENC Jakub9902:13,44-2%15/12_ZMČR+d02:09,58
SMRČEK Ondřej0202:15,75-3%17/10_PlzSprinty02:11,34
polohový závod 200 m
NOVOTNÝ Matyáš0102:20,55-1%17/12_VC_Zlina02:18,48
MACHÁČEK Samuel0202:20,66-3%17/11_ZMČR_201702:16,14
polohový závod 400 m
RENC Jakub9904:46,25-1%17/11_ZMČR_201704:40,80
SMRČEK Ondřej0204:56,26-3%17/10_VCPrahy1704:47,21
prsa 100 m
NOVOTNÝ Matyáš0101:10,55-4%17/11_ZMČR_201701:07,52
ŠORM Ondřej9701:10,56-10%15/10_PlzSprinty01:03,96
prsa 200 m
NOVOTNÝ Matyáš0102:31,23-3%16/12_ZMČR+d02:25,99
MACHÁČEK Samuel0202:39,77-2%17/11_AXISCup1702:36,26
znak 100 m
RENC Matěj0201:02,74-2%17/11_ZMČR_201701:01,43
MACHÁČEK Samuel0201:04,66-7%17/11_ZMČR_201701:00,01
znak 200 m
RENC Jakub9902:12,03-6%17/11_ZMČR_201702:03,54
RENC Matěj0202:19,87-5%17/11_ZMČR_201702:12,31


zkratkaplný název závodumístobazénpzndatum konání
KPDruz1. kolo MČR družstevPraha - Radlice2520.01.